Holka z města (2009)

Prijemny filmik a skvely vykon Zellwegerove!

Zakletý v čase (2009)

Krasne vymysleny, originalni a vtipny pribeh, navic uzasne natoceny a zahrany. Eric je naprosto okouzlujici, nahy i obleceny, mlady i starsi... i kdyz preferuju ty prvni varianty :). Vrele doporucuju, je to mnohem mnohem vic nez klasicka romantika!

2012 (2009)

Absolutni NE! Svou stupidnosti a absurditou me dohanel k silenstvi. Nemluve o sladkobolných scenach, ze kterych se mi chtelo zvracet. Kdyby se tomu clovek mohl aspon zasmat, ale tady jsem od zacatku do konce jen trpela! Ty temer tri hodiny byly nekonecne. Priste ten cas investuju do sofistikovanejsiho filmu, kde Inteligentni humor, pribeh a skveli herci nepotrebuji trapne premrstene efekty!

Bolt - pes pro každý případ (2008)

Zamilovala jsem si krecka v kouli :). Stravila jsem i dabing, protoze Bivojovo "Chcipni!" v podani Pavla Tesare nemelo chybu!

Znamení (2002)

Podle me nejlepsi Shyamalanuv film! Brilantne vyuzil strachu z neznameho, kdy nevite, co proti vam stoji, nevite, co delat a jak se branit... a nezbyva nez cekat, co se stane. Skoro jsem nedychala! Nadherne ukazal, ze pres to vsechno nesmite ztracet nadeji a viru... a je jedno, jestli verite ve znameni nebo v neco jineho, ale v neco verit musite! To je v dnesni dobe opravdu vzacne poselstvi... a pet hvezd je za nej malo.

Vzhůru do oblak (2009)

Je to krasna a vtipna podivana, hlavne pesan Dug v podani Pavla Lisky polechtal branice :).

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Vtipne, ale misty az nasilne. Zuby nehty se snazili drzet predlohy, ackoli par zmen bylo nutnych... ale nebyly k horsimu. Vyskrtla bych jen zmatene pobihani v obili a zniceni Weasleyovic domu. Jinak nemam co vytknout a nevadi mi ani pridane veci jako pobliti Snapea. Rickman je pan Herec, muze jen stat a koukat (jako pri scene na osetrovne) a je to neprekonatelny herecky vykon!