Oskar (1967)

doneste mi revolver, teda chtel jsem rict naprsni tasku :D super komedie se skvelym cz dabingem... krocanek De Funes mistr, taky bych jeste zminil skvele hodici se hudbu

Plán útěku (2013)

Sly + Arnold = 5, jednoduché počty

Carrie (1976)

De Palma pro mě není nikdy krok vedle a tohle je další výjimečný přírůstek do sbírky klenotů 70.let. Rozpočet : $1,8mil / Tržby USA $33,8 mil / Tržby Celosvětově $35 mil

Sjezdař (1969)

aha, takže v roce 1969 natočili dva moji oblíbení herci Redford a Hackman perfektní film ze sportovního prostředí. Citil jsem se uplne jakoby na svahu, moc se mi libilo zpracovani a pohledy do zakulisi tohoto sportu a podobne jako Bobby Deerfield s AL pacinem, tak toto drama se mi opravdu libi !!!!!!! 9/10

Kiss Kiss Bang Bang (2005)

no az na podruhe jsem se rozhodl ten film ohodnotit a musim rici, ze dam za 5. nevidel jsem ironman 3, diky kteremu si myslim hodne lidi tento film objevilo. Kdyz jsem KissKiss videl poprve, tak jsem se tady dival na profil a byl to jakoby polozapomenuty kvalitni film (u nas nebyl podle udaju tady ani v kinech) a pritom se mi libil akorat jsem nepochytil pri praci na PC vsechno, tak jsem nechtel hodnotit ...ale kdyz jsem tento pocin videl podruhe, hodnotim 4,5 /5 ,tedy 5* super vtipky, i kdyz se porad snazim si rikat - nebudu hotovej z Downeyho jako kazdy druhy, ale to proste nejde, je to frajer !! plus k tomu spousta povedenych vtipku - film je vtipnejsi nez rada "ryzich" komedii - a i zápletkou, za mě DOPORUCUJI

Highland Park (2013)

me se tento film docela i libil, bohuzel je ale pravda, ze se strasne vlece, rozhodoval jsem se mezi 3 a 4, nejradeji bych dal neco mezi

Apokalypsa (1979)

Tak tomuhle ja, lidi, rikam film ! Naprosta precizni senzace. Videl jsem 3h a 15min verzi a rikal jsem si ou shit to je proste klasa a pak jsem zjistil, ze je to nejaky extended, nerozumim tomu, nic tam nebylo navic, vse skvele slapalo a udrzelo moji pozornost po celou dobu....doporucuji tenhle film vsem, me valecne moc nebavi, ale tohle je proste od MISTRA Coppoly mega zazitek. Tento film MEL porazit Kramerova vs Kramer v oscarovem klani 1980 pro filmy 1979. Film o boji o dite s Dustinem mam fakt rad, ale pokud je Kvsk skvele drama, tak APOKALYPSA je EPICKE DRAMA zasazene ve vietnamske valce a tento fim je proste UZASNY !!!! brzy asi vymenim za nejaky v top10 , mimochodem Duvallova postava vyborna ! :) // Oscar 2 : Kamera, Zvuk + 6 nominací: Nejlepší film, Režie, Herec VR - Robert Duvall, Výprava, Střih, Scénář // Rozpočet $31,5mil // Tržby USA $83,5 mil // Tržby Celkem $134,7 mil

Posedlost (1976)

Brian de Palma je prostě borec.