Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Pohádka
  • Hudební

plakát

Inspektor Max - Dobrák od kosti (2018) (epizoda)

Dobrý díl s několika velmi zábavnými momenty. Stále si těžko zvykám na titulkový song, ale snad se to časem poddá.

plakát

Dabing Street - Destrukce (2018) (epizoda)

Tak nám nastala destrukce, naštěstí bez úmrtí, požárů a explozí. Myšička a Melíšková to pěkně rozbalili. I tak si ale myslím, že je dobře, že seriál finišuje, táhne se a je "ode zdi ke zdi" - a všeho moc časem škodí.

plakát

Dabing Street - Monitoring (2018) (epizoda)

Myslím, že pro názornou ukázku dabování braku se dalo použít něco zábavnějšího než ten fekální humor. Fuj, úplně mi z toho zhořkly současně pojídané chipsy. Téma "kabelkářka" a hra s divákem (dialog z "Na dotek") se mi naopak moc líbily, mimo jiné to konečně vneslo do poněkud nudného a rozpačitého děje trochu vzruchu . Herecky bezchybné.

plakát

Inspektor Max - Záskok (2018) (epizoda)

Docela fajn nekorektní krimi, která pobaví a u které se nemusí (a možná ani nemá) moc přemýšlet. Povedený díl s neokoukanými herci. Kukura ve své kreaci a la stárnoucí Belmondo naprosto v pohodě.

plakát

Dabing Street - Inzerát (2018) (epizoda)

Konečně se trochu vyvíjejí vztahy mezi postavami. Trochu pozdě, ale díky i za to. Také za usmrcení kpt.Filcky.

Masaryk (2016)

S uznáním hodnotím herecké výkony, hudbu, kameru... vlastně skoro všechno až na scénář, ale nemůžu si pomoct: tento film mě spíš uspal než oslovil a nevím, jestli se na něj v budoucnu ještě někdy podívám.

Královna Viktorie (2009)

V rámci žánru špička bez viditelných chyb na kráse. Svěží film, který pěkně odsýpá.

plakát

Byli jednou dva písaři (1972) (TV seriál)

Nestárnoucí klasika, kde se mi líbí i Sovák, který jinak nepatřií k mým oblíbencům.

plakát

Inspektor Max - Výlet (2018) (epizoda)

Zvolená nadsázka mi nevadí, aspoň se to něčím odlišuje od tuctových krimiseriálů. Nezávazná, nevázaná oddechovka, která má spád a která mě chvílemi i pobavila.