ggggg

2 body

<< předchozí 1 2 3
    • 31.12.2017  16:58
    Čertoviny (2018)

Další ze série pohádek od Zdendy Trošky. Po sérii trapných filmů Babovřesky natočil konečně něco normálního a docela i koukatelnýho. Zdeněk Troška pohádky prostě umí a doufám, že v tomto žánru už navždy zůstane protože to je jediný žánr, který umí vkusně a bez trapáren. Pohádka celkem na úrovni celkem i s pěknou výpravou, ale 101 minut je žalostně moc. Pohádka v některých pasážích ztrácí spád a to je velká Škoda, protože jinak by to bylo daleko vyšší hodnocení. Děj je takový klasický a lehce předvídatelný ale mě u pohádek to moc nevadí. Herecké obsazení je taky skvělé a vše skušně zahrané. Pohádka se povedla za mě 3,5 hvězdy.

• 27.10.2016  05:11

Tenhle film je podle mě těžce nadhodnocenej,během 2 hodinové stopáže se toho událo zoufale málo ( v podstatě vzali padouchy z krimu, dali jim kvéry a zabili čarodějku). Myslel jsem také, že to je komedie ale za celou dobu jsem slyšel snad jen 1 vtip, což je taky zoufale málo. S hvězdama bych o dost víc šetřil nebýt Margot Robbie, která dělá půlku výkonu filmu. V dobrým světle se ukázal ještě Will Smith a Jared Leto jinak to byla velká bída. Za mě *** s hodně odřenýma ušima, bez Margot by to byly ** s taky odřenýma ušima.

• 31.7.2016  12:34
    Wilsonov (2015)

Film by byl sám o sobě odpad, z tohodle pomyslnýho dna ho vytáhli excelující Macháček s Krausem, díky kterým tenhle film nebyl utrpení a dalo se na to celkem i koukat. Sem tam se povedly i nějaké hlášky a tak hodnotím zlatým středem 50%.

• 30.12.2015  20:44

''Verbeš jedna upírská!''

• 30.12.2015  01:41
    LOL (2012)

Taková telenovela pro zamilovaný třináctky dobrá tak na zaplnění hluchýho místa v televizním programu.

• 7.12.2015  23:23

Boha jeho, poslední díl rozdělený na dva filmy, to teda vedení Lionsgate doprasilo. Je vidět že se jde účelově za prachama na na nějaký děj se tady úplně kašle. Všechno je strašně utahaný, dialogy nudné a vůbec celé to tak nějak moc nedrží pohromadě. Tohle nezachránil ani nabitej filmovej rozpočet a snaha o velkolepost. Příště pánové myslet méně nad prachama a více nad obsahem. U filmu jsem usínal, *** dávám jen že je to Hunger games, u jinýho filmu bych volil hodnocení spíše **.

• 11.11.2015  01:09
    Kameňák 4 (2013)

* Za Walda gang jinak neskutečnej bullshit.

• 25.10.2015  11:41

Vulgární a nevkusný. Od odpadu ho zachraňuje jen pár scén a hvězdný obsazení.

• 26.8.2015  21:32
    Pixely (2015)

Starší ročníky se u tohodle filmu vyřádí a zavzpomínaj na dobu, kdy je ještě nezajímaly prsa a pivo a jejich největší starost byla, kdo má na sídlišti hezčí kolo. Mladší ročníky se zase můžou rozplívat nad úžasnou grafikou a zjištěním, že dřív hry nevypadaly jako Fifa 2015 ba se dokonce nehrály ani na počítači nebo playstationu. Za mě nostalgická vzpomínka na Segu a její nefungující kazety. Sandler a Dinklage supr výkony.

• 24.5.2015  00:11
    Válka Bohů (2011)

Ježiši to je anální výtvor, film zachraňuje akorát megalomanská a vcelku zdařilá výprava.

• 31.3.2015  13:09
    Hrajeme s Alim (TV pořad) (2015)

Humor - odpad, obsah - *, střih, režie, ... - odpad, vizuální stránka - odpad, hosté - **

• 20.3.2015  10:52
    Kmeny (TV seriál) (2015)

Punk byl dobrej a vtipnej, hooligans shrnu jednou anglickou zkratkou - WTF? To opravdu česká televize považuje bandu vožralejch individuí, který jedou z vesnice i s celou rodinou na fotbal za chuligány, kteří v autobuse půl dokumentu řvou jenom prcat, jebat, šukat? To jsou trochu mimo mísu. Navíc si nedokážu představit chuloše, kteří by se nechali dobrovolně natočit na kameru bez nějakejch ochranejch prvků (kukly, šátky atd.) i když Plzeňáci to je kapitola sama o sobě. Poslední vydanej díl rap je taky dost slabej, točí se kolem třech týpků, kteří to tady asi začínali, ale nic o tom v tom dokumentu neřeknou a je to jen takový dvacetiminutový mlácení slámy. Zatím teda dost bída.

• 14.2.2015  13:36
    Metrix - Legenda Hroznové Lhoty (amatérský film) (2012)

Aneb král český parodie posledních let.

• 28.1.2015  20:43
    Borci z Blue Mountain State (TV seriál) (2010)

Seriál je naprostej nářez, všimnul jsem si ho jen pouze čistou náhodou na internetu. Už od začátku mě to neskutečně chytlo a hned jsem začal fandit skoro všem postavám (Nejlepší je neurotickej, steroidama posedlej, věčně sfetovanej Ted, kterej se vozí po záložním týmu). Stále pořád se musím u seriálu smát, jelikož i když je to místama výrazně přehnaný, tak se v určitých situacích také dokážu poznat. Let's go Blue Mountains!

• 9.11.2014  11:49
    Kancelář Blaník (TV pořad) (2014)

Suprovej pořad na téma politická satira. Tenhle žánr není v ČR moc obvyklej, asi se lidi bojí parodovat politiky. Marek Daniel a jeho parta ale má koule a s ničím se nepáře. ''Já jsem taková svině...... Ale mám se dobře!''

• 9.11.2014  11:45
    Rozpaky kuchaře Svatopluka (TV seriál) (1984)

S kocovinou a při nedělním obědu na to rád vždycky kouknu v TV.

• 6.11.2014  11:15

Jedna z nejlepších komedií, co jsem kdy viděl. Své si v týhle komedii najde každej (sportovní fanda, fanda úchylnýho humoru, romantik, příznivec hezkejch koček a velkejch koz) Zach Galifianakis mě tady neskutečně baví a nejlepší scény jsou vždy, když mu jeho škodolibí kámoši neco prováděj při alkoholickým deliriu. Miluju tenhle film.

• 6.11.2014  11:04
    Iron Sky (2012)

Nevím, co od toho každej čekal. Při shlídnutí traileru mi bylo jasný, že to bude béčková fantasmagorie k odreagování. Po shlídnutí jsem usoudil že je to opravdu béčkovej film, ale super kvality. Satira a přehánění z toho jen čiší a to všechno zabaleno ve slušivém kabátku. Na to, jakej byl na to rozpočet, tak se animátoři a i ostatní dost činili a vesmírné bitky vypadaj fakt super.

• 10.10.2014  23:12
    Annabelle (2014)

Mrzí mě, že je pod tímhle hororem podepsanej James Wan. Mistr novodobých hororů v Annabelle takřka vykradl věci ze svejch posledních kousků a snažil se slepit tuto neforemnou hmotu dohromady. To se ale vůbec nepovedlo. Lekačky skoro žádný a když už, tak lehce předvídatelný, reinkarnovaná Samara z Kruhu už taky nikoho moc nevyděsí. Závěrem jsem nepochopil moc ten konec. Sice nevím, co se té černošce odehrávalo v hlavě, ale přijde mi hodně bizardní, že se z ničeho nic během 5 vteřin rozhodne jen tak skočit z okna. Jako celek funguje film velmi nudně a repetitivně. Velké zklamání 38%

• 17.9.2014  01:16

107 minutové nic. Jestli tohle měla bejt komedie, tak sežeru svoje boty.

• 22.8.2014  16:21

''Já jsem Groot!''

• 6.4.2014  16:57

Kdo se nepohybuje kolem fotbalu, nedokáže pořádně tuhle hru zhodnotit. Čtvrtníček s Lábusem mi naservírovali skoro hodinu místy až hysterickýho smíchu a dokonale zpracovali pár blbejch telefonátů do regulérního divadelního představení. ''Ty vole Milane, co to je za čuráky ty vole?'' '' Co ta Dáša ty vole? Ta je v pohodě, jí šáhnu ve sprše na švába a povolí rozumíš? Ty krávo, ti slezou nechty. Ale ne rukou Milane, kopačkou.''

• 15.11.2013  00:04
    Insidious 2 (2013)

Přišel jsem do kina, štípl si lístek, srkal jsem kolu a čekal na film. Začátek byl velmi vlažný a já si říkal: Co tady sakra dělám? To jako Wang myslí vážně? Od druhé půlky filmu se to ale nehorázným tempem zlepšilo, každou minutu jsem byl netrpělivější a netrpělivější jak film dopadne. Když se film přetáhl do posmrtné temnoty tak jsem už nepochyboval o Wangových kvalitách. Ke konci filmu jsem už na to koukal jen s otevřenou pusou a koukal na zcela neuvěřitelné rozuzlení. Konec filmu vypadal, že se Wang ještě nerozhodl skončit tuto sérii a očekávám další díl. Jestli to tak bude, tak na 100% pudu! Supr horůrek!

• 24.9.2013  00:40
    7 pádů Honzy Dědka (TV pořad) (2012)

Zajímavé prostředí, zajímaví hosté, zajímavá témata. Na Krause to sice ani z poloviny nemá, zato ale je to stále vysoce atraktivní talk-show pořad. Určitě o několik tříd výše než Šípovy horoskopičiny a další jeho obměny.

• 24.9.2013  00:35
    Šéf na grilu (TV pořad) (2011)

Mě Zdeněk Pohlreich bude bavit i kdyby tam 30 minut jenom stál a nic neříkal, nemohu jinak než za ***** pro Zdendu mám prostě slabost

• 19.8.2013  22:11
    Očista (2013)

Teď jsem přišel z kina, koukl jsem na komentáře a v drtivé většině mají pravdu. Námět originální a ve filmu snad ještě neviděný, ale zpracování je strašné. Půl filmu jen plkání o prkotinách a druhá půlka filmu postupné vyvražďování. Při soubojích děj strašně předvídatelný a nezachrání to ani pár lekaček. Jediný pozitivum bylo zajímavé rozuzlení na konci, kdy se chtějí na nevinné rodině vyřádit sousedi s kuchyňskými noži. Sice mě snímek neurazil ale očekával jsem od něho daleko víc. Dvě a půl hvězdy.

• 11.8.2013  08:47
    Turbodiesel (studentský film) (2008)

Škoda, že to je fejk, Láďa to zahrál dobře, normálně jsem mu to uvěřil. Z Vojtěcha srší talent, doufám, že se mu nezachce mrzkýho groše od Novy a nezačne točit nějaké jejich sračkoidní seriály.

• 10.3.2013  11:53

Potenciál filmu velkej, bohužel zpracování stálo za starou bačkoru.

• 20.2.2013  17:19

Super muzikál, viděl jsem ho jak ve filmu tak na divadelních prknech a zážitek to byl super. Po shlédnutí tohodle filmu mám chuť začít se stepem :-)

• 2.1.2013  13:21
    Atlas mraků (2012)

Na hodnocení jsem radši čekal pár dní, než se to ve mě uleží. Bohužel můj názor se nějak extra nezměnil. Nápad měli režiséři dobrej, ale podle mě linie 6 příběhů je až moc a v některých částech filmu jsem se docela ztrácel. Kdyby to zredukovali na 4 příběhy, bylo by to podle mě přehlednější a plynulejší. Nicméně trento film má docela dobrou myšlenku a není vůbec špatnej. 68%

<< předchozí 1 2 3