OPI.

OPI.

<< předchozí 1 2 3
    • 10.3.2014  21:56
    Temný případ (TV seriál) (2014)

miluju to

• 7.11.2012  22:40
    Sinister (2012)

Skvělý. Děsivý,.. více tady http://www.bngr.cz/sinister/ !!

• 23.6.2011  15:29
    Gauneři (1992)

SKVĚLÝ, SVIŽNÝ. PROSTĚ TARANTINO. LIKE A VIRGIN.

• 29.5.2011  18:21

Nikdy jsem nechtěl srovnávat knihu a film. Ale asi mě kniha tak ovlivnila, že se zde rozhoduji mezi * a **.. Jinak si to nedokážu vysvětlit. Bohužel mi film přišel jako výstřih nejdůležitějších událostí z knihy a to ještě ne všech. Přijde mi to strašně nadhodnocené, určitě bych film neřadil mezi ty nejlepší, jako je to zde na CSFD. Velké zklamání. Soňa Valentová byla ale neskutečně krásná :)..

• 26.5.2011  00:09

Kobe Bryant bojuje s velkým šéfem (Kanye West) a jeho kumpány o své jedinečné boty NIKE. Jak to dopadne? Uvidíte samy. Svižný kraťas.

• 20.5.2011  11:42
    Skins (TV seriál) (2007)

Po 1. sezoně jednoznačně plný počet. Jdu na druhou, tak jsem zvědav. Zatím 100%. /// Druhá sezona je za mnou, možná drobet slabší než první, ale pořád skvělá. Hodnocení zůstává pořád stejné.. Na třetí řadu jsem zvědav, ale celkem se jí bojím, zvykl jsem si na tuhle partu.

• 15.5.2011  00:21

Můj pohled na tento snímek bude asi silně zkreslen událostí, která se stala u nás doma, když byla moje sestra novorozeně. Emotivně silný film, na který se ale už znovu koukat nechci, protože mě neskutečně odrovnal. Scéna, kdy Natalie zoufale křičí na manžela a v náručí drží bezvládné tělo malé holčičky, ve mě bude žít ještě dlouho..... PS: Komedie to opravdu není..

• 13.4.2011  16:18
    Flákači (1995)

Skvělá komedie. Rozhodně jedna z nejlepších od Kevina. Moje nejoblíbenější. Kde je Jay a Silent Bob, tam je sranda, vtipné dialogy a mnoho dalšího, co by měla komedie mít. Snootchie-bootchies!

• 12.4.2011  19:18
    Výměna (2008)

Je neskutečné, co s divákem dokáže Eastwood udělat. Po shlédnutí filmu jsem dlouho, velmi dlouho, seděl na pohovce, přemýšlel a po celém těle mi běhala "husí kůže". Pro mě naprosto skvělý film, který mě totálně odrovnal a emotivně vysál. Ještě ke všemu podle skutečné události. Brr. Angelina, která se mi do teď zrovna dvakrát nezamlouvala, u mně stoupá o 100 stupínků výše. Výkon, který předvedla, je výkon hodný mistra.

• 11.4.2011  19:43
    Troopers (TV seriál) (2011)

Tak to je perfektní! Velmi mě to pobavilo. Těším se na další díly :)..

• 1.4.2011  22:48

Napsal bych jedno slovo - SKVOST. Ale drobet to rozvineme. Tohle je pro mě kult československé kinematografie, v žádném našem filmu jsem nenašel většího záporáka, než je pan Roman/Karel Kopfrkingl. Když slyším jeho hlas, mrazí mě v zádech, když ho vidím, zalézám do kouta. Film je mnohonásobně lepší než kniha, která je i přesto dokonalá. Rudolf Hrušínský zde podává jeden ze svých nejlepších výkonů vůbec. Pan Juraj Herz jen dokazuje, jaký je to perfektní režisér. Zde se nedá nic vytknout. Hudba, která nás během filmu doprovází, tak ta je taktéž dokonalá.. A Jana Stehnová? Do té jsem se beznadějně zamiloval.

• 30.3.2011  00:08
    Equilibrium (2002)

Velmi zajímavé béčko u kterého radím, aby jste vypnuli svůj mozek a moc nesledovali vizuální detaily. Posaďte se do křesla a jen se prostě bavte. Já se bavil vcelku výborně. Bohužel celkový dojem z filmu kazí hudební doprovod, který je opravdu neoriginální a velmi slabý. "I já jsem nuzák, mám jen své sny. Rozprostřel jsem své sny pod Tvé nohy. Našlapuj měkce, neboť šlapeš po mých snech."

• 29.3.2011  13:43
    Gran Torino (2008)

Gran Torino je pro mě jeden z nejlepších filmů Eastwooda, co Eastwooda, jeden z nejlepších filmů vůbec! Velmi silně emotivní film, který Vás od začátku připoutá do křesel a bude si Vás držet po celé dvě hodiny. Bohužel, nejdou popsat pocity, které se dostávají pod kůži během filmu, je to naprostý skvost, který pekelně vyčnívá nad ostatními snímky roku 2008. A hudba? Ta je dokresluje perfektní atmosféru.

• 28.3.2011  22:13

Robert Carlyle by mohl mluvit hodiny a hodiny. Mě by určitě neunudil. Perfektní krátký dokument o tom, jak to bylo s jednou nejslavnější a nejlepší whisky.

• 23.3.2011  17:27
    Fighter (2010)

Celkem dobrý film, kterému k dokonalosti chybí jedna podstatná věc. Jiný herec do role Mickyho. Wahlberg nepředvedl to, co bych chtěl vidět. Bale, který hraje fetem zničeného bývalého boxera, podává naopak přesvědčivý výkon a film drží nad vodou. Bál jsem se scén v ringu, boxu moc neholduji, ale překvapivě mě bavily. K filmu se určitě někdy vrátím, ale kultovní snímek to pro mě rozhodně nebude. 3-4*.

• 22.3.2011  20:42

Ze začátku to vypadalo hodně slušně, ale postupem času se kvalita řítila volným pádem dolů. O závěru raději ani mluvit nebudu. Myslel jsem si, že mi z filmu něco uteklo, tak jsem se na to podíval znovu a bohužel, neuteklo... Škoda, těšil jsem se na kvalitní britskou kriminálku.

• 18.3.2011  19:24
    Tik ťak (studentský film) (2011)

P E R F E K T N Í ! Jeden z nejlepších krátkometrážních snímků, které jsem v poslední době viděl.

• 18.3.2011  14:13
    Já, padouch (2010)

Velmi příjemné překvapení. Bavil jsem se. Škoda, že nevydrželo počáteční tempo, kterým se film rozjížděl. Ale i přesto se jedná o velice povedený animák, ke kterému se rád vrátím.

• 17.3.2011  20:44
    Sherlock (TV seriál) (2010)

Sherlock Holmes v moderní Anglii? Proč ne! Perfektní mini série, která se doufám dočká mnoha pokračování. Jako fanoušek Sherlocka jsem se nehorázně těšil a dostal jsem přesně to, co jsem dostat chtěl. Představitel detektiva z Baker Street podává neskutečné výkony. vlastně nejen on. SUPER!

• 15.3.2011  18:20
    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)

Dávám dvě hvězdičky, když jsem vstával do školky nebo do školy, rád jsem koukal na ty pohádky, které se v pořadu objevily. Byla to vždy pěkná kulisa u toho stereotypu - oblékání, čištění zubů a jiné.. Dokonce jsem vyhrál v té dětské soutěži postavičku Batmana..

• 13.3.2011  18:12
    EZO.TV (TV pořad) (2009)

Vlastík Plamínek? Nee, děkuji. Děsí mě, kolik lidí věří těm jejich blábolům. http://www.youtube.com/watch?v=Cq85Qm6K6LQ&feature=related

• 13.3.2011  17:50

Dobrodružství, které nám přináší Spielberg, Lucas a jiní. Hodně dlouho jsem tuto sérii přehlížel, konečně jsem se odhodlal, ale nevím, jak mám hodnotit. Harrison Ford skáče z role Hana Sola do role Indyho, který všude byl a vše zná, vše mu vyjde a má i krásnou partnerku. Jestli Dobyvatelé ztracené archy určili směr dobrodružných filmů? Možná, ale zdaleka bych to nehodnotil jako jeden z nejlepších filmů historie. Asi nemám smysl pro humor, ale většina těch "vtipných" scén mi kazí jinak téměř dokonalý film. [500. hodnocení]

• 11.3.2011  17:36

Perfektní film, který by se možná mohl pohybovat v hodnocení ještě výše, než je. Skvělý Kevin Spacey, který je zamilovaný do kamarádky své dcery, se kterou nemá žádný vřelý vztah. Jeho žena (Annette Bening) je posedlá svou prací, že pro ni udělá takřka cokoliv, zároveň snaživá paní Burnhamová chce, aby z pohledu ostatních vypadala jejich rodina spokojeně a dokonale. Podaří se jí to? Nepodaří, Lestera přestane jeho žena absolutně zajímat a on začne žít úplně jiný život, který si žít přeje. Bohužel ne nadlouho, je zde ještě rodina podivného válečného veterána. Perfektní drama s očekávaným a přesto smutným koncem. S každou další projekcí je zážitek z filmu větší a větší.

• 8.3.2011  17:14
    Simpsonovi (TV seriál) (1989)

Jeden z nejoblíbenějších seriálů. Nejenom Homer Simpson, ale i všechny ostatní postavy jsou sympatické a zábavné. Není dílu, u kterého by se člověk nebavil. Alespoň v prvních, minimálně 10ti, řadách. Český dabing je celkem dobrý, nebo jsem na něj už za ta léta zvyklý.

• 5.3.2011  13:57

Narušená a psychicky nevyrovnaná Nina, která je každou chvilku obletována svojí maminkou, má předvést jednu z nejtěžších dvojrolí? Člověk by si řekl, že to tahle ubrečená husička (teda vlastně labuť?) nezvládne. A ejhle. Za výrazné pomoci Aronofskyho, Mansella a mnoho dalších, zde máme opět výborný film z minulého roku. Po The Fountain a The Wrestler znovu temnější snímek. Takový Aronofsky se mi líbí.

• 3.3.2011  19:45

Jeden los, který změní životy pár lidem. Je zde dost dobře vidět, jak se lidé zachovají, když je v sázce velká suma. Jak bych jednal já? To si nedokáži představit. Snímek má dobrou myšlenku, je i dobře natočený, ale bohužel mi tam něco chybí.

• 2.3.2011  20:30
    More (1998)

Skvělý krátkometrážní snímek, který Vás donutí přemýšlet ještě dlouho po závěrečných titulcích. Z hlavy se jen tak nedostane a to je dobře! Hudební doprovod je také skvělý. http://vimeo.com/988244

• 1.3.2011  19:39
    I'm coming home (studentský film) (2011)

Dokument, ukazující osazenstvo jedné příjemné hospůdky. Uslyšíme zajímavé rozhovory a postřehy. Zatím nejlepší z Vohryzkovo krátkých filmů.

• 1.3.2011  17:23

Dobrý nápad, perfektní provedení, výborná hudba... ALE PROBOHA, PROČ TAK KRÁTKÝ???

• 1.3.2011  17:17

Kluci Coenovi mě tímto snímkem příliš neoslovili. Dvouhodinový příběh o tom, jak se jedna psychicky narušená kočka (která film vytahuje ze dna, na kterém by se klidně mohl pohybovat) snaží chytit jednu myš (která mi naprosto nic neřekla...).. Fandil jsem kočce, protože jsem si přál, aby už byl konec.. Čekal jsem od toho hodně, možná to je ta chyba, ale dostal jsem jen skvělý výkon od J. Bardema, nic víc.

<< předchozí 1 2 3