Divoké historky (2014)

za první a poslední příhodu o hvězdičku na víc :) celkově se u toho ty dvě hodky dají s klidem vydržet a člověk se občas dobře zasměje.. ta Argentina to celý dělá trochu jinym, než by bylo u holywoodu..

20 let Gambrinus ligy (2013) (pořad)

Občas trošku zmatečné a neuspořádané... určitě to neni stěžejní pořad, který by měl oslavit náš "skvostný" fotbal, každopádně nějakou výpovědní hodnotu to mělo a ta hodina utekla docela mile..50%

Góóól! (2005)

Spoustu fotbalovejch nesmyslů (vypisovat je tu nebudu, je toho fakt moc pro příklad jenom hlavní trener nekoučuje rezervu ;), hrozný záběry ze zápasů, respektive z 80% jenom skluzy, příběh tak nějak klasika. Fotbal mám rád, předevšim teda premier league a tak jako zasvěcenej si prostě toho kvanta chyb točících se okolo fotbalu všimnu, proto sem asi i tak přísnej s hodnocením, jinak příběh taková klasika prostě no. Co se mi ale hodně líbilo bylo zakomponování pravých fotbalistů, předevšim liverpoolu kde se oběvil dokonce i bývalý trener Rafa Benitez :) 70%

Nic není nemožné (2012) (pořad)

No tak jasný, pořad v podstatě o ničem,ale jsem statistik a statistika mě baví a tím se pro mě stává tento pořad docela zajímavým i když všeho s mírou, většina "statistik" či rekordů zde musíme brát hodně s rezervou především průzkumy veřejného mínění... Navíc a možná si budu protiřečit, ale tento pořad je víc talkshow než soutěž a v této části je to tak na půl, Vondráček je dobrej, o dvojici Holubová, Klepl bych řek spíš perfektní a zbytek docela nuda... takže mojim stylem sledování (občas když je nuda) takovejch 65%

S-Hitparáda (2012) (pořad)

zařazení Wohnouta do pořadu bylo úplně směšný, jinak v podstatě velice úsměvný pořad s docela ucházejícím moderátorem (docela) :) 60%

Eurotrip (2004)

Tak hlavní co mě tak napadá, že vlastně neznám moc fanklubů Manchasteru v Londýně, ale zase přesto, že nesnášim Manshits tak mě hooligens pobavili. Tento film sem shlédl už několikrát za posledních asi tak 7let a můžu říct, že mezi Americkejma komediema je to jedna z mála co mám rád. Ta hvězdička za Slovensko (přesto, že naše bratia moc neobdivuju) musí jít dolu. 80%

Pururambo - prales, kde se zastavil čas (2005)

Něco neuvěřitelného, jenom si myslim, že tyto tajemství by neměla býti odhalována a už vůbec by se o to nikdo neměl pokoušet, už vůbec ne způsobem přímého kontaktu. Ovšem tyto kraje podél rovníku na celém světě jsou naprosto neskutečné, bohužel se jejich počet tenčí. Jenom z jakéhosi humanitního hlediska musím jednu hvězdu ubrat, pořád skvělých 85%

Příprava na Vánoce (2012) (studentský film)

Mě se těžko hodnotí takhle krátké filmy, byla by ale škoda tento neohodnotit, zajisté zdařilý snímek s výbornou kamerou a slušnými hereckými výkony, především malé dívky. Na příběhu nic světoborného neni, ono taky co vymyslet během pěti minut, takže.... Jen tak dál! 75%

Oktoberfest (2006)

Opět američani zase úplně mimo, jejich hloupý schazování evropských států už mě vážně nebaví. Jinak se občas zasmát dalo. Kde jsou ale češi? V pití piva jsme suveréně první, ale chápu že stupidita američanů je tak silná, že náš stát znát nemohou :) přesto si to ty 2* zaslouží

Babicovy dobroty (2008) (pořad) odpad!

Nemám absolutně nic proti kuchařským pořadům, přesto že je nesleduju a už vůbec je nevyhledávám. Ovšem toto je opravdu trochu moc. Každý nedělní podvečer sledovat Pana Jiřího "patlala" Babicu to bych nezvládal a je zrovna škoda, že v tento čas na Nově neběží nějaká přijemná komedie, která by se v tuto hroznou dobu konce víkendu hodila. Pan Babica mi je nepříjemný a to je zásadní faktor proč tento pořad odsuzuji na uplné dno. Když už bych měl koukat na podobný pořad tak jedině s panem Zdeňkem Pohlreichtem, který mi je opravdu sympatický, je zábavný, vtipný a hlavně... UMÍ VAŘIT!!! Toto hodnocení píšu po dnešním "sledování" tohoto pořadu, kdy jsem zapl televizi a poslechl si větu: "Tak to byla ta suchá část a teď jdem na tu část mokrou." Znechuceně jsem TV zas vypl a napsal těchto pár nesmyslných, subjektivních vět. 0%