• Thriller

Ghost in the Graveyard (2019)

Príšerná nuda. Každá scéna mi pripadala tak 3x dlhšia ako by mala byť.. O herectve tu nemôže byť ani reč. Jednu malú hviezdu dávam za celkom pekné baby, na ktoré sa celkom dobre pozerá...keďže na nič iné sa ani nedá.

Dark, Deadly & Dreadful (2018)

Až na poslednú poviedku s vymietaním sa na to nedalo pozerať. Hodiť každú poviedku zvlášť na Youtube a hotovo. Takto to nemá tempo a niektoré poviedky sú priam úmorne nudné.

Chimera (2018)

Myslím si, že tento počin nemohol baviť ani samotného režiséra..No neskutočná nuda. Prakticky celý film sa odohráva v nejakej laborke, kde sa H.I.Cusick snaží nájsť liek pre svoje dve deti..dlhovekosť, nesmrteľnosť - námet vôbec nie zlý, ale totálne nudne podaný. Niekto tu asi zaspal dobu a obávam sa, že režisérov prvý počin môže byť aj posledný. 1 hviezda ako ináč za cecky.

Cannibals and Carpet Fitters (2017)

Keď už kombinácia horor - komédia, tak jedine od anglánov. Neskutočný masaker, parádne gore ktoré je na predpokladám nízky rozpočet naozaj brilantné a nechutní záporáci tomu dodávajú tú správnu šťavu. Bavil som sa nadmieru takže pekné 4 hviezdy.

Ghúl (2018) (seriál)

Prečo sa to nenatočilo ako jeden film?? 3 časti po 40 minút... U mňa mierne sklamanie, príliš veľa kecania na úkor akcie. I keď atmošku to má celkom slušnú.

Pokoj (2003) odpad!

Dať vyššie hodnotenie ako odpad! by bola veľká neúcta a nespravodlivosť voči ostatným filmom. A s tými 5 hviezdičkovými hodnoteniami choďte do prdele...Idioti!

Cold Skin (2017)

Tak horor ani náhodou, skôr mi to pripadalo ako komorná dráma (sem-tam akcia) opisujúca vzťah medzi trojicou, ktorá obýva opustený maják na malom ostrove.. Vôbec nie zlé, po technickej stránke takmer dokonalé, Xavier sa vôbec nemusí hanbiť. Avšak je tu viac otázok hlavne o pôvode tých vodných hybridov či čo to bolo za rasu. Masky výborné, ale pri rozpočte 8500000$ sa to dalo čakať. P.S. Keď si na ostrove dlhodobo sám, je jasné, že pretiahneš nielen kohokoľvek ,ale aj... :)

Moonlight (2016)

Filmy som nekomentoval už dosť dlhú dobu nakoľko mám 4 mesačného syna a priority a hlavne čas tak dostali iný rozmer, ale po očakávanej fraške na oscaroch a následnom dopozeraní Moonlightu mi jasne rezonovalo v hlave, že teraz sa musím vyjadriť i ja. Tušil som, že tento rok "čierny" svojho oscara dostanú, ale neveril som, že to bude pri takom slabom filme. Povedzme si úprimne, Moonlight nie je dobrým filmom, nieto filmom roka preboha! Nieje tu nič výnimočné, pri dráme musím súcitiť s hlavnými hrdinami čo sa nestalo. Oscar pre Mahershala Ali? Vážne? Veď tu hrá cca do 45 minúty a jeho výkon (keď sa to tak dá nazvať) je celkom obyčajný. Afroamerickí herci sa minulý rok cítili urazene? Ako sa majú cítiť teraz "biely" herci? Budú tiež kričať aké to je nefér? Kto je potom rasista, keď sa v tomto filme biely ksicht ukázal až v čase 1:23 h. a i to na cca 5 sekúnd v reštaurácii?? To v USA na ulici neuvidíte bielych?? Stále sa cítia "farebný" utláčaný, ale v posledných rokoch mám pocit, že utláčaný sú skôr biely. Nie som rasista, ale debilita ľudí ma vie naozaj nasrať!

Into the Forest (2015)

Podľa ohlasov malo ísť o filmovú pecku...ja som videl "iba" obyčajný "postapo" film akých som už videl neúrekom. A rozhodne lepších. Nič výnimočné sa tu nedeje, žiaden prekvapivý prvok a tak nám ostáva sledovať iba dve sestry ako sa každá s daným osudom vyrovnáva po svojom. P.S. Kto ešte nevidel kozy Ellen Page, tu má neuveriteľnú šancu :)