shantim

okres Děčín

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 22 29
    • 13.1.2011  22:04
    10 (1979)

V Edwardsově filmografii se jedná o slabší snímek, který nemá dostatečný spád a je až příliš sentimentální. Postrádá také silnějších vtipem nabitých scén a jasný "tah na branku". 63% hvězdiček

• 26.9.2012  22:11
    100% blond (2005)

Je něco takového vůbec možné? Bohužel je. Pro koho to ale natočili, je mi záhadou. Moc rád bych potkal někoho, komu se tento film líbil. Nebo raději ne!!! Tentokrát dokonce nechávám hodnocení bez jediného cípku hvězdičky.

• 18.11.2009  12:44
    12 kol (2009)

Začátek filmu byl příšerný a myslel jsem, že ho raději vypnu. Pak ale začala hra a děj se rozjel plné obrátky. Akce střídá akci, má to švih a dostatečné napětí. Škoda jen, že už jsme všechno viděli v jiných filmech. Navíc mi chybělo prokreslení charakterů nebo něco, co by mi udělalo hlavní postavy sympatické. Děj tak sledujeme jakoby zpovzdálí a není možné se vcítit pořádně do postav. Ty pak jen mechanicky umírají a nám je to celkem jedno. Vždyť on hlavní hrdina přeci neumře a na těch ostatních nám nezáleží. Až mi to chvílemi připomínalo "vandammovky". 58% hvězdiček

• 10.1.2011  00:23
    12 znamení (TV seriál) (2007)

Nějak mě nedokázala tahle detektivka vtáhnout do děje. Nenechala mě bát se nebo alespoň udržet pozornost a napětí při hledání vraha. 48% hvězdiček

• 5.5.2009  23:28
    16 bloků (2006)

Po druhém zhlédnutí zvedám hodnocení ze slabých tří na slušné čtyři hvězdičky. Přestože je tento snímek dějově nevýrazný, je v něm cítit velmi zvláštní atmosféra strachu. Ke kladům filmu patří rozhodně i napětí mezi nesnesitelně ukecaným svědkem a mlčícím policajtem. Nezapomenutelný je pak rozhodně i ten Willisův zrychtovaný ksicht unaveného poldy po opici. 76% hvězdiček

• 5.10.2009  17:51
    24 hodin (2002)

Dost nudny thriller u ktereho predem vite, co se bude dit. 46% hvezdicek

• 17.10.2009  14:06

Velmi slušný akční western, který mě, promě skvělých herců, příjemně překvapil dobrou kamerou a vynikající hudbou. Atmosféra je dostatečně napjatá, jen v některých okamžicích uprostřečd filmu napětí mizí a je nuda.Ještě pak ten konec to chtělo trošku doladit. 78% hvězdiček

• 8.9.2008  12:30
    88 minut (2007)

napětí tu jistě nechybí, ale klišovitost přehluší i docela slušný výkon Al Pacina. film bez nápadu. dvě a půl hvězdičky

• 31.5.2009  23:38
    9 (2005)

Scénář je sice průměrný, okoukaný z hollywoodských filmů, ale výtvarná stránka je na jedničku. Takže celkem za čtyři.

• 2.10.2008  23:37
    96 hodin (2008)

Parádně našláplý akčňák. Jenom mi vadilo, že až neskutečně rychle všechno našel.

• 21.12.2015  21:56

Přidávám jednu hvězdičku za honičku v taxíku. Celkem 50 % hvězdiček

• 8.2.2009  18:06
    A co Bob? (1991)

Kéž bych nikdy nepotkal svého Boba! Bill Murray zahrál svou roli výborně a Richard Dreyfuss také rozhodně nezůstal své roli nic dlužen.

• 20.7.2009  22:47

Reese je sice příjemná, Ruffalo hraje dobře a v některých scénách je skvěle komický, ale na lepší hodnocení než 55% hvězdiček to nestačí.

• 6.6.2008  23:36

Zábavná (ale ne moc) komedie Carla Vanziny se známou dvojicí De Sica - Boldi nenabízí nic, co bychom už neznali. Jen to nabízí v horší kvalitě. Herecké výkony ale nejsou úplně špatné.

• 6.6.2008  23:38

Podobné jako první díl - hloupoučké a zábavňoučké, navíc ještě okoukanější.

• 23.6.2009  19:09
    Adam (2002)

Jó, kdyby nám tu krabičku nechali!? Takhle jenom krev a pot.

• 1.5.2009  12:39

Dnes už absolutní klasika českých filmových parodií. Absolutní je zde i zpodobení zla (nádherný genius-padouch v podání Miloše Kopeckého) a dobra (skautík-detektiv-gentleman zahraný Michalem Dočolomanským).

• 29.12.2009  02:01
    Agatha (1979)

Dobrý příběh se skvělými hereckými výkony. 80% hvězdiček

• 8.3.2009  16:40

Herzog nám naservíroval během hodiny a půl až hypnotizující obraz marnosti, nezkrotné síly a odhodlání dosáhnout cíle, ať to stojí, co to stojí. Důkaz, jak může vlastní vůle člověka rozmačkat v náruči šílenství.

• 24.7.2011  11:47

V tomto snímku sice chybí napětí, ale i tak jsem se u něho nenudil. 50% hvězdiček

• 13.4.2009  19:41
    Akta X (TV seriál) (1993)

Hezky a efektně vyrobený seriál, ale mě bohužel tato záhadologie tolik nebere.

• 11.1.2009  18:19

Ne sice tak silné jako Germiho starší filmy, ale stále zábavné.

• 28.6.2008  17:57

Segal nudny jako vzdy. Kdyby tam nebyly ty vybuchy, tak neni na co se divat. Takze dve hvezdicky za pyrotechniku.

• 3.5.2014  02:02

Úděsný film, který se nedá dokoukat do konce. Jednu hvězdičku dávám za to, že jsem se asi třikrát zasmál.

• 11.5.2007  00:32

Jde o jeden z nejslavnějších filmů s Albertem Sordim, ve kterém ztvárnil postavu mladíka oblouzněného Amerikou a jejím životním stylem. Kdykoliv si člověk zadá například na Googlu jméno Alberto Sordi v sekci obrázky, mezi prvními bude právě snímek z jedné scény, kde Nando (A. Sordi) do sebe cpe špagety a má při tom naprosto šťastný a krásně vykulený výraz. To je právě zásadní scéna, kde Nando pochopí, že Amerika není přesně to, co si myslí, že Amerika je. A místo nesmyslného pojídaní jakoby americké stravy (sendvič, jaký by vyrobili jen pejsek s kočičkou místo dortu) se pustí do zbaštění maminkou připravených špaget a červeného vína. Podobných scén je ve filmu více a rozhodně stojí za to se na něj podívat. 91% hvězdiček

• 21.12.2010  00:47
    Američan (2010)

Trochu mi to připomnělo Samuraje s Delonem, ale tenhle film je víc atmosférický a hloubavější a také je trochu víc cítit strach z možné kulky v zádech. Violante Placido je nádherná a Cloony standardně vynikající. 83% hvězdiček

• 18.7.2009  13:53

Film se skládá z několika úsměvných příběhů o lásce a intrikách kolem ní. Nemohu zde nezmínit účast krásných hereček, které (ve slabších chvilkách filmu) nenechají člověka odejít od obrazovky. 65% hvězdiček

• 22.8.2010  01:26
    Amori miei (1979)

Dobrá komedie o tom, jak se může žena rozhodnout vyřešit manželskou krizi polyandrií, přesněji řečeno biandrií. Vdá se ještě za dalšího muže a je šťastná s oběma. Muži o sobě samozřejmě nevědí. Jenže ona pak otěhotní a problémy se začínají vršit a vršit, až . . . 70% hvězdiček

• 21.9.2007  23:37

Nesmírně příjemný a pozitivní film. Po Delikatesách a Městu ztracených dětí další skvělý počin Jeuneta. Dá se vidět několikrát a nikdy nenudí.

• 21.5.2009  23:12

Velmi zajímavá detektivka, ve které nejsou žádní detektivové a žádní zločinci. Meg Tilly je ve své roli Anežky naprosto boží ve všech smyslech. 75% hvězdiček

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 22 29