Kazatel Kalašnikov (2011)

Bylo to velice zajímavé téma které si určitě zasloužilo méně akčních scén a více scén ve kterých by bylo ukázáno jak to vlastnně v Jižním Súdánu a Severní Ugandě chodí. Mě osobně by to velice zajímalo protože z těchto destinací nám moc zpráv nechodí. Škoda tedy že tvůrci se víc zaměřili na dramatičnost a napínavé scény plné střelby než na to aby ukázali jak to doopravdy v této zemi chodí.

Zloděj životů (2004)

Thrillery tohoto kalibru mám opravdu rád. Když si už myslíte že je po všem najednou se objeví další ještě neočekávanější zápletka. A když se k tomu přidá pár lekaček a výborné herecké obsazení není co řešit.

50/50 (2011)

opravdu po dlouhé době americká komedie která postrádala takový ten americký humor. Bylo to něco úplně jiného a myslím že každý dá za pravdu jedinečného.

Nákaza (2011)

Myšlenka dobrá, ale její zužitkvání nebylo na vysoké úrovni.

Ocelová pěst (2011)

Že už od začátku víte kam film směřuje?? Že už od začátku víte jaký bude finálový souboj?? Že je příběh hrozně jednoduchý? Se vším souhlasím. Ale tenhle film mě prostě uchvátil.

Válka Bohů (2011)

Nejprve musím říct že tento film je podle mého názoru určený výhradně do kina, a není na domácí koukání. Já ho bohužel viděl až doma a tak jsem trpěl u scén které jsou ve tmě a jen jsem tak odhadoval co se vlastně děje. To bohužel kazilo ceký dojem z filmu. Podle mě je to jen laciný pokus o navázání na podobný film jakým byl 300 Bitva u Thermopyl. Bohužel.

Amores perros - Láska je kurva (2000)

Vadí mi dvě věci. První je že je tento film příliš rozkouskovaný, a ta druhá je nedotaženost do konce. Proto musím srazit dvě hvězdy dolů.

Pan Popper a jeho tučňáci (2011)

Jenom jedna z dalších tuctových komedií které jsou teď k vidění pořád. Ani zvučné jméno Jima Carreyho nic tentokrát nezachránilo. Pár krát se zasmějete ale jedná se o naprosto tuctové vtipy. A když slona napsolutně slyšíte 150x začne vás dokonale rozčilovat a to jenom podtrhne neblahý pocit z tohoto filmu.