100% blond (2005) odpad!

Je něco takového vůbec možné? Bohužel je. Pro koho to ale natočili, je mi záhadou. Moc rád bych potkal někoho, komu se tento film líbil. Nebo raději ne!!! Tentokrát dokonce nechávám hodnocení bez jediného cípku hvězdičky.

Varan vs. Kobra (2005) (TV film) odpad!

Zezačátku to vypadalo slibně: krásná krajina, krásné ženy, džejmsbondovská hudba. Nakonec ty špatné triky, děsní herci a neskutečně tupé a zbytečné dialogy udělaly z filmu velmi útrpnou podívanou. Ale nekonečné zásobníky v pistolích mě braly.

Kontraband (2012)

Hlavně, že tu nikdo z hlavních postav neumírá. Dokonce ani ta omráčená, do igelitového pytle zabalená a do betonu zalitá manželka hlavního hrdiny. A její "vrah" jí ani nevypne mobil a nechá ho v tom igelitu, ve které je zabalena, aby ji mohl manžel vysvobodit. A mobil zvoní i skrze beton a hluk stavebních strojů. Takový scénář a hlavně jeho závěr mohl vymyslet jen naprosto nejapný scénárista. Tohle si, páni z Holyvůdu, strčte někam! 37% hvězdiček

Čtyři sluhové a čtyři mušketýři (1974)

Nemohu si pomoct, ale tenhle snímek se skvělou čtyřkou Charlots se mi vůbec nelíbil a ani nevím, jestli jsem se u něj zasmál. Kostýmní fraška pro důchodce. 47% hvězdiček

Kopyto (1981)

Výborný fim. Nejde o žádnou prvoplánovou řehtačku, situační humor je na úrovni a herci naprosto skvělí. Já se bavil jako málokdy. 84% hvězdiček

Můj vysvlečenej deník (2012)

Film o puberťácích a pro puberťky, s puberťáckými vtípky a naprosto bez pointy. Nicméně koukat se na něj dá, když nemáte nic jiného na práci. Nejspíše je to způsobeno větší koncentrací krásných mladých hereček v hlavních rolích. 50% hvězdiček

Vrtěti ženou (2011)

Hysteria je příjemný, úsměvný a především velmi zábavný snímek. Ovšem ta zábavnost (až fraškovitost) mi tak trochu lezla na nervy a nebýt Maggie, šel bych o hvězdičku níže. Dávám 75% hvězdiček.

Prosíme přetočte (2008)

No je to naprostá bejkárna, ale po většinu času zábavná a neupadá kupodivu do trapnosti. 64% hvězdiček