Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Pohádka
  • Hudební

plakát

Boží mlýny - Asijská růže (2021) (epizoda)

Tento díl se mi zdál hodně slabý a podivně rozklížený. Aspoň že hlavního záporáka hrála u nás zatím poměrně neokoukaná tvář.

plakát

Boží mlýny - Sekta (2021) (epizoda)

Nebylo to špatné, humor ale tentokrát jako by vystřídala spíš osvěta (nic proti ní).

plakát

Boží mlýny - Splacený dluh (2021) (epizoda)

Herci nezklamali, zápletka tentokrát možná až moc jednoduchá. Muzika místy hodně otravná. Některé dialogy se povedly, zvláště ty "tlumočnické". Přesto si myslím, že pro tento koncept bude 6 dílů ažaž.

plakát

Boží mlýny - Spící lodě (2021) (epizoda)

Scénář byl asi dobře vymyšlený (možná až překombinovaný), občas se povedl i vtipný dialog, ale nemělo to už tu jiskru jako na začátku.

plakát

Boží mlýny - Provaz (2021) (epizoda)

Bavilo mě to, bylo to o parník lepší než Medúza a Zločiny velké Prahy dohromady.

plakát

Zločiny Velké Prahy (2021) (TV seriál)

Ambiciózní projekt s podobnými neduhy jako ondy Já, Mattoni. Stálo to balík, ty peníze tam nejsou moc vidět, celkové pojetí i scénáře stojí za starou bačkoru a režie snad ještě za míň. Hojný výskyt WTF momentů a všeobjímající nuda. Přimotal se k tomu vůbec nějaký dramaturg? Nevypadá to tak.

plakát

Zločiny Velké Prahy - Host do domu (2021) (epizoda)

Dovolím si zacitovat ze Slunce, sena…: „Můj bože, můj bože, můj bože...,” jedna z přihlížejících tet se ozve: „Copak že to je?” A Keliška na to: „Utrpení.“

plakát

Kukačky - Epizoda 13 (2021) (epizoda)

Jak se mi seriál líbil, tak závěr byl na můj vkus příliš velké melodrama.

plakát

Zločiny Velké Prahy - Tajemství (2021) (epizoda)

Také si myslím, že to byl zatím nejlepší díl, ale ani tak mi vůbec nevadí, že seriál příště skončí. Tentokrát mě přitáhly výkony všech herců ve vedlejších rolích a odpudil vývoj linky těhotné dcerky.

plakát

Zločiny Velké Prahy - Doktor Herzog (2021) (epizoda)

S přimhouřeným okem lepší než předchozí díly, ovšem zklamalo mě, že pachatel mi byl od první chvíle jasný, a nakonec to tak skutečně bylo. Navíc když je do jedné figury obsazen Dolanský, dá se čekat, že tam není jen tak do počtu, že. O opilé kameře a jazykových anachronismech škoda slov.