Lenula4

Lenka Mandlerová

okres Praha

<< předchozí 1 2
    • 29.4.2019  14:36
    Topsy a Tim (TV seriál) (2013)

Opravdu na světě existují takto idealisticky nejhodnější děti/dvojčata? Nikdy nezlobí, neodmlouvají a poslouchají na slovo. Tenhle pořad je až moc fantastický, "nadpozitivní" a perfektní až to není zdravé. Každopádně děti ho mají rády.

• 13.7.2014  16:05

Tenhle fim si pamatuju už z dětství, kdy si ho máma pouštěla a pravidelně u něj brečela. Asi jsem po ní, pokaždé mě taky dokáže rozbrečet. Je to dojemné, romanické a vše umocňuje hlas Whitney Houstoun.

• 12.7.2014  21:02

SOUTĚŽNÍ SEKCE - Velká cena - Křišťálový glóbus 49th KVIFF 2014

• 7.7.2014  23:07
    Nepochopená (2014)

Sháním správná slova pro komentář k tomuto filmu, asi jen že mi vyrazil dech.

• 7.7.2014  23:04

Nemůžu uvěřit, že jsem tento film shlédla až na KVIFF 2014. Taková herecká dojímavá podívaná!!

• 7.7.2014  23:02

"Jaká je vlastně láska? Přeji si, aby až budete odcházet z tohoto filmu, si řekli že láska je složitá, není jednoduché ji porozumět" - Fanny Ardant při uvedení filmu na KVIFF 2014. Ano, v tomto filmu je ta láska opravdu dost dobře nepochopitelná a složitá ale přesto jí tam člověk trošičku porozumí.

• 7.7.2014  22:49

Ještě jsem neviděla podobný film, kde se ve 14ti scénách dokázal odehrát takto silný příběh. Je až neskutečné, jak přemýšlí takto mladá dívka o obětování a víře. Je sice pravda, že je k tomu odmalička vedená - vychovávána, ale co ta druhá strana života? ..je tolik možností.

• 28.5.2014  21:44

Tenhle film mě moc potěšil. Skvělý komediální příběh, který se klidně mohl někde v Irsku stát.

• 23.3.2014  11:28
    Konzultant (2013)

Neskutečná nuda na to jaký tento film má hvězdné obsazení!

• 27.2.2014  09:46

Rizzoli&Isles není seriál jaký se Vám dle popisu může zdát. Nejde tak ani o vraždy, jak o vztahu dvou hlavních postav, Jane a Maury, který mě drží se na seriál koukat. Vztah mezi těmito postavami je škádlivý, tak odlišný a přesto se tak skvěle doplňují - o zábavu postaráno!

• 27.2.2014  09:39

1. série 90% - Prvotní nadšení vystřídalo menší zklamání.Po šetém díle, jsem měla pocit, že se trošku ztrácím, trošku zmatené,každopádně skvěle napjaté, skvělá atmosféra a skvělý závěr! 2.série 100% - Nemám co dodat k této sérii, naprosto mi vyrazila dech a celou jsem ji shlédla s otevřenou pusou. vynikající! 3. série 65% - Možná jsem už byla rozmazlená z předchozích serií, ale tato poslední se podle mě moc nepovedla. Závěr hrozně natahovaný jakoby tvůrci nevědli jak to má skončit. Velký potlesk pro Jessicu Lange, naprosto vynikající!!

• 4.2.2014  15:45

Jak jsem se na film těšila tak mě zklamal. Tento film nesedne každému. Na film jsem se musela dost soustředit, aby neodváděl mou pozornost - občas je nudný a dokonce jsem si v jednu chvíli myslela, že tam hraje hlavní roli kočka! Každopádně hudba je velmi příjemná a herci super.

• 22.12.2013  22:03
    Nebe a Vincek (TV film) (2008)

Moc příjemná pohádka!

• 24.11.2013  20:47

Myslím, že scénaristé docela odbočili od pravdivého přiběhu. Bohužel však úplně vystihuje "bezohlednost" sousedů a neznalost veřejnosti v 60. letech o týrání a zneužívání. Doporučuji všem spíše an American crime!

• 13.11.2013  11:17

Tenhle film vidím pravidelně každý červenec. Daniela Kolářová a Oldřich Kaiser předvádějí pohodovu letní komedii.

• 13.11.2013  11:13

Tento film je moje srdcovka. Nádherný příběh kamarádství na celý život, na který se dokážu podívat i po třicáté. Člověka nutí přemýšlet o tom jaká kamarádství opravdu jsou a co je za ně schopný člověk udělat, jak je schopný za ně bojovat a jak důležité pro člověka jsou.

• 13.11.2013  11:07

Film před Váma otevře neskutečné množství fantazie pro "dospělé". Film má skvělé umělecké ambice, super technické provední a nevšední zážitek i s prvky hororu.

• 13.11.2013  09:23

"Maybe in America, Irish, maybe in America." Somálští piráti mají svojí představu o Americe, skvělé přesvědčivé srdceryvné drama, které si zahrává s okraji Vašich nervů. Hanks si zaslouží Oscara.

• 2.11.2013  13:59
    Babovřesky (2013)

Nehorázně barbarský film!

• 3.9.2013  12:45

Film měl úžasnej start, mělo to akci, spád, skvěle udělané efekty, super remix písniček, ale bohužel postupně jsem se začala nudit. Film se dostal do určité fáze klidu, kdy diváka zatáhne do milostné scény a události kolem ní, což může působit jaksi únavně. Každopádně Leonardo dokonalej jako vždy! za mě 3*.

• 2.7.2013  12:00
    Frances Ha (2012)

Frances je sympatická milá osoba, která jak se mi zdá, stále hledá v životě to pravé ořechové. Takový úlet, jako je třeba pouhý výlet na víkend z New Yorku do Paříže, vystihuje její povahu o tom, že v životě by měl člověk žít podle toho, co jak přichází, ikdyž touha po stabilitě a kariéře je větší. Oddychový snímek pobaví ani neurazí.

• 15.6.2013  12:05

Bez pochyby skvělé psychologické drama. Víc takovýchto filmů!

• 15.6.2013  12:01
    Zlatý holky (TV pořad) (2003)

Nevím přesně jaký cíl byl tohoto seriálu..napravit je? ne, počkat, to není možné. Čistě komická, reklamní věc, proložená lidskou hloupostí.

• 15.6.2013  11:56
    Výměna manželek USA (TV pořad) (2004)

Wife swap USA je mnohem lepší show než ta naše Česká. Zatímco, naše české ženy, jedou na výměnu do rodin s tím, že snad něco vyřeší, na něco příjdou ve svém osobním životě, nebo jak vyřeší svůj vztah s manželem/přítelem apod., americké ženy, jedou do rodin s tím co oni v nové rodině můžou změní, jak jim ukáží jiný styl života apod. My jsme tak strašně obyčejný národ, že v rodinách není co moc vyměňovat. Proto ta větší zábava, jak se rodiny vypořádavají se situacemi ve kterých se nikdy neocitly.

• 15.6.2013  11:47
    Po zániku Země (2013)

Tenhle film podle mě, selhal ve všech levelech filmové tvorby, od scénáře po režii, děj, a přes filmové obsazení. Filmu chybí alespoň troškou logiky,která by měla nějak zaujmout i nenáročného diváka. Film, je strašně předvídatelný, víte co "hrdinu" čeká na každém rohu, a na začátku víte konec. Prosím, pokud si ceníte svého času a zábavy, ignorujte "After earth"

• 29.5.2013  13:45
    Bídníci (2012)

Jsem ráda, že tak podceňovaný muzikálový film, se blísknul na Glóbech. Muzikál opravdu skvěle sedl na plátno a to nejen díky skvělým hereckým výkonům, kde Hugh Jackman předváděl opravdu skvělý herecký koncert a kde Anne Hathaway zpěv zvládla bravůrně, ale také díky skvělé scénografii. Během filmu se mě zmocnily emocniální pocity, které umocňují zpívané slovo. Nesedne to každému, ale pro mě jakožto milovník muzikálů, to byl jedinečný zážitek.

• 10.2.2013  12:59
    Bizarní obyvatelé moří (TV film) (2009)

Neuvěřitelné co s námi žije na této planetě! Naprosto fascinující a strhující podívaná. Bravo..

• 9.12.2012  16:00

Hodně příjemný film nejen na nedělní odpoledne. Krásná krajina, prostředí, příběh, skvělá hudba a neodolatelný Russell Crowe.

• 21.11.2012  19:34
    Ve jménu vlasti (TV seriál) (2011)

První série naprosto vynikající podivaná od které jsem se nedokázala odpoutat a na druhou sérii jsem se nemohla dočkat jako malé dítě. Přišlo ale bohužel velké zklamání. Nevím proč, ale myslela jsem si, že pověst druhých sérií seriálů u tohoto bude jiná, bohužel se tak nestalo a z druhé série se pro mě stala naprosto nedomyšlená fraška.

• 27.10.2012  09:23
    Hambuster (2010)

co tím chtěl asi tvůrce říci ... "přestaňte jíst hamburgery, dřív než dostanou ony Vás! "

<< předchozí 1 2