chelsea17

chelsea17

Filip Danielka

okres Hradec Králové
Když moc lásky překoná lásku k moci, svět pozná mír.

Instagram: vegan_runner17

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 19.5.2019  15:30

Absolutní nechutnost srovnatelná se Strážci Galaxie. Další ze série stupidního humoru a absolutního propadu oproti 2.pokračování. Nechápu, jak mohl nastat takový propad. Zřejmě jiný režisér, jiná nálada a schopnosti. O to víc mě ještě udivuje tak vysoké hodnocení a vážně už plno věcí nechápu. Kdyby mi někdo řekl, že tohle je parodie na Thora, tak mu to zblajznu a budu to tak brát. Nejhorší na tom je ten fakt, že se to opravdu bere vážně. Počet hodnocení: 27 636

• 27.4.2019  17:03
    Strážci Galaxie (2014)

Rozhodně nejhorší film co jsem letos viděl. A nejhorší i za posledních pár let ... Tohle je 101.nejoblíbenější film na čsfd? Vážně? Pro mě úplně ubohý příběh s trapným hlavním hrdinou, kde se snaží ještě o nějaký rádoby humor. Kdybych tímhle začal komiksové filmy tak se v životě už na žádný nepodívám. Rád bych něco i vyzdvihl, ale nemůžu na nic přijít. Uvažoval jsem o jedné hvězdičce, ale taková nechutnost je prostě za odpad. Díky a dvojku opravdu ne.

• 20.4.2019  22:21

Tak netradiční a originální, že mně vůbec nevadilo sledovat SE edici v 215 minutách. Super komiksový film se skvělou hudbou a herci. Příběh propracovaný a originální. Moc hezky se na to koukalo. Počet hodnocení: 33835

• 12.4.2019  12:13

Jednoznačně lepší než první film. Velmi se mi líbil úvod, který byl právě tak temný jako název. Většinou mě komiksové filmy vůbec nenadchnou ať po akční stránce nebo příběhové. Tentokrát bych našel jediné hluché místo, a to v podobě "světa" Jane. Absolutně nezajímavé, nic neříkající a nudné. Jinak ovšem špička. Souboje, zvraty, nečekaný konec. Vůbec se mi do Thora nechtělo, ale jsem rád, že jsem to udělal. Neměl bych problém ho vidět znovu. Hudba velmi, velmi povedená. Počet hodnocení: 37 415

• 10.2.2019  13:30

Překvapilo mě, jak mě bavila více první polovina filmu než akčnější pasáž. Zrod a průběh Parkerova života, se solidní hudbou, mě prostě dostala mnohem víc. Akce byla taková klasická, občas příliš umělá a sršela příšernými hláškami. Byl jsem rád, že pak již byl konec. Z počátečního čtyř hvězdičkového hodnocení jsem to shodil na tři, možná dvě. Sám vůbec teď nevím. Relativně překvapil dabing, který nebyl až tak špatný.

• 10.2.2019  12:57

Místy dost naivní, ale prostě se na to hezky kouká. Běhání zbožnuju, takže to má také svůj vliv. Herci příjemní, nenucení a dobře zapadají. Vtipy skvěle poskládané a promyšlené. Sedlo to náramně a je to film, který nemám problém vidět znovu. Počet hodnocení: 1 245

• 4.11.2018  21:07
    Velký dar (2017)

Nádherné drama, které vás chytne za srdce a donutí přemýšlet, vcítit se, litovat a přát. Tyhle filmy mám ve velké oblibě.

• 30.10.2018  23:07
    Nadvláda (2018)

Není nic co by v tomto dokumentu mělo chybět. Vše co je potřeba vědět je zobrazeno a následně v závěru i vysvětleno v širším odvětví. Zavést povinně do škol, nic víc, nic míň.

• 30.10.2018  00:39
    Halloween (2018)

Druhá návštěva kina mě utvrdila v tom, že by klidně mohla následovat třetí. Halloween, můj nejoblíbenější horor a nejlepší negativní postava. Čisté zlo Michael Myers. Konečně pokračování, které je hodné počátečním dílům. Drží s nimi krok a jsem moc rád, že si někdo dal tu práci a připravil tak skvělou atmosféru a herce. Dlouho se mi nestalo, že by mi nikdo nevadil a třeba taková vnučka Laurie byla skvělá. Michael se v zabíjení nijak nevyžívá, jen je prostě popraví a hotovo. Žádné emoce, lítost, nic. Atmosféra se dá místy opravdu krájet a je to krása sledovat. Hudba se vrací ke kořenům, ale má své nové prvky a tím to posouvá ještě výš. Jsem naprosto spokojený a dávám nakonec plný počet. Počet hodnocení: 1 622

• 28.10.2018  08:24
    Melancholia (2011)

Snažím se Trierovi přijít na chuť, ale ono se to nějakým způsobem vůbec nedaří. Ta prazvláštní atmosféra, negace a zajímavý výkon Kirsten Dunst... Určitě bych každému sdělil ať si Melancholii pustí, jelikož musí působit odlišně na kteroukoliv osobu. Možná jsem čekal i trochu více vysvětlení některých pasáží, ale dokážu to pochopit proč se tomu tak nestalo. Dánský režisér má něco do sebe a i když se mi to nemusí líbit, myslím, že je dobře, že točí takovéto filmy. Počet hodnocení: 14 322

• 4.9.2018  20:22

Pro mě absolutně nevyužitý potenciál celého filmu. Myšlenka hlavního konceptu zajímavá, ale taková klasická a od začátku bylo jasné jak to dopadne. Dlouho jsem nezažil takové zklamání a ani Emily Blunt to nedokázala zachránit. Bohužel. Vyzdvihnout by se dala slušná hudba.

• 8.7.2018  18:32
    Grotesque (2009)

Extrémní brutalita, kterou jsem čekal. Až si připadám divně, když řeknu, že jsem spokojen.Nedokážu si představit pocit, jaký musí mít oběť, když slyší věty: Dnes zemřeš. Bude tě mučit. Rozsekám tě na kousky. Snažil jsem se vcítit do té bezmoci a to ještě přitvrdí v zážitku z filmu. Jen ten závěr ... (spoiler) jak se může useknutá hlava ještě do někoho zakousnout ? .. tak reálný film, který shodí takový nesmysl. Počet hodnocení: 1786

• 2.7.2018  23:53

Hodně příjemný francouzský film o válce. Příběh tak jednoduchý, ale zároveň tak těžký pro všechny lidi žijící v té době. Od nepříjemných zážitků spojených s válkou až po běžné dětské či rodinné starosti. Velmi silné 3 hvězdičky. Počet hodnocení: 1812

• 23.6.2018  10:51
    24 týdnů (2016)

Pro mě je tento film silný, ale dvěma způsoby. Trailer působí naprosto dokonale a odzbrojil mě natolik, že jsem ho sledoval několikrát v řadě nebo když jsem se potřeboval naladit na určité události v mém osobním životě. Film jako takový na mě nepůsobil. Ano, je to neskutečné drama s naprosto jednoduchým dějem, ale jak mě dostala upoutávka, tak mě následně film malinko zklamal. Rozhodně ho celkově hodnotím pozitivně a stojí za to se na 24 týdnů podívat. Dva roky jsem čekal na české titulky, jelikož slovenské opravdu nemusím a chci si užít film naplno. Německo umí a dokázalo to zase. Počet hodnocení: 262

• 10.6.2018  23:37
    Uteč (2017)

Film, který je absolutně nečitelný a pro mě nádherně originální. Netušil jsem vůbec nic až do samotného konce. Odhadnout co bude v následujících vteřinách šlo jen těžko. Za mě velmi milé překvapení a nadšení. Psycho atmosféra filmu je skvělá. Nemám výhrady, a tak okamžitě zvyšuje počet hvězd ze 4 na 5. Počet hodnocení: 11 185

• 19.4.2018  01:06
    Terrifier (2017)

Nejdřív bych uvedl ty špatné věci co naprosto zničilo můj dojem z takřka dokonalého hororu. Asi bude i pár spoilerů. Úvodní vraždy v pizzerii. Nevím, ale prostě jsem nevěřil té krvi, ani celkem pitomému chování obětí. Být zády k někomu kdo se mě snaží zabít, i když se snažím někam dostat, je přece nesmysl ne? Moc se mi ani nezdála scéna rozřezání kamarádky hlavou dolů,šlo to nějak moc snadno a krve by asi bylo o dost víc. Třetí hloupost byla zranění pachatele. Kudla do zad, do chodila atd. a on se stejně po chvilce zvedne a chová se jakoby nic. Závěr v márnici byla největší volovina bez špetku rozumu, která to opravdu pokazila. Úplně pomíjím ten divný příběh u moderátorky v televizi, to patřilo snad k céčkovým filmům. No a ted to lepší. Klaun je naprosto děsivej. Skvělý vzezření je dokonalost sama. Jeho pohyby a náladové stavy luxusní. Záběry kamery v pravou chvilku, atmosféra dost zneklidnující a děsivá. Hudba ideální. Ostatní herci určitě dobří a nevidím v nich žádný problém. Terrifier jsem si pustil odpoledne , tak nějak jako, že se podívám co to je. A ono mě to nepustilo. Jen mi něco pořád brání v tom dát tu 4. hvězdičku. Každopádně doporučuji. Počet hodnocení: 175

• 24.1.2018  23:27
    96 hodin (2008)

Moc nemusím akční filmy a Liama Neesona zatím znám jen jako Oscara Schindlera...ale tohle byla přesně ta pecka která tu byla vychvalována. Celou dobu si říkám, že je to na pěkné 4 hvězdy, jenže to by byla škoda. Skvěle natočené klišé o únosu dcery. Vybroušené k dokonalosti. Jedna z nejrychlejších devadesátiminutovek za poslední dobu. Počet hodnocení: 47 463

• 15.11.2017  12:58
    Jigsaw (2017)

Komentář s největší pravděpodobností bude obsazovat spoilery. Když byla vypuštěna do světa informace, že si scénáristé dávají na čas s příběhem, tak jsem měl velikou radost. Věřil jsem, že to bude mít hlavu a patu a možná se to přiblíží těm nejlepším dílům. Vůbec tomu tak nebylo. Bezpředmětné pokračování jako kdyby se čekalo jen další rok... když se podívám na autory předlohy, tak se není vůbec čemu divit. Začátek mě vůbec nedokázal navnadit ...okamžitě jsem měl averzi vůči všem, kteří byli chyceni do pastí a přál jim smrt. Nemyslím si, že je to tím, že jsem viděl mnohokrát celou sérii, ale ta podstata příběhu jakoby se vytrácela. Osoby vysírající už na plátně, pasti, které jsou extra extra propojené, seskládané a není v tom nic jednoduchého jako dřív. Vlastně jsem si naběhl sám a ač jsem přesně tuhle slátaninu čekal, šel jsem do kina. Jakmile skončí zhruba 70minutová výplň nastává konečně zajímavější část. Proč se objevil John Kramer a jakou spojitost s tím má dvojice patologů, s mimo jiné nádhernou Hannah Emily Anderson. Za to dávám opravdu palec nahoru, je to pecka. Trošku to v té hlavě vrtá, ale skvěle to zapadne. Jediná chyba, kterou jsem nepostřehl a nebo je to opravdu chyba filmu, je ta, že John byl přeci operován z nějakého důvodu. To, že byl přehozen rentgen nemůže hrát roli, když mu byl uvolněn tlak v hlavě, který tam byl z nějaké jasné příčiny. Takže to je snad jediné co kazí celkem slušný konec. Celou dobu jsem i čekal, že přežije ta přechytralá ženská a ona si ustřelí hlavu ...klíč je ukrytý zde. Naprostá pecka. Jenže těch vychytávek je tak málo, že to celkový dojem kazí. Závěrem bych rád upozornil na špatné české titulky, já jakožto jen trochu znalý angličtiny jsem postřehl minimálně tři. Přeložit "zlato" do českého jména "Hanny" je šílenost, když pak oslovená osoba řekne své jméno..nedává to absolutně smysl. Sedm let připravovat film a předvést tohle?

• 27.10.2017  15:28
    Mimi šéf (2017)

Vše co ukázal trailer stálo za to, abych byl rozhodnutý jít na to do kina. Ještě, že to nakonec nevyšlo. Neskutečná příšernost a nezajímavý děj způsobila, že jsem to po cca 35 minutách vypnul. I tak jsem doufal v dokoukání, ale jak nad tím přemýšlím... určitě ne. Ztráta času. Dvě hvězdy jsou možná ještě milosrdné.

• 27.8.2017  10:35
    Zmizelá (2014)

Předlohu jsem četl o mnoho dříve než film a úplně mě uchvátila. Bylo by to jiné, být prvně překvapen filmem a poté knihou..proto ty 4 hvězdy, i když si to možná i zaslouží tu pátou. Nějaké nejasnosti a změny od knihy jsem nezaznamenal a přijde mi zcestný jak tu někdo kritizuje závěr. Drží se to pevné originálu, co víc si přát ? Za mě skvělý krimi film s chladnou a skvělou Rosamundou Pike.

• 29.4.2017  11:39

Nenudící, zajímavé a dá se říct, že i okouzlující. Nemám rád muzikálové snímky a celkově zpěv ve filmech, ale tohle je snad poprvé co se mi to líbilo. Příjemné a zasloužené 4 hvězdy. Počet hodnocení: 3 769

• 18.4.2017  13:30
    Život (2017)

Po delší době jsem váhal s hodnocením. Nedokázal jsem se nijak "přinutit" dát o hvězdu víc. Život je film, který totiž nepřinese vůbec nic nového. Další vesmírná potvora, ovšem o mnoho odolnější než Vetřelec. Osobně jsem čekal o dost chytřejší film a nebylo by to tak těžké. Možná si tvůrci chtěli vytvořit jakýsi záchytný bod, že když se vše pokazí, máme tu pořád stvůru, která všechny zabije a zábava je na světě. Co říct pozitivního? Že mě to bavilo, nebyl žádný unuděný zásek, slušná hudba a závěr okořeněný obratem se solidní skladbou The Long Way Back. Jen některé střihy z akce rovnou do "moudrých" řečí .. to mě ještě trochu zaskočilo. Počet hodnocení: 2 198

• 16.3.2017  16:46
    Taboo (TV seriál) (2017)

Netradiční, a to velmi. Neměl jsem vůbec tušení do čeho jdu a po začáteční epizodě bylo vše takové rozporuplné, zajímavé, ale povedené. Opravdu temný Londýn 19.století je skvěle vykreslený. Úvodní polovina minisérie to krásně rozběhla a člověk si říká, že by se to mohlo už dát jasným směrem. Ne, vždy je něco nečekaného a žádným způsobem se nedá říct co se stane v následujících minutách. Občas mě to zavádí myšlenkami ke Game of thrones, který odstartoval nečekané zvraty a úmrtí. Tady to taky působí, jen je z toho absolutně jiný pocit. No a další polovina je dokonalá, akční, dramatická a s naprosto okouzlující hudbou. Díky tomu jsem si seriál dost oblíbil a s napětím očekávám další sérii. PS: Tom Hardy excelentní výkon. Zasloužený plný počet. (2719)

• 20.11.2016  23:23
    Příchozí (2016)

Film, který přichází s trochou něčeho nového. Pro mě vše začalo Gravitací, pokračovalo Interstellarem a Příchozí to zakončili. Přesná trilogie filmů s vesmírným příběhem v jakékoliv formě. Nehoda, vnímání času a prostoru, a důkaz mimozemského života. Vše co jsem někdy potřeboval vidět, o čem jsem kdy snil a nedokázal se spokojit s články, knížkami a vším okolo mi předala tahle trojice. Jak můžeme vnímat jiný život ? Něco tak odlišného a naprosto neprozkoumaného, těžko odhadnutelného. Tvůrci předvedli úžasnou práci, protože možnosti jsou nekonečné a je to svým způsobem hrozně krásný. Někdy mi to ta jednoduchost světa až kazila ... armáda, možný útok ... ale my jsme zřejmě takoví. Pro mě je to hrozné zklamání, jelikož tímto způsobem by vše možná i dopadlo. Setkání, které sice může mít jakoukoli podobu a úmysl a naším strachem z neznámého ho vyprovokujeme k něčemu, čeho by třeba nebyl ani schopen. Hudba od Jóhann Jóhannssona byla slušná a pro mě ideální. Nelze opomenout ale Maxe Richtera a jeho krásnou skladbu On the nature of daylight, která provázela začátek a tak snový konec filmu. Pro mě je ideální hodnocení 4,5*, ale něco mi tam brání přidat plný počet. Denis Villeneuve umí a je vidět, že je na obzoru další špičkový režisér. Počet hodnocení: 4 599

• 20.11.2016  17:56

Netradiční pojetí a celkem zajímavý film o vězení a hlavně o trestancích. Určitě se najdou momenty, které mě dokázaly pohltit, akorát většinu času to jen tak plyne. Shrnuto: tři hvězdy optimální, potenciál na čtyři to ovšem mělo. Stojí za zhlédnutí. Počet hodnocení: 835

• 8.10.2016  00:56

Začátek vypadal kupodivu dobře. Úvod svatby s nemocným strýcem naháněl hrůzu a říkal jsem si, že tam ty 3 hvězdy asi v klidu padnou a budu vybočovat z řady. Jak naskákali mrtvoly na svatbu a rozpoutali peklo .. stále výborná atmosféra v čele se skvělou kamerou, která tomu, jako obvykle, dodává atmosféru. Bohužel o chvilku později to začalo. Kamera klasická, hosté najednou byli k nevydržení a nikomu jsem nepřál přežít. Zbytek filmu hrůza, klišé a těžká předvídatelnost. Korunu tomu nasadilo brnění ženicha. Zajímavý koncept v podobě dvou režisérů, kteří se rozhodli rozdělit si následující pokračování nepřinesl žádné ovoce. Jen zmatek a zklamání. Má cenu pokračovat dál? Za mě ano, jelikož doufám ve zlepšení a v lepší podchycení než v podání Plazy, který dokázal vytvořit jen důstojnou první třetinu filmu. Jo a ten závěr? Kdy bezpočet kulek provrtal dvě těla a oni se ještě dokázali hýbat na zemi? Trpěl jsem víc než oni. Počet hodnocení: 3 349 (43%)

• 4.10.2016  19:41
    Slídil (2014)

Nikdy nedávám na trailer a to je to nejlepší co se dá u Nightcrawlera udělat. Jake Gyllenhaal je snad čím dál lepší a jeho výkon má přesně tu psychopatii jakou má mít. Pomalejší rozjezd nijak nevadil a pokračující gradace mě nadchla. Dlouho se mi nestalo, že bych byl napjatý jak samotní aktéři (akce v restauraci). Neměl bych žádný problém se podívat znovu a jen tak nezapomenu. Počet hodnocení: 12 961 78%

• 17.8.2016  12:12
    Slon (2003)

O mnoho horší než Zkažená mládež. Ničím mě to nezaujalo a jen jsem celou dobu čekal na to, až se to v závěru vystřílí. Jiný způsob natáčení mě nijak nezaujal, těšil jsem se, leč vzalo to za své.

• 4.7.2015  11:39
    Iron Man (2008)

Zřejmě nikdy nepřijdu komiksovým filmům na chuť, jelikož mě to vždycky zklame. Proč? Možná přílišné očekávání vzhledem k animovaným seriálům. Jenže si zase říkám, jestli to jde udělat jinak, poutavěji... Těžko říct ...hodnocení je ještě celkem mírné, ale budiž. Počet hodnocení: 52 344

• 21.5.2015  19:13

Příjemné, zajímavé, neobvyklé a hlavně ničím nenucený humor. Příběh dokázal relativně zaujmout. Pro mě lepší než-li vysoce hodnocený film Jak vycvičit draka, i když to na hodnocení není znát. Soundtrack výborný.

<< předchozí 1 2 3 4 6 7