Bivoy

okres Domažlice
studentka

1 2 3 4 následující >>
    • 1.8.2011  22:06

Celkem vtipná parodie, která ale ničím nepřekvapí a hezky si jede v názvem vyznačených kolejích. Člověk tak jenom čeká, čím vším ještě "supermanka" po svém milém hodí a co vše mu ještě ze žárlivosti rozbije. Pokus o uvaření rybičky byl jednoznačně nejlepším kouskem ;-)

• 28.7.2011  11:48

Slabý odvar původního filmu Wall Street z roku 1987. Jediné, co v tomto pokračování zůstalo stejné, je postava Gordona Gekka v podání Michaela Douglase. Píšu stejné, ale Michael Douglas je přirozeně starší a především mnohem méně přesvědčivý coby ztělesnění zla ve světě financí. A ani Shia LaBeouf nemůže dost dobře nahradit Charlieho Sheena, který ve své ambicióznosti a prvotní nevinnosti představoval ideální bytost, která mohla být ďáblem svedena na scestí. Pokud jde o jinde zářící Carey Mulligan, tak ta bohužel nemá v roli ublížené dcery ďábelského otce prostor pro nic jiného než pro vzdychání nad tím, jak k ní byl tatínek nefér. Zkrátka herecké výkony nevalné a zápletka bez šmrncu. Měla jsem co dělat, abych se dodívala až do konce, kde mě čekala nejprve rádoby dojemná scéna smíření a následně v pozadí titulků snad až kýčovité záběry šťastné rodinky na ideální americké narozeninové party. Dvě hvězdičky dávám jen kvůli tomu, že je Michael Douglas mým oblíbeným hercem, byť mě zrovna v tomto filmu zklamal.

• 7.11.2013  08:53
    Cirkus Bukowsky (TV seriál) (2013)

Mohl by snad být Bukowsky ještě větší sympaťák? Bylo by vůbec možné mu fandit víc, když se tak chudák protlouká všemi těmi trabli? Začátek rozhodně vypadá velice nadějně, tak uvidíme, jak se to rozvine dál.

1 2 3 4 následující >>