Hra na oliheň (2021) (seriál)

Naprostá bomba. Nevim co víc napsat. Hra plná zmrdství, podrazů a prohnilosti, přesně tak, jak vypadá dnešní civilizace. Pointa filmu je, že lidi udělaj pro peníze všechno. Líbilo se mi to nadmíru a myslim, že žádný seriál v blízké budoucnosti se tomuhle nevyrovná. 99%

Operace Eichmann (2018)

Nedávno jsem si četl o konspiračních teorií a narazil jsem na Adolfa Eichmanna. Film o jeho lovu Izraelskou tajnou službou MOSAD je fascinující. Když se najednou karty obrátí a z velkýho lva se stane lovná zvěř. Dokázal jsem se vžít do každé role, včetně Eichmanna. Našel jsem v něm lítost, ale především dokonání spravedlnosti. 90%

Ten dvanáctý (2017)

Naprostá bomba! Neuvěřitelný co dokázal a čim si prošel. Líbí se mi to vlastenectví Norskýho lidu. 90%

Proroctví z temnot (2002)

“Horších pět”. Film mě fascinoval. Podle skutečných událostí - takové filmy miluju, ať už to pravda je či nikoliv. Vžiju se do filmu a nechci, aby skončil. Navíc perfektní filmové obsazení. 90%

White Lines (2020) (seriál)

Hodně pivedený seriál. Boxer - nejlepší herec a postava v serialu

Vyproštění (2020)

Naprostá pecka. Nejlepší film na Netflixu a nyní jej přesouvám do mé topky 10! Čekal jsem, že to bude za to stát, ale že mě to až takhle dostane, to mě překvapilo. Komu se líbi trilogie 96 hodin, tak když to řeknu blbě, tak to je na stejný bázi co se týče triků, chvatů, hmatů. S tim reálnějším rozdílem, že tady to hraje mladej kluk, tim nechci poškodit něják Liama Nielsena, ale víc mě to zaujalo. Parádní akce, naprostej orgasmus, mý oči nestíhaly. Miluju tyhle filmy se záchraniu tématikou - v hlavní roli žoldáka. I když trošku nereálný konec (to by bylo, aby byl film bez te americnosti vystrilet pulku armady ve dvou lidech). Ale přehlídnu to a jasných 100%

Od koťátek pracky pryč! Hon na internetového zabijáka (2019) (seriál)

Spoiler!!!!!!!!!!!!!!!...................................................................................................................................................................................Masakr! 3 dílný dokument o šíleném magorovi, kterýho filmy dovedly k reálné vraždě!

1917 (2019)

Po dlouhý době naprosto strhující válečný příběh. Podle skutečné události. Tolik napínavých scén, občas až trochu zdlouhavých, ale vůbec mi to nevadilo. Dramatický příběh dvou vojáků, jejichž úkol byl plný adrenalinu i pro člověka sedícího za obrazovkou. 94%