Langy10

Česko

Skype: Langy13

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25
    • 26.7.2020  12:20

“Horších pět”. Film mě fascinoval. Podle skutečných událostí - takové filmy miluju, ať už to pravda je či nikoliv. Vžiju se do filmu a nechci, aby skončil. Navíc perfektní filmové obsazení. 90%

• 15.7.2020  15:38

Nevim, co si o tom filmu mám myslet. Pár vtipných nesmyslných scén, jako volá mi Vatikán nebo skluzavka do neznáma a nástup do rolce royce, ale jinak šílená sračka, za kterou bych nedejbože až do kina nikdy nezašel.

• 28.6.2020  23:03
    Kdo s koho (2001)

Průměrná De Nirovka s probuzejicim ucinkem a dobrym koncem. 45%

• 8.6.2020  00:18
    365 dní (2020)

Pustit si tohle nebo porno, vyjde to na stejno. Ve finále to byl i průměrně dobrý příběh.50%

• 24.5.2020  13:11
    White Lines (TV seriál) (2020)

Hodně pivedený seriál. Boxer - nejlepší herec a postava v serialu

• 3.5.2020  10:00

Koukatelný, ale předvídatelný. Horší průměr. 40%

• 2.5.2020  17:39

Naprostá pecka. Nejlepší film na Netflixu a nyní jej přesouvám do mé topky 10! Čekal jsem, že to bude za to stát, ale že mě to až takhle dostane, to mě překvapilo. Komu se líbi trilogie 96 hodin, tak když to řeknu blbě, tak to je na stejný bázi co se týče triků, chvatů, hmatů. S tim reálnějším rozdílem, že tady to hraje mladej kluk, tim nechci poškodit něják Liama Nielsena, ale víc mě to zaujalo. Parádní akce, naprostej orgasmus, mý oči nestíhaly. Miluju tyhle filmy se záchraniu tématikou - v hlavní roli žoldáka. I když trošku nereálný konec (to by bylo, aby byl film bez te americnosti vystrilet pulku armady ve dvou lidech). Ale přehlídnu to a jasných 100%

• 20.4.2020  23:32

Spoiler!!!!!!!!!!!!!!!...................................................................................................................................................................................Masakr! 3 dílný dokument o šíleném magorovi, kterýho filmy dovedly k reálné vraždě!

• 5.4.2020  15:17

Spíš než horor mi to přišlo jako solidní psycho. Až na malý detail mi to přišlo tak reálný. Zase ta “američnost” bodnu někoho do krku a on žije a dokonce v dalšim střihu ani nejeví žádný příznaky ublížení natož bodnutí. Cenim, že celý film byl natočen na iphone 7 plus, i když ve 4 K rozlišení, tak bych to ani nepoznal, kdybych si o tom nepřečetl. Je to film tak na 2 zhlédnutí. 70%

• 3.4.2020  22:27
    Vivárium (2019)

Masakr film! Takovyhle scifi miluju. Super pribeh, jasne pochopitelnej. Prislo mi to neco na zpusob Truman show. 85%

• 30.3.2020  17:20

Parádní pokračování týhle akční komedie! Spousta humoru a akce. Už se těšim na další díl. 80%.

• 29.3.2020  22:05
    Irčan (2019)

Klasická gangsterka novějšího typu. Dobrý příběh, ale něják extra to se mnou nehlo. Scorseseho gangsterky z let minulých mě zasáhly víc. Hudba ale super. Nicméně průměrný story. Kdybych nebyl v karanténě a neměl tolika času, tak bych se na to asi nepodíval nebo bych si musel vzít dovolenou. Strašně zdlouhavý až mě to už chvílema rozčilovalo. 50%

• 29.3.2020  09:58
    Vlastníci (2019)

Zasmal jsem se celkem tak 2 krat na zacatku. Přišlo mi to pak až moc přehnaný, i když to bylo cílený. Mně to neoslovilo, spíš s prominutím už sralo. Po druhé bych si to nepustil. 35%

• 28.3.2020  16:17
    Nevystupuj! (2018)

Myslel jsem, že tenhle typ filmu už nenajdu - a přece jen. Tak něják jsem předpovídal jak to dopadne, ale napínavost postavena na vyšším levelu, z čehož film staví na jinou úroveň. 75%

• 22.3.2020  02:44
    Díra (2019)

Nevím, co si o tom filmu myslet. Dost zajímavý průběh. Samozřejmě konec totálně na sračku.30%

• 22.3.2020  00:47
    Dokonalost (2018)

Vcelku dobrý příběh, ve kterem od začátku je jasný, že bude zamotaný a ne uplně odhadnutelný, ale nakonec v tom nebylo nic extra, co by mě něják extra nadchlo. 50%

• 22.3.2020  00:45
    Láska je slepá (TV pořad) (2020)

Nikdy by mě nenapadlo, že budu koukat na takovýhle seriál, ale od prvního dílu mi to přišlo jako dost zajímavý experiment plný lásky, ale zároveň zklamání a naivity, která nemá obdoby. 75%

• 29.2.2020  11:55

Jedna hvězda za divočinu. To je totiž vše, co se mi na tom líbilo 15%

• 27.2.2020  23:36
    V síti (2020)

Jako velkej masakr. Autentičnost jak má být. Spoiler : trochu me mrzi, že nezasahovali policiste nebo ochranka. Ale dost dobrý poučení pro dnešní mládež. 85%

• 21.2.2020  18:24

Čekal jsem víc propracovany plan snipera. 50%

• 21.2.2020  11:50

Zpočátku zajímavý průběh. Napínavý. Pak soudní proces takový nudný, laxní. Líbilo se mi odhalování minulosti a posléze celého děje. Konec strašně rychlej. Malý spoiler: # # # Zásah policisty na konci filmu. Byl tak odflaklej, že podle toho skončil taky film. Díky jeho laxnímu přístupu. Vyrazil jí dveře spoutal obě ruce, ale vesele mohla utéct a tak utekla a páchala další podvody vesele dál. Nicméně dost dobrý thriler. Až na ten konec 60% (3+)

• 14.2.2020  22:40

Ja nechapu, co je to za obdobi filmovych HOVEN! Prvnich cca 30-40 min to vypadalona libovej, i kdyz trochu predvidatelny film. Ke konci napříč zbytek celyho filmu se z toho stala takova mrdka, ze mi to snad dela nekdo naschval. Kdybych mel ja prani z fantasy island, tak bych prosil vratit penize za kino. 15% za Peňu

• 24.1.2020  18:03

Ztratil jsem hodinu a pul života koukáním na něco, co si říká film. Nevídaná koko*ina. Dál - škoda mluvit. 1% za “dream dream dream”

• 18.1.2020  13:11
    1917 (2019)

Po dlouhý době naprosto strhující válečný příběh. Podle skutečné události. Tolik napínavých scén, občas až trochu zdlouhavých, ale vůbec mi to nevadilo. Dramatický příběh dvou vojáků, jejichž úkol byl plný adrenalinu i pro člověka sedícího za obrazovkou. 94%

• 17.9.2019  17:22

Normálně bych si tenhle film asi ani nepustil. Ale jsem na dovolený v Egyptě a po večerech jsou filmy parádní relax. A nic na výběr moc nebylo. Začátek filmu mě moc nenadchnul. Všechno se odehrálo moc rychle. Docela jsem se ztrácel v podstatných scénách. Pak ale vše do sebe začalo zapada. Film o zkorumpovaných poldech. Závěr filmu byl předvýdatelný, ale i tak mě nadchl. Některý hlášky taky parádní. 4-5 hvězd. Parádní obsazení. Závěrečný song top. 80%

• 16.9.2019  17:24

Když jsem si dneska nandaval ponožky. Zjistil jsem, že jsem v Egyptě a že je mít nemusim a že si pustim tenhle film, ktery hodnotim průměrně. Pohodova oddychovka k večernímu západu slunce. 50%

• 13.9.2019  14:15
    12 hrdinů (2018)

Na můj vkus už moc vlastenecký, ale vcelku povedený. Mám rád tyhle trháky podle skutečný události. 55%

• 7.9.2019  00:43

Překroucená kravina. Unavovalo mě to.

• 6.9.2019  00:44
    Špindl (2017)

Nevim, nejak co k tem odpadum psat. Asi to mluvi za vše. Ja se bavil celkem. Byl to takovy smich pres slzy. Nijak bych to snad ani radsi nekomentoval, jen si dovolim “Vyzdvihnout” hlavni akterku filmu. Pani Polivkovou. - Co to kurva je za herecku? Ta se mihla povolanim. Ty jeji hemzy, tonse neda ani poslouchat. Hlas ma jak ukrakorana slípka. Mam z ni nocni muru. Silne nedoporucuji. Radsi bych si stahnul Herkules 3D a koukal na nej 24 hodin dokola nonstop. 5%

• 23.8.2019  10:40

Krutá, smutná realita v některých rodinách. Sem tam docela vtipný pasáže. Takový to jednou zkouknout a stačí. 45%

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25