Valkyria

Valkyria


6 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Město žen (TV seriál) (2009)

  Město žen mě přitáhl, asi jako většinu, díky Courteney. První díl byl fajn, ale nic moc a s dalšími díly se to rozjelo. Smršť zábavy a vtipů... Jediné, co mi vadí je to, že to vysílají v takový šílený čas... Vtipné sledovat trable Jules s jejím věkem a pocitem, že její vzhled není dokonalý. Ale která žena v jejím věku vypadá takhle dobře? :) Lituji Travise, který trpí díky svým rodičům! :) Po dlouhé době parádní seriál!!!

 • poster

  Scrubs: Doktůrci (TV seriál) (2001)

 • poster

  Přátelé (TV seriál) (1994)

  Snad nejlepší seriál všech dob. Když nevím, co si pustit, zaručeně zapnu vždy Přátele. Člověk si večer po náročném dni lehne a chce si odpočinout u filmu nebo seriálu... Přátelé !!! Je to tutovka, která nikdy nezklame. Jediné, co mě mrzí, jsou některé scény, které z angličtiny špatně přeložili a tak nám v češtině nedojde, v čem je ten vtip. Asi nejsem jediná, kdo nesnáší sérii, kdy Chandlera nedabuje Rostislav Čtvrtlík. :) Zvyk je zvyk! Myslím, že stojí za to, sérii ještě dodatečně předabovat. :) 100/100... Vždy pobaví a i když se rozebírá vážnější téma, je tam Chandler, Phoebe a Joe, kteří nikdy nezklamou. :) Když na to člověk říká, lituje, že nemá okolo sebe pětici přátel, se kterými by v podstatě žil a zažíval podobná "dobrodružství". Jediný, kdo mi tam občas vadí je Ros a jeho chování... Je tolik nezapomenutelných scén a hlášek, že bych je vypisovala hodně dlouho! :))) 100%!

 • poster

  Dexter (TV seriál) (2006)

  Nejúchylnější hlavní hrdina, jakého zná seriálový svět! :) Ze začátku jsem si říkala, co je to za bláznivou kriminálku? Ale u třetího dílu jsem hodila stranou že nenávidím pohled na krev, jehly a žíly (Studentka LF se pozná :D ) a tento seriál mě naprosto strhl a dívám se spolu s přítelem! :) Parádní a originální seriál! Spolu s Město žen seriál, který mě letos dostal! :)

 • poster

  Zoufalé manželky (TV seriál) (2004)

  Dlouho jsem na tento seriál nechtěla koukat. Byl pro mě zavádějící název - Zoufalé manželky. Z toho mi vyplynulo, že se jedná o takový ten slepičí seriál. Ale díky bohu jsem se spletla. "Kriminálka" zasazená do předměstí, kde se řeší vztahy a sousedské trable. Fantastické! :) Díly na sebe navazují a jak to tam bývá, když vynecháte jeden, jste pozadu - to naštěstí řeší opakování předchozí epizody (Nebo i více dílu zpět.) na začátku dílu. Paráda! :) Jednoduše brilantní seriál a geniální myšlenkou! :)

 • poster

  Simpsonovi (TV seriál) (1989)

 • poster

  Chůva k pohledání (TV seriál) (1993)

 • poster

  Odkaz budoucnosti aneb Podivuhodná dobrodružství rodiny Smolíkovy (TV seriál) (1969)