Valkyria

Valkyria

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 20.5.2012  18:33
    Vítejte doma! (TV pořad) (2003)

Baví nás koukat na stavbu domů. Rychle a po Americku. Tudíž pár dřevotřískových "zdí" stlouct dohromady a domek stojí. (Pak se hrozně diví, že trochu zafouká a mají tam pohromu..) Největší objev světa je dům z betonovými základy, který neodfoukne vítr. Všechno doprovází 100x a ještě jednou komunita.. Na konci se dozvíme, že to všechny zadáhlo u srdce ka neskutečně je to změnilo.. Ale což.. :o))

• 17.1.2012  08:05
    Starobylá tetování (TV film) (2008)

Co se týče technik tetování, překvapilo mě jen tetování jehlou a nití.. Velice drsné a bolestivé. Velmi zajímavý a poutavý dokument. :o)

• 2.1.2012  12:57

Kravina nad kravinu. Netuším, kde sebrali "herce", kteří ve filmu hrají... Ale po puštění filmu jsem byla naprosto v šoku!

• 2.1.2012  12:55

Vynikající film... Nic víc se k tomu dodat nedá. :o)

• 14.10.2011  17:56

Film mi doporučila moje maminka, jinak bych se o něj nejspíš vůbec nezajímala. Díky bohu jsem si ho pustila dnes - za všedního dne a pohodičky u čaje. Film ve Vás zanechá ještě dlouho "stopy"... Ale mě tím koncem tak trochu zklamal - Anděl? A lidé na náměstí, kteří se hromadně svlékají a souloží? To už je moc i na mě... :o) Ale jinak výborná podívaná... Krásné kostýmy a kupodivu i herecké výkony - já totiž nesnáším skoro všechny filmy, které vznikli ve spojení s Němci... :o) Můžu jen doporučit.. Ale rozhodně se zamyslete nad tím, jestli máte zrovna na takový film dneska chuť.. :o)))

• 13.10.2011  12:05

O seriálu jsem se dozvěděla v pořadu Top Gear - což je docela paradox. Takže, když ho začali dávat u nás, začala jsem hned koukat. Myslela jsem si, že mě to nebude zajímat ani bavit. Ale opak je pravdou. Pořad přilákal moji pozornost a bavím se od začátku do konce! Těším se na další díky! V třetím díle se dokonce mluví o předmětech, které se vyráběli v nás. :o)

• 12.10.2011  15:16
    Pátá rychlost (TV seriál) (2002)

No.. Originální Top Gear se rozpadl a zbytek lidí se rozhodl, udělat si na konkurenční televizi, vlastní seriál o autech ... Už v názvu vidíme kopírování názvu.. Ale co to provedli? Tenhle pořad by od aut odradil i toho největšího milovníka aut a všeho, co k tomu patří... Děs a běs... Nikomu nedoporučuji.. ;o)

• 6.10.2011  18:15

Film jsme měli dlouho doma, ale nijak nás nelákal.. Až jednou jsme o víkendu neměli co dělat a pustili jsme si to. Po dokoukání jsme se na sebe s přítelem podívali se slovy :"Proč jsme si to nepustili už dřív?" ... Úžasný!! Fakt nádherný film, animace, výprava, scénář.. nápad! Nic se nedá vytknout! BOMBA!!!

• 6.10.2011  18:13
    Rio (2011)

Nic jsem od tohoto filmu nečekala a to je možná dobře, jelikož nepřišlo žádné zklamání. Prostě a jednoduše se mi to líbilo. :o) Animace, prostředí... prostě vše.. Milý film ... :o)

• 4.10.2011  09:24

Španělský film? Přiznám se, že jsem byla velice rozpačitá, než jsem si film pustila. Ale velice se mi líbil námět filmu... A tak jsem přeci jen odolala tomu hlásku, který mi šeptal, že to nebude moc dobré... Ale po prvních minutách ze mě opadly předsudky a byla jsem neskutečně nadšená! Úžasný, úžasný, úžasný.. Nemám co víc k tomu říct. Nádherné kostýmy, úžasná režie a herecké výkony! 100%!!!

• 4.10.2011  09:21

Nemám ráda Jima Carreyho. Ale tento film je naprostá paráda! Spojuje několik knižních předloh Lemony Snicketa. A myslím, že se to velice povedlo a přesně to vystihlo atmosféru z knih. Nádherný... :o) POd Brad Silberlinga jsem předtím nic neviděla a tak se přiznám, že jsme měla strach, jak se s tím popere.. Ale zvládl to na 1*.. :o)

• 4.10.2011  09:19

Bohužel jsem nečetla knižní předlohu filmu, ačkoliv ji už dlouho sháním. Ale film mě velice pobavil, ačkoliv nemám ráda Nicole Kidman. :o) Věřím tomu, že film je hodně zmodernizovaný. Ale ani tak mi to kupodivu moc nevadilo... :o)

• 4.10.2011  09:17

Tento film je předzvěst velké bitvy o Bradavice. Pochmurná atmosféra, strach a adrenalin na každičkém kroku. Jediné, co mě tedy opravdu velice naštvalo, je český dabing, který mi přišel... No, jako by ho spíchli 5minut před promítáním, stylem, honem-honem, ať už je to hotové... :o( Jinak úžasný filmový zážitek!

• 4.10.2011  09:15

Tim Burton a Johnny Depp? Opakuji se, ale tohle je pro mě dokonalá kombinace. :o) Krásně ujeté kostýmy. Moje milovaná Helena B. Carter a oblíbený Alan Rickman... Já jsem nadšená! :o)))

• 4.10.2011  09:13
    Mravenec Z (1998)

Když jsem byla malá, tohle byl první film, který taťka donesl na CD domů. Vzpomínám si, jak jsme všichni seděli na pohovce a koukali, jak je to krásně kreslené... :o) Taková srdcovka a vzpomínka na dětství. :o)

• 3.10.2011  07:59

Nechápu, jak tento film může mít 72%! Film, má velice zajímavý nápad. Muž, který má v žilách látku, která ho zabije, když nebude ve stresu - a nebude vylučovat adrenalin. Ale co tento film proboha byl? Přítelkyně hlavního hrdiny byla vymaštěná tak neskutečným způsobem, že by to snad normální chlap viděl - přes její "rozkošný xichtík". Ubohé akční scény... No, já k tomu vážně nemám co říct! Ubohost... Nebýt dobrého námětu, dala bych odpad... ;) Navíc jsem neviděla film, u kterého bych si už po pár minutách říkala, kdy už ten *** umře! (Tím myslím "sympatického" hlavního hrdinu.. )

• 3.10.2011  07:53
    Matilda (1996)

Prosííím? U tohoto "filmu" jsem měla celou dobu pusu dokořán a jen jsem si říkala: "To myslí vážně?" ... Myslela jsem, že Danny DeVito je známka dobré komedie, u které se člověk "uvolní". Ale tohle... To je něco příšerného!

• 1.10.2011  10:07
    Míša Kulička (TV seriál) (1973)

Úžasný večerníček, který jsem jako malá naprosto milovala! :o)))

• 1.10.2011  10:06

Myslela jsem si, že Kuky, je filmem pro ty nejmenší a menší... Ale jako milovnice Svěráků jsem si ho musela pustit. Koukala se nakonec celá rodina. Všichni jsme se Kukym nechali strhnout a úžasně jsme se pobavili. Další úžasné dílo z dílny Svěráků!!! :o)

• 1.10.2011  10:05

Pro mě - sprosté a ubohé... Nenávidím takovouto plytkou zábavu.

• 1.10.2011  10:02
    Gran Torino (2008)

Tento film mě nějak, dlouho nelákal. Myslela jsem si - podle názvu - že jde o další akční film o autech. Partner mě díky bohu vyvedl z omylu a film jsme si pustili. Je pravda, že na takovou podívanou musí mít člověk náladu, protože ještě dlouho po tom, to ve Vás zanechá stopy. Clint, jako starý a zapšklý chlápek, který nenávidí menšinu ve svém sousedství... Nakonec se ukáže, že tato menšina k němu má blíž, než vlastní rodina a proto pro ni obětuje život - také proto, že byl vážně nemocný. Gran Torino je zde jako symbol... :o) Velice, velice kvalitní podívaná!!!

• 1.10.2011  10:00

Úžasně animovaný film! :o) Navíc takové hvězdné obsazení! Pro mě parádní podívaná a úžasný filmový zážitek... :o))

• 1.10.2011  09:59
    Dobrodružství kriminalistiky (TV seriál) (1989)

Miluji seriály tohoto typu, navíc ve spojení s panem Moskalykem to nemůže znamenat nic jiného, než brilantní seriál! Jsem nadšená a mohla bych se dívat na tyto zajímavé případy do nekonečna.. :o) Jediné, co mě trochu mrzí je spojení s Němci - já prostě nevěřím, že v Německu se někdy narodil dobrý herec - jelikož žádného neznám... Ale i tak to nepokazí zážitek.. :o)

• 1.10.2011  09:57
    Valkýra (2008)

Film, od kterého jsem nic nečekala. Film o 2. sv. válce a ještě ke všemu o atentátu na Hitlera od Amíků a Němců? Pro mě tato kombinace nějak nevěstila nic dobrého. Ale kupodivu mě to velice mile překvapilo. Film byl podle skutečnosti, Tom Cruise sice mohl odvést lepší herecký výkon - na herce jeho formátu. I tak ale hodnotím velice kladně - 90%. A to nejen za tak milé překvapení - ale hlavně za dobrý scénář a výpravu. Ani vteřinu filmu jsem se nenudila a neměla chuť přepnout na jiný program... Takže super.. :o) Navíc můj nick napovídá, že se o mytologii - podle které byla akce pojmenována, zajímám.. :o)

• 30.9.2011  15:57

Čekala jsem od toho naprostý propadák. I tak jsme si ho ale s přítelem pustili. Když pominu herecké výkony, můžu říct, že jsem se u tohoto filmu výborně odreagovala a i pobavila... Taková pohodovka na páteční večer.. :o)

• 30.9.2011  08:23

Tak tenhle filmík jsem v dětství naprosto milovala! Dneska (30.9.2011) jsem tady na něj náhodou narazila a vlila se do mě vlna nostalgie! Parádní! :o))) Vykouzlil se mi úsměv na tváři. :o)) Skřítek, kterému svítí palec - který je dokonce kouzelný! Vše prostoupené "muzikálovými" písněmi. Milý film pro ty nejmenší.. :o)))

• 30.9.2011  08:20
    Hospoda (TV seriál) (1996)

* dávám jen proto, že když jsem byla malá a dávali to poprvé (bylo mi asi 5 let), seriál se mi líbil a nemohla jsem vynechat jediný díl. Když jsem nedávno viděla náhodou jeden díl, myslela jsem, že někam hodím šavli... Ubohé a hloupé...

• 30.9.2011  08:18
    I Like Bike (TV pořad) (2011)

Nemám ráda motorky, i tak tento pořad hodnotím velice kladně. :o) Myslím si, že na naše poměry je to velice povedené a kvalitní. Pan "Sršeň" opravdu ví, o čem mluví. Ačkoliv se o motorky nezajímám, dokáže mě tento pořad upoutat a pobavit. :o) Líbí se mi Ti plyšový maskoti a jejich smysl po humor... Který je absurdní, ale není hloupý a tupý.. :o) Takže, jen tak dál, držím palce, aby se kvalita pořadu jen a jen zlepšovala!

• 19.9.2011  19:03
    Paul (2011)

Na tento filmík jsem se opravdu těšila. Podle plakátů a obrázků se mi líbila animace Paula a tak jsem byla zvědavá. Hodnocení zde je také dost vysoké... takže nebylo co řešit! Dnes ráno jsem si film konečně pustila. V tomto pochmurném, upršeném počasí, co také dělat jiného. :) A v tomto okamžiku přišla vlna zklamání... Nuda - prázdné dialogy o ničem, honičky o ničem... Film jsem nebyla schopna dokoukat do konce, a to jsem se opravdu hodně přemáhala, abych se dívala dál... Nešlo to ! :( Ach jo... Raději jsem měla zůstat v představách, že je to supr film, z krásným mimozemšťánkem a film si vůbec nepouštět!

• 7.9.2011  08:47

Už jako maličká jsem se těšila každý týden na Hříšné lidi. :o) Nevynechala jsem jediný díl a mohla jsem na to koukat do zblbnutí! Do dneška je mám moc ráda! Je to úžasný seriál, který předběhl svou dobu... :o)

<< předchozí 1 2 3 4 5