Swansea

Olga S.

kraj Praha

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 26.5.2019  22:16

Tahle sračka stála daňové poplatníky ((rukojmí ČT) 120 000 000 slovy sto dvacet milionů.

• 24.2.2019  22:04
    Boj o moc (TV seriál) (2018)

Nemůžu dát hodnocení. Profesně bezchybné a tady nejvyšší hodnocení. A po dokoukani ? Co jste pochopili?

• 27.8.2018  19:34
    Dunkerk (2017)

Komentář přidávám později, ale proč jsem nedala hned plnou palbu 5 hvězd je v mnoha historických nepřesností http://whatculture.com/film/10-huge-historical-inaccuracies-in-chris-nolans-dunkirk?page=3 ale ty se dají odpustit. Co se nedá odpustit, je politická korektnost. Letí na mě Němčour, německá svině atd. co běžně letci v komunikaci říkali, je nahrazeno slovem nepřítel.

• 14.8.2018  13:33
    Pěkně blbě (2017)

Když se chcete cpát cukrovou vatou s hnojem tak dobrou chuť.

• 26.12.2017  20:39
    Večírek (2017)

Obsah dá nástřel, ale tenhle snímek nebude pro rozchechtany milovníky Přátel (Friends). Vynikající ve všem. Pokud vás tam budou všichni srát, tak v pořádku.

• 16.12.2017  00:59
    Detroit (2017)

Všechny filmové profese odvedly vynikající práci. Ale profesionální rutina mě nebaví. Politická korektnost taky ne. Příliš černo - bílého vidění taky ne.

• 20.9.2017  21:32

Žánr, kdy mám trochu problém s hodnocením. Líbilo? Popravdě nelíbilo. Komentáře ostatních uživatelů jsou vynikající. Z Aussie produkce doporučím https://www.csfd.cz/film/52996-catching-milat/komentare/

• 13.8.2017  00:22
    Kovbojové (2015)

Mohl by tento snímek vzniknout bez alibismu a jakési korektnosti? Ne.

• 5.4.2017  01:20
    Rozkaz (2008)

Bohužel, tady z finských historických skříní byla vytažena jen jedna spodnička.

• 7.1.2017  23:40

To nejlepší, co si světový film může vyhrábnou z ryze francouzské kinematografie.

• 17.6.2016  20:45
    Room (2015)

"Proč jsi ten film ještě neviděla?" ptali se moji filmoví přátelé.-- "Jako bych ho už viděla" byla moje odpověď. X spoilerů a téma, kdy jsem měla mylný pocit, že budu citově vydíraná. Viděla a vy musíte taky. Vynikající režie, kamera a scénář je život.Herecké výkony jsou naprostá dokonalost.

• 30.5.2016  19:54
    The Hundred Code (TV seriál) (2015)

U hodnocení ostatních pochopím za jednu i za pět. Celek funguje, ale...kde se berou ty super geniální Magoři, kteří tak komplikovaně tvoří svoje zlo. Seriál udržuje napětí , herecké výkony standardně dobré.Je to průměr, který neurazí fandy dobře propracovaného napětí.

• 26.1.2016  23:13
    Mrtvý bod (TV seriál) (2015)

Originální začátek, vše drženo v tempu, herecké výkony bezchybné. Jenze scénář si jede po svy lajne, kterou jim nezeru.

• 8.11.2015  03:08
    Na hraně zítřka (2014)

Sakurazaga plus všechny ty tagy je nudný chaos. Ten film se líbí, v pořádku. Mně ne.

• 16.9.2015  01:10

Ulrich Thomsen zvýšil hodnocení filmu. Film, který neresi nic. Jenom neskutečnou a nekončící bolest rodiče, který přijde o své dítě v neuhlidajicim momentu ;dítě kontra pedofil.

• 24.12.2014  23:10
    Princezna a písař (TV film) (2014)

Nad těmito každoročními počiny štědrovečerních televizních pohádek visí jeden problém; očekávání je tak malé, že je jen otázka, zda se dokouká, dokouká se studem a nebo nedokouká. Dokoukáno, stud nenastal, protože atributy klasické pohádky byly splněny. Malá výhrada na závěr. Skutečně se nenašla herečka nebo studentka herectví ve věku 18-24, která nevypadá jako transvestit? M.Timková může příští roky překvapit, ale tady byl casting hodně mimo.

• 9.12.2014  23:25

Celý snímek je směsí trapných "hlubokomyslných" klišé a stereotypů; kulturních, rodinných i romantických. Snad i pohádky mají se svými nadpřirozenými postavami více logiky než tato přeslazená kolorovaná banalita. Byl režisér Lasse Hallstrom vůbec na place? Od hodnocení >odpad< mě udržela jen Helen Mirren.

• 11.8.2014  23:26
    Sex ve městě (2008)

Jednoho letního večera se octnete na místě, kde chytíte ix polskejch stanic a jednu českou. Takže ani nevím, jak začít, protože to může číst i prepubescent.Asi takhle; kdybych sledovala dokument o ženské obřízce, tak to vyjde nastejno.Dokument by byl alespoň autentický.

• 31.7.2014  17:55

Satirické drama Villa paranoia je bezpochyby inspirováno Moliérovou hrou Zdravý nemocný. Onou nevyléčitelnou nemocí, kterou člověk po celý život strádá nejvíce, je totiž láska ve všech jejích podobách.

• 31.1.2014  15:32
    Dobrá manželka (TV seriál) (2009)

" Mohli jsme se dát na dráhu zločinu, ale zvolili jsme politiku."

• 3.1.2014  01:17
    Hořící keř (TV film) (2013)

Dlouho jsem se bála podívat, ale když se znovu odhodláš podívat na svý dítě v hrobě, musíš jen pokorně říct, dík, že tento počin byl zrozen. --- Dík, že uživatel Enšpígl ve svém komentáři řekl to nejlepší.__ zažít, prožít, odžít...a život jde dál ...jak komu. K

• 26.12.2013  23:56
    Shoppen (2006)

I v tom oparu komedie jsou ty německý singles tak nějak germánsky >steif< .

• 25.12.2013  00:26
    Ray Donovan (TV seriál) (2013)

Za archetyp >macho< , který je ústřední postavou, se scénáristka A.Biderman vůbec nestydí. Ví, o čem mluví. Režisér A.Coulter( mj. House of cards) ji pochopil a dali nám s požehnáním Showtime zajímavý vhled do světa, který je tak jiný nejen pro nás, ale i pro jinou část samotných USA. Stránka lidských emocí je však univerzální.

• 7.12.2013  20:03

Tuhle všudypřítomnou deprivaci může zmáknout už jen neuropatolog.

• 17.11.2013  20:50
    Donšajni (2013)

Trapné jako celý Menzelův životní postoj.

• 15.10.2013  17:47

OSN je jedna velká shit firma. Jestli ji chtěl rejža zesměšnit ještě víc, podařilo se. Pokud má "top experty" jako je náš krasavec BP, který neumí najít na mapě Israel a při záchranné misi celého světa si musí neustále cvrlikat se svojí pošahanou manželkou, tak to mi ho teda vyndej. Nevyndáš, nemám.

• 10.9.2013  21:14
    Úkryt (2011)

Michael Shannon je snad zrozený pro role jurodivých. V tomto snímku je obsažena veškerá úzkost, pochyby, strachy a panika senzitivního člověka dnešního světa. Film svým obsahem tak hluboký jako Mariánský příkop.

• 24.2.2013  21:01
    Rozhořčené 2012 (TV film) (2012)

Obludné. Zakomlexované nic střídá dylinu, dylina střídá blbku...a tak pořád dokola.

• 18.2.2013  00:06
    Hambuster (2010)

Uhlohydráty jsou mňam .

• 17.2.2013  22:30

Čím víc tím míň. Pokud si někdo kvalitně vyhonil tak okay. Jinak směšná kravina.

<< předchozí 1 2 3 4 5