Mike.Myers

Česko

<< předchozí 1 2 3 4
    • 4.10.2020  17:31
    Dobrý synek (1993)

Nudná ukdákaná blbina. Osmiletej ďáblík narozen, aby zabijel... Za každou scenou s nim akorat člověka napadne otázka proč? Frajírkovi je 8 let a pomalu může dát do tisku inzerát se svymi službami.. Bože tenhle film psal kreten.

• 29.9.2020  03:51
    Vlastníci (2019)

3,5 *

• 15.9.2020  17:23

Tahlé nudné ukecané drama.

• 11.1.2020  11:08

Millie Bobby Brown by si měla uvědomit, že herectví pro ni zkrátka není.

• 26.12.2019  18:24
    Ad Astra (2019)

Film prázdnej jako vesmír samotnej. Každej ať si to přebere jak chce.

• 12.8.2019  23:20
    Osudový dotek 2 (2006)

Nuda, totalni nic.

• 5.6.2019  03:03
    Horizont události (1997)

Tohle je král odpadu. Prvnich 15 minut “cehosis” brecite smichy nad tim, jak zoufale strasne to je. Vizualne nejlepsich 7 vterin “cehosis” bylo ve chvili kdy se ta lod Karel a Marek pripojovali k Horizontu Události, coz je mimochodem ten nejhorsi nazev pro loď co sem kdy slysel. Hezky mustek, vsechny ty hadice, trubice, klavesnice atd opravdu skvostnych 7 vterin .. Kdyz si odmyslime techto 7 vterin, dostavame davku blitek, vykalu a navstevy tolik analnich der, ze to ani nejde popsat. Radsi bych koukal na sesti denni dokument o tom jak se vyrabi bota, nez musel koukat na tohle. Cas straveny timto, boze nechtejte abych to nazval filmem, to je jak kdybych tvrdil ze se holocaust nikdy nestal. Zaverem chci rict, ze vsichni kdo srovnavaji tohle s Resident Evilem a daji tomuhle lepsi hodnoceni nez odpad, by si meli nechat smazat ucty. Jestli za tenhle paskvil nekdo dostal zaplaceno, tak je to nejvetsi vysmech tyhle branzi.

• 1.6.2019  21:57
    Matrix (1999)

Pane Andersone?

• 25.4.2019  22:20

Převažuje více záporných než-li kladných věcí. Něco přes dvě hodiny neslaně nemastného něčeho a pak přijde SPOILER ——————- Bitva, kde se absolutně neorientujete a připadáte si, jako když si na Youtube pustite něco ve stylu: Iron man Tribute, Doctor Strange fight scene a sem tam se do toho mihne nejakej zaporak, ve vetsine připadu Thanos, kterej je strašně chabej a zaroveň je v momentu, kdy má jasně chcipnout, tak silnej, že si řikáte “Kurva na co potřeboval tu rukavici?!” Zkratka 4/10 nebo 3/5 ...

• 14.2.2019  14:26
    Ghost in the Shell (2017)

Myslel jsem, že film Půlnoční dítě byla nudná impotentní srajda. Nečekal jsem, že může být horší film, nicméně Ghost in Shell je tak nudný, nezajímavý shit, že si radši pustim příště Ekvádorský film o životě liliputa hledajícího koblihu na cestě do Minessoty.. Díky nechci. Všem maximálně nedoporučuji. To už je lepší jít ven a skočit do kontejneru.

• 8.2.2017  22:23

Pokud půjdu z nějaký kalby a budu si připadat hrozně zapnu si tenhle film abych věděl, že existuje něco horšího něž moje kalby.

• 8.2.2017  22:21
    Dark Oracle (TV seriál) (2004)

Super námět! Mega mě to bavilo:)

• 8.2.2017  22:20

U těhhlech komedíí je vždy super, když tam hodíte sexy herečku. Nemyslím Kaley Cuoco, ale tu bloncku z rozlučky se svobodou. Jinak hlavní dvojice byla vtipná a chtěl sem vědět jak to dopadne. Mega vtipný :)

• 8.2.2017  22:18
    Spectre (2015)

Nuda. Furt to samí dokola. Lepší než Skajfoool. Ale je to vlastně na jedno brdo. Waltz si jel svůj standart, Craig neustále dokazuje, že víc než 2 stejný facky nedá a furt opakující se ksichty jedním slovem BOOOOREEEED.. Už pls poslouchej písničku Di sis dý END.

• 8.2.2017  22:15
    Poltergeist (2015)

Tohle už je moc. Je to z 50% dobrý a z 50% strašný. Ve chvíli kdy je to dobrý, to něčim poserou a když je to posraný tak se to snažej zachránit.. 2 hvězdy ať nežeru.

• 8.2.2017  22:13
    Horor v Amityville (1979)

Tohle bylo na pokraji odpadu či radši zakopat někam do země a dělat, že se tenhle omyl nikdy nestal. Naprosto nedoporučuji bezmála dvouhodinovou nudu. Pokud někam spěcháte nebo se mega nudíte, než vyrazíte do kina na nějakou pecku, tak stejně si nepouštějte tuhle nudnou věc. Je to jak kdy chcete polívku a po 15 minutách čekání v restauraci dostanete jenom přihřátou vodu z konvice.

• 8.2.2017  22:11

Velmi vtipná odreagovačka. Dobrý příběh a nesmírně SEXY Elizabeth Debicki.

• 8.2.2017  22:09

Tohle byla fakt nuda. Celej film je v naprosto hrozném tempu. Simon Pegg bohužel velmi nudnej.

• 8.2.2017  22:07
    Mlha (2007)

Tohle byla nuda. Pochopil bych, kdyby to byl film třeba dejme tomu z roku třeba 1960, možná takový film a pravděpodobně takový film vznikl, ale tahle adaptace se nepovedla. Možná někdo namítne, že hledáme lekačky na každém rohu, ale tohle Drama, možná psychologické? Bylo opravdu špatné. Možná kdyby tam za celý film neukázali jedinou šit CGI věc, tak jo. Ale jinak to bylo prostě hrozné. Herci co by zvládli hlavní roli, tu byly jen na okrasu a hlavní protagonista T.J. byl děsný. Finále? Já nevím jak vy, ale já to teda rozhodně čekal.

• 8.2.2017  22:02

Docela zábavná parodie. Skvěle si tu vyhráli jak naložit s pravou parodií v ději, tak i s barvami, které dobře low keyem nastřelovali, aby ta nadsázka dávala ještě věcí smysl. Jo fajn uvolňovačka.

• 8.2.2017  22:00

Dokonalý film! Teprve až u sledování těchto filmů si člověk uvědomí jak vše "originální" nakonec originální není. Temný film se skvělou Mizanscénou a naprosto dokonalým vyvrcholením nakonec uvtoří skvělý biják.

• 8.2.2017  21:58
    Patologie (2008)

Jedna hvězda za sexy zrzku. Zbytek šel dost vedle z mých očekávání, nebo možná mého zájmu. Prostě nuda a samá nuda.

• 8.2.2017  21:57
    Memento (2000)

Bože jo! Zase další Nolanovka, která zaujala a byla skvěle odvyprávěna. Od tradičních chronologicky stavěných dějů se nám představuje Memento, film vyprávěn od zadu, po střýpkách. Skvělý děj, skvělý námět. Skvělé herecké výkony!

• 8.2.2017  21:55
    Akame ga kill! (TV seriál) (2014)

Super poutavé anime! Nevím jestli jsem tak hloupej, nebo to bylo tak dobře skryté? Mluvím o postavě Tacumiho, která v celém příběhu vystupuje jako hlavní postava a ve finále je to opravdu o Akame. Aby jste si to uměli představit. Je to jak kdyby jste v seriálu Naruto shippuden sledovali příběh Kakashiho a nakonec to hlavní udělal Naruto.

• 8.2.2017  21:53

Koho budou bavit storky o něčem co víme jak dopadne? Mě teda ne. Plus dávám za scény s Vaderem a, že se dozvíme proč má tak mocná zbraň jako hvězda smrti tak easy achylovku jako je ventilace. Ale jak už psal níže SeBig. "Bez jedi to prostě není pravý Star wars". Jo třetí hvězda za ten konec, kterej akorát zkazila CGI Lea.

• 8.2.2017  21:50

Něvěděl jsem co čekat, tak mě to snad ani nemohlo zklamat nebo překvapit. Druhé jmenované se stalo! Záporák sice nic moc, takovej neslanej nemastnej, i když, záleží jestli budeme brát jako antagonistu toho čaroděje s řasenkou na ksichtě nebo ten xicht připomínajíc hologram z SW nakombinovanej zaporákem z Avengers. No tak či onak, Strange byl vtipnej a ty věcičky připomínající Inception a Matrix mě bavili!

• 8.2.2017  21:44
    La La Land (2016)

Mě moc muzikáli neberou, ale tento se povedl! Sice už se mi chtělo brečet z dvojice Ryan Gosling + Emma Stone, ale bohužel nezklamali a naopak sem byl v nervech jestli spolu budou nebo ne! Kromě toho úvodu, kterej byl děsnej a možná proto, že to nezačlo normálně jako film, ale špatná parodie na Highschool musical jsou 4 hvězdy a ne pět.

• 8.2.2017  21:41

Po skvělé jedničce přichází tohle. Pán času měl 1 možná 2 vtipné věty. Tím už pro něj scénář mohl skončit, protože jinak ta postava neměla co nabídnout. Zápletka byla teda otřesná. SPOILER Celý film je jen o tom, že nějaká kráva nesnědla vdolek a druhá to nepřizná..

• 8.2.2017  21:35

Tahle story o netopýřím muži mě moc nechytla. Možná to bylo tím, že to ani tak o batmanovi nebylo, ale malej uřvanej Robin mě moc nebral. Nemluvě o záporákovy pařátovi, kterej mě bavil stejně jako btw Kylo Ren z SW do té doby, než si sundal masku..

• 8.2.2017  21:34

Dobrá Burtonovka o cestování časem? Dá se to tak říct? Tak či onak, byl film skvěle obsazen, protože tolik specifický smích, jaký má Jackson nelze napodobit. Příběh velice poutavý a co se mi opravdu líbilo, byla nečitelnost jednotlivých prvků. Nevím jak u vás, ale proč se dělají smyčky a jak to vlastně celé funguje bylo docela originální. Za mě 4 hvězdy s velkým likem.

<< předchozí 1 2 3 4