zahubicku

<< předchozí 1 2 3 4
    • 29.4.2019  07:24

Moc dlouhý.

• 12.2.2019  19:56

Škoda, jednička byla příjemným nostalgickým překvapením. Dvojka je meta až to bolí.

• 29.12.2016  23:48
    Pasažéři (2016)

První třetina je OK. Pratt je fajn a zvládá to levou zadní sám v pohodě. Ale jakmile se probudí Morpheus jde to do sraček a následuje jedno clishé za druhým. "There is a reason we woke up" - selfish bastard

• 5.5.2015  21:03
    Neutečeš (2014)

Můžou být rádi, že TO nejezdí v káře... A teď vážně. Skvělá žánrovka s padnoucí hudbou bez žádných zbytečných lekaček. Co víc si přát? Snad jen více Maiky :3

• 28.3.2015  21:06

Celkem příjmná podívaná pro děti. Jediné co mi vadilo byl až moc předvídatelný příběh. Po úvodních 10 minutách jsem ho měl přečtenej i se všemi jeho zvraty. To co bylo top notch byl voiceacting, Jim a Rihanna byli skvělí a doufám, že tohle není jejich poslední animák.

• 22.1.2015  23:32

Walter MItty 2.0- stronger better faster. Nechápu jak kamerama Kobry a režisér Hanny Fontány mohli vykouzlit něco, na co se tak hezky kouká. Pegg boží jako vždy a Pike sexi jak hrom ( ͡° ͜ʖ ͡°)

• 19.12.2014  16:49
    Legenda Korry (TV seriál) (2012)

Nemůžu uvěřit, že je definitivní konec. Na jednu stranu je to nesmírná škoda ale na druhou je to lepší utnout v nejlepší než aby se z Korry stala další nikdy nekončící fraška, (Jako třeba The Walking Dead) Finální dvoudíl byl absolutně epickej i dojemnej a těším se až si za pár let dám maraton a zkouknu to zase celý od začátku... i s The Last Airbenderem!!

• 9.11.2014  00:33
    Lucy (2014)

Zajímalo by mě na čem Luc ujížděl při psaní scénáře. Asi na nějakym dobrym matroši, protože takovýhle blití jenž vylezlo z Lucy jsem dlouho neviděl. Bída a hnus, ani Johy se nijak extra nepředvedla, 10 minut na začátku fňuká a po zbytek filmu nasadila stejnej xicht "bez emocí/citů". MEH

• 20.6.2014  21:41
    Hemlock Grove (TV seriál) (2013)

Hrůza. nuda k uzoufání, Po 3. díle kočím.

• 7.5.2014  22:03

Nebýt vína, co jsem při sledování filmu popíjel, a hudby, tak se unudím k smrti. Mendes je borec o tom žádná, ale tenhle film už si v životě nepustím protože mě sral od začátku do konce, že jsme to chtěl vypnout po prvních 20 minutách ve kterých se nic ale opravdu NIC nedělo! Fádní film s nezajímavými a k tomu ještě otravnými postavami.

• 16.4.2014  22:16

Velké zklamání, po dlouhé době film, který jsem nedokoukal dokonce. Po první skvělý části přichází druhá hrozně utahaná část, a když už se konečně dostalo k tý třetí, tak jsem si řekl dost a vypl to, Nemohl jsem se donutit, abych koukal pořád na ten přiblý neměnící se výraz protagonistovi tváře... a vlastně nejenom jeho ale všech zúčastněných. Jediné co se mi jaksi líbilo byla vizuální stránka filmu a práce s kamerou.

• 10.4.2014  19:28

Bohužel utahaný film a bez náboje ale rozhodně LMS nemůžu upřít dobré herecké výkony (obzvlášť výkon Steva Carella), práci s kamerou a hlavně theme song "DeVotchKa - How It Ends", který nemůžu přestat poslouchat.

• 23.3.2014  18:55

Hezky udělaný film o tom žádná a i když jsem tomu chtěl dát 5*, tak nemůžu protože a to z jednoho prostého důvodu, představitel hlavního protagonisty mi vůbec ale opravdu vůbec nesedl. JInak Biaggio byl super, o použitém humoru, který se mi přesně trefil do noty ani nemluvím)

• 22.3.2014  21:15

MIluju indie film a Short Term 12 patří do té kategorie, které nemám co vytknout. Sympatičtí herci (překvapivě i dětští herci mě neiritovali) + boží kamera se soundtrackem napomohli tomu aby mé oči nezůstali suché.

• 2.3.2014  18:35
    Po smrti (2008)

Na můj vkus až moc pomalé tempo, které v kombinaci s nezajímavým hlavním hercem nudilo.

• 20.12.2013  16:22

Hezky natočené scenérie a slušný soundtrack podráží předvídatelný příběh a na můj vkus až moc nucený humor (kontrola na letišti? BIACH PLZZZ)

• 5.6.2013  23:21

Chtěl jsem odejít ze sálu.... což se mi u žádného filmu prozatím nestalo. Ale jedna hvězdička za Goslinga <3 <3 <3

• 3.4.2013  22:18
    Lesní duch (2013)

Nejlepší absťák ever!!!

• 23.12.2012  16:08
    Dredd (2012)

What time is it? It's judgement time!!

• 17.9.2012  18:05

Není nad klasiku :)

• 20.7.2012  20:33

Strašně velké zklamání..... po poměrně svěžím třetím pokračování přichází "země v pohybu" s recyklovanými vtipy a zápletkou, která se táhne jak ***** (ikdyž je stopáž jen 94 minut)

• 20.7.2012  16:10

Jako pokračování RECu nic moc ale jako samostatná zombie (demonická) řežba ucházející a celkem i pobavilo :)

• 31.5.2012  18:15

Po vizuální stránce nemám takřka co vytknout ale, zato po scénáristické a po herecké ….. omg! Hloupé a tupé dialogy (moc jich není, ale přesto to bylo za trest poslouchat je) taky jsem zaznamenal pár logických chyb, které praštily do očí i mě, no a Kristen jsem to vážně nežral … btw.: nic osobního proti ní nemám.

• 18.5.2012  23:29
    The Divide (2011)

Jeden z nejlepších soundtracků co jsem kdy slyšel !!

• 5.5.2012  20:55

Nestává se mi moc často, abych si po filmu znova přehrál některé scény, které se mi opravdu líbily a musím říct, že v 21 Jump Street jich je opravdu mnoho- Fuck you, science !!! Hodně silné 4*!

• 8.3.2012  17:53

Nebýt ČSFD projekce (trapné scény se stávaly vtipnými) a pána za mnou, který do mě neustále kopal a tím mě udržoval v bdělém stavu tak dám Johnovi nižší hodnocení než 2* .... takže tak...... Carter se tváří jako VELKÝ film ale "velký" je jen svým rozpočtem :)

• 12.1.2012  09:37
    Srbský film (2010)

Nechutný a zvrácený ..... -_-

• 11.1.2012  12:37

Dětský hrdina filmu mi lezl na nervy tak moc, že se mu povedlo zhnechutit mi takřka celý film,. Nebýt ucházejcích triků a Hugha tak to zalomim už po 10 minutách.

• 6.1.2012  15:02

Začátek se vlekl jak šnek, který má pochroumanou levouzadní ale tak, MNO, po hodince možná méně se to jak se říká "rozjelo". Nejvíce se mi na filmu líbila hudba, kterou měl na starost Zimmer a perfektně se do filmu hodila a taky pěkně dokreslovala celkovou atmosféru, no a nesmím zapomenout na EPICkou scénu v lese, která byla přímo přeplněna efektními SLOW MOTION pohyby a dech beroucí hudbou :)

• 10.12.2011  15:18

NIc nového, žádný nový nápad, tak proč nám to pořád cpou pod nos ?

<< předchozí 1 2 3 4