Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Akční
  • Dobrodružný
  • Animovaný

Oblíbené filmy (10)

Vykoupení z věznice Shawshank

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

K tomuto filmu můžu říct jen toto- Bravo,bravo,bravo. Úžasní Morgan Freeman a Tim Robbins. Pro mě je to jeden z nejlepších filmů všech dob ve kterém konec všechny zvedne ze židle a dlouho je bude uvádět z údivu.

Těžká váha

Těžká váha (2005)

Můj nejoblíbenější sportovní film který už jsem viděl nesčetněkrát. Skutečný příběh J.J. Braddocka amerického boxera který se v jednu chvíli má velice dobře a za chvíli bydlí v nějakém prohnilém suterénu pochybného domu v jedné místnosti s celou rodinou a snaží se hledat práci a nebo se opět vrátit k tomu co mu jde nejlépe a to je box. Opravdu silný příběh který mě dostal a moc se mi líbí.

Nástrahy velkoměsta

Nástrahy velkoměsta (1984)

Na první i druhý pohled film o ničem. Ale pro odreagování, a 90 minut smíchu je to ideální film.

Hooligans

Hooligans (2005)

Tohle je moje srdeční záležitost. Pouliční rvačky, kamarádství ale i závist a nenávist toho všeho je ve filmu dost a dost. Pro mě byl obrosvským překvapením Elijah Wood který roli sehrál výtečně a Charliemu Hunnamovi tahle roli seděla jako ušitá. U tohodle filmu jsem si i pobrečel což se mi často nestává.

Pianista

Pianista (2002)

Podle mého názoru jeden z nejlepších válečných filmů který byl kdy natočený. V hlavní roli vyniká Adrien Brody a pohledy na zničené město,pouliční boje a trochu smutný konec německého velitele je prostě super zážitek.

Pelíšky

Pelíšky (1999)

Podle mého názoru jedna z nejlepších komedii v celé historii české kinematografie, potržený super obsazením a nezapomenutelnými scénami a hlaškami.

Gladiátor

Gladiátor (2000)

Pro mě výborný film s fantastickým Russellem Crowem a super dějem. Myslím že tenhle film nemá slabou část ve které by se divák nudil.

Město

Město (2010)

Tohle se mi hodně líbilo.Ben Affleck a Jeremy Renner byli fantastičtí. Film že zaujmul hned od začátku a už nepustil.Originální převleky pro bankovní loupeže a dokonalé plány byli opravdu skvělé. Masku smrtky s dredy nutně potřebuju.

Sedm

Sedm (1995)

Po shlédnutí tohodle filmu jsem ještě dlouho seděl s otevřenou pusou a jenom nevěřícně koukal do zdi. Myslím že je to jeden z nejlepších filmů, a každý správný filmový nadšenec by si ho neměl nechat ujít.

Kult hákového kříže

Kult hákového kříže (1998)

Tak tohle je přesně to proč koukám na filmy, každou minutu sem hltal a byl nedočkavej jak to bude pokračovat dál.Myslim že tenhle film ve mě nechal hlubokou stopu a budu si ho pomatovat ještě dlouho, i když nejsem fanda dlouhých filmů čím blíž konci KUlt byl tím víc sem si přál aby tomu tak nebylo. A ten konec??? To sem opravdu nečekal. Díky za tyhle filmy.

Reklama

Reklama