Kuny27

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21
    • 23.8.2019  15:27

Hodně čekání.

• 3.11.2018  11:05

První půlka filmu opravdu velmi velmi dobrá! :) Ta druhá již slabší, ale celkově moc hezké zpracování! :) Bradley má ode mě palec nahoru.

• 30.10.2017  20:12

Opravdu jsem se pobavil!

• 15.9.2017  13:34
    The Amazing Race Canada (TV pořad) (2013)

Celkově mě baví více než ameircká show, přestože na Americké je vidět vyšší rozpočet a celý svět, nejen Kanada :)

• 24.3.2016  22:09

Už ne, prosím! Tohle je zoufalství. Skvělá hudba, dobrá kamera, dobré efekty a ohromná síla "lidí¨. Stejně to prostě nefunguje. Děj a emoce nulové. Typ filmu "bůh je mrtvý." ... Co všechno si máme ještě vymyslet a koho všechno zničit, aby byl svět zachráněn? Kdo všechno má přijít za záchranu lidské dobroty? UŽ PROSÍM NEDOTÁČET - radši dejte peníze na užitečné věci než takovéto filmy. ÚSVIT SPRAVEDLNOSTI - prošvihl jsem něco? Nebo jsem nudou usnul v ten skvělý moment? Bavilo mě 5-10 minut z vyčerpávajících 150.

• 19.2.2016  00:23

přišla změna vlastníka :)

• 21.1.2016  15:32
    Star Wars Povstalci (TV seriál) (2014)

Pomalý a lehký rozjezd, a druhá série nabírá na otáčkách :).

• 20.1.2016  15:18

Všechno skvělé... ale nenadchlo mě to!

• 21.12.2015  22:16

Film na čtyři :) ovšem s nadějí, že vznikne zajímavý příběh trilogie. Splnil očekávání. Pátou obrovskou hvězdu dávám za celý krásný večer, který k tomu také patřil, - a dále kino-zážitek.

• 20.10.2015  11:44

Nikterak překvapující dějem nebo napětím, to bylo splněné očekávání. Dívat se ale na Hardyho, to bylo něco. Ten mě prostě bavil

• 7.10.2015  13:37

Zajímavé, ale dlouhé. Chvílemi poutající, ale ne strhující. Poměrně pěkně podané.

• 25.9.2015  20:28
    Mamma Mia! (2008)

To je šílené! Bláznivá blbost, která má náboj.

• 18.9.2015  08:50

Nahlížet můžu z několika úhlů. Buď opravdu emočně vypjaté a natahované, nebo nábožensky propagované. Nebo z pohledu, že takhle to možná opravdu vypadá v některých životních příbězích. Nepřišlo mi to vůbec špatné! Naopak poměrně povzbuzující. Silnější 3.

• 15.9.2015  00:06
    Mise (1986)

Život či smrt? Hřích či spasení? Člověk nebo zvíře? Matka nebo dítě? Kněz nebo vrah? Víra nebo nevíra? Oheň či voda? Agrese či pokora? Kristus nebo Ďábel? Napříč lidských dějin si lidé kladou tu samou otázku. Jedno ale je jisté - LÁSKA. Nemluvím ale o dvou zamilovaných lidech v posteli. Mluvím o citátu: NIKDO NEMÁ VĚTŠÍ LÁSKU NEŽ TEN, KDO POLOŽÍ SVŮJ ŽIVOT ZA SVÉ PŘÁTELE. ... Ať se děje cokoliv, láska vydrží, láska věří, láska má naději. Láska nikdy nezanikne.

• 13.9.2015  23:20
    NON-STOP (2014)

Opravdu velmi dobré. Možná ještě nikdy jsem nebyl u filmu tolik napjatý, co se bude dít dále a kdo bude další. Reklamy tomu přidávaly samozřejmě na gradaci. Nikdy jsem nebyl na televizní obrazovku při vysílání "obyčejného" filmu tolik nalepený a každé vyrušení bylo nepříjemné. Poněkud mi to připomínalo 96 hodin, ale úplně z jiného prostředí, úhlu atd. Ne sice tak dobré, ale dost dobré! Veliká chvála.

• 3.9.2015  19:34
    Son of God (2014)

Dobrý sestřih seriálu, nicméně i tak dost dlouhé.

• 24.8.2015  23:14
    Babovřesky (2013)

NE!

• 29.7.2015  22:39

Nesmírně dlouhé, přeslazeně podváděné, ale s velice krásným koncem, kdy se děti rozhodnout milovat partnera.

• 14.6.2015  18:18
    Jan Hus (TV film) (2015)

Po Vávrově snímku je jasné, že i kdyby tento byl sebelepší - bude sebehorší.... Oboje jsou děti své doby. Nicméně zde jsou parádní kostýmy, prostředí a kulisy, naopak ale na úkor hudebního doprovodu, který výrazně (diskotékově) zaostával. Byl jsem upřímně rád, že někdo znázornil Zikmunda poměrně kladně a naopak českého krále záporně v morálce. Říkejte si co chcete - ale i přes délku se mi to líbilo.

• 14.6.2015  18:12

Pokaždé jich je víc, pokaždé jich je proti nim víc, pokaždé mají problém, pokaždé proti nim stojí neporazitelní, pokaždé je porazí a pokaždé TO VYPADÁ PĚKNĚ -ale...

• 8.5.2015  23:54
    J. Edgar (2011)

Tak moc slibně to vypadalo a více zklamalo než potěšilo. Nebylo to vyloženě špatné, ale v porovnání s jinými výkony DiCapria - nefunguje. A už tuplem ne v porovnání s eastwoodovskou režií. Vysoký potenciál je zahozen.

• 22.3.2015  23:27

Poslední kázání je skvěle zahrané, jak v pohybech, tak ve slovech, tak v přízvuku tak i v celkovém projevu.

• 15.3.2015  21:37

Život

• 2.3.2015  20:00

Fakt koumáci! :D

• 26.2.2015  19:07

Originální nápad, ale slabý díl!

• 9.2.2015  00:34

no... ženská uhání chlapa s velikou změnou. Obrovské přehrávání od všech kromě Nového - klasika. Film nic moc, ale pobavil. Karty jsou blbost!

• 4.2.2015  19:06
    Bylo, nebylo (TV seriál) (2011)

První série je bravurní - hlavně první polovina. Však po druhé sérii to začíná ztrácet své kouzlo (Možná proto, že se tam konečně dostalo).

• 26.1.2015  01:43
    Matka (2003)

Většina filmu je opravdu dobrá. Myšlenky po konci filmu však byly tyto: Krize, lhaní, nevěra, neúcta a žádný respekt a muž, který vypadá jako muž, nemusí Mužem vždy být.... Život má smysl, a začít ho hledat až po promrhaném půl nebo téměř celém životě je prostě bída. To bych nechtěl.

• 18.1.2015  19:11

Krásní koně!

• 15.1.2015  22:47

První půlka filmu byla tragicky hýbající - parádně natočená. Poté nastupuje typicky sportovní film. První půlku jsem nemohl odtrhnout oči od obrazovky, druhou půlku jsem jen čekal na skvělého Mathewa a pěkné záběry. Fanděte až na vrchol :)

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21