Poldové (2010)

Tady bych zas dal 5, protože nechápu filmové fajnšmekry co to zas kritizují. Ale beru ohled na to, že mě zase neseděl humor z Čtvery vánoce... tady jsem se ovšem náramně bavil a div jsem kolikrát v buse SA nevybuchl smíchy:). Asi dobré duševní rozpoložení:). ... Líbí se vám to? Secvičovali jsme to tady skoro hodinu.

Neznámý (2011)

Docela zajímavý film s kvalitním zvratem na začátku a na konci. Herecká elita tomu přidává. Možná bych dal 5, protože je vše na správném místě, ale byl jsem donucen to sledovat na 3x v SA a to mě dost pokazilo požitek:(

Čtvery Vánoce (2008)

Tenhle film mě zvládl tak jedině nasrat! Někdo říká, že první půlka je lepší, mě naopak přišla katastrofální a kdyby jsem věděl, že stíhám ještě jeden film při cestě SA, tak to vypnu a dám tomu odpad. Měl jsem dobrou náladu, chtěl jsem vidět komedii, ale tenhle humor mi fakt nepasoval. Když se u komedie ani jednou zhluboka nezasměji a jen opatrně křivím pusu do tvaru rozpláclé paraboly, tak je to fakt smutné. Don Jon si právě z těchto komedií dělal srandu a ano zas to dopadne dobře. Jednu hvězdu za zlepšení druhé poloviny a druhou za úplný konec.

Don Jon (2013)

No na to, že to chlapec táhl sám tak to klobouk dolů. Jestli se nepletu, tak ještě u Počátku se mu báli půjčit scénář domů, a on si klidně za 3 roky natočí takový film:). Nadchlo mě to hlavně tématem, které může být i pro někoho tabu a pro někoho hodně blízké (nebudu zacházet do detailů:D). No kdo z mužského obecenstva by mohl říct, že se mu to nelíbilo:)?! Vždy se mi na filmech nelíbí, že mají ženské při sexu zahalené prsa minimálně podprsenkou nebo kolikrát i tričkem - asexuální! Tady se toho nebáli, teda jen v případě Julianne a to fakt nevím jak by do dopadlo, kdyby tu košilku odhodila, bez urážky:). Každopádně sex s ní mi přišel verohodnější než ve většině filmů co jsem viděl. Čerpá Joseph z vlastních zkušeností:)? Má to každopádně i slabé chvilky a možná bych tomu dal 4 hvězdy, ale koncem se to spravilo. Přijde mi, že si hraje na detaily, například jeho sestra celou dobu mlčí, působí hloupě a nakonec prohodí jednu z nejrozumnějších vět filmu. Hodnotím rozhodně z pohledu debutu. ... ČSFD projekce - Černý Most

Román pro muže (2010)

Kamerově, zvukově a herecky perfektně zvládnuté. Je jasné, že to tu pan Donutil celé táhne. Mínusy dávám za to, že to má docela pochmurný děj a že jsem z Táni neviděl ani kozy:(!

Scary Movie 5 (2013)

Tak dalo se něčemu zasmát, ale když si vzpomenu na jedničku, kde jsem se málem smíchy posral, tak se pomalu stydím za to, že teď dávám 3 hvězdy. Už by to asi neměli točit.

Agatha Christie's Poirot - Záhada lovecké chaty (1991) (epizoda)

Zase trošku jiný díl, ale nenadchl mě tolik, abych mu dal 5 hvězd:). Rozhodně hezky natočeno, vtip nechyběl a nuda nebyla. ... Lov, pátrací pes, převlek - vousy a brýle, kolo, Poirot nachlazen.

Gangster Squad – Lovci mafie (2013)

Už se budu opakovat s tím, jak je to hezky natočené a dobře zahrané. To je ale fakt. Co je taky fakt, že je tam odfláknutý děj. Téměř od začátku jsem měl tip, kdo umře. Ok, tak jsem se trefil jen z 50%, ale i tak mě teda konec moc nepřekvapil a to bývá typické spíš pro romanťáky. Nebál bych se tomu dát i lehce nadprůměrné 3 hvězdičky, ale nakonec mě odměkčila závěrečná sypačka. Ano, Emma je krásná:). ... Plný souhlas s Enšpíglíkem

Podezření (2000)

Mě se to moc líbilo, hlavně kvůli zajímavému zpracování. Jediné za co bych případně jednu hvězdu sebral a co mě fakt nasralo, byl ten konec! Ale ta Monica :)

Agatha Christie's Poirot - Dvojnásobný zločin (1990) (epizoda)

Zajímavé, že jsem se k tomuto dílu dostal až teď, přestože patří k těm prvním, ale asi mi to přidalo na věrohodnosti, že Poirot už opravdu potřebuje do důchodu:). Tento případ nehodnotím z pohledu kvality zápletky, ale spíš kvůli hezké atmosféře, vtipu a opravdu nic nedělajícího Poirota:). Taky se nestalo to, co je pro kratší díly typické - nedošlo k předčasnému vyvrcholení, vše krásně navazovalo. Takže rozhodně ne top Poirotů, ale mezi těmi kratšími je jeden z lepších. ... Medailonky s trsem vlasů na druhé straně, ztracené klíče Lemonové, Poirot v důchodu, Hastings vede pátrání, autobus, zamilovaní prchají.