necisty

okres Uherské Hradiště
student VŠE

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 28 37
    • 17.4.2018  22:42

Po audiovizuální stránce jsem byl naprosto spokojený a dokonce jsem se přistihl, že mi v nějaké lepší scéně běží mráz po zádech. Nespokojený jsem byl samozřejmě s dějem, ale to jsem i očekával. Zklamalo mě celkem i obsazení. Dwayne nepodával jednu z nejlepších rolí a docela mě ty jeho přátelské postavy vyvádí z míry, on má hrát prostě strašně drsného chlapa, který klidně bourá betonové zdi, a ne uplakánka. Naopak mě nadchli Jeffrey, Malin a Joe. ... GA Cinema

• 11.4.2018  22:01

Velké překvapení se bohužel neopakovalo a na jedničku to tentokrát hodně ztrácí a zařazuje se mezi klasické německé teen komedie. Pár mých přátel tu píše, že je to podle nich dokonce lepší než 1, to moc nechápu a doporučuji si ji znovu pustit, asi už jste zapomněli. Každopádně pořád to shlédnutelné je a i náladu to jistě zlepší, jen bych kvůli tomu nikoho neposílal do kina.

• 10.4.2018  23:06

Naprosto parádní! ... GA Cinema

• 10.4.2018  23:04

Už jsem viděl větší sračky. Každopádně to bohužel opravdu posrali. Měli přitom docela dobrý nápad, ale není to kvalitně zpracované, zahrané, prostě aspoň na ty tři hvězdy toho chybělo hodně a nebýt koz, tak nejsou ani ty dvě. Musím ale uznat, že ti dva jsou originálu opravdu hodně podobní, Zacha by dokonce mohl nahradit, protože ten je taky kretén.

• 10.4.2018  23:02
    Loft (2014)

Sice to vykrádá předešlé díla, ale tohle je mé první, takže za mě kvalitní námět a zpracování.

• 4.4.2018  14:21

Dokud budou do takovýchto rádoby akčních sci-fi filmů cpát hnusné, tlusté, brýlaté a černé děcka, aby jsme byli rasově a sociálně koretní, tak půjdu proti davu a budu tyto dějové sračky odsuzovat! Hraje si to na Avatara a už ten byl k hovnu. Je to technologicky nabušené, přesto odcházím z kina znechucen. Tři hvězdy jen z toho důvodu, že to není shit po všech stránkách a taky jsem na to nahlížel z pohledu nadšeného PC hráče. ... GA Cinema 3D

• 4.4.2018  12:57
    Vrána (1994)

Připomíná mi to Spawna, ale svým způsobem je to mimo soundtrack (ale ani tady není špatný) ještě dokonce lepší. Líbí se mi tento typ filmů a myslím, že v roce 1994 se těžko hledá konkurence.

• 2.4.2018  19:00

Takový standard Tima. Vybočuje snad jen mým idolem Evou.

• 2.4.2018  18:55

Velice dobře zahraný a natočený film, parádní efekty a hlavně hudba, z které šel mráz po zádech. Horší už to bylo se scénářem, kdy mi přišlo, že až strašně chtěli dát najevo, že "podřadní" dělníci vlastně všechno udělali dobře a vše chtěli desetkrát zkontrolovat a jen majitelé to posrali. Bylo to zase až moc proamerické (vlastenecké) a kdyby si toho nikdo nevšiml, tak pro jistotu doplněno scénou s plošinou v plamenech a nad nimi tyčící se americká vlajka. Ano, tohle mě tam štvalo.

• 31.3.2018  09:45

V roce 2005 mít takhle chabé efekty ve filmu, který má velký potenciál? Na většině scén druhé poloviny je zcela patrné, že jsou točeny před zeleným plátnem a vypadá to strašně uměle. Nechápu to, protože s maskami a různými zvířátky se celkem vyhráli. Je jasné, že děti nedokáží hrát tak, jako ostřílený herec, ale když dokázali excelentně hrát děti v Harry Potterovi, Sám doma a v mnoha dalších filmech, tak výběr a hlavně neschopnost hlavních protagonistů mi hlava nebere. K tomu pomohl naprosto příšerný český dabing. Kladně hodnotím jen neuvěřitelnou ledovou královnu Tildu, pak to, že se nebáli vytvořit jakž takž kvalitní bitvu za denního světla a celkem hezký příběh, za který samozřejmě vděčí originálu.

• 30.3.2018  08:59
    Humr (2015)

Velice těžce hodnotitelný film. Tím jak je to šílené a nepochopitelné, tomu přidám, ale být blbá nálada, tak to možná nedodívám.

• 24.3.2018  14:51

Výtečné herecké výkony a dvě scény. Jinak jde film úplně mimo mě a přiznám se, že vůbec nechápu, co to mělo znamenat. Ženy v tomto filmu měli jediný životní cíl - provdat se za bohatého chlapa. Ono to tak možná tehdy bylo, ale mě to doslova uráželo. Za celou dobu se nejedná o nic jiného. Jako divadelní hru bych to snad pochopil, ale film mě dorazil.

• 20.3.2018  21:54
    Tomb Raider (2018)

Alicia je fakt krásná ženská. ... GA Cinema

• 18.3.2018  22:02

Poprvé jsem z toho byl unesený. Když jsem si to teď pouštěl podruhé, tak už tolik ne. Je tam až příliš otázek a nelogických řešení, spíš je to hezký romantický film, než aby to byla záležitost, co mi otevře pusu. Je mi jasné, že pro indický lid jsou některé pro nás jednoduché otázky příliš složité, ale sekat tam otázky, na které jen náhodou mohl někde zahlédnou odpověď? A že jich tam nebylo málo, natož ta poslední. A taky to, že ho něco šokovalo neznamenalo, že pak musel znát odpověď - např. ten revolver. Vím, že je to hloupost, ale na tom ten film stojí a přijde mi, že se na to tvůrci kompletně vybodli, jen aby to krásně sedělo do děje. Pobavil dabing Vladimíra Čecha.

• 18.3.2018  21:45
    Kolonie (2015)

Kvalitně zahraná a sehraná dvojice a nejen ti i všichni ostatní hráli perfektně. Tolik špatnosti je na tom světě a oni tam přece jen umí vložit romantiku, aby byl příběh zajímavější. No sežral jsem jim to i s navijákem, pro Emmu mám vždy slabost.

• 17.3.2018  12:51

Přiznám se, že jsem se vůbec nechytal. Film mě nezaujal, herci žádný zázrak a děj pro mě nepochopitelný, takhle to fakt bylo? Podle ukázek a hlavně primárního zařazení to měla být komedie. Nezasmál jsem se ani jednou.

• 17.3.2018  12:46
    Total Recall (1990)

Jako ono to fakt není špatný film i po tolika letech. Sice se mi občas nelíbily bojové scény, ty mohly být víc promakané, i Švancík v nich vypadal jako neohrabaný školáček, ale děj, herecké kvality a Sci-Fi nádech na tu dobu zpracovaný na výbornou.

• 7.3.2018  00:18

Trošku mě to zklamalo, podle traileru jsem čekal napínavý akčňák a bohužel to chvilkami nebylo napínavé, zas se tolik nestřílelo a dokonce se to táhlo. Ale natočené to bylo dobře a na herce byla radost pohledět. Děj zajímavý, ale takové tahanice, kdo je kdo a za kterou stranu bojuje už jsem viděl na sto způsobů. ... GA Cinema

• 4.3.2018  22:08
    Ex Machina (2014)

Ale fakt hodně slabé 4. Čekal jsem nějaký mega zvrat a přitom mi většinu děje prozradil už trailer. To, co předvedli na konci mohlo vypadat úplně jinak. Myslím, že jsem již něco podobného někde viděl a prostě tomu chyběla šťáva.

• 4.3.2018  22:00

Trošku jsem to prokoukl, ale zas mě potěšilo, že jsem měl pravdu. Úplně jsem v danou chvíli nepotřeboval smutný film, ale ano, patří mezi ty lepší - hlavně díky hereckým kvalitám. Celkem mi vadilo, že šlo úplně stranou, co vlastně ta jejich společnost dělá a nedostalo se příliš prostoru vedlejším postavám.

• 4.3.2018  21:59
    Pasažéři (2016)

Já myslím, že celkem povedené, není to top, ale mě se to v tu chvíli trefilo do nálady. Čekal jsem více sci-fi blbůstek a možná trošku válčení a tak mě zaujal spíše hi-tech začátek a následné romantické ladění naopak zklamalo, ale nevadí.

• 26.2.2018  21:02
    The Circle (2017)

Jediným tahákem je strach, že se to stane skutečností, ale ne touto formou a tak rychle. Film má dobrý námět, ale má obrovské množství much a děj jako celek nedává smysl. Ona tomu celých 90 minut věří a až SPOIL: umře její přítel, tak se vzpamatuje a za 5 minut vše vyřeší. Nevím, jestli hraje tak dokonale, nebo už je to právě příšerně přehrané. Jak se asi nabourala do účtů nejvyšších. Hraje to na naivitu hloupých Američanů a na to my jim tady neskočíme. Malarkey to popsal perfektně: "Zachází do absolutního extrému, ve kterém jsou lidé dokonalé ovce a sociální sítě zažívají dokonalou recesi."

• 17.2.2018  23:43
    Mumie (2017)

Slabší děj, ale pořád to šlo. Škoda, že to nebude pokračovat, ale fakt to podcenili. Tom ani Kurzman vždy nejsou zárukou kasovního trháku. ... 3D

• 12.2.2018  20:17
    Gattaca (1997)

Já nevím, nejradši bych tomu dal 3 hvězdy, protože jsem se vlastně nedočkal toho, na co celou dobu čekal hlavní hrdina a to mě fakt neskutečně nasralo. Celou dobu čekám, čekám a v polovině filmu mi začíná docházet, že se nedočkám. Chvíli si hraji na detektiva, ale potom z ničeho nic bez nějakého vysvětlení najdou pachatele a vůbec mě to neuspokojí. Tak o čem to vlastně je? Ano, je to velice dobře zahrané a natočené, má to velice dobrou myšlenku a schovává to pár životních mouder a takový Matrixovský strach - co když to tak jednou dopadne, ale proč z toho plácali jeden nefungující celek?

• 12.2.2018  20:08

Nejsem zastánce humbuku kolem tohoto díla a vůbec ho nevyzdvihuji z důvodu, z jakého mnoho žen tady. Jsem romantická duše a tak celou tuto sérii mám rád, protože se jedná o velmi neobvyklý romantický film. Líbila se mi zápletka v prvním díle, která byla bohužel pokračováním shozena, ale protože se to nese v podobném duchu jako Stmívání atd. a mohu se na tento film dívat se svou drahou polovičkou, která z toho taky kdo ví jak nešílí, tak jsem z celku spokojen. Jantar už skutečně píchá, šuká a dokonce miluje. Film je dobře natočen, herci to zvládli, ona už je dokonce i krásná a překypuje to luxusem. Knížku jsem nečetl, ale z názorů, co slýchám je to pravý opak. A při troše povrchnosti a pohledu na paní James jsou to jen její touhy nikoliv skutečnost, ta si to ale snad může konečně zaplatit. Mrzí mě jen borci, kteří si na zdejším hodnocení honí své ego a kroutí hlavou nad neexistujícím světem. Proč může existovat nesmrtelný James Bond s bohatstvím a technologickýma kravinama a ne tento příšerně bohatý Jantar a naivní šedá myš? Každopádně už zbytečný díl, hodnotím jen završení série a schopnosti tvůrců mimo ELJ. ... Cinema City Letňany

• 12.2.2018  19:55

V prvé řadě bohužel nechápu pointu tohoto filmu. Nechápu, co se tam stalo, nechápu, co nám tím chtěli tvůrci říci. Děj je podle mého až zbytečně co nejvíce zamotán a i když se na konci nachází něco, co by se dalo nazvat "rozuzlením", tak stejně nezískávám přidanou hodnotu tohoto filmu. Skvěle zahrané, skvěle natočené, ale proč?

• 10.2.2018  12:26
    Lady a Tramp (1955)

Moc krásná pohádka, s životní pravdou, kterou by mělo vidět každé dítě. Dokáže na psím životě nenásilně a roztomile ukázat, čeho si už od malička vážit, nebo pro co žít. Animace na rok 55 úchvatná.

• 6.2.2018  21:08

Uznávám, že jsem se dlouho tak nezasmál u českého filmu, uznávám, že Václava Havla napodobil bravůrně a uznávám, že s panem Danielem a Najbrtem po shlédnutí rozhovoru DVTV sympatizuji. Myslím že opravdu nebylo jednoduché se kompletně přizpůsobit prezidentské kampani. Hvězdu strhávám za spoustu hluchých míst a zbytečně "akčně" laděnou pointu. Sice si to dobře načasovali těsně po volbách, což určitě také nebylo jednoduché, ale popravdě už mám na dlouhou dobu tohoto tématu plné zuby, hlavně proto, že jsem byl výsledkem příšerně zklamaný. ... GA Cinema

• 30.1.2018  23:52

Podle mého poctivá akční práce. Dokonce s velmi kvalitními efekty, troufám si tvrdit, že nebylo poznat, že je to vše dělané na pc, tímto mě opravdu potěšili. Nejspíš ušetřili spoustu prachů, když se 3/4 filmu odehrává ve vlaku. Menší zklamání byl pouze konec, kde se najednou vše záhadně vyřešilo. Vzhledem k tomu, že to bylo napínavé do poslední chvilky mě řešení zajímalo a tohle bylo slabé. Jakoby to tak překombinovali, že už sami nevěděli jak z toho ven. ... GA Cinema

• 28.1.2018  16:16
    Red Nose Day Actually (TV film) (2017)

Sice jsem nostalgicky velice rád zavzpomínal a poznal, co se s oblíbenými postavami stalo, ale byly to tak příšerně krátké úseky, že z toho nic nemám. Chápu, že se nejedná o plnohodnotnou dvojku, což je velká škoda, ale o nějaký charitativní projekt, každopádně bohužel celkem zbytečná práce.

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 28 37