Rooz

Rooz

Jiří Dvořák

okres Mělník
pomatenec


8 bodů

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
  • 1.9.2017  16:50
  Signál (2012)
  ****

  Nevím proč, ale vždycky jsem si myslel, že to bude břitká česká komedie (asi proto sem to tak dlouho odkládal) neaspirující na nic víc a ono je to přitom výborné drama s komedií spojované bůh ví proč. A navíc s nejkrásnější českou herečkou ever (Eva Josefíková). Velké a příjemné překvapení!

  • 31.12.2015  00:03
  Lásky čas (2013)
  ***

  Škoda je jen ta, že si film neudržel ony mantinely, jimiž si stanovil pravidla, na kterých byl založen, protože v tom případě to nevyznívá tak krásně, jak by mohlo. Druhá věc je, že je to poměrně zkratkovité u některých scén - změním jednu věc a holka mi leží u nohou. No realita by byla asi kompletně složitější... Ale i tak je to poměrně sympatické a u lidí, co se nezabývají detaily to bude jistě krásné.

  • 14.8.2015  11:45
  Rozvedený se závazky (TV seriál) (2010)
  *****

  Nepředvídatelný, originální, precizní, absurdní, dokonalý. Takový je tenhle TV seriál. Pokud hledáte uměle vytvořený humor, který nabízí tradiční sitcomy, hledejte dál. Tady nejde primárně o zábavu, ale o odhalování absurdit v lidském konání. Ze seriálu číší melancholie, nadhled, ironie, schopnost uvědomovat si, co je v životě skutečně důležité, schopnost vnímat všechnu krásu i bizarnosti kolem nás. Seriál je tvořen krátkými i dlouhými epizodami, vše přesně nadávkované, aby to nikdy nezačalo nudit, velmi často s výbornou pointou. Všechny herecké výkony jsou vynikající včetně dětských hrdinek. Dokonalá práce s kamerou a v neposlední řadě i zajímavé celebrity, které se seriálem mihnou (David Lynch, Robin Williams) tvoří z tohoto díla skvost.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace