poli00

poli00

Vlastimil Kozák

okres Písek

• 28.11.2015  12:58

za první a poslední příhodu o hvězdičku na víc :) celkově se u toho ty dvě hodky dají s klidem vydržet a člověk se občas dobře zasměje.. ta Argentina to celý dělá trochu jinym, než by bylo u holywoodu..

• 5.1.2014  11:32
    20 let Gambrinus ligy (TV pořad) (2013)

Občas trošku zmatečné a neuspořádané... určitě to neni stěžejní pořad, který by měl oslavit náš "skvostný" fotbal, každopádně nějakou výpovědní hodnotu to mělo a ta hodina utekla docela mile..50%

• 5.1.2013  22:13
    Góóól! (2005)

Spoustu fotbalovejch nesmyslů (vypisovat je tu nebudu, je toho fakt moc pro příklad jenom hlavní trener nekoučuje rezervu ;), hrozný záběry ze zápasů, respektive z 80% jenom skluzy, příběh tak nějak klasika. Fotbal mám rád, předevšim teda premier league a tak jako zasvěcenej si prostě toho kvanta chyb točících se okolo fotbalu všimnu, proto sem asi i tak přísnej s hodnocením, jinak příběh taková klasika prostě no. Co se mi ale hodně líbilo bylo zakomponování pravých fotbalistů, předevšim liverpoolu kde se oběvil dokonce i bývalý trener Rafa Benitez :) 70%

• 5.1.2013  10:16
    Nic není nemožné (TV pořad) (2012)

No tak jasný, pořad v podstatě o ničem,ale jsem statistik a statistika mě baví a tím se pro mě stává tento pořad docela zajímavým i když všeho s mírou, většina "statistik" či rekordů zde musíme brát hodně s rezervou především průzkumy veřejného mínění... Navíc a možná si budu protiřečit, ale tento pořad je víc talkshow než soutěž a v této části je to tak na půl, Vondráček je dobrej, o dvojici Holubová, Klepl bych řek spíš perfektní a zbytek docela nuda... takže mojim stylem sledování (občas když je nuda) takovejch 65%

• 5.1.2013  09:45
    S-Hitparáda (TV pořad) (2012)

zařazení Wohnouta do pořadu bylo úplně směšný, jinak v podstatě velice úsměvný pořad s docela ucházejícím moderátorem (docela) :) 60%

• 2.1.2013  18:40
    Eurotrip (2004)

Tak hlavní co mě tak napadá, že vlastně neznám moc fanklubů Manchasteru v Londýně, ale zase přesto, že nesnášim Manshits tak mě hooligens pobavili. Tento film sem shlédl už několikrát za posledních asi tak 7let a můžu říct, že mezi Americkejma komediema je to jedna z mála co mám rád. Ta hvězdička za Slovensko (přesto, že naše bratia moc neobdivuju) musí jít dolu. 80%

• 18.12.2012  17:15

Něco neuvěřitelného, jenom si myslim, že tyto tajemství by neměla býti odhalována a už vůbec by se o to nikdo neměl pokoušet, už vůbec ne způsobem přímého kontaktu. Ovšem tyto kraje podél rovníku na celém světě jsou naprosto neskutečné, bohužel se jejich počet tenčí. Jenom z jakéhosi humanitního hlediska musím jednu hvězdu ubrat, pořád skvělých 85%

• 12.3.2012  20:29
    Příprava na Vánoce (studentský film) (2012)

Mě se těžko hodnotí takhle krátké filmy, byla by ale škoda tento neohodnotit, zajisté zdařilý snímek s výbornou kamerou a slušnými hereckými výkony, především malé dívky. Na příběhu nic světoborného neni, ono taky co vymyslet během pěti minut, takže.... Jen tak dál! 75%

• 5.1.2012  16:05
    Oktoberfest (2006)

Opět američani zase úplně mimo, jejich hloupý schazování evropských států už mě vážně nebaví. Jinak se občas zasmát dalo. Kde jsou ale češi? V pití piva jsme suveréně první, ale chápu že stupidita američanů je tak silná, že náš stát znát nemohou :) přesto si to ty 2* zaslouží

• 27.2.2011  18:14
    Babicovy dobroty (TV pořad) (2008)

Nemám absolutně nic proti kuchařským pořadům, přesto že je nesleduju a už vůbec je nevyhledávám. Ovšem toto je opravdu trochu moc. Každý nedělní podvečer sledovat Pana Jiřího "patlala" Babicu to bych nezvládal a je zrovna škoda, že v tento čas na Nově neběží nějaká přijemná komedie, která by se v tuto hroznou dobu konce víkendu hodila. Pan Babica mi je nepříjemný a to je zásadní faktor proč tento pořad odsuzuji na uplné dno. Když už bych měl koukat na podobný pořad tak jedině s panem Zdeňkem Pohlreichtem, který mi je opravdu sympatický, je zábavný, vtipný a hlavně... UMÍ VAŘIT!!! Toto hodnocení píšu po dnešním "sledování" tohoto pořadu, kdy jsem zapl televizi a poslechl si větu: "Tak to byla ta suchá část a teď jdem na tu část mokrou." Znechuceně jsem TV zas vypl a napsal těchto pár nesmyslných, subjektivních vět. 0%

• 23.2.2011  16:40
    Včelka Mája (TV seriál) (1975)

V každém díle se dozvíme něco o světě broucích, někdy třeba skrytě, ale určitě je to poučné a v celém seriálu se promítné široká škála všehomožného hmyzu. Máju a Vilíka jsem sice nikdy moc nemusel a tento seriál nebyl zrovna jeden z mojich nejoblíbenějších ovšem po zhlédnutí několika dílu nyní na čt1 mě vcelku potěšil. Akorát ta uječená Mája mě pořád deprimuje. Možná trochu nadhodnoceno, ale přece jen: 80%

• 23.2.2011  16:20

První díl byl svatý oproti tomu co vzniklo 9let poté. Naprostá hrůza a děs, nevtipný nezábavný a jak jsem psal u prvního road tripu, že to je i v celku reálný příběh, tak toto je naprostý opak. Prostě jenom shluk nesmyslů. Jako bonus k utvrzení o tom, že to stojí za h*vno byl český dabing na HBO, který filmem provázel. Další už radši ne prosím. 15%

• 23.2.2011  16:13
    Road Trip (2000)

Nějak si nemůžu pomoct, ale nebylo to špatný. Nebylo zde ani moc "nereálií" jako u podobných filmů bývá a docela i vtipně natočeno. Původně jsem myslel spíše 3* ale když hned po doukání jsem si pustil volné pokračování (beer pong) tak jsem si řek, že u tohoto měli zkončit, že to vlastně špatný nebylo. Samozřejmě Seann William Scott (Stifler) předved přesně to co umí a dal filmu dobrý směr. 70%

• 23.2.2011  16:05

Je to pohodový, ale nic víc se o toho nedá čekat. Podle mě naprsto nenapínavý, to v žádnym případě nevadí, protože o to vůbec nejde :) Třeba takoví herci mi vůbec nevadili a dalo se i zasmát. Například sonar byl skvělej. 60%

• 15.2.2011  19:21

Zajímavé, že tento film jsem si nechal tak dlouho ujít a zhlédl ho až 20let po natočení. Film má hodně silnou vzestuponou tendenci přesto, že je celou dobu v takovém vlažném tempu. Hopkins je opravdu dobrej a dá se říct, že nejen on. Jak už jsem zmiňoval film má 20let, přesto v něm je spoustu zvratů a scén, které jsou nečekané a téměř nevídaně dokonalé. Lidé mají rádi uchylný zabijáky a tento film je toho důkazem. 90%

• 15.2.2011  17:51

Myslím, že zajímavý dokumentární seriál, který nám za téměř hodinu je schopný o každém porevolučním roku až dodnes říct co se týče filmů téměř vše. Ukáže nám jak dobré, tak i ty méně zdařilé a mě se to líbí. 75%

• 12.2.2011  14:57

Bohužel, ale tento film je jen další v řádě takzvaně amerických romantických komedií a neustále omýlaný bodový systém se mě až hnusil, to je prostě americkej styl. 35%

• 12.2.2011  14:53

Podle lidí s kterými jsem tento dokument zhlédl je to téměř to samé co už bylo jednou vyprodukováno. Mě ovšem tento dokument dostal a ve většině částí líbil. Možná se mohli trochu více zaměřit na 2sv. válku a udělat hraný příběh trochu celistvější. Posledních asi 15minut mi přišlo až trochu propagandistických, naštěstí ale v dobrém světle. 80%

• 12.2.2011  14:48
    Černá smrt (2010)

Zajímavý film, hlavně v první půlce. Potom mi přišlo, že nastal jakýsi útluma i přes větší akčnost to nebylo ono. Ovšem konečné rozřešení příběhu bylo super v tom, že... ale to nemůžu prozradit, koukněte se sami :) 80%

• 6.2.2011  18:33
    Bunkr smrti (2008)

Mám rád filmy tipu "pokusy nácků." Toto ovšem bylo trošku slabší. Přes super nápad, který se musí brát hodně z nadhledem to prostě neni ani zdaleka dotažený. Pro mě o něco zajímavější film na podobné téma je například Krvavý potok. 55%

• 6.2.2011  18:24

No abych řekl pravdu, lehké zklamání. Nevím jestli sem čekal až moc a nebo to je tím, že jsem u tohoto filmu usínal. Nápad to špatný není, ale našlo se pár věcí co mi tam prostě neseděli. Například znamení na konvici, ten osud prostě mohl zabijet mnohem lépe a systém mohl klučina vymyslet také dokonaleji. 65%

• 5.2.2011  11:25
    Babel (2006)

Film jsem shlédl s napětím a rozhodně ne z donucení. Zajímavé čtyři (tři) příběhy, které se ovšem nijak zásadně nedoplňovali, což je možná trochu škoda. Jedný v celku nezajímavý příběh byl ten Japonský, který si mě nijak výrazně nezískal ani přes svou tak trochu lehkou erotičnost. Celkově to špatné vůbec nebylo špatné a hvězdné obsazení neni na škodu nikdy. 80%

• 5.2.2011  11:14
    Český sen (2004)

Na české poměry a věk obou režiséru je to opravdu velký a zajímavý projekt o českém "moderním" stylu život. Na zajímavosti dodává také doba kdy byl dokument točen a to pul roku před vstupem do EU. Takže můžu jen říct, mě se to líbilo! Ovšem na trochu vyšší hodnocení tomu schází trochu lepší dokumentární pojetí a trochu více zajímavá první půlka. 80%