okres Jihlava

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 13.6.2019  00:11

Nechápu jak s tím mohli jít do kin. Už od začátku typický televizní film, do kterého se podařilo sehnat Reevse, Renée (která zde vypadá otřesně) a Belushiho (ztratili rozum?). Než tohle, tak doporučuji radši nějakou Grishamovku (např. https://www.csfd.cz/film/1656-vyvolavac-deste), Dvanáct rozhněvaných mužů (https://www.csfd.cz/film/6178-dvanact-rozhnevanych-muzu) nebo Ďáblova advokáta (https://www.csfd.cz/film/4061-dabluv-advokat) ...

• 8.5.2019  23:58

Možná jsem si měl přečíst o co jde. Těšil jsem se na záznam Mňágy + rozhovory s členy kapely, ne na písničky Mňágy zpívané jinými kapelami..

• 2.5.2019  00:44
    Bajkeři (2017)

Kolečko a kolo k sobě bohužel moc nepasovali...

• 30.4.2019  01:15
    Šibenice (2017)

Tak už i Al, aby měl na činži, musí brát roli v kdejaké kokotině?

• 4.12.2018  17:14
    Trpaslík (TV seriál) (2017)

Z mého pohledu je to slabší než Čtvrtá hvězda i Okresní přebor, nicméně je to stále nadprůměr našich komediálních novodobých seriálů. Trošku nevyužití mi přišli herci Nárožný (ten zejména), Abrhám a Myšička.

• 16.11.2018  16:08
    Grilování Bruce Willise (TV film) (2018)

na ČSFD PŘES 70 %, v kolonce "hrají" B. Willis, E. Norton, navíc žánr komedie, to asi nebude špatné, říkám si. Bohužel ale je... Že se to líbí v USA mě nějak neudivuje, ale že tu v hodnocení převažují 4* a pár 5* hodnocení mi přijde fakt divné. Kam kráčíš zábavo?

• 13.11.2018  13:14

Z 281 zvolených politiků si čas na odpověď našlo jen 21. Některé odpovědi však stojí skutečně za to, bohužel. Měl bych jen jednu výtku - protože se většina poslanců či senátorů nepředstavila je na škodu, že před každým jejich projevem nebyla jejich vizitka (jméno, strana, funkce).

• 13.11.2018  12:58

Ty neskutečně dlouhé a nezáživně záběry na rodinu na cestách nepatří na plátno, ale do rodinné videotéky.

• 13.11.2018  12:55

Velké zklamání. Dokument měl být o hlavně o kampani p. Horáčka, kterou snímá dokumentarista. Místo toho se "dokumentarista" (Kvapil) pasoval do role jednoho z jeho poradců, takže výsledkem jsou hlavně jeho názory a přesvědčení. Škoda, navíc tím nejspíš (nevědomě) uškodil i p. Horáčkovi, který by pod zkušenějším vedením svého týmu získal více hlasů - Měl by na víc. Plusem je snad jen ten plakát...

• 12.11.2018  12:46
    Kontraband (2012)

Kormakúr si tentokrát místo hlavní role střihl režii a naservíroval amíkům remake islandského filmu s vyváženým hereckým obsazením dle klasického scénáře - obsadil všechny možné americké rasy. Do Panamy si pozval na zásah americkou SWOT a aby divák pochopil, že děj se opravdu odehrává v Panamě ještě přidal na zrcátko dodávky panamské vlaječky. Dabing původní verze by byl rozhodně vhodnější, ale to by nevidělalo dolary...

• 31.10.2018  01:00
    Šéf (2014)

70 %. I když je to reklama na twitter, tak je to ale vtipná reklama na twiter, čemuž pomohlo i nadprůměrné herecké obsazení.

• 2.9.2018  16:51

Debil, blbeček a úplnej vylízanec jsou v této trapné chujovině opravdu "šéfové" na zblití (teda na zabití).

• 21.6.2018  00:13

Námět, herecké obsazení a kostýmy skvělé, ale přitom je to taková nuda :-(

• 1.6.2018  00:23

1 * za kostými. Jinak vyhozený peníze daňových poplatníků... Největší stupidita pak byly ty čtené dopisy Alžběty Thurnové, asi aby byla delší stopáž ;P

• 7.5.2018  17:01

Po shlédnutí originálu (https://www.csfd.cz/film/24243-cesta-za-zachranou) jsem nucen 1 hvězdičku ubrat, takže za 3*.

• 9.2.2018  00:05

Zajímavost: V této epizodě se při telefonátu poručík Sršeň představí jako Zeman, který volá od p. Drahoše (letošní - 2017 - prezidentští kandidáti).

• 28.12.2017  00:57

Ztráta času, ve většině případů zde vystupují úplná individua, z nichž vítězí 3 slečny (na začátků v autě). Příště bych doporučil vybrat si do diskuze lidi zastupující zlatý střed národa.

• 21.11.2017  23:53

1 * za Islu. A stopáž naštěstí není přemrštěná.

• 21.11.2017  23:48
    Děda je lotr (2016)

Někdy je lepší pověsit herectví na hřebík, než brát role v podřadných filmech.

• 14.11.2017  19:50

Selský rozum stejně jako Matrix AB ukazuje to, co už většina normálně smýšlejících lidí ví. Bohužel poslední volby ukázali, že toto uskupení je bohužel ve výrazné menšině. Andreji Hrabišovi stačilo rozdat pár koblížků důvěřivým důchodcům, ovládnout tisk, aby byl jeho komunistickej ksicht taky pěkně vidět a obyvatelstvo nezapomnělo, kdože je ten hodnej strýček, co jim posledně dal ten koblížek. Ovládnout české zemědělství a maso kombináty pomohlo Hrabišovi k dalším voličům - no co, že je tam jen 50 % masa, hlavně že mám slušnou práci za 65 Kč na hodinu, no ne? Můj zaměstnavatel je přeci jasným důkazem, že i touto poctivou prací se dá k miliardám dostat. To že se praktikami tohoto hodného strýčka vracíme do 50. let 20. století a současné události připomínají trochu i události z října a listopadu 1917 v nedaleké Rusi nebude také náhoda. Narozdíl od komunistů má tento hodný strýček Hrabiš, ale trošku jiný cíle - naplnit ještě více svoje vlastní přetékající kapsy. Proto milé děti, jestli to stále nevidíte sundejte si své růžové brýličky a pustťe si to ještě jednou. Jinak bohužel ANO, bude ještě hůř...

• 14.11.2017  19:24

Aktuální námět o dnešních otřesných podmínkách na pracovištích bohužel nebyl úplně dotažen, což je vzhledem k tématu škoda. Místo záběrů na paní Uhlovou doma, by neškodilo více rozhovorů s dlouhodobými pracovníky těchto kolbenek a rovněž bych uvítal konfrontaci s majiteli, případně alespoň s vrcholným managementem k těmto pracovním podmínkám.

• 27.10.2017  00:45
    Milda (2017)

Vitální Milouš i po 90 má svůj vlastní komunistický svět, kdy doposud jeho nejhorším okamžikem v životě bylo vyloučení z KSČ...

• 27.10.2017  00:40

Zajímavý dokument o výrobních závodech založených bratry Baťovými. Mimo Zlína dokument přiblíží jejich závody v Chorvatsku (Borovo), Nizozemí (Batadorp), Brazílii (Batatuba) a Indii (Batanagar).

• 27.10.2017  00:30

Škoda, jestli opravdu bylo natočeno přes 200 hodin materiálu a režisér si do dokumentu vybral těchto 90 minut a navíc je podal v téhle souvislost, pak by se měl nad svým dílem zamyslet. Trochu mi to připomínalo Hoteliéra s Lanďákem, protože si takovýhle dokument Richard Müller za svou kariéru nezasloužil.

• 9.10.2017  21:08

Místo toho rádoby vtipného blba z Ostravy měly vyrazit s někým vtipnějším a mohlo to dopadnout alespoň o hvezdičku lépe. Než toto znovu, tak radši jejich klasický stand up,

• 19.9.2017  17:39

Po dvou dnech už pomalu nevím, o čem to vůbec bylo...

• 30.5.2017  16:10

Škoda, že většina vtipů je mířeno na americké teen publikum.

• 16.5.2017  20:08
    Kick-Ass (2010)

70 %, škoda, že dvojice Hit Girl a Big Daddy nedostala ve filmu větší prostor na úkor Kick-Asse.

• 18.12.2016  19:53

70 %. Připomenutí rozpadu ČSFR z pohledu politického týmu V. Havla. Zajímavě pak vychází srovnání tehdy začínajících politiků Klause, Žantovského, Schwarzenberga, Vondry ad. se současností.

• 18.11.2016  12:26

"Vy už jste opravdu tak zoufalí, že děláte nábor v obchodním domě?"

<< předchozí 1 2 3 4 5