Objímej mě (2018) (seriál)

Otec byl toho dne poněkud neklidný... :-)

Mai onri leobeusong (2017) (seriál)

Uznávám, že je to produkce spíš do Studia Kamarád, ale na druhou stranu jsem se dost slušně nasmála. :-)

Watchyeo (2019) (seriál)

Souhlas s Vavčou. Akorát k těm víc dílům najednou - ono to ani moc nešlo. U jiného seriálu se mi to ještě nestalo, ale tady jsem si musela některé dialogy přehrávat znovu, protože jsem ztratila nit. Běžně jsou v ději místa, kde si člověk může trochu oddychnout v soustředění na dialogy, ale tady mi přišlo, že skoro nebyla. Celkově velká spokojenost.

Joseon saengjongi (2019) (seriál)

Tak v rámci Déčka by to byla pecka. Jinak až na pár dobrých fórů (ale fakt dobrých) strašně amatérská záležitost s hodně přehrávajícími herci.

Yimong (2019) (seriál)

Chvílema to mělo docela ambici na slušnou dobrodružnou romantiku, ale ne ne ne. Přesto jsem vydržela skoro až do konce, od posledních dílů mě ale odradilo hysterické chování hlavního (údajně drsného) šéfa odboje. To se nedalo. Navíc jsem v podstatě kromě pár chvilek vůbec neměla pocit, že se děj odehrává v minulosti. Detaily byly naprosto odfláknuté, což bylo vidět na oblečení, na vlasech a hlavně na osvětlení, kdy kromě bílých LED světel dokonce přišly ke slovu i LED pásky.. Navíc chlap s oholeným podpažím v tý době.. no sorry.

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Já to nechápu - vlastně úplně o hovně, a přitom jsem se ani chvíli nenudila. Pecka.

Království zombie (2019) (seriál)

Jsem fanda korejských historických seriálů a filmů a je škoda, že tohle posrali těma zombiema. Nejde prostě udělat vážný historický téma v kombinaci s něčím tak debilním, jako jsou zombie.. To není problém jenom tohoto seriálu, ale zombie obecně. Jestli to má být strašidelný, tak potom proč se tak kreténsky pohybujou a vydávají ty nablblý zvuky? Sorry, radši si pustím jiný korejský historický věci, a že se jich najde spousta dobrých i bez týhle infantilní vložky..

Květinka Nok-du (2019) (seriál)

Krásná exkurze do korejské historie. Ty herce nejde nemilovat..

Jabaek (2019) (seriál)

Povedené. Už jsem si zvykla na to, že v korejských příbězích je běžné, že každá postava je minulostí propojená s ostatními, a že se prostě potkávají klidně mezi miliony dalšími. Když si tohle odmyslím, pak kromě lehké natvrdlosti hlavních postav a ignorování zřejmých faktů opravdu nemám co vytknout. Sympatická dvojka právník a policajt, klidně bych si dala nějaký další jejich příběh.

Haechi (2019) (seriál)

Jung Moon-Sung jako o trůn zoufale usilující princ Yi Tan a někteří hlavní představitelé dvořanů totálně odsunuli hlavního představitele do pozadí. Celkově povedené drama, naštěstí dost málo romantiky a hodně politiky.