Krysap

K. P.

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 21.5.2020  07:52
    Umění je cool (TV pořad) (2020)

Vážně tak blbý hodnocení? Mně to připadá jako super nápad, ráda pozoruju při snídani, je to poměrně relaxační záležitost. Bohužel ale většinou vůbec nevím, kdo to má být :-) Ale já mám obecně problém s rozeznáváním obličejů.

• 19.5.2020  08:56
    Bangbeob (TV seriál) (2020)

Téma šamanství by si rozhodně zasloužilo trochu promyšlenější dílo. Přece jenom, pokud se v počátku stanoví nějaká pravidla, je potřeba je dodržovat až do konce, jinak jde všechno do kopru. A atmosféra může být sebelepší. Jednu věc musím seriálu uznat - snad nejméně sympatické hlavní hrdiny, co jsem za dlouhou dobu viděla - ta podivná dívčina s děsně debilním Death note výrazem, mdlá novinářka a totálně umrlej policajt.. Přišlo mi, že ty lidi ani nebaví hrát.. Přitom sám příběh tak špatný nebyl, kdyby se stopáž zkrátila na polovinu, rozhodně by to prospělo. Tolik flashbacků jsem snad ještě nezažila..

• 19.5.2020  08:51
    Hwayugi (TV seriál) (2017)

Sorry, to nešlo dosledovat. První půlka ještě jakž-takž, ale potom už to přešlo do totální sračky. Pořád kdo koho miluje a jak moc, bleeeeeeee.. Přitom tam bylo tolik zajímavých postav, jako třeba ta mumie.

• 19.5.2020  08:49
    Mimoškolní aktivity (TV seriál) (2020)

Panejo, asi začnu příběhům ze školního prostředí trochu víc důvěřovat.. Tohle byla pecka, zajímavý téma a finále výborně vygradovaný. Nejlepší seriálová postava za delší dobu - veterán z dodávky :-)

• 19.4.2020  20:06
    Bondaero malhara (TV seriál) (2020)

Samotný příběh se mi líbil moc, postavy skvělé, případy zajímavé a napínavé to bylo čím dál víc až do konce. Sice je občas potřeba vypnout mozek, protože je tam pár skutečných úletů v logice, které ale, pokud člověk mávne rukou, nijak zvlášť zážitek nekazí. Líbila se mi i hudba. Perfektní byli snad všichni herci. Co si naopak autoři mohli odpustit (a u OCN jsem toto registrovala už několikrát) je směrování všech akčních scén do tmy - to míhání baterek ve tmě (i když se dá rozsvítit), i v opuštěných objektech záhadně rozsvícené lampy a reflektory a naprosto dementní nasvícení scén všemi barvami jak na diskotéce, mi po dvou dílech už připadalo extrémně otravné.. Ale jinak - OK!

• 8.4.2020  09:02
    Láska padá z nebe (TV seriál) (2019)

Tedy jako doják bych to moc nenazvala, nebo to ve mně zrovna dojetí nevyvolalo jako u ostatních. Ale bavilo mě to. Bavily mě postavy, bavilo mě prostředí. Bavili mě herci (hodně moc). Bavil mě ti ten dětinský humor. Bavilo mě i severokorejské prostředí, přestože bylo vykreslené tak idylicky a rozkošně, že se mi chvílema až zvedal kufr. Ale co, někteří lidé okolo mě takhle přesně popisují dětství v socíku a nějak si neuvědomují, že já si to taky pamatuju.. :-))) Rozhodně doporučuju ke zhlédnutí. Když nic jinýho, tak herce si člověk opravdu užije. A teď hlavní negativum - hrozně, ale opravdu hrozně, mě sraly ty uječené písničky. Ano, je to skoro v každém korejském seriálu, vím, za těch 10 let co skoro denně nějaký sleduju už jsem si mohla zvyknout.. Ale tady byly opravdu hnusné a rušivé.

• 22.12.2019  15:14
    Chen qing ling (TV seriál) (2019)

Tohle mě totálně rozbilo. Přitom wuxia není vůbec můj oblíbený žánr. Nikdy se mi nestalo, abych u happy endu řvala jak želva. A nejen u něj. V podstatě u všech těch scén, kde byli ti dva spolu a místo slov mluvily pohledy. Pane bože, taková poetika a romantika! Ufffffff... Navíc estetická stránka je kolikrát tak vymazlená, že jsem si prostě dala pauzu a kochala se tou vizuální krásou. To se týkalo hlavně lokací, staveb a kostýmů. Bylo tam samozřejmě pár negativ, a to především některé totálně nezvládnuté triky, jako umělé příšery (ten pes v podzemí) nebo polystyrénové kulisy. Ale jinak... no nemám slov.

• 5.11.2019  20:42
    Taineun jiokida (TV seriál) (2019)

Panejo, tohle byla lahůdka! Něco tak nechutného a zároveň zajímavého a v podstatě i zábavného aby jeden pohledal.. Ty úchylné postavy a krásná ukázka, jak snadno mohou okolnosti změnit obyčejného člověka.. Asi jsem taky úchyl, ale já si to neskutečně užívala, i když se mi chvílemi dělalo špatně. Jediné, co se mi moc nelíbí, je, že příští týden musím k zubaři..

• 26.10.2019  22:01
    Nově psané dějiny (TV seriál) (2019)

Shin Se-kyeong je moje oblíbená herečka. A zase nezklamala. Ale jinak byl seriál takový moc neakční a zdlouhavý.

• 26.10.2019  21:56
    Iriwa anajwo (TV seriál) (2018)

Otec byl toho dne poněkud neklidný... :-)

• 26.9.2019  17:57
    Mai onri leobeusong (TV seriál) (2017)

Uznávám, že je to produkce spíš do Studia Kamarád, ale na druhou stranu jsem se dost slušně nasmála. :-)

• 26.9.2019  17:55
    Watchyeo (TV seriál) (2019)

Souhlas s Vavčou. Akorát k těm víc dílům najednou - ono to ani moc nešlo. U jiného seriálu se mi to ještě nestalo, ale tady jsem si musela některé dialogy přehrávat znovu, protože jsem ztratila nit. Běžně jsou v ději místa, kde si člověk může trochu oddychnout v soustředění na dialogy, ale tady mi přišlo, že skoro nebyla. Celkově velká spokojenost.

• 31.8.2019  10:53
    Joseon saengjongi (TV seriál) (2019)

Tak v rámci Déčka by to byla pecka. Jinak až na pár dobrých fórů (ale fakt dobrých) strašně amatérská záležitost s hodně přehrávajícími herci.

• 31.8.2019  10:48
    Yimong (TV seriál) (2019)

Chvílema to mělo docela ambici na slušnou dobrodružnou romantiku, ale ne ne ne. Přesto jsem vydržela skoro až do konce, od posledních dílů mě ale odradilo hysterické chování hlavního (údajně drsného) šéfa odboje. To se nedalo. Navíc jsem v podstatě kromě pár chvilek vůbec neměla pocit, že se děj odehrává v minulosti. Detaily byly naprosto odfláknuté, což bylo vidět na oblečení, na vlasech a hlavně na osvětlení, kdy kromě bílých LED světel dokonce přišly ke slovu i LED pásky.. Navíc chlap s oholeným podpažím v tý době.. no sorry.

• 20.8.2019  20:11

Já to nechápu - vlastně úplně o hovně, a přitom jsem se ani chvíli nenudila. Pecka.

• 20.8.2019  20:07
    Království zombie (TV seriál) (2019)

Jsem fanda korejských historických seriálů a filmů a je škoda, že tohle posrali těma zombiema. Nejde prostě udělat vážný historický téma v kombinaci s něčím tak debilním, jako jsou zombie.. To není problém jenom tohoto seriálu, ale zombie obecně. Jestli to má být strašidelný, tak potom proč se tak kreténsky pohybujou a vydávají ty nablblý zvuky? Sorry, radši si pustím jiný korejský historický věci, a že se jich najde spousta dobrých i bez týhle infantilní vložky..

• 29.7.2019  21:35
    Nokdukkot (TV seriál) (2019)

Krásná exkurze do korejské historie. Ty herce nejde nemilovat..

• 21.7.2019  10:34
    Jabaek (TV seriál) (2019)

Povedené. Už jsem si zvykla na to, že v korejských příbězích je běžné, že každá postava je minulostí propojená s ostatními, a že se prostě potkávají klidně mezi miliony dalšími. Když si tohle odmyslím, pak kromě lehké natvrdlosti hlavních postav a ignorování zřejmých faktů opravdu nemám co vytknout. Sympatická dvojka právník a policajt, klidně bych si dala nějaký další jejich příběh.

• 11.7.2019  21:49
    Haechi (TV seriál) (2019)

Jung Moon-Sung jako o trůn zoufale usilující princ Yi Tan a někteří hlavní představitelé dvořanů totálně odsunuli hlavního představitele do pozadí. Celkově povedené drama, naštěstí dost málo romantiky a hodně politiky.

• 9.6.2019  10:26
    kil-is (TV seriál) (2019)

První díly jsem si myslela, že to bude ptákovina typu Healer nebo City Hunter. Postupně naštěstí příběh zvážněl a začalo to mít fajn atmosféru. Nakonec se všechno vysvětlilo, i pro mě zpočátku nepochopitelný souvislosti a dokonce i ty modrý oči. Že to dopadlo, jak to dopadlo, to se dalo čekat, byť to bylo z mýho pohledu strašně nefér.

• 9.6.2019  10:22
    Yeolhyeolsaje (TV seriál) (2019)

Dost zábavná záležitost, akorát toho střevního humoru v závěru už bylo nějak moc. Parádní vedlejší postavy. Bavilo po celou dobu. A občas jsem řvala smíchy. :-))

• 25.5.2019  23:37
    Teuraep (TV seriál) (2019)

Přesně kvůli takovým krimi seriálům miluju OCN. <3 Nic zbytečně navíc, zajímavý a netypický příběh, dobře vybraní herci.. A ten konec!

• 11.5.2019  16:18
    Wangyi doen namja (TV seriál) (2019)

Přiznávám, že nejsem na červenou knihovnu, takže ke konci jsem už přeskakovala. Ale zahrané to bylo krásně a pro fanoušky žánru to musí být top.

• 14.4.2019  23:09
    Miseuteo syeonsyain (TV seriál) (2018)

Krásně dobové (bohužel bez cigaretového dýmu, jak je teď debilním zvykem - ten by teprve udělal pořádnou dobovou atmosféru), krásně zahrané (i od vedlejších postav), výborný dialogy, hodně zajímavý postavy. Kromě pár nudnějších částí nemám co vytknout. Akorát ty poslední dva díly a osudy některých hrdinů byly opravu brutální, což se ovšem dalo čekat. Uf. :-)

• 9.3.2019  20:58
    Hwanghuui pumgyeok (TV seriál) (2018)

Obrovský zklamání. Podle informací před začátkem jsem čekala něco opravdu dramatickýho a nadprůměrnýho. Místo toho jsem dostala sice ucházející, ale typickou obyčejnou telenovelu se vším všudy. První díly byly k nevydržení, v paláci jsem si říkala, že to nebude zase tak zlý, ale druhá půlka s rádoby veselými scénkami císaře se nedaly vydržet. Dopřetáčela jsem to pouze kvůli WangShikově pomstě, ale když jsem zjistila, že kvůli neplánovanýmu prodloužení tam Choi Jin Hyuk už nebude, musím konstatovat, že už tak dost nepovedený slátanině autoři nasadili korunu. :-(

• 24.2.2019  14:11
    Boiseu - Season 2 (série) (2018)

Mám v podstatě stejný výhrady jako k první sérii. Tolik nesmyslů a technických pakáren jsem snad v jiným seriálu neviděla.. Na druhou stranu se mi líbil hlavní příběh, i když ani ten nijak extra nevyčníval nad průměr. Hlavní herečka je naprosto příšerná a konec považuju za happy end. Jak píše Vavča - nechápu, proč se natočí spíš pokračování vynikajícího Missing Noir M, a místo toho se točí takovýhle tuctovky.. Škoda.

• 18.2.2019  10:57
    Vzpomínky na Alhambru (TV seriál) (2018)

Za scény se hrou 5*, ale romantika byla strašně vlezlá a nudná, navíc ta příšerná uječená hlavní píseň.. Skvělý rozjezd, ale pak to začalo být opravdu zdlouhavé.

• 18.2.2019  10:55
    Peulleieo (TV seriál) (2018)

Poslední dobou jsem podobných věcí viděla několik, takže počáteční nadšení už trochu opadlo. Tady ale musím pochválit výborně napsaný a zahraný postavy.

• 18.2.2019  10:54

Tak ta scéna se Šógunem u holiče mě dostala už v animovaný verzi, ale tady to dosáhlo dokonalosti. Dlouho jsem nebrečela u filmu smíchy..

• 14.10.2018  19:11

Já jsem si to maximálně užila. Líbilo se mi anime, takže jsem měla trochu obavu z hraný verze, ale zbytečně. Je to čistá radost a závava, při který jsem se nenudila, užívala si naplno skvělý bitky, dobrou hudbu, velmi kvalitní zvuk. A Takuju, kterýmu tahle role padla jak prdel na hrnec. Brutálně coooooooool. :-)

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9