zolo23

zolo23

zolo kupkovič

okres Senec
ten, ktorý kuká na filmy

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25
    • 18.5.2020  21:38
    Yummy (2019)

Tuším je to pre mňa prvý horor (komédia) z Belgicka a hneď totálny nášup! Nemám rád komediálne prvky v horore, ale v dnešnej dobe keď tu straší vírus som vďačný aj za takúto blbinu. Krvou a vnútornosťami sa tu nešetrí, masky sú fakt podarené a prsia hlavnej hrdinky...o tom ani nehovorím. Vtipných scén je tu viacero (horiaci - zmrznutý penis asi vládne) takže ako jednohubka na večer celkom poteší. A záver konečne taký ako sa patrí :)

• 26.3.2020  17:36
    Párty Hárd (2019)

Niekto tu vážne zaspal dobu. Humus

• 13.1.2020  19:41
    Villains (2019)

Taký nenápadný thriller, kde sa scenáristi a zároveň režiséri pri písaní príbehu priveľmi nezapotili. Villains nemá čím prekvapiť, ale pre trefné herecké obsadenie sa na to pekne pozerá. Mierne sklamanie bezpochyby je.

• 12.1.2020  11:42
    Blood Bags (2018)

Taliansky horor odohrávajúci sa v Taliansku kde každý talian vie po anglicky..samozrejme nemyslím američanku. Radšej to malo byť natočené v pôvodnom znení pretože toto bol pre mňa docela rušivý moment. Veľká amatérčina, herci príšerní a celé to s tou krvou nedávalo akosi zmysel. Stále som rozmýšľal čo bránilo dotyčným opustiť dom. Veď nech mi nehovoria, že tie dve laty, ktoré boli pribité na okne sa nedali niečim strhnúť..Jednu slabú hviezdu dávam za plagát, ktorý je síce originálny (mňa navnadil) ,ale zavádzajúci. Dotyčný mutant vyzeral o niečo inakšie..

• 9.1.2020  20:48
    Pod vodou (2020)

Nakoniec boli obavy úplne zbytočné. Úplná pohodka. Od prvej do poslednej minúty sa neustále niečo deje. Mnoho "expertov" bude zase kritizovať dialógy a chovanie postáv, ale mne ako normálnemu konzumentovi filmu je to u prdele. Prišiel som sa baviť a nie hľadať chyby a kritizovať každú maličkosť. Vizuál je taktiež na vysokej úrovňi a vzhľad monstier originálny. A Kristen je sexy. Cmuk

• 2.1.2020  18:29
    Nenávist (2020)

Do tejto Nenávisti som vkladal veľké nádeje, pretože trailer dosť navnadil a nedávno som aj rozmýšľal, že tie "vlasatice" mi už začínajú aj akosi chýbať. Lenže stal sa pravý opak. Najväčším mínusom filmu sú masky. Tým čím bol originál a vlastne aj remake z roku 2004 u mňa výnimočný boli práve masky z ktorých som mal docela nepríjemné zimomriavky. Neviem či to nebolo hlavne i pre to, že šikmooké xichty sú predsa len v hororoch strašidelnejšie ako tie naše...:) Druhé mínus vidím vo viacerých časových (v tomto prípade o zbytočný krok scenáristu) sekvenciách, ktoré film dostávajú do roviny monotónosti a tým pádom atmosféra The Grudge nemá kedy gradovať. Nehovorím, že to bola úplná katastrofa, ale pri remaku z roku 2004 (bože to už je teda doba!) som bol v kine totálne prikovaný a domov z kina som odchádzal..no poviem to rovno..mierne priposratý. Takto už na začiatku roka viem, že sa tento hororový kúsok do mojej TOP 5 určite nedostane. P.S. Všimnite si prognózu "najväčšieho hororového experta" Psychora ako mal tento film tohto roku zažiariť....zase vedľa :)

• 30.11.2019  17:18

Príšerná nuda. Každá scéna mi pripadala tak 3x dlhšia ako by mala byť.. O herectve tu nemôže byť ani reč. Jednu malú hviezdu dávam za celkom pekné baby, na ktoré sa celkom dobre pozerá...keďže na nič iné sa ani nedá.

• 22.10.2019  21:14

Až na poslednú poviedku s vymietaním sa na to nedalo pozerať. Hodiť každú poviedku zvlášť na Youtube a hotovo. Takto to nemá tempo a niektoré poviedky sú priam úmorne nudné.

• 20.5.2019  15:07
    Chimera (2018)

Myslím si, že tento počin nemohol baviť ani samotného režiséra..No neskutočná nuda. Prakticky celý film sa odohráva v nejakej laborke, kde sa H.I.Cusick snaží nájsť liek pre svoje dve deti..dlhovekosť, nesmrteľnosť - námet vôbec nie zlý, ale totálne nudne podaný. Niekto tu asi zaspal dobu a obávam sa, že režisérov prvý počin môže byť aj posledný. 1 hviezda ako ináč za cecky.

• 24.1.2019  10:22

Keď už kombinácia horor - komédia, tak jedine od anglánov. Neskutočný masaker, parádne gore ktoré je na predpokladám nízky rozpočet naozaj brilantné a nechutní záporáci tomu dodávajú tú správnu šťavu. Bavil som sa nadmieru takže pekné 4 hviezdy.

• 1.9.2018  09:19
    Ghúl (TV seriál) (2018)

Prečo sa to nenatočilo ako jeden film?? 3 časti po 40 minút... U mňa mierne sklamanie, príliš veľa kecania na úkor akcie. I keď atmošku to má celkom slušnú.

• 18.5.2018  13:39
    Pokoj (2003)

Dať vyššie hodnotenie ako odpad! by bola veľká neúcta a nespravodlivosť voči ostatným filmom. A s tými 5 hviezdičkovými hodnoteniami choďte do prdele...Idioti!

• 16.1.2018  16:41
    Cold Skin (2017)

Tak horor ani náhodou, skôr mi to pripadalo ako komorná dráma (sem-tam akcia) opisujúca vzťah medzi trojicou, ktorá obýva opustený maják na malom ostrove.. Vôbec nie zlé, po technickej stránke takmer dokonalé, Xavier sa vôbec nemusí hanbiť. Avšak je tu viac otázok hlavne o pôvode tých vodných hybridov či čo to bolo za rasu. Masky výborné, ale pri rozpočte 8500000$ sa to dalo čakať. P.S. Keď si na ostrove dlhodobo sám, je jasné, že pretiahneš nielen kohokoľvek ,ale aj... :)

• 13.4.2017  10:16

Brutálne až hrôza! Ďaľšia séria tým pádom ohrozená! Bleee, však kukaj tu : https://www.youtube.com/watch?v=_NT2ZiPIukw

• 28.2.2017  16:24
    Moonlight (2016)

Filmy som nekomentoval už dosť dlhú dobu nakoľko mám 4 mesačného syna a priority a hlavne čas tak dostali iný rozmer, ale po očakávanej fraške na oscaroch a následnom dopozeraní Moonlightu mi jasne rezonovalo v hlave, že teraz sa musím vyjadriť i ja. Tušil som, že tento rok "čierny" svojho oscara dostanú, ale neveril som, že to bude pri takom slabom filme. Povedzme si úprimne, Moonlight nie je dobrým filmom, nieto filmom roka preboha! Nieje tu nič výnimočné, pri dráme musím súcitiť s hlavnými hrdinami čo sa nestalo. Oscar pre Mahershala Ali? Vážne? Veď tu hrá cca do 45 minúty a jeho výkon (keď sa to tak dá nazvať) je celkom obyčajný. Afroamerickí herci sa minulý rok cítili urazene? Ako sa majú cítiť teraz "biely" herci? Budú tiež kričať aké to je nefér? Kto je potom rasista, keď sa v tomto filme biely ksicht ukázal až v čase 1:23 h. a i to na cca 5 sekúnd v reštaurácii?? To v USA na ulici neuvidíte bielych?? Stále sa cítia "farebný" utláčaný, ale v posledných rokoch mám pocit, že utláčaný sú skôr biely. Nie som rasista, ale debilita ľudí ma vie naozaj nasrať!

• 3.8.2016  09:58

Podľa ohlasov malo ísť o filmovú pecku...ja som videl "iba" obyčajný "postapo" film akých som už videl neúrekom. A rozhodne lepších. Nič výnimočné sa tu nedeje, žiaden prekvapivý prvok a tak nám ostáva sledovať iba dve sestry ako sa každá s daným osudom vyrovnáva po svojom. P.S. Kto ešte nevidel kozy Ellen Page, tu má neuveriteľnú šancu :)

• 16.5.2016  15:43

Nie, nedostalo ma to. Zväčša hodnotím celý film a nie záverečnú i keď príjemnú pointu. Hodinu som sa mrvil na gauči a nebol som ďaleko od toho ,aby som film nevypol. Pre niektorých to môže byť pecka, pre "nás" mierne nedočkavých otravná pomalá konverzačka s 15 minútovým slušným záverom.

• 1.2.2016  14:37

Asi som mal Deja-vu, ale prísahám, že rovnaký film som už v minulosti niekde videl! Podobné horory môžem, pár postáv v uzavretom priestore, nákaza, snaha dostať sa zo zapeklitej situácie....Lenže ja už som to niekde videl.....:)

• 31.1.2016  09:19
    Kruh (2015)

Dvanásty najlepší film o čarodejkách vôbec :) Ale nie...Celkom fajn to bolo, severania opäť nesklamali a po obvykle kvalitných kriminálkach (Bron/Broen a pod..) nám ponúkajú aj slušnú fantasy po svojom. Remake je samozrejmosťou pretože amíci nikdy nespia, že? Dĺžka je fakt úmorná, ale aspoň nás tvorcovia dostatočne oboznamujú s hlavnými postavami, takže v predpokladaných ďaľších dvoch častiach môžeme ísť rovno na vec. Vizuálna stránka je výborná a už sa teším.... tak o 30 rokov, že i my Slováci dokážeme vytvoriť aspoň takéto "špeciálne" efekty.

• 28.1.2016  10:20
    V pasti (2015)

Príjemný "filmík" so sympatickými (hlavne zápornými) postavami a nejedným prekvapením. Od momentu úteku a následnom zastavení sa Anny pred dverami len hádate čo sa to kurva asi stalo...Škoda tej "obyčajnej" pointy na záver, pretože byť nápaditejšieho scenára možno s nejakým mystery nádychom, mohol som byť filmovo dokonale uspokojený. Nevadí hororový rok 2016 je len v rozbehu.

• 25.1.2016  16:20
    Chainsaw (2015)

Pozitíva : Nápad, kamera a hudba. Negatíva : Oranžová krv? Však kuknite : http://vimeo.com/141960365

• 13.1.2016  08:40
    Panenka z pekla (TV film) (2014)

Úplne v pohode. Že to vytvorilo Syfy som zistil až na konci, takže množstvo užívateľov tu boduje práve spoločnosť a nie film. Seriem na to, že je to 100x obohraná téma, tu sa aspoň od začiatku neustále niečo deje a na prvú vraždu nemusíte čakať do polovice filmu. Z tejto bábiky ide určite väčší strach (výzor sa podaril) ako z preceňovaného Chuckyho a to sa ani nemusela hýbať. Za mňa pekných 60%.

• 10.12.2015  10:46
    Sinister 2 (2015)

Najväčší problém u tohto pokračovania mám s atmosférou a hudbou. Tak ako pri prvej časti som sedel v kine prikovaný a prežíval som mierne infarkty, pri druhej sa to povedať vôbec nedá. Prakticky sa nebolo čoho báť a tie bu bu bu scény boli tak náplánované, očakávané, že sa nebolo času kedy miknúť... Hudba je nevýrazná a to mám tomandandyho veľmi rád. Christopher Young bol trefnejší - jeho hudba parádne doplňala jednotlivé scény v prvej časťi. Práve až posledná (ukradnutá) skladba úkazala prečo bol prvý Sinister tak výnimočný. A prečo dávam až 4 hviezdy keď som taký kritický? Pretože nebrať tento film ako pokračovanie, ale ako úplne nový horor, tak je to technicky stále niečo nad priemer opäť bohužiaľ slabého hororového roka.

• 2.12.2015  09:19
    Povětří (2015)

Bol by som rád zvedavý koľko ľudí by si tento "klenot" pozrelo i po druhý krát....Adept na najnudnejší film roka, alebo lepšie povedané film pri ktorom si môžete kľudne urobiť večeru, ísť sa vysrať, možno aj pomilovať a v konečnom dôsledku zistíte, že ste o nič neprišli.

• 30.11.2015  14:53
    Pazuru (2014)

Na vyššie hodnotenie by bolo treba urobiť scenár originálnejšie. Takto ide o jednoduchú krimi-skladačku, ktorá nemá vlastne ani čím šokovať. Keby som mal vyzdvihnúť len jednu scénu, ktorá ma dokázala pobaviť, tak to je tá ako sa myška stala potravou pre jaštera...:) Hustéééé

• 24.11.2015  14:52
    Přeludy (2015)

Hodinu sa to tvári ako bežný 100x videný duchársky horor, ktorý bude založený na obvyklých ľakačkách, aby v posledných 15 minútach prišlo k mierne prekvapujúcej pointe, ktorá moje bodovanie zdvihla aspoň o ten jeden bodík. Nieje to až tak zlé ako som očakával, pretože po technickej stránke je to celkom slušne natočené, ale hrozne mi tu vadila Isla, ktorá sa tu vôbec nehodí. Jej "cukríková" tvárička a samotné vystupovanie mi docela kazilo zážitok. Jim Parsons zbytočný.

• 20.11.2015  08:58
    Curve (2015)

Celý film som rozmýšľal, kde sa jej tá noha a do čoho vlastne zasekla...a ako?? Vrah mi pripadal totálne od veci...tak buď ju chcem klofnúť, alebo nie. Tie jeho návštevy mi nedávali vôbec zmysel...alebo to bol milý psychoš?? Pomalé tempo, nič výnimočné sa tu neudeje, záver bez prekvapenia takže mierny podpriemer.

• 4.11.2015  19:08
    Převrat (2015)

Nenápadný film ktorý pobaví, zaujme, ale stále máte pocit, že sa z toho dalo vytrieskať viacej. Možno iný režisér, ktorý by mal gule "urobiť" film agresívnejší ,pocitovo nepríjemný..... jedným slovom povedané krvavejší. A na Owena Wilsona vo vážnej role si asi nikdy nezvyknem. Neveril som mu ani "pilota" vo filme Za nepriateľskou líniou, ale čo už..komik ostane komikom... a jeho filmová manželka je snáď najškaredšou herečkou Holywoodu (áno, počítam aj Lady Gaga - nová Star A.H.S.), naozaj mi tu kazila oči. A James Bond? Nevadil, stárne chlapec stárne, ale stále má čo do seba. Prečo 4 hviezdy? Fandím J.E.Dowdle-mu a dúfam, že sa vráti k žánru, ktorý mu ide oveľa lepšie. A prakticky som nebol sklamaný ani s týmto kúskom. 70%

• 26.10.2015  16:43

Keď už film o kanibaloch, tak chcem poriadny masaker. Tých pár nechutných scén celý film neutiahne čo je na škodu pretože Eli je svojim spôsobom perverzák a mal sa do toho poriadne obuť. Zbytočne dlhý úvod na zoznamovanie sa s postavami ku ktorým som si i tak žiadne puto nevytvoril a preto mi bolo jedno v akom bruchu nakoniec skončia. Príroda a hudba celkom fajn, ale je to bohužiaľ len slabý priemer hororového žánru. 50%

• 16.9.2015  10:33

Najlepšie (najhoršie?) na tom je, že sa mi to párkrát prihodilo....a to fakt!!

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25