Krysap

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 17.6.2017  23:24
    Absolvent (1967)

Tak Oscar? To me teda dostalo,cekala jsem hodnoceni kolem max 50 procent.. Tenhle film u me osobne aspiruje na titul nejidiotstejsi dialogy stoleti. Bohuzel jsem zvládla pouze necelou pulku, mozna ten zbytek zvedl vyrazne uroven tohoto pribehu, ktery byl do pulky pouze o tom,ze se mladej vyspal s manzelkou rodinnyho pritele a mel kvuli tomu trable s láskou k jeji dceri.

• 17.6.2017  23:17
    Sikagotajagi (TV seriál) (2017)

Pro me jedno z nejlepsich kdramat. Krasnej pribeh, spousta srandy i smutnych okamziku, vyborny dialogy,kvalitni obsazeni,perfektne sednouci hudba. Uz jenom ten O'Neilluv obraz by zaslouzil aspon tri hvezdicky.

• 10.6.2017  21:09
    Kwitsokmal (TV seriál) (2017)

Příběh se mi líbil a zpočátku jsem absolutně nevěřila tomu, že by snad hlavní dvojice někdy mohla spolupracovat, natož aby se mezi nimi rozvinuly nějaký city. Rozumějte - soudce pod tlakem shora odsoudí k smrti člověka, ačkoliv krátce předtím slíbil na základě předložených důkazů jeho dceři, že se nemusí bát, a že otec bude volný. Dcera se s takovým podrazem odmítá smířit a poměrně drsným způsobem začne soudce vydírat a nutit k tomu, aby jejího otce dostal z vězení a očistil jeho jméno. A tito dva se postupně dají dohromady a podaří se jim nejen očistit jméno neprávem odsouzeného otce, ale i dostat do kriminálu všechny, kdo tam od začátku patří. Cesta je to plná podrazů, vydírání, využívání slabostí druhých. Pro mě jsou podobný seriály zábavný - baví mě, jak se jednou daří jedný straně, podruhý druhý straně, hlavní postavy si navzájem podráží nohy a pak zase uzavírají chabá spojenectví. Co bych vytkla je absence státních zástupců, protože právě tam by podle mě skončily veškerý snahy naší policistky o vyšetřování výše postavených. Trochu mi taky přišlo škoda, že ačkoliv postavy byly všechny velmi inteligentní a používaly nanejvýš rafinované metody, kolikrát nevyužily těch nejjednodušších možností, který měly k dispozici. Ale nevadí. Hlavní herecká dvojice se mi moc líbila a hodně jsem jim žrala tu postupně se rozvíjející důvěru a následně i city. Ti na druhý straně barikády taky pěkně zvládli svoje role. A nesmím zapomenout na moc dobrý OST.

• 28.5.2017  10:24
    Teonneol (TV seriál) (2017)

Líbila se mi hlavní dvojka detektivů (i výběr herců), už míň mi sedla ta křehule, ale nakonec docela pěkně zapadla. Líbil se mi i propracovanej scénář, a i ten konec - SPOILER - jak to pěkně udělali, aby se dcerka potkala s Kimem i přesto, že budoucnost bude úplně jiná, než jak jsme jí viděli. :-) Jediný, co bych vytkla, je občas poněkud nelogický řešení problémů - například to s tou donáškou balíku a hledání pachatele při únosu v závěru bych prostě řešila mnohem jednodušeji, ovšem chápu, že to muselo být napínavý (a bylo).

• 22.5.2017  08:47
    Běž! (2001)

Zajímavý. Film, kterej na první pohled působí velmi drsně a tvrdě, je ve skutečnosti tak citlivej, že mi párkrát vlítly slzy do očí. Ta scéna v posteli je neuvěřitelná.. Jak na Japonsku spoustu věcí miluju a obdivuju, tak jsou taky věci, který doslova nenávidím.

• 21.5.2017  00:08

Takže to dopadlo přesně tak, jak jsem čekala. Ale aspoň má dědula nějakou naději. Předtím neměl vůbec nic.

• 21.5.2017  00:00
    Museum (2016)

No, nic moc, tohle ani Ogurin nezachránil. Taková normální detektivka, trošku do hororu, ale nic výjimečnýho.

• 6.5.2017  17:04
    Syopingwang Lui (TV seriál) (2016)

Docela roztomile, ale zkratila bych to. Pro fandy romantiky to musi byt pecka.

• 27.4.2017  10:44
    A LIFE: kanašiki hito (TV seriál) (2017)

Při posledním dílu jsem zvažovala i plnej počet, protože mě to fakt dostalo. Ale musim souhlasit se Zízou, že postava doktora Okity byla zbytečně plochá. A přitom taková škoda - Kimura Takuya je výbornej herec. Postava dr. Danja zase měla hloubku, kterou Tadanobu Asano nedokáže uhrát. Možná by bývalo lepší, kdyby se oba herci přehodili. Ale já byla celkově hodně spokojená, Japonci umí udělat opravdu silný a citlivý věci, když odpustí od afektovaných a rádoby vtipných pitvořících se postav.

• 23.4.2017  10:14
    Ahsoora (2016)

Ale jo, docela pěkný drsný příběh. Kdo máte rádi brutalitu, šup do toho - poprvé se mi v letadle stalo, že mě požádala ženská ze zadního sedadla, jestli bych se nemohla dívat na něco jinýho, že jí brečí děti. :-)))))))))

• 23.4.2017  10:11
    Boiseu (TV seriál) (2016)

Ráda bych dala 2,5 hvězdičky. Jednu za napětí v úvodních epizodách, druhou za velmi dobrý námět (ne už tak zpracování). A půlku za Jang Hyuka. Po všech těch jeho rolích už si nejsem jistá, jestli to je nebo není dobrý herec. Ano, jeho účast je zárukou toho, že se určitě dočkám okamžiků, kdy mi poběží mráz po zádech protože to, jak umí zahrát lásku k ženský, to je něco ojedinělýho. Na druhou stranu se zase pokaždý dočkám okamžiků, kdy mám pocit, že sleduju autistický záchvat nebo člověka po lobotomii. Zpočátku jsem si myslela, že Jang Hyuk takhle ztvárňuje konkrétní postavy, ale on tak hraje vždycky, takže se přiznávám, že už se mi tenhle jeho způsob hraní poněkud zajídá. No nic. ROzhodně je ale 1000x lepší Jang Hyuk, než ten ROBOT, který představoval jeho policejní partnerku v tomhle seriálu. Mělo to dohromady asi tři výrazy a ten přerušovaný styl řeči byl něco, co jsem naposledy slyšela od dědy, když byl napojenej na kyslík. Navíc i z těch tří výrazů měla tato osoba po naprostou většinu času nasazen ten jeden, u kterýho jsem měla pocit, že se jí muselo chtít akutně na WC, protože jinak si ten obličej nedovedu vysvětlit. A aby tý kritiky herců nebylo málo, tak se ještě zmíním o té mladé dvojici, která měla za úkol pouze realizovat reklamní vložky se sendviči a voděodolnými mobily, jinak byla jejich účast zcela zbytečná. I když - ten chlapec s obří hlavou vlastně byl potřeba - vždyť dokázal po deseti úderech do klávesnice vyhledat COKOLIV, včetně toho, co měl korejský prezident k snídani. A to se dostávám k tomu, co mi vadilo na seriálu nejvíc - absolutní neuvěřitelnost postupů, nesmyslný plynutí času, tolik kravin a nesmyslů, že jsem se ke konci už musela smát - utkvěl mi unikající plyn, co si sám vytvářel jiskry, aby mohl explodovat, nebo navigace podle mobilu (slyším to zprava, tak běž doprava). Zrušme polcii, všechny případy do deseti minut vyřeší nouzová linka! Jako sorry, tohle bylo fakt moc, přitom nápad nebyl vůbec špatnej, jenom ta realizace.. Asi bych ještě měla pochválit hlavního padoucha, ten byl správně nechutnej, ale popravdě taky nepředvedl nic novýho v porovnání s jinými z korejskými seriály. Asi už jsem těch korejských detektivek viděla moc.. :-)

• 5.4.2017  09:50
    Pigoin (TV seriál) (2017)

Božííííí! Zápletka, herci - naprosto bez chyb. Takhle nadšená jsem už nějakou dobu nebyla, vřele doporčuju. Když už ne kvůli příběhu, tak minimálně kvůli Ji Sungovi a Uhm Ki-Joonovi.

• 5.4.2017  09:46

Ta pipina s tou vlajkou, na "kterou si vydělala vlastníma rukama", ta byla nejvíc. Proti ní i ti poměrně jednoduší cikáni působili jako členové mensy. :-)

• 25.3.2017  17:25

Připadá mi, že se z toho dalo vytřískat mnohem, mnohem víc. Takhle je to takovej průměr.. skončila jsem 16. dílem, kde mi scéna na střeše připadala jako idální zakončení, který mi vyhovovalo.

• 25.3.2017  17:23
    Pooreun badaui junsul (TV seriál) (2016)

Hlavní představitelka byla v komických situacích hrozná, ve vážnějších se mi naopak docela líbila - zvláštní, že to je přesně opak toho, co tady psal někdo přede mnou. Ale tolik můj názor. Lee Min-Ho je prostě Lee Min-Ho, jako ve všech svých rolích. V seriálu bylo pár docela zajímavých originálních momentů, ale potenicál nebyl využit naplno. Dala jsem to do 15. dílu, pak jsem ztratila zájem.

• 25.3.2017  17:21
    Maseuteo (2016)

Na tak kvalitní obsazení docela zklamání. Lee Byeong-Heon jako korejský Krejčíř nijak extra nezaujal, ale ani neurazil.

• 16.1.2017  09:50
    Kvílení (2016)

Málem jsem se po..., a to je snad u hororu to hlavní. Žádný lekací scény, zato pořádná hutná děsivá atmosféra, výborná hudba a ten vymítací rituál, uf... Síla.

• 12.1.2017  08:48
    Deobeulyu (TV seriál) (2016)

Tady se někomu něco dost vymklo z rukou, v některých z pozdějších dílů jsem už docela uvažovala, že to stopnu, protože se tam dělo tolik nelogičností a věcí, které odporovaly nastaveným pravidlům obou světů, že mi to už začalo docela lézt na nervy. Nicméně jsem to neudělala, dokoukala jsem a v závěru hodnotím jako lehký nadprůměr. Když pominu kouzelnou hlavní dvojici, tak musím ocenit spoustu parádních (a zřejmě i originálních) nápadů a vychytávek, které autoři dokázali vytřískat propojením reálnýho a komiksovýho světa. Na druhou stranu mě o to víc mrzí, že tyto nápady v zápětí neodkázali pořádně využít, anebo je využili tak, že to postrádalo logiku.. Ale celkově mám z W dobrej pocit.

• 7.1.2017  21:59

Rozhodne lepsi nez puvodni filmy, a to jsem je opravdu jako dite zrala a i dneska se rada podivam.

• 1.1.2017  13:34
    Monseuteo (TV seriál) (2016)

Příliš dlouhé, překombinované. Chvílemi slaboduché (výcvikový tábor pro zaměstnance). V druhé půlce jsem si čím dál víc všímala, jak je hlavní hrdinka ošklivá a jak neumí hrát. Mnohem lepší mi přišly některé vedlejší ženské postavy, ale to není u korejských seriálů nic nového. Nechápu, podle čeho se dělá casting..

• 1.1.2017  12:01

V nedeli dopoledne na Decku? V CT by si asi nekdo mel poopravit nrsmyslny presvedceni, ze animak je nutne pro děti.

• 31.12.2016  21:11

Jak pise MartinzZ - je to tak moc korejsky! A to mam rada. Super dvojka, dobrej pripad a ohromna prdel. 4* jisty. Btw uvest u asijskyho filmu jako negativum, ze obsahuje hodne podobnych xichtu.. trochu ostuda, ne?

• 7.12.2016  11:47

Tak jako zasmála jsem se a na hodinky koukala asi jenom třikrát, bylo to takové milé pokoukání.. Ale že bych to musela vidět dvakrát, to teda určitě ne. Moje pocity přesně popsal honajz. Někde kolem 50%.

• 5.12.2016  15:19

Krásně natočený, hodně smutný.. dozvěděla jsem se věci, který jsem netušila. Zamrzelo skoro prázdný kino.

• 29.11.2016  11:24
    Rapl (TV seriál) (2016)

Ty případy teda nic moc, navíc nějak moc náhod na můj vkus, ale atmosféra parádní, Čermák a ostatní neměli chybu, výborný hlášky.. A hlavně nevídaná neslýchaná věc za poslední léta - každý pondělí jsem se těšila na večer na televizi. Spokojenost.

• 19.11.2016  13:16
    Deo keitu (TV seriál) (2016)

Přežiju výtah padající ze sklepa i fleshku, ze který lze poslat obsah, ale nedá se udělat kopie. Budiž. Co jsem ale nedala a co je jeden z hlavních důvodů hvězdičky dolů, je Subway. Samozřejmě si vážím sponzorů, díky kterým můžou vznikat seriály, ale čeho je moc, toho je příliš. Nacpat do jedný z nejdramatičtějších chvil celýho příběhu vsuvku s romantickým piknikem se sendviči Subway, to teda autoři totálně zabili. Bleju ještě teď.. Plus druhý důvod, proč nehodnotím plným počtem je ta debilní romantická linie. Ona sice byla potřeba pro děj, ale celou vysokou dramatickou úroveň příběhu to z mýho pohledu chvílema posílalo někam na roveň telenovelám. Naštěstí to netrvalo zase tak dlouho, jak mohlo. Přece jenom akce a politický čachry převládly, a díky tomu jsem si mohla K2 opravdu užít. Vynikající obsazení, Chang-wook se na akční hrdiny opravdu hodí a navíc umí i hrát, což už se bohužel nedá moc říct o jeho protějšku Yooně. Bohužel, vytlačení slzy, nasazení "drsnýho" obličeje nebo občas roztomilý úsměv prostě nestačí. A nejvíc to vyniklo ve srovnání s naprosto excelentní Song Yoon-ah v roli madam Choi. Ta vůbec nemusela ani mluvit, tam stačil jeden pohled a ty emoce se daly skoro nahmatat. Vůbec se paní Choi stala pro mě nejlepší postavou celýho dramatu a jednou z fimových postav vůbec. Zcela nepokrytě se přiznávám, že jsem jí přála, aby se dala s K2 dohromady a tu unylou Annu někam poslali k šípku. :-)

• 18.11.2016  16:02

On je to z pohledu fandy zombie asi parádní film, proto dávám aspoň ty dvě *. Ale pro mě osobně je to prostě totální sračka. Zombie jsou něco, co nedovedu považovat za nějak strašidelný nebo děsivý. Naopak, tím, jak se idiotsky škubou, tváří a co vydávají za zvuky, na mě působí spíš komicky, nebo ještě přesněji spíš děsně trapně. Tohle fakt někomu připadá strašidelný? Skoro se mi tomu ani nechce věřit..

• 17.11.2016  17:28

Tak nějak do poloviny jsem nechápala, proč to někdo tak dobře hodnotí, vždyť je to jenom obyčejná, byť kvalitně udělaná, červená knihovna. Ale pak to od půlky začalo nabírat poněkud jinou atmosféru a stalo se z toho přesně to, co miluju na korejských historických dramatech. A čím víc se blížil konec a atmosféra výrazně zhoustla, tím jsem byla nadšenější a nadšenější. Takže proto mi nakonec nezbylo než dát 4*, ačkoliv ještě v půlce bych dala tak maximálně 3, přičemž ta jedna by ještě byla čistě za vynikajícího LJK (pořád občas čumim s hubou otevřenou, co tenhle chlapík předvádí v emotivních scénách). IU mě upřímně překvapila, její hraní se mi hodně líbilo a její postavu jsem si opravdu oblíbila . Celkově hodně vysoko hodnotím celý obsazení, připadalo mi, že se všichni na svoje role hodili a v podstatě tam nebyl nikdo, kdo by mi vyloženě neseděl. Klika pro herce byla, že opravdu měli co hrát, což taky nebývá samozřejmostí. Tady mi přišlo, že se podstatně vyvíjejí snad všechny postavy, včetně těch méně podstatných pro děj. Vzhledem k názvu, kde dovětek ryeo odkazuje na historický zasazení, bych řekla, že je možná ve hře i pokračování ze současnosti.. Upřímně bych se bez něj klidně obešla, seriál a jeho závěr mi vyhovoval, i když ten poslední díl byl teda síla.

• 3.10.2016  19:32
    Ssawooja gwishinah (TV seriál) (2016)

Je to docela průměrný duchařsko-zamilovaný drama. Poztiva - Herci jsou fajn, když pominu ty dva debily z univerzity, ale ty naštěstí bylo možné přetáčet.. Duchové byli krásně udělaní a někteří i docela strašidelní. Negativa - v podstatě od začátku víme, na co celou dobu čekáme. Všechno by to v pohodě šlo nacpat do 10 epizod. Nic moc se neděje, a pak je to najednou ric-pic a na konci 15.dílu vyřízeno. Následuje NAPROSTO zbytečný 16. díl. Dost věcí ohledně duchů/duší mi přišlo nedomyšlených, ale to asi nehraje roli. Na zaplácání volnýho času sympatickou hlavní dvojicí je to ok, možná kdyby mi bylo 12, byla bych nadšenější. Takhle to vidím tak na 50%.

• 29.8.2016  11:34
    Wontideu (TV seriál) (2016)

Poměrně příjemný překvapení, na to, že jsem si seriál zvolila jako takovou výplň času mezi jinými tituly. Pátrání po únosci a plnění úkolů se rozjelo moc hezky, celou dobu to neztrácelo tempo (ač jsem si říkala, jak chtějí tímhle příběhem naplnit 16 hodinových epizod) a líbil se mi i konec - působil tak nějak dost neseriálově realisticky. Akorát se musim přiznat, že jsem si snad poprvé musela napsat jména vedlejších postav a co jsou zač, protože jich bylo hrozně moc a i ty, o nichž jsem si myslela, že budou hrát roli jenom v úvodu, měly v dalším vývoji svojí důležitou úlohu. Lepší 3*. Snad se někdy dozvím od uživatelů jackrow a vberunkav, co na seriálech často tak podřadně hodnotí, navíc často ještě dřív, než se odvysílají všechny díly.

<< předchozí 1 2 3 4 6 7