Batman (2022)

Za mě nejlepší Batman, co byl kdy natočen!

Batman: Dead End (2003)

dobrej mazec, Batman vs aliens and predators....

Batman: Death in the Family (2020)

Rozděleno na 5 epizod: 1. Pokec v kavárně Superman s Batmanem o prvním Robinovi z kterého se stal Red Hood, spíš rekapitulace scén z DC anime filmu, cca 31minut. 2. Pribeh: Sgt. Rock: Řežba za 2. Světové války, za mě pecka, 15minut. 3. Příběh The Phantom Stranger : super, připadalo mi to jako díl ze Scooby-Doo🤔😂, cca 16minut. 4. Pribeh Adam Strange: na cizí planetě v budoucnosti, narez, cca 16minut 5. DC anime příběh - Death - už vyšlo vloni..ale nejlepší kratas, co sem kdy viděl. 19.minut. Celkove hodnotím 5hvezd!

Batman: Duše draka (2021)

Netradičně natočenéj Batman ala Bruce Lee a 007. Za mě super! Liu opět nezklamal..

Batman Rok jedna (2011)

Myslel sem si ze od DC je nejlepsi comics Batman: Under the Red Hood, ale hodne sem se zmylil, zatim nejnovejsi Batman: Year One je rozhodne nejlepsi ze vsech!

Batman vs. Red Hood (2010)

Videl sem snad vsechny komiskove filmy od Marvel i DC Comics co existuji a Batman: Under the Red Hood je rozhodne ten nejlepsi a nejdrsnejsi komiksovej film od DC Comics a celkove taky.

Bezcitní lidé (1986)

Klasická komedie z 80, nechápu jak mi takovéj skvěléj film mohl utéct, Danny skvěléj!

Bezejmenní (1999)

Ponura atmosféra. Hodně nečekanej konec. Zasrany sekty.