Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Akční
  • Animovaný
  • Komedie
  • Krimi

Recenze (263)

plakát

Love Like the Galaxy (2022) (seriál) 

Jsem také nadšená. Některé přehnané klišovité scény v úvodních dílech jsou jediná negativní maličkost. Jinak je to přesně, jak píše jarah. A většinou postav naprosto dokonale zahrané. Nejvíc mě baví starší herci, je vidět, jak je to baví. Opravdu si to užívám.

plakát

Mimořádná událost (2022) 

Jako srovnat tohle s Kameňákem, jak je uvedeno níže, je tak trochu pokračování celé té grotesky i po opuštění kina.. Celý ten komentář dotyčného recenzenta vypovídá o tom, že vůbec nepochopil většinu děje.. Film nenormalizuje rasismus, ten u nás bohužel normální je. A ten hajný je tam s tímto přístupem také od začátku jasně vykreslen jako úplný debil. Kritika médií je naprosto přesná, protože přesně to s oblibou dělá ČT - nemá v podstatě žádné informace, ale už probíhají diskuse s odborníky "co když", a to jsem fanda ČT. A ne, vážený, ta sexuální scéna funebráka s papouškem, která vás tak extrémně pobouřila, vůbec není sexuální. Funebrák akorát papouškovi půjčil svoje oblečení, protože ten se ta kostým tak strašně styděl. 😉 Samozřejmě každému sedí jiný typ humoru, ale Mimořádná událost má ke stupidnímu Kameňáku opravdu hodně daleko.

plakát

Wind from Luoyang (2021) (seriál) 

Kdo viděl Nejdelší den v Changanu, ten bude mít jistě opakový pocit déja-vu. Předloha od stejného autora se nezapře, poměrně dost podobné složení hlavní trojice. Inspirace zmíněným seriálem je zřejmá i z celkového obrazového pojetí. Ovšem celkově v mých očích Luoyang jednoznačně zvítězil - narozdíl od Changanu, kde byla první polovina v podstatě jedna dlouhá akce a druhá výrazně nestíhala s dechem, tentokrát je děj bez nějakých hluchých míst. Snad jedině opět zbytečně přepálená stopáž vzpomínek na minulost.. Hlavní trojice příběhu je výborná, skvěle se doplňuje. Kriminální zápletka se mi líbí, nahlédnutí do staré čínské alchymie nemá chybu. Herci mi přišli všichni bezchybní, včetně vedlejších postav. Překombinované rozuzlení jsem čekala s ohledem na předchozí zkušenost s autorem. Tenhle seriál jsem si užila od začátku do konce a mohu vřele doporučit všem, kdo mají rádi historické detektivky.

plakát

Luka (2021) (seriál) 

Vynikající. A nejlepší je konec.

plakát

Sisyfos: Mýtus (2021) (seriál) 

Jsem v šoku ze zdejšího hodnocení. Takhle doprasený zpracování docela dobrýho příběhu jsem už dlouho nezaznamenala. Zvládla jsem prvních pět epizod a dál už to prostě nešlo. Možná to měla být parodie? Terminator, McGyver a wuxia prvky.. Naprosto nelogicky jednající postavy. Fyzika, chemie a další vědecké obory dostávají v každém díle několikrát na prdel. Do toho špatné herecké výkony.. Ta hvězdička je za příběh jako takovej ten mi za těch pět dílů přišel fajn. Ale jinak fakt hrůza.

plakát

Tkaná krása (2018) (TV film) 

Krásné jsou nejen ty výrobky, ale hlavně ti lidé, co je tvoří. Není nic hezčího, než když někdo miluje svoje řemeslo.

plakát

Všiváci (2014) 

Šukající Langmajer je záruka další totální české sračky...

plakát

Tajemný pop-up bar (2020) (seriál) 

Hotel del Luna jsem ukončila po třetím díle, přišlo mi to nudné a hloupé. Proto jsem po přečtení recenzí tady nedávala pop-up baru moc šancí. No a nakonec jsem byla docela okouzlená.

plakát

Dobrej detektiv (2020) (seriál) 

Perfektně napsané a hlavně zahrané postavy. Tyhle policajty nejde nemilovat.

plakát

Král: Věčný panovník (2020) (seriál) 

Scéna, kdy hlavní hrdina jede ulicemi v čele jednotek na koni zachránit svojí lásku je tak strašně stupidní a kýčovitá, že by před ní mělo být varování..

Ovládací panel
6 bodů