Langy10

Member of USMC

Skype: Langy13

<< předchozí 1 2 3 4 7 12 18 23
    • 3.6.2019  16:56
    Černobyl (TV seriál) (2019)

Masakr. Nemam slov. Hodne dobre natoceny, az si clovek mysli, ze to nataceli primo tam.

• 2.6.2019  23:45
    Máma (2019)

Na rozjezd dobry, konec aboslutni fraška

• 24.5.2019  10:20
    Syn temnoty (2019)

Nic světovýho, zprvu celkem slušný nájezd, ale pak obyčejný nic moc zajímavý a prokouknutelný děj, i když konec zajímavý - možná otevřený. Kdyby byla dvojka, možná by mohla být nápravou.

• 13.5.2019  02:41

Skvělý priběh o thaiskem boxu. Pul filmu zamereny na thaiske vezeni a pul filmu o boji. 94%

• 2.4.2019  07:02
    My (2019)

Dlouho jsem se nezamyšlel nad filmem, co v sobě skrývá a na co odkazuje. Naprostá pecka Jordana Peeleho, ktery ma zatim jen 2 rezijni kousky a oba naprosto parádní. Je to takový nový druh hororu. S inovativni hororovou hudbou. Naprosto geniální příběh. Strašně rád bych spoileroval, ale podívejte se sami. 90%

• 23.2.2019  13:53
    Léto s gentlemanem (2019)

Neuvěřitelná seniorská sračka s kapkou humorneho senilniho vtipu.

• 21.1.2019  01:12

Nic o cem bych psal domů.

• 5.10.2018  20:01

Očekávání bylo větší. Herecka obsazenost byla sympatická, trailer moc hezky a srdcervoucně sestříhaný. Hudba hezká, navzdory tomu, že Lady Gagu bytostně nemám rád, tak nakonec slušný průměr. Trailer klame, byť jde opravdu o srdcervoucí příběh, tak nakonec tolik za emoce nevzal. Příběhem a obsazením ale film zařazuje mezi slušný průměr. 60%

• 4.9.2018  00:35
    Violet & Daisy (2011)

Myslel jsem si, ze nejvetsi hovno je pan nikdo, ale tam jsem se aspon zasmal jaka to byla sracka. Nechapu jak nekdo mohl mit chut delat si praci s touhle prochcanou absolutne bezhumornou ďílčí smršť. Kdybych se na tuhle sracku dival na empajr stejt bilding, tak zcela jiste skocim dolu, abych zachranil sve oci a usi a radsi tak vymenim za zivot.

• 29.8.2018  02:24

Hvezda za portman. Jinak film uplne k hovnu

• 28.8.2018  15:00

Uryvek, který mi utkvěl v hlavě : “Když jste cenný pro Boha, začnete být cenný i pro Ďábla”.

• 16.5.2018  04:58
    Zbouchnutá (2007)

Super komedie! Docela jsem se nasmál. A hezký příběh. 75%

• 16.5.2018  04:53
    Město bohů (2002)

Zpočátku jsem to chtěl okamžitě vypnout. Koukat na nějáký pobíhající negry - pro mě nuda. Vim, že v té lokaci se hezky nežije. Jsou tam slamy těhlech negramotných negrů a střílejí se mezi sebou. Ale nic ojedinělýho. Je sposuta zemí, kde to takhle funguje, jen málokdo ví. Takže mě to nějak nedostalo. A příběhově už vůbec ne. Určitě se na to podruhé nepodívám. 20%

• 2.5.2018  20:40

Chce se mi brecet z ty nudy.. to pan reziser psal na kolinku nekde na paloucku. 10%

• 28.4.2018  21:27
    Cesta bez návratu (2017)

Reziser mel asi nejaky deprese, tak zacal psat sracky. 10%

• 18.4.2018  20:29

Čekal jsem mnohem větší nářez. Zas tak dokonalá nebyla. 50%

• 3.4.2018  16:35

Ja to s dovolenim premaluju na cerveno. Absolutni filmovy trhak s trochou nadsazky a perafraze

• 20.3.2018  22:45

Po dlouhy dobe pecka horor. Dobry psycho. 80%

• 22.2.2018  00:25

Nechci byt sprostej, ale nejde se ubranit pocitum po zhlednuti tohoto lacineho snimku. Naprosta mrdka, Katastrofa. Absolutne nechapu, jak nekdo mohl vymyslet tuto ubohost. Bud je to cileny pro negramoty nebo pro mentalne postizeny ( nic proti postizenym). Komedie? Tento suchy humor me na branici rozhodne nepošimral. Pan Kohak je absolutne neherec. Jestli ma nejaka kladne ohlasy mezi lidmi, tak tozhodne to nebude z herectvi. Silenost. Ve shrnuti - dej filmu vypovidajici zivot v kostce nejakyho instalatera z nejake “Nounejm” vísky. Depresivní postava instalatera a do toho par kamaradu se snaží vnest krapet humoru. Ač pana Čtvrtníčka mam rad, tak tady taktez propadak. Nevim kdo si s takovou hovadinou dal tu praci vubec vytahnout kameru z pouzdra. Rozhodne si tento neprijemny zazitek necham ujit a uz se na nej nikdy nepodivam, i kdyby me o to prosila Emma Watson nebo Julia Roberts. 1%

• 22.1.2018  00:11
    Na doraz (2017)

Zacatek dobry, prubeh nic extra.. 45%

• 12.12.2017  21:25

96 minut meho zivota v tahu. Radsi bych koukal na anděl páně nez na tohle hovno. Naprosto zdrcujici pribeh. Snih pozirajici lidi. Nic nudnyho jsem jak ziv nevidel. Baba pochazejici z wermachtu byl vrchol... 7%

• 29.11.2017  17:07
    Pád (2016)

Námět na film perfektní. Ocenuji děj, zaujal mě celý příběh. Napjatost vysoká. Ale nemohu si odmyslet některý scény, jež mi ve filmu překážely až rušily. Nápad ovšem skvělý 85%

• 28.10.2017  21:39

Strasna hovadina. 5%

• 17.10.2017  22:41

40%

• 4.3.2017  05:48

Očividně film nesklidil mnoho positivních ohlasů. Ale mě nadchnul nad očekávání. Sci-Fi téměř nesleduju a je pro mě více méně nezajímavým žánrem. Pokud nejde o vyložený klasiky. Kdyby nebylo zajímavé traileru, zřejmě bych si nevšiml ani názvu filmu. Taková moje zajímavost - jednou jsem videl ukázku z filmu a strašně mě ten film zajímal snad hodinu ho hledal a neúspěšně a nedávno jsem projížděl televizní kanály a tuším, že na HBO jsem zahledl scénu, jež byla součástí traileru. Asi někdo prostě chtěl, abych tenhle (pro mě vyloženě) TRHÁK!! viděl. Když to shrnu - efekty naprostá pecka (malý spoiler - rozpulení Eiffelovy věže apod) pastva pro oči. Příběh úchvatný, koncem až dojemný. Naprostý top herecký výkon hlavní aktérky (Britt Robertson) ani George Clooney nezklamal. Film mě bavil od začátku do konce. Skvělý příběh, skvělý scény,skvělý efekty, skvělá kamera a střihy a musim uznat, že i né špatný dabing vyjíměčně. Rozhodně doporučuji! 90%

• 10.9.2016  10:50
    Taxi 121 (2016)

Za posledni cca pul rok nejlepsi film, ktery jsem videl. Tento pripad me zajima od ranneho pocatku a film mi nemohl uniknout. Od stredu filmu napeti az do konce. Vzijete se do pribehu. Ja mel uplny krece napetim v brise a po skonceni filmu jsem ziral na platno. Veliky ocekavani jsem mel uz pred filmem a potvrdilo se. Leckdo rekne, ze je to prehnana sracka, ale mne se hodne libil. Typy takovyhleho filmu ja proste miluji. 95%

• 17.8.2016  17:18
    Hot Potato (1976)

Hovno sracek hoven 1% za sebikuv smich

• 30.7.2016  16:39

Velice vydařený kousek. Hodně autentičnosti. 75%

• 30.7.2016  16:38
    Mělčiny (2016)

Z počátku to vypadalo velice nadějně. Ale postupne se z toho stavala kravina. Mluvim o roli zraloka, ktery se choval az moc chytre. Ale jinak dojemne. 45%

• 20.5.2016  12:01
    Nemocnice Motol (TV pořad) (2016)

Kazdy doktor, chirurg je pro me frajer. Takove zakroky jaky jsou doktori schopny delat, to je neuveritelne. Pro me naprosto spanelska vesnice. To bych dokazal spis slozit auto, i kdyz i v to to oboru jsem naprosty analfabet. Jsou to borci, desni technologie se rozviji vic a vic a nasi lekari jsou jeny z nejlepsich na svete a v tomto poradu date za pravdu !

<< předchozí 1 2 3 4 7 12 18 23