• Thriller

Stockholmský syndrom (2020) (TV film) odpad!

Další srač-ka z ČT, která disponuje rozpočtem 7 miliard ročně. Nemám chuť se patlat v ubohosti "tvůrců", tak jen doporučím výborný komentář uživatele mehmed.

Terapie - Série 3 (2019) (série) odpad!

Formát z originálního izraelského Be tipul převzalo v licenci mnoho zemí včetně ČR. Česká partička si zase obsadila své oblíbence včetně tragických diletanů jako V. Dyk. Naprosto ubohý part Rodena. Pokuď shlédnete naprosto špičkovou 3.řadu z produkce Maďarska, tak budete mít srovnání. Proto odpad pro zdejší klauny.

Naši kluci (2019) (seriál)

V případě palestinsko-izraelskeho respektive izraelsko- palestinského problémubude navždy viset otázka: Kdo z "chirurgů" dostane svolení k operaci siamskych dvojčat, která jsou srostlá hlavou s jedním mozkem.

Zahradnictví: Dezertér (2017) odpad!

Tahle sračka stála daňové poplatníky ((rukojmí ČT) 120 000 000 slovy sto dvacet milionů.

Boj o moc (2018) (seriál)

Nemůžu dát hodnocení. Profesně bezchybné a tady nejvyšší hodnocení. A po dokoukani ? Co jste pochopili?

Pěkně blbě (2017) odpad!

Když se chcete cpát cukrovou vatou s hnojem tak dobrou chuť.

Večírek (2017)

Obsah dá nástřel, ale tenhle snímek nebude pro rozchechtany milovníky Přátel (Friends). Vynikající ve všem. Pokud vás tam budou všichni srát, tak v pořádku.

Černobílá spravedlnost (2017)

Všechny filmové profese odvedly vynikající práci. Ale profesionální rutina mě nebaví. Politická korektnost taky ne. Příliš černo - bílého vidění taky ne.