demented

Michal Pavlák

okres Ružomberok
Unfortunately Undead

• 18.4.2006  21:44

Ehm, nechcem tento film zastávať, ale videl niekto z Vás ľubovolný diel Kameňáku? Ragujem len na to, že polda 3 je v rebríčku najhorších filmov na druhom mieste.

• 24.5.2006  11:24
    Interceptors (1999)

Béčko ako sviňa.Ale taký nemilosrdný by som k nemu nebol. Predsa len je to film určený pre určitú skupinu divákov (nás, vymetačov videopožičovní, čo siahnu takmer po všetkom :) ) a svoju úlohu v rámci svojich možností splnil celkom dobre. Navyše si myslím, že je to jeden z lepších Grunerových filmov.

• 1.11.2007  14:01

Neskutočný guláš a stopercentný súhlas s Kordusom. Teda až na to, že pri záverečnom súboji Hero vs. Invincible nie je rozsekaná Eifelovka, ale Socha slobody :)

• 19.2.2007  02:58
    Konkurs (1999)

Drvivá väčšina filmu je prachsprosté a nudné (melo)drama a posledných dvadsať minút taká light verzia série Guinea Pig. Ono v porovnaní s tou dramatikou čaťou pôsobí koniec fakt dosť brutálne, ale v skutočnosti to nie je nič moc a fajnšmekri to len odzívajú :)

• 16.6.2007  20:57
    Superstar (1999)

Pre Molly Shanon som mal vždy slabosť, pretože narozdiel od iných menej známych komikov zo SNL je aspoň vtipná. Toto bol prvý film, kde som si ju výzraznejšie zafixoval. Film je krásne uhodený a bláznivý a na scénky, kde táto "kočka" zvádza a bozkáva strom či dopravnú značku sa myslím nedá zabudnúť :)

• 15.6.2007  16:42

Ako sa na správny tromácky film patrí, je to kurevská hovadina, ale na druhej strane aj kurevská zábava. No a záverečné posolstvo Lemmyho Kilmistera o hermafroditoch ma fakt zasiahlo :)

• 5.7.2006  19:53

NUDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA. A ďalšie žvásty tipu "divák sa bojí tým viac, čím menej toho vidí" si nechajte pre deti predškolskej dochádzky.

• 7.8.2006  16:11

Jednoznačne najlepší diel série Kukuričných detí, ktorý aspoň náznakom dáva spomenúť na staré dobré 80. roky a nebojí sa ukázať aj niečo viac :)

• 19.1.2007  13:12
    Nick Fury, zvláštní agent (TV film) (1998)

Komixoví fanúšikovia Nicka Furyho sa musia chytať za hlavu ... a vlastne všetci ostatní tiež.

• 16.11.2006  19:47

Neviem ako vy, ale ja som sa bavil kráľovsky.Všetky možné situácie dohnané do krajností ad absurdum. Nie sm fanatickým vznávačom dvojice Parker/Stone, ale kombinácia s Zuckerom je smrteľná :)

• 11.5.2007  21:38

U nás vydal Intersonic pod názvom Pátracie Eso 2.

• 5.12.2006  11:54

Hong-kongská odpoveď na Romerov Dawn Of The Dead. Skôr ako o horor ide však o crazy komédiu. Nie to zlé, ale mohlo to byť lepšie :) K srdcu mi rozhodne neprirástli zombíci, ktorí vyzerajú jednoducho strašne (v tom zlom slova zmysle).

• 18.2.2007  01:21
    Talisman (1998)

Ďalší príspevok do žánru satanského hororu. Satan tu síce nie je, ale je tu temný anjel vytrhávajúci srdcia a snaha otvoriť pekelné brány pomocou magického talizmanu (ťažko originálna kombinácia pentagramu, prevráteného kríža a podobizne spomínaného anjela). Všetko sa to odohráva v školskom zariadení pre mladých delikventov pochádzajúcich zo zámožných rodín. Televízna réžia, triky odpovedajúce filmu možno 20-30 rokov staršiemu, ... našťastie to odsýpa, keďže filmík má slabých 70 minút...

• 20.12.2006  13:13

Otupělá rodinná sci-fi zábava ... :)

• 28.10.2007  09:45

Rodinných vianočných filmov nie je nikdy dosť :) Odteraz si k povinnej výbave pridávam aj nemrznúcu kvapalinu.

• 7.1.2007  20:37

Zrejme aj bez prítomnosti Sorba by film pôsobil skôr ako dve spojené epizódy Herkulesa, než ako nástupca Conana, resp. ďalšia akvizícia z pera Roberta E. Howarda. Škoda.

• 15.4.2006  16:40
    Level smrti (1997)

Staré dobré béčko :)

• 10.12.2006  23:15
    Titanic (1997)

Titanic si zaslúži plné hodnotenie (teda aspoň druhá polovica filmu) napriek niekoľkým nedostatkom. Tým najväčším je jednoznačne exotovanie (jeho prítomnosť sa inak popísať nedá) Leonarda "nie, nemám Downov syndróm, ja len tak vypadám" DiCapria. Mám pocit, že keby Cameron do úlohy Jacka obsadil retardovaného šimpanza, rozdiel by sme nepoznali.

• 6.9.2006  19:05

Jedinný Woo-ou hollywoodsky film, ktorý stojí za to a nechápavo pri ňom nekrútite hlavou.

• 22.4.2007  18:55
    Agent WC 40 (1996)

Asi posledný Nielsenov aspoň trošku pozerateľný film ...

• 7.1.2007  20:41

Dosť veľké sklamanie. Moji hrdinovia z MTV si zaslúžilli niečo lepšie...

• 13.3.2007  20:56

Tetno film mi pripadal vynikajúci, ale s viacerými zhliadnutiami mi brutálne zovšednel...

• 11.2.2010  10:57

Nie je to síce taká treskúca sranda ako tie najväčšie pecky od Tromy, ale pobavilo. Ako ne-milovník noirových detektívok som si homosexuálneho detektíva a v podstate celý Vraždiaci kondom neskutočne užíval :)

• 27.10.2007  00:58
    Past (1996)

Zase hrozí, že sa budem opakovať, ale Gina Gershon je bohyňa !!!

• 11.2.2007  15:47

Človek by nepovedal, ako dokažu obohatiť béčkovitý film z 50-tych rokov, menom This Island Earth, kecy dvoch vysoko-sofistikovaných robotov a ich ľudského spoločníka :)))

• 9.1.2007  23:47

Vydal Intersonic pod názvom "Bez východiska".

• 21.1.2007  22:46

- V nebi veríme v lásku. - - Čo miluješ ty, Gabriel? - - Drvenie tvojej lebky. -

• 20.2.2007  15:30

13-dielny animák, ktorý nadväzuje na prvý Mortal Kombat, hoci príbehové linky nevychádzajú z diania v jednotlivých hrách. Napriek tomu, že cielové publikum, ktorému je Defenders Of the Realm určený, je nižšej vekovej kategórie, spĺňa svoj účel lepšie ako televízny Conquest. Ako zarytý fanúšik nemôžem dať inak :) Je radosť sledovať, ako pozemský tým (Liu Kang, Kitana, Sonya, Jax, Stryker, Sub-Zero, Nightwolf) pod vedením Raydena bojuje proti šmejdom z iných dimenzií. Navyše tu dostanú priestor aj iné obľúbené postavy (Kabal, Smoke, Cyrax, Rain, Motaro, Sheeva,Baraka, Reptile,Kano, Scorpion, Shao Kahn, Shang-Tsung, Quan-chi ...), takže o zábavu je postarané. Občas niekto utrúsi aj nejkú tú hlášku (Jax : "Rest in peace.Or should I say - in pieces?" ). Ako som už povedal, seriál je určený hlavne pre sopliakov, a preto vypadá tak ako vypadá. Určite však lepšie ako Conquest. Preto každému, kto sa cítil byť televíznym Conquestom (mierne povedané) odrbaný, môžem Defendrov len odporučiť.

• 12.9.2006  13:32
    Pirani útočí (TV film) (1995)

Remake (v dobe svojho vzniku) 20 rokov starého filmu, ktorý sa na chlp podobá na originál. Čo je dosť smutné, pretože aj triky sú na úrovni roku 1975. Ale na druhej strane, čo by sme čakali od televízneho filmu, že? Zábavná béčkovosť vyviera zo všetkých strán, takže je to za *** :)

• 5.12.2006  22:06
    Proteus (1995)

Krása. Klišé strieda kliše a ešte k tomu splácané dohromady nezmyselným príbehom. Dosť mi uniká aj celková motivácia filmu. Načo točiť film o forme života, ktorá sa nedá nijako a ničím zničiť (tým pádom je Vám asi koniec jasný), požiera všetko vo svojej blízkosti a dokáže sa premeniť na akúkoľvek vec (vrátane dokonalej imitácie akéhokoľvek človeka) - inak fakt sa čudujem, že s takýmto arzenálom schopností nevyvraždila všetkých ľudí do 10 minút. Herecké výkony nestoja za reč, no a triky, za tie by sa nemusel hanbiť ani horor natočený tak 20 - 30 rokov dozadu. Aby som nezabudol, Proteus vykráda množstovo hororov, najmarkantnejšie asi Carpentrovu Vec. Mimochodm tetno skvost u nás vydal Bonton.