okres Jihlava

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 15.4.2020  23:05
    Kick-Ass 2 (2013)

Naprosto zbytečně pokračování. Radši se znovu podívat znovu na jedničku než toto.

• 15.4.2020  23:03

Nenechte se napálit, jak já, zdejším vysokým hodnocením (71%), Tento způsob humoru zdá se mi poněkud nevtipným.

• 15.4.2020  22:59

70 %. Prvních cca 70 minut slušných, bohužel pak došel scénáristům dech a konec je už slabší.

• 15.4.2020  22:53

70 %. Zajímavostí filmu je návštěva koridy v Barceloně, kde se jinak býčí zápasy už nějaký pátek nekonají.

• 2.2.2020  17:53
    Cizinec (2010)

Ohrmoná nuda. Ono, co taky čekat, když tentokrát amíci zkopírovali francozský průměr... - https://www.csfd.cz/film/195407-hledejte-anthonyho/

• 8.1.2020  18:57
    Znamení čtyř (TV film) (2001)

Bohužel pro tento film jsem o pár dnů dříve viděl tuto verzi - https://www.csfd.cz/film/14103-sherlock-holmes-znameni-ctyr/, kterou doporučuji spíš.

• 15.11.2019  19:44
    Anežka Česká (TV film) (2011)

Nic neříkající nudný dokument, kde je navíc Anežce věnována jen cca 1/2 stopáže, z toho zajímavých informací je bohužel tak cca 15 minut.

• 21.10.2019  23:47

Původně jsem chtěl dát hvězdu 1, ale závěr mě překvapil, jinak zbytečně dlouhá nuda.

• 13.6.2019  00:11

Nechápu jak s tím mohli jít do kin. Už od začátku typický televizní film, do kterého se podařilo sehnat Reevse, Renée (která zde vypadá otřesně) a Belushiho (ztratili rozum?). Než tohle, tak doporučuji radši nějakou Grishamovku (např. https://www.csfd.cz/film/1656-vyvolavac-deste), Dvanáct rozhněvaných mužů (https://www.csfd.cz/film/6178-dvanact-rozhnevanych-muzu) nebo Ďáblova advokáta (https://www.csfd.cz/film/4061-dabluv-advokat) ...

• 8.5.2019  23:58

Možná jsem si měl přečíst o co jde. Těšil jsem se na záznam Mňágy + rozhovory s členy kapely, ne na písničky Mňágy zpívané jinými kapelami..

• 2.5.2019  00:44
    Bajkeři (2017)

Kolečko a kolo k sobě bohužel moc nepasovali...

• 30.4.2019  01:15
    Šibenice (2017)

Tak už i Al, aby měl na činži, musí brát roli v kdejaké kokotině?

• 4.12.2018  17:14
    Trpaslík (TV seriál) (2017)

Z mého pohledu je to slabší než Čtvrtá hvězda i Okresní přebor, nicméně je to stále nadprůměr našich komediálních novodobých seriálů. Trošku nevyužití mi přišli herci Nárožný (ten zejména), Abrhám a Myšička.

• 16.11.2018  16:08
    Grilování Bruce Willise (TV pořad) (2018)

na ČSFD PŘES 70 %, v kolonce "hrají" B. Willis, E. Norton, navíc žánr komedie, to asi nebude špatné, říkám si. Bohužel ale je... Že se to líbí v USA mě nějak neudivuje, ale že tu v hodnocení převažují 4* a pár 5* hodnocení mi přijde fakt divné. Kam kráčíš zábavo?

• 13.11.2018  13:14

Z 281 zvolených politiků si čas na odpověď našlo jen 21. Některé odpovědi však stojí skutečně za to, bohužel. Měl bych jen jednu výtku - protože se většina poslanců či senátorů nepředstavila je na škodu, že před každým jejich projevem nebyla jejich vizitka (jméno, strana, funkce).

• 13.11.2018  12:58

Ty neskutečně dlouhé a nezáživně záběry na rodinu na cestách nepatří na plátno, ale do rodinné videotéky.

• 13.11.2018  12:55

Velké zklamání. Dokument měl být o hlavně o kampani p. Horáčka, kterou snímá dokumentarista. Místo toho se "dokumentarista" (Kvapil) pasoval do role jednoho z jeho poradců, takže výsledkem jsou hlavně jeho názory a přesvědčení. Škoda, navíc tím nejspíš (nevědomě) uškodil i p. Horáčkovi, který by pod zkušenějším vedením svého týmu získal více hlasů - Měl by na víc. Plusem je snad jen ten plakát...

• 12.11.2018  12:46
    Kontraband (2012)

Kormakúr si tentokrát místo hlavní role střihl režii a naservíroval amíkům remake islandského filmu s vyváženým hereckým obsazením dle klasického scénáře - obsadil všechny možné americké rasy. Do Panamy si pozval na zásah americkou SWOT a aby divák pochopil, že děj se opravdu odehrává v Panamě ještě přidal na zrcátko dodávky panamské vlaječky. Dabing původní verze by byl rozhodně vhodnější, ale to by nevidělalo dolary...

• 31.10.2018  01:00
    Šéf (2014)

70 %. I když je to reklama na twitter, tak je to ale vtipná reklama na twiter, čemuž pomohlo i nadprůměrné herecké obsazení.

• 2.9.2018  16:51

Debil, blbeček a úplnej vylízanec jsou v této trapné chujovině opravdu "šéfové" na zblití (teda na zabití).

• 21.6.2018  00:13

Námět, herecké obsazení a kostýmy skvělé, ale přitom je to taková nuda :-(

• 1.6.2018  00:23

1 * za kostými. Jinak vyhozený peníze daňových poplatníků... Největší stupidita pak byly ty čtené dopisy Alžběty Thurnové, asi aby byla delší stopáž ;P

• 7.5.2018  17:01

Po shlédnutí originálu (https://www.csfd.cz/film/24243-cesta-za-zachranou) jsem nucen 1 hvězdičku ubrat, takže za 3*.

• 9.2.2018  00:05

Zajímavost: V této epizodě se při telefonátu poručík Sršeň představí jako Zeman, který volá od p. Drahoše (letošní - 2017 - prezidentští kandidáti).

• 28.12.2017  00:57

Ztráta času, ve většině případů zde vystupují úplná individua, z nichž vítězí 3 slečny (na začátků v autě). Příště bych doporučil vybrat si do diskuze lidi zastupující zlatý střed národa.

• 21.11.2017  23:53

1 * za Islu. A stopáž naštěstí není přemrštěná.

• 21.11.2017  23:48
    Děda je lotr (2016)

Někdy je lepší pověsit herectví na hřebík, než brát role v podřadných filmech.

• 14.11.2017  19:50

Selský rozum stejně jako Matrix AB ukazuje to, co už většina normálně smýšlejících lidí ví. Bohužel poslední volby ukázali, že toto uskupení je bohužel ve výrazné menšině. Andreji Hrabišovi stačilo rozdat pár koblížků důvěřivým důchodcům, ovládnout tisk, aby byl jeho komunistickej ksicht taky pěkně vidět a obyvatelstvo nezapomnělo, kdože je ten hodnej strýček, co jim posledně dal ten koblížek. Ovládnout české zemědělství a maso kombináty pomohlo Hrabišovi k dalším voličům - no co, že je tam jen 50 % masa, hlavně že mám slušnou práci za 65 Kč na hodinu, no ne? Můj zaměstnavatel je přeci jasným důkazem, že i touto poctivou prací se dá k miliardám dostat. To že se praktikami tohoto hodného strýčka vracíme do 50. let 20. století a současné události připomínají trochu i události z října a listopadu 1917 v nedaleké Rusi nebude také náhoda. Narozdíl od komunistů má tento hodný strýček Hrabiš, ale trošku jiný cíle - naplnit ještě více svoje vlastní přetékající kapsy. Proto milé děti, jestli to stále nevidíte sundejte si své růžové brýličky a pustťe si to ještě jednou. Jinak bohužel ANO, bude ještě hůř...

• 14.11.2017  19:24

Aktuální námět o dnešních otřesných podmínkách na pracovištích bohužel nebyl úplně dotažen, což je vzhledem k tématu škoda. Místo záběrů na paní Uhlovou doma, by neškodilo více rozhovorů s dlouhodobými pracovníky těchto kolbenek a rovněž bych uvítal konfrontaci s majiteli, případně alespoň s vrcholným managementem k těmto pracovním podmínkám.

• 27.10.2017  00:45
    Milda (2017)

Vitální Milouš i po 90 má svůj vlastní komunistický svět, kdy doposud jeho nejhorším okamžikem v životě bylo vyloučení z KSČ...

<< předchozí 1 2 3 4 5