Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Krátkometrážní
  • Akční
  • Drama
  • Komedie
  • Dobrodružný

Obsahy (23)

WWE Royal Rumble (2016) (TV pořad)

Letos se Royal Rumble odehrává v Orlandu na Floridě, kdy vše začne bojem o Interkontinentální titul. V Last man standing match bude o titul bojovat současný držitel titulu Dean Ambrose proti Kevinu Owensovi. Tag týmové tituly budou chtít opět obhájit frakce The New Day proti The Usos. Chybět nebude ani boj o Divas titul Charlotte vs. Becky Lynch. Nebo Alberto del Rio vs. Kalisto v boji o titul Spojených států amerických. A samotná show Royal Rumble match letos začíná netradičně, jelikož to bude zápas jeden versus všichni. Roman Reigns se jako držitel Světového titulu v těžké váze bude snažit probojovat přes 29 svých soupeřů, aby svůj titul obhájil. Jelikož se letos hraje o titul, bude to mít v ringu těžké. Chybět v ringu nebudou Brock Lesnar, Chris Jerricho, The Ligue of Nations, Kevin Owens, Dean Ambrose a spousta překvapení včetně debutu AJ Stylese.

NXT TakeOver: Respect (2015) (TV pořad)

NXT TakeOver: Respect je další velkou akcí po TakeOver Brooklyn. Zápasit budou Apollo Crews vs.Tyler Breeze, který se už pomalu chystá na přesun do hlavního rosteru WWE. Dále Dana Brooke vs. Asuka. Potom se bude bojovat na poctu zemřelé WWE legendy Dustina Rhodese. Vítězný tag tým vyhraje trofej. V prvním tag týmu budou bojovat Jason Jordan a Jade Gable vs. Baron Corbin a Rhyno. V dalším tag týmu Finn Bálor a Samoa Joe vs. Dash a Dawson. Vítězové těchto dvou tag týmových zápasu se ve finále utkají o trofej. A hlavní tahák bude tentokrát patřit ženám. Bayley vs. Sasha Banks, které naposledy na akci v Brooklynu zbouraly arénu při zápasu roku, si to tentokrát spolu rozdají na akci Respect, kde jako držitelka Woman´s titulu vystupuje Bayley. A poprvé v historii budou obě ženy bojovat v třicetiminutovém zápase Iron Man match. Zápas se určitě zapíše do historie, stejně jako ten poslední v Brooklynu. Chybět na akci nebude Triple H, Stephanie McMahon, rodina Dustyho Rhodese Stardust a Goldust a mnoho dalších.

NXT TakeOver: Brooklyn (2015) (TV pořad)

NXT z Brooklynu odstartuje legenda WWE Triple H. Po jeho krátkém proslovu se můžeme těšit na první zápas Tyler Breeze vs. Jushin "Thunder" Liger, v němž jako heel bude vystupovat Breeze. Porazit současné držitele tag týmových titulů Blaka a Murphyho budou chtít The Vaudevillains za doprovodu Blue Pants. Samoa Joe půjde proti heelovi Baronu Corbinovi. A debutovat tu bude nováček Apollo Crews. Další zápas doslova strhne celou arénu. Sasha Banks vs. Bayley. Dvě nejoblíbenější divas zápasnice z NXT. Sasha Banks jako heel charakter bude chít obhájit svůj NXT Woman´s titul za každou cenu. Ovšem je to Bayley, která Sashu vyzvala o její titul. A po tomto zápase, který se do historie zapíše jako nejlepší zápas roku 2015, se uskuteční hlavní tahák s žebříky. Finn Balor vs. Kevin Owens, který bude chtít zpět svůj NXT titul. Chybět nebudou ani Charlotte, Becky Lynch, Lita, Wiliam Regal, Stephanie McMahon nebo Owensův oblíbený komentátor Byron Saxton.

NXT TakeOver: London (2015) (TV pořad)

NXT vůbec poprvé zavítá do Velké Británie, kde se můžete těšit na zápasy jako Apollo Crews vs. Baron Corbin. Na Emmu vs. Asuka, která je v NXT čerstvým nováčkem. O NXT tag týmové tituly svedou souboj držitelé Dash a Dawson proti oblíbencům Enzo Amore a Colin Cassady za doprovodu Carmelly, která je "Hot and Hell". Také o NXT Woman´s titul se bude bojovat. Čerstvý nováček v NXT Nia Jax, která je dvakrát větší než soupeřka, vyzve současnou držitelku titulu a velmi populární divu z NXT. Je to Bayley! Ale hlavní tahák bude ještě větší show než předchozí zápasy. Souboj o ten hlavní NXT titul povedou držitel Finn Balor vs. Samoa Joe, přičemž jako heel charakter bude vystupovat Joe.

WWE Battleground (2015) (TV pořad)

Placená akce Battleground letos začíná zápasem Sheamus vs. Randy Orton. Frakce The New Day budou chtít zpět své Tag týmové tituly, o které jejich zápasníci přišli na minulé akci Money in the bank, kde jako vítězové titulů vzešli The Primetime Players. Zápasit bude i Roman Reigns, který se utká v ringu s Brayem Wyattem. O Divas titul se dnes nezápasí, ale v ringu se ukáže Charlotte vs. Sasha Banks vs. Brie Bella za doprovodu její sestry a dalších divas. Ani o Interkontinentální titul dnes nepůjde, jelikož jeho držitel Ryback si zranil koleno. A tak uvidíme v krátkém segmentu nahněvaného Big Showa, který se vybije na The Mizovi. Titul Spojených států bude obhajovat John Cena v zápase proti Kevinu Owensovi. A hlavním tahákem bude zápas Seth Rollins vs. Brock Lesnar, který za doprovodu svého manažera Paula Heymena bude chtít Rollinse poslat do Suplex City. Jejich zápas o Světový titul v těžké váze (v držení Rollinse) však neskončí tak, jak si všichni mysleli. Chybět samozřejmě opět nebudou překvapení a velký návrat.

WWE Night of Champions (2015) (TV pořad)

Placená akce Night of Champions letos začne zápasem Ryback vs. Kevin Owens, kde bude chtít druhý zmiňovaný porazit současného interkontinentálního šampióna Rybacka. Dále se můžete těšit na zápasy jako Rusev vs. Ziggler, Roman Reigns, Dean Ambrose vs. Wyatt Family, kde se ještě neví, kdo se připojí jako třetí do týmu Reignse. Také frakce The New Day budou obhajovat své Tag týmové tituly s The Dudley Boys, kteří se po dlouhých deseti letech vrací na scénu. I o Divas titul se bude bojovat a to konkrétně o ten, co drží už dlouhé měsíce Nikky Bella. Soupeřkou bude Charlotte, která nedávno přešla do hlavního rosteru z NXT. A poslední dva nejdůležitější zápasy večera budou John Cena vs. Seth Rollins, kde Cena bude chtít zpátky svůj titul Spojených států. Hlavním tahákem bude zápas, kde bude opět obhajovat titul Seth Rollins, který bude mít během večera dva zápasy, při kterých bude obhajovat dva tituly. O ten nejvýznamnější titul, Světový titul v těžké váze, bude zápasit s legendou, která si říká Sting. A stále je taky ve hře Sheamus s jeho kufříkem Money in the bank. Chybět nebudou ani velké návraty a překvapivý konec.

Best Friends Forever (2012)

Film o dvou kamarádkách, které se rozhodnou odjet na výlet do Texasu. Netuší ale, co je čeká za hrůzné překvapení...
V hlavní roli nechybí herečka Brea Grant známá se seriálu Hrdinové (2006) nebo Dexter (2006), která film Best Friends Forever vytvořila ve svých komiksech a zároveň jej režírovala.

Láska bolí (2011) (TV seriál)

Série medailonků o lásce, sexu, manželství a randění. Věčná optimistka Annie (Becki Newton) je osamělá mladá žena. Nyní jí opouštějí i přátelé, kteří se právě vzali. Podaří se jí najít spřízněnou duši?

Vlčí mládě (2011) (TV seriál)

Mladý outsider Scott se jedné noci potlouká po lese, když je napaden vlkodlakem. Naštěstí ze souboje vyvázne jen s kousnutím. Ale brzy si začne uvědomovat, že se s ním něco děje.

Doktorka z Dixie (2011) (TV seriál)

Život newyorské doktorky Zoe Hart (Rachel Bilson) se změní, když se přestěhuje do jižanského města, kde zdědila lékařskou ordinaci.

2 $ocky (2011) (TV seriál)

Příběh se odehrává v New Yorku a zaměřuje se na dvě servírky. Max pochází z chudé rodiny. Caroline se sice narodila do bohatství, ale opustilo ji štěstí a tak se musí živit jako servírka v brooklynské restauraci. Tyhle dvě se rychle skamarádí a vysní si společnou kavárničku. Jediné, co jim na cestě za jejich snem brání je počáteční kapitál 250 000 dolarů.

G.C.B. (2012) (TV seriál)

Leslie Bibb (Amanda Vaughn) je bývalá třídní hvězda - královna krásy. Jenže teď o dvacet let později je už jen rozvedená matka dvou dětí. Navíc její manželství skončilo skandálem a tak její návrat do rodného Dallasu není zrovna tím nejpříjemnějším v životě, co ji potkalo. Kromě toho bývalí spolužáci na staré křivdy nezapomínají.

Pomsta (2011) (TV seriál)

Mladá dívka Emily Thorne se přestěhuje do sousedství plného lidí, kteří netuší, že se přišla pomstít těm, co zničili její rodinu.

Bylo, nebylo (2011) (TV seriál)

Pohádky existují. A v jedné z nich zlá čarodějnice všechny postavy z pohádkového světa zaklela a uvěznila ve skutečném světě, kde si už nikdo z nich nepamatuje kým původně byl.

Charlieho andílci (2011) (TV seriál)

Remake klasického příběhu o třech sexy soukromých agentkách, které řídí záhadný Charlie pomocí telefonu a svého pomocníka Bosleyho.

Řeka (2012) (TV seriál)

Slavný televizní herec, dobrodruh a cestovatel se jednoho dne ztratí v amazonských pralesech Jižní Ameriky. O šest měsíců později jeho matka a syn dostanou zprávu, ze které plyne, že by mohl být na živu. Zorganizují tedy ve spolupráci s dokumentaristickým štábem záchranou akci a vypraví se do míst, kde byl naposledy spatřen. Jenže tady je čeká hrůzostrašné překvapení.

Man Up (2011) (TV seriál)

Seriál se točí okolo tří kamarádů, jejichž život a životní styl je poněkud dětinský. Rozhodnou se tedy, že se začnou konečně chovat jako pořádní chlapi.

Mrcha od vedle (2012) (TV seriál)

Choe je pravá newyorská divoška, která nevynechá žádnou párty a pravidelně terorizuje celé své okolí. To ovšem způsobuje dost potíží její nové spolubydlící z maloměsta.

Tajemství kruhu (2011) (TV seriál)

Příběh o mladé čarodějce, která se přistěhuje do nového města, kde jak zjišťuje, není čarodějkou pouze ona. Navíc jak se zdá, je součástí tajemného klanu a hlavní postavou ve staletí trvající bitvě dobra se zlem. Na motivy knižní série od L.J.Smith, která napsala také Upíří deníky. A stejně jako u Upířích deníků, za převedením na televizní obrazovky stojí Kevin Williamson.

Nebezpečná identita (2011) (TV seriál)

Dvě sestry-dvojčata Bridget a Siobhan kvůli tragédii v minulosti vyrostly odděleně. Bridget má život plný problémů a tak převezme identitu Siobhan, která zmizela. Brzy však zjistí, že sestra nemá na růžích ustláno a její život je plný nebezpečí. Bridget brzy začne podezřívat Andrew, Siobhanin manžel, který si u své ženy všimne změny chování.

Reklama

Reklama

Reklama