Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Krimi
  • Akční
  • Thriller

Recenze (147)

plakát

Jak na... s Johnem Wilsonem (2020) (TV seriál) 

Plachost, autismus a staromládenectví přetaveno v odvahu, pozornost a srozuměnost. Politika je skoro ve všem, ale John Wilson je v něčem jak dítě, které umí vidět, pozorovat a sdělit, aniž by potřeboval, chtěl nebo musel něco zasazovat do politického rámce.

plakát

Odhalení (2019) (TV seriál) 

Munchausen syndrom by proxy(v zastoupení) je ještě brutálnější než když si nemocný tvoří vlastní utrpení - potřeba, aby je vsichni litovali a obdivovali. Slušná obžaloba USA zdravotnictví a sociálek. V ČR by tento případ nemohl existovat takhle dlouho v"by proxy". Je to marginální DG a s postupující politickou korektností a lidskopravníma mrdkama se to třeba rozjede.

plakát

Úsměvy smutných mužů (2018) 

Poctivě jsem přečetla všechny komentáře. Zmíním ten absurdní.. Až si to ten nemocný uvědomí.. Tak tomuhle je to právě u prdele. D. Svátek se zhostil tohoto na výtečnou. Ukázal, že to není "nemoc" sociálně slabých nebo mdlých na duchu.

plakát

Propast mezi námi (2019) 

Ten film je vynikající. Po všech možných stránkách... kromě jedné : musíte tam dostat, jakkoli nesmyslně kvóty.

plakát

Des (2020) (TV seriál) 

Proč za nejvíc. Dva úhly pohledu. Skvělá filmařina. Ten smutný druhý je o tom, že se budou muset skvělí filmaři uchylovat do apolitických témat, která sice táhnou, ale sériový psychopat tohoto druhu je už rozebrán. Ale i Des je o politice.

plakát

The Report (2019) 

Mám problém s tímto druhem filmů. Posypeme si hlavu, že jsme ukradli koňské sedlo, ale už nepřiznáme, že jsme ukradli celé stádo koní a krademe dál.

plakát

Trockij (2017) (TV seriál) 

Jedna z největších zrůd 20.století. Jeho pohrobci se nacházejí v EU a dalších méně známých institucí. Kdo je vede a platí, je zřejmé.

plakát

Dítě v pravý čas (2017) (TV film) 

O tom, jak se neumí převzít toto těžce osobní trauma do filmu. Ploché a velké klišé.

plakát

Doba nevěrná (2017) 

Tady už musím přihodit, ježto tam nebyl prohoz 25.pohlaví s přínosem.

Reklama

Reklama