Einstein - Případy nesnesitelného génia (2020) (seriál)

Scénář zoufale šustí papírem, Kotek se s ním snaží nějak poprat, ale většinou je výsledkem trapno. Polívková hraje už od Účastníků zájezdu pořád stejnou postavu (jenom v jiných filmech), legendy Zedníčka je mi líto. Viděl jsem už horší věci a konzumenty Policie v akci, Soudkyně Barbary nebo Výměny manželek tohle veledílo jistě nadchne, pro normálního diváka, co viděl Wallandera nebo alespoň Případy prvního oddělení, je tohle fakt špatný.

Rocketman (2019)

O level výš, než Bohemian Rhapsody.

Rapl - Bubáci (2019) (epizoda)

Pachl vrátit ty prachy, prosím.

Bohemian Rhapsody (2018)

94%??? Třetí nejlepší film před Kmotrem, Se7en nebo Schindlerovým seznamem??? Posrali jste se lidi??!

Krvavá bitva u Jutska (2016) (TV film)

V životě jsem neviděl dokument, ve kterém bych se kromě spousty balastu dozvěděl tak neuvěřitelně málo.

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (pořad) odpad!

Jarine, vyser se na to, vždyť nakonec i ta Brožová zjistí, že seš debil a kopne tě do prdele. Máš to zapotřebí?

Pustina (2016) (seriál)

Pustina je vyprávěná pomalu, to je dnes nezvyk. Autoři vás nechají všechny postavy poznat a pochopit. Pohrávají si s atmosférou, pečlivě staví pyramidu příběhu a navazují tím na dobré detektivky ze 70. a 80.… Další let. Narozdíl od Rapla tady není "severská" ponurost samoúčelná, sem tak nějak patří. Z hercův předvádí opravdu mimořádné herectví Stivínová, řekl bych, že se Pustinou vyšvihla do první ligy. Suma sumárum je Pustina výborný seriál, jeden z nejlepších za poslední roky. Rozhodně je první, u kterého bych snesl i víc dílů. Za mě 85%