Milda (2017)

Vitální Milouš i po 90 má svůj vlastní komunistický svět, kdy doposud jeho nejhorším okamžikem v životě bylo vyloučení z KSČ...

Batalives: Baťovské životy (2017)

Zajímavý dokument o výrobních závodech založených bratry Baťovými. Mimo Zlína dokument přiblíží jejich závody v Chorvatsku (Borovo), Nizozemí (Batadorp), Brazílii (Batatuba) a Indii (Batanagar).

Richard Müller: Nepoznaný (2016)

Škoda, jestli opravdu bylo natočeno přes 200 hodin materiálu a režisér si do dokumentu vybral těchto 90 minut a navíc je podal v téhle souvislost, pak by se měl nad svým dílem zamyslet. Trochu mi to připomínalo Hoteliéra s Lanďákem, protože si takovýhle dokument Richard Müller za svou kariéru nezasloužil.

Komici s.r.o. The Tour (2016)

Místo toho rádoby vtipného blba z Ostravy měly vyrazit s někým vtipnějším a mohlo to dopadnout alespoň o hvezdičku lépe. Než toto znovu, tak radši jejich klasický stand up,

Princ a pruďas (2011)

Škoda, že většina vtipů je mířeno na americké teen publikum.

Kick-Ass (2010)

70 %, škoda, že dvojice Hit Girl a Big Daddy nedostala ve filmu větší prostor na úkor Kick-Asse.

Jak odchází prezident (2016)

70 %. Připomenutí rozpadu ČSFR z pohledu politického týmu V. Havla. Zajímavě pak vychází srovnání tehdy začínajících politiků Klause, Žantovského, Schwarzenberga, Vondry ad. se současností.