Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Krimi
  • Akční
  • Dobrodružný

Recenze (864)

plakát

Případ mrtvého nebožtíka (2020) 

Holčák, Cíglbauer, na kobereček! Tohle je scénář? Má to snad být další Kameňák? Máte padáka!!!

plakát

Zločiny Velké Prahy - Nedohraná etuda (2021) (epizoda) 

Zatím nejlepší díl seriálu, který je pravděpodobně natočen záměrně v lehce podprůměrné kvalitě. Kvalitou nemyslím herecké výkony, ty jsou vždy velmi dobré, ale dramaturgickou a režijní složku.

plakát

Stíhán a podezřelý (1978) 

Nejzajímavější na tomto snímku jsou záběry bouraného Starého Mostu.

plakát

Klícka (1971) (TV film) 

kdyby měl režisér k dispozici větší možnosti, byla by z tohoto dílka skvělá komedie do kin po minimálně celé Evropě. trochu mi to připomíná Střechu v komorním a zlehčeném formátu.

plakát

Mumie (2017) 

Nedobrá filmová patlanice bez špetky invence a bez napětí. Jednu hvězdičku přidávám za krásné herečky, zvlášť za Annabelle Wallis.

plakát

96 hodin: Odplata (2012) 

Přidávám jednu hvězdičku za honičku v taxíku. Celkem 50 % hvězdiček

plakát

Slunce, seno a pár facek (1989) 

Nenápaditost a scénaristická bezradnost snižují tuto komedii na naprostý podprůměr. Srovnávám například s italskými "lidovými" komediemi sedmdesátých a osmdesátých let, ale tento film ve všech směrech prohrává. Inspirace těmito komediemi je jasná, ale Troška prostě dané úrovně nedokázal dosáhnout. Jednu hvězdičku dávám za pár dobře implementovaných vtipů a za pár slušných hereckých výkonů a druhou hvězdičku pak za dobrou závěrečnou masovou scénu rvačky na svatbě. Dohromady tedy film hodnotím 40 % hvězdiček. Víc opravdu nedám!

plakát

Všechny cesty vedou do hrobu (2014) 

Parádní komedie, u které se člověk baví od začátku do konce. Dal bych tři a půl hvězdičky, ale nejde to. Dávám tedy 65 % hvězdiček.

Ovládací panel
18 bodů