zolo23

zolo23

zolo kupkovič

okres Senec
ten, ktorý kuká na filmy

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25
    • 18.5.2018  13:39
    Pokoj (2003)

Dať vyššie hodnotenie ako odpad! by bola veľká neúcta a nespravodlivosť voči ostatným filmom. A s tými 5 hviezdičkovými hodnoteniami choďte do prdele...Idioti!

• 16.1.2018  16:41
    Cold Skin (2017)

Tak horor ani náhodou, skôr mi to pripadalo ako komorná dráma (sem-tam akcia) opisujúca vzťah medzi trojicou, ktorá obýva opustený maják na malom ostrove.. Vôbec nie zlé, po technickej stránke takmer dokonalé, Xavier sa vôbec nemusí hanbiť. Avšak je tu viac otázok hlavne o pôvode tých vodných hybridov či čo to bolo za rasu. Masky výborné, ale pri rozpočte 8500000$ sa to dalo čakať. P.S. Keď si na ostrove dlhodobo sám, je jasné, že pretiahneš nielen kohokoľvek ,ale aj... :)

• 13.4.2017  10:16

Brutálne až hrôza! Ďaľšia séria tým pádom ohrozená! Bleee, však kukaj tu : https://www.youtube.com/watch?v=_NT2ZiPIukw

• 28.2.2017  16:24
    Moonlight (2016)

Filmy som nekomentoval už dosť dlhú dobu nakoľko mám 4 mesačného syna a priority a hlavne čas tak dostali iný rozmer, ale po očakávanej fraške na oscaroch a následnom dopozeraní Moonlightu mi jasne rezonovalo v hlave, že teraz sa musím vyjadriť i ja. Tušil som, že tento rok "čierny" svojho oscara dostanú, ale neveril som, že to bude pri takom slabom filme. Povedzme si úprimne, Moonlight nie je dobrým filmom, nieto filmom roka preboha! Nieje tu nič výnimočné, pri dráme musím súcitiť s hlavnými hrdinami čo sa nestalo. Oscar pre Mahershala Ali? Vážne? Veď tu hrá cca do 45 minúty a jeho výkon (keď sa to tak dá nazvať) je celkom obyčajný. Afroamerickí herci sa minulý rok cítili urazene? Ako sa majú cítiť teraz "biely" herci? Budú tiež kričať aké to je nefér? Kto je potom rasista, keď sa v tomto filme biely ksicht ukázal až v čase 1:23 h. a i to na cca 5 sekúnd v reštaurácii?? To v USA na ulici neuvidíte bielych?? Stále sa cítia "farebný" utláčaný, ale v posledných rokoch mám pocit, že utláčaný sú skôr biely. Nie som rasista, ale debilita ľudí ma vie naozaj nasrať!

• 3.8.2016  09:58

Podľa ohlasov malo ísť o filmovú pecku...ja som videl "iba" obyčajný "postapo" film akých som už videl neúrekom. A rozhodne lepších. Nič výnimočné sa tu nedeje, žiaden prekvapivý prvok a tak nám ostáva sledovať iba dve sestry ako sa každá s daným osudom vyrovnáva po svojom. P.S. Kto ešte nevidel kozy Ellen Page, tu má neuveriteľnú šancu :)

• 16.5.2016  15:43

Nie, nedostalo ma to. Zväčša hodnotím celý film a nie záverečnú i keď príjemnú pointu. Hodinu som sa mrvil na gauči a nebol som ďaleko od toho ,aby som film nevypol. Pre niektorých to môže byť pecka, pre "nás" mierne nedočkavých otravná pomalá konverzačka s 15 minútovým slušným záverom.

• 1.2.2016  14:37
    Containment (2015)

Asi som mal Deja-vu, ale prísahám, že rovnaký film som už v minulosti niekde videl! Podobné horory môžem, pár postáv v uzavretom priestore, nákaza, snaha dostať sa zo zapeklitej situácie....Lenže ja už som to niekde videl.....:)

• 31.1.2016  09:19
    Kruh (2015)

Dvanásty najlepší film o čarodejkách vôbec :) Ale nie...Celkom fajn to bolo, severania opäť nesklamali a po obvykle kvalitných kriminálkach (Bron/Broen a pod..) nám ponúkajú aj slušnú fantasy po svojom. Remake je samozrejmosťou pretože amíci nikdy nespia, že? Dĺžka je fakt úmorná, ale aspoň nás tvorcovia dostatočne oboznamujú s hlavnými postavami, takže v predpokladaných ďaľších dvoch častiach môžeme ísť rovno na vec. Vizuálna stránka je výborná a už sa teším.... tak o 30 rokov, že i my Slováci dokážeme vytvoriť aspoň takéto "špeciálne" efekty.

• 28.1.2016  10:20
    Shut In (2015)

Príjemný "filmík" so sympatickými (hlavne zápornými) postavami a nejedným prekvapením. Od momentu úteku a následnom zastavení sa Anny pred dverami len hádate čo sa to kurva asi stalo...Škoda tej "obyčajnej" pointy na záver, pretože byť nápaditejšieho scenára možno s nejakým mystery nádychom, mohol som byť filmovo dokonale uspokojený. Nevadí hororový rok 2016 je len v rozbehu.

• 25.1.2016  16:20
    Chainsaw (2015)

Pozitíva : Nápad, kamera a hudba. Negatíva : Oranžová krv? Však kuknite : http://vimeo.com/141960365

• 13.1.2016  08:40
    Panenka z pekla (TV film) (2014)

Úplne v pohode. Že to vytvorilo Syfy som zistil až na konci, takže množstvo užívateľov tu boduje práve spoločnosť a nie film. Seriem na to, že je to 100x obohraná téma, tu sa aspoň od začiatku neustále niečo deje a na prvú vraždu nemusíte čakať do polovice filmu. Z tejto bábiky ide určite väčší strach (výzor sa podaril) ako z preceňovaného Chuckyho a to sa ani nemusela hýbať. Za mňa pekných 60%.

• 10.12.2015  10:46
    Sinister 2 (2015)

Najväčší problém u tohto pokračovania mám s atmosférou a hudbou. Tak ako pri prvej časti som sedel v kine prikovaný a prežíval som mierne infarkty, pri druhej sa to povedať vôbec nedá. Prakticky sa nebolo čoho báť a tie bu bu bu scény boli tak náplánované, očakávané, že sa nebolo času kedy miknúť... Hudba je nevýrazná a to mám tomandandyho veľmi rád. Christopher Young bol trefnejší - jeho hudba parádne doplňala jednotlivé scény v prvej časťi. Práve až posledná (ukradnutá) skladba úkazala prečo bol prvý Sinister tak výnimočný. A prečo dávam až 4 hviezdy keď som taký kritický? Pretože nebrať tento film ako pokračovanie, ale ako úplne nový horor, tak je to technicky stále niečo nad priemer opäť bohužiaľ slabého hororového roka.

• 2.12.2015  09:19
    Povětří (2015)

Bol by som rád zvedavý koľko ľudí by si tento "klenot" pozrelo i po druhý krát....Adept na najnudnejší film roka, alebo lepšie povedané film pri ktorom si môžete kľudne urobiť večeru, ísť sa vysrať, možno aj pomilovať a v konečnom dôsledku zistíte, že ste o nič neprišli.

• 30.11.2015  14:53
    Pazuru (2014)

Na vyššie hodnotenie by bolo treba urobiť scenár originálnejšie. Takto ide o jednoduchú krimi-skladačku, ktorá nemá vlastne ani čím šokovať. Keby som mal vyzdvihnúť len jednu scénu, ktorá ma dokázala pobaviť, tak to je tá ako sa myška stala potravou pre jaštera...:) Hustéééé

• 24.11.2015  14:52
    Přeludy (2015)

Hodinu sa to tvári ako bežný 100x videný duchársky horor, ktorý bude založený na obvyklých ľakačkách, aby v posledných 15 minútach prišlo k mierne prekvapujúcej pointe, ktorá moje bodovanie zdvihla aspoň o ten jeden bodík. Nieje to až tak zlé ako som očakával, pretože po technickej stránke je to celkom slušne natočené, ale hrozne mi tu vadila Isla, ktorá sa tu vôbec nehodí. Jej "cukríková" tvárička a samotné vystupovanie mi docela kazilo zážitok. Jim Parsons zbytočný.

• 20.11.2015  08:58
    Curve (2015)

Celý film som rozmýšľal, kde sa jej tá noha a do čoho vlastne zasekla...a ako?? Vrah mi pripadal totálne od veci...tak buď ju chcem klofnúť, alebo nie. Tie jeho návštevy mi nedávali vôbec zmysel...alebo to bol milý psychoš?? Pomalé tempo, nič výnimočné sa tu neudeje, záver bez prekvapenia takže mierny podpriemer.

• 4.11.2015  19:08
    Převrat (2015)

Nenápadný film ktorý pobaví, zaujme, ale stále máte pocit, že sa z toho dalo vytrieskať viacej. Možno iný režisér, ktorý by mal gule "urobiť" film agresívnejší ,pocitovo nepríjemný..... jedným slovom povedané krvavejší. A na Owena Wilsona vo vážnej role si asi nikdy nezvyknem. Neveril som mu ani "pilota" vo filme Za nepriateľskou líniou, ale čo už..komik ostane komikom... a jeho filmová manželka je snáď najškaredšou herečkou Holywoodu (áno, počítam aj Lady Gaga - nová Star A.H.S.), naozaj mi tu kazila oči. A James Bond? Nevadil, stárne chlapec stárne, ale stále má čo do seba. Prečo 4 hviezdy? Fandím J.E.Dowdle-mu a dúfam, že sa vráti k žánru, ktorý mu ide oveľa lepšie. A prakticky som nebol sklamaný ani s týmto kúskom. 70%

• 26.10.2015  16:43

Keď už film o kanibaloch, tak chcem poriadny masaker. Tých pár nechutných scén celý film neutiahne čo je na škodu pretože Eli je svojim spôsobom perverzák a mal sa do toho poriadne obuť. Zbytočne dlhý úvod na zoznamovanie sa s postavami ku ktorým som si i tak žiadne puto nevytvoril a preto mi bolo jedno v akom bruchu nakoniec skončia. Príroda a hudba celkom fajn, ale je to bohužiaľ len slabý priemer hororového žánru. 50%

• 16.9.2015  10:33

Najlepšie (najhoršie?) na tom je, že sa mi to párkrát prihodilo....a to fakt!!

• 9.9.2015  15:23
    Indigenous (2014)

A just prásknem 4! Bavil som sa celkom slušne, zo začiatku to vyzerá ako typický stereotyp o "deťoch" pobehujúcich po džungli , masakrovaný neznámym tvorom, ale je tu pár pekných nápadov typu - Aplikácia, TV - prenos a pod. Za to palec hore. (Nebudem tu rozoberať kvalitu signálu daného operátora, ale...Vám už nelezie na nervy fakt, že v podobných hororoch nemajú dotyčný signál vôbec?) Nieže by to bolo preto prelomové, ale iné určite. Baby pekné, čupakáábra dobre urobená-ý a cením si aj to, že sa tvorcovia rozhodli ísť smerom "Maska" a nie smerom - lacné digitálne vytvorenie kreatúúry. To ma vie v poslednom čase dosť nasrať, pretože to znehodnocuje veľakrát samotný film. U mňa o.k. a 70%.

• 7.9.2015  11:30
    Creep (2014)

Také veľké nadšenie ako niekoľko prítomných užívateľov nezdieľam. Pokiaľ sa v sedemdesiat minútovom (čistý čas) filme hodinu nudíte, posledných pätnásť minút to z biedy vytrhnúť nemôže. Stále čakáte kedy sa film zvrtne do zaujímavej pointy a keď sa tak stane.....tak ma to rozuzlenie ani tak neprekvapilo. Pokus o horor? komédiu? Creep je len ďaľší z podpriemerných FF, ktorý chce niečím zaujať, ale ono nie je čím.

• 20.8.2015  08:56

Ja som bol spokojný, hlavne keď je vonku 38°C takýto "zimný" film pekne zahreje. A hlavne podobných filmov sa v poslednom čase natáča akosi pomenej. Efekty mohli byť lepšie, ale v rámci rozpočtu je to o.k. Vadili mi iba ženské postavy. To krajšie herečky nevedeli nájsť??

• 12.8.2015  14:12
    Parlor (2015)

Najviac ma vie vždy pobaviť, že všetci ovládame anglický jazyk a rozprávame ním i keď máme inú národnosť. Scéna v tetovacom štúdiu a rozhovor dvoch Litovčaniek (sexy blonďavá pokérovaná mrcha vs. striptérka) bola už fakt vrchol. S týmto filmom nemám problém, krvi a nechutných scén (sťahovanie z kože = krásne zimomriavky) je tu dostatok a ceciek,.... no nech sa páči. Problém mám z hercami...to bolo totálne zúfalstvo, i keď LaSardo svoju rolu berie priam vážne, jeho výkon vyznieva skôr humorne. 50%

• 5.8.2015  15:30
    Exeter (2015)

Áááále dalo sa. Ako vtipná odychovka celkom ujde, strachom sa neposeriete, atmošku to nemá (celé je to točené cez deň - sranda čo?) herci teda nič moc, ale tá zábavnosť vrážd ,krvy a gore je tu dostatok. Rory čo by posadnutý duchom je skôr zábavný (trápny??) ako strašidelný a preto sa pýtam sám seba či je Marcus Nispel naozaj zlý režisér (remake Texasského masakru u mňa za solídne 4), alebo to takouto zábavnou formou chcel skutočne natočiť..

• 21.7.2015  18:38

Po desiatich minút som chcel film vypnúť z dôvodu : Väznenej babenke sa podarí uniknúť po tom čo premôže týpka ktorý ju týral a pod., ale opäť staré známe...premôže, ale nedorazý! Koľký krát som to už videl? Nevypol, dal som šancu a film ma začal baviť niečim iným. Z nesympatickej (bože! krajšiu herečku už nevedeli nájsť?) hlavnej hrdinky sa stala pomstychtivá sympatická baba, ktorá nemala problém (SPOILER) zabíjať i dievčatá, ktoré chcela sama zachrániť. Šupaaa!!! Filmík pekne rýchlo odsýpal, nemal kedy nudiť a nebyť toho záveru (prekvapivého? zďaleka nie) ,po koľký krát? Že? Dám aj 4.

• 6.7.2015  08:09
    Zoo (TV seriál) (2015)

Po pilote mierne rozčarovanie. Čakal som hutnejšiu atmosféru so zvieratami, ktoré budú mordovať ľudí ako na bežiacom páse, namiesto toho som dostal (zatiaľ v prvej časti) pár levov, ktorý zaútočili na ľudí spôsobom skok - strih a vy hovno uvidíte. Byť to krvavejšie, priamočiarejšie, mohlo ísť o originálny seriálový animal-thriller aký tu možno ešte nebol. Uvidíme ako to bude pokračovať, ale veľa šancí tomu nedávam. 50%

• 6.7.2015  08:01
    Ghoul (2015)

Uff, takže ťažký prúser..ani nie tak režijný ako stereotypný. Jedna scéna vykráda tú druhú a to odpustiť nedokážem. V celom filme prakticky nie je nič vidieť a tam kde niečo vidíme je totálne nezaujímavé. Neviem čo tu všetci majú s tým, že tu bolo aspoň množstvo ľakačiek, ja som sa nemykol ani raz a to som film pozeral o polnoci sám. Nevystrašilo, nebavilo a to mám žáner FF naozaj rád.

• 30.6.2015  14:04
    Poltergeist (2015)

Keď Vám horror nenaženie pocit strachu alebo sem-tam mrazenie po tele, tak je niečo zlé. Gil Kenan to posral na celej čiare. Práve tu je príklad toho, akým dôležitým faktorom je vo filme samotný režisér. Viac som sa bál v jeho predchádzajúcom animáku (!!) Monster House, kde práve atmosféra robila film výnimočným. Jediné dobré scény boli snáď len s tými klaunami, ale tých sa bojím už od malička, takže nič....

• 17.6.2015  11:43

Každý režisér má určite sen mať vlastnú trilógiu, lenže Tom Six asi nepochopil sám seba čo chce vlastne natočiť. Kým prvá stonožka bola originálna, druhá nepríjemne nechutná tá tretia bola úplne mimo všetkého. Komická? To by som sa musel smiať, ale bolo mi trápne hlavne z postavy Dietera Lasera aka dozorcu Bossa. Jeho neustály urevaný hlas mi pílil uši a fakt som rozmýšľal ,že to po dvadsiatich minútach vypnem. Tom Six sa mi sprotivil a jeho typické reklamy na predchádzajúce dve stonožky sú len trápnym marketingovým ťahom pre divákov, ktorý nedajbože tieto "skvosty" ešte nevideli. Slabých 15%.

• 16.6.2015  09:08

Taká normálna otrepaná americká priemernosť z docela slušným obsadením a sem-tam z perverzným vtipom. Vaughnovi tieto úlohy sedia ,ale bojím sa že sa nadobro zaškatuľkoval do rovnakých komických postáv (kde už vážne nieje čo hrať) čo je škoda pretože chlapec má určite naviac. Franco je cool, ale dementa vie zahrať snáď každý...možno aj ja :)

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25