Vyhy

Vyhy

okres Praha
redaktor na kfilmu.net

26 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

 • poster

  Nedotknutelní (2011)

 • poster

  Rain Man (1988)

 • poster

  Co jsme komu udělali? (2014)

  Pro mě nejlepší komedie za posledních pár let. Vybočuje od standartů amerických komedií a to velice oceňuji. Slušné a zároveň vtipné - je to vůbec dneska možné? Originální příběh a velice zábavné provedení. I když vidím neustále dokola stejné postavy, stejné vtipné hlášky a scény, nemohu se ubránit úsměvu a smíchu. Když vám něco sedne, tak je to prostě vaše.

 • poster

  Napola: Hitlerova elita (2004)

 • poster

  Avatar (2009)

  Že jsme to již někde viděli? Možná. Předvídatelné? Asi ano. Ale i tak tento film miluji. Nejen proto, že jsem fanoušek tohoto žánru, ale když jsem poprvé uviděl toto dílo v kině, celých 162 minut mi uteklo jako pár minut. Cameron dokázal něco, co se ještě nikomu nepovedlo. Skloubit zajímavý příběh do tak krásného prostředí. Přiznávám, že jsem tušil, jak to skončí, ale nevadilo mi to. Byla to pastva pro oči. Jeho film se dostal do podvědomý všem divákům - někdo ho miluje, někdo ho pomlouvá a neocení. Vždy se někdo takový najde. Jsem pyšným držitelem dvd na mé poličce a teším se na další díl. Ano, už jsem našel jednu chybu - trvá mu to moc dlouho!

 • poster

  Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005)

  Staré epizody jsem viděl jako malý chlapec. Další trilogii jsem shlédl jako puberťák a další díly vyhlížím jako muž. Ano, všichni znají. Ta genialita v natočení příběhu a jak krásně v tom vidíme sílu času. Avšak tento díl, je pro mě ze všech nejlepší, zatím. Už před prvním puštěním, jsem tušil, jak dopadne, ale přesto jsem hltal každý okamžik. Smutný a strhující děj. Výtečné souboje (které v jiných dílech marně hledám), vtipné a temné.

 • poster

  Největší showman (2017)

  Za poslední dobu jeden z nejlepších muzikálů, kde písniček je pár, ale za to neskutečně rymických a tak dobře napsaných, že mi od prvního shlédnutí filmu hrají neustále doma (za nejlepší požaduji úvodní, v baru, v divadle a tu nejznámější od vousaté paní :) ). Výtečná pointa - prachy, sláva nejsou vše. Výtečně zahrané, zazpívané, dobře se na to dívalo. Překvapení, které jsem ani náhodou nečekal.

 • poster

  Coco (2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace