Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Animovaný
  • Akční
  • Drama
  • Dobrodružný

Oblíbené filmy (10)

Forrest Gump

Forrest Gump (1994)

prostě bezkonkurenčně kultovní film, u mně rozhodně nejlepší. Tom Hanks předvedl vynikající filmový talent, prostě kdo to ještě neviděl,tak honem podívat.

Neporazitelný: Vykoupení

Neporazitelný: Vykoupení (2010)

Absolutně nejlepší z celé série NEPORAZITELNÝch. Děj se mi také docela líbil a hned jak se tam objevil Lateef Crowder hned jsem si vzpomněl na film Tom yum goong. Nejvíce se mi líbila scéna, kdy Uri začne trénovat s Američanem. Doufám že nějaký Neporazitelný ještě vyjde, ale bez Scotta by to nebylo ono… Fighty byly docela dobře udělané, a přesvědčivé stejně jako v Neporazitelný II. ... PS: Prosím vás lidi nekoukejte na tento film v češtině, je to ten nejtrapnější dabing jaký existuje... Originál hlas Adkinse je nejlepší.

Vykoupení z věznice Shawshank

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Parádní film, který však nebyl dříve známý, protože ho zastínil Forrest Gump. I přes to se dokázal vypracovat až na nejlepší pozici hodnocení. Výborné zápletky, scény, dramatické pasáže, ale i humor tento film velmi pozdvihují.

Ace Ventura: Zvířecí detektiv

Ace Ventura: Zvířecí detektiv (1994)

Co dodat? ,, Babralové, si babral, a ty taky.“ Vrcholné dílo Jima Carreyho, výborné vtipy a hlášky. Kam se na náš dabing hrabe originál hlas Jima. Prostě úžasné.

Expendables: Postradatelní 2

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

(nová) - stará dobrá klasika.... Vtipy a hláškami se jen hemží . Akce od začátku do konce, děj dost jednoduchý , ostatně co by jsme očekávali od staré dobré klasiky. A. Schwarzenegger a Norris, naprosto suprové... " to letadlo patří do muzea... To my všichni ! " Efekty a výbuchy oslňující, "herecké" výkony hodnotím velmi kladně, děj fajn, ale to že bych se nudil, nemůžu říct o jediné vteřině filmu. Na co jsem se těšil mimo Chucka nejvíc byl Scott Adkins, bombovej fighter, akorát měl dost blbý konec. Rozhodně 5* a řadit mezi top.

U pokladny stál...

U pokladny stál... (1939)

Vlasta Burian ve svém jednom z nejlepších snímků. Humor se zde jen hemží. Nejraději mám pasáž, kdy Rozruch příjde do nemocenské pokladny, a ,,stírá" tam jednoho doktora a zaměstnance za druhým. Jednou jsem někde četl, že s Burianem nikdo nechtěl hrát, protože si vymýšlel vtipy na místě, a tomu docela i věřím.

Ben Hur

Ben Hur (1959)

Perfektní film, který zachycuje život Judy Ben Hura z dob Krista. Závody čtyřspřežení jsou velmi dobře natočené, tuto pasáž obdivuji asi nejvíce, protože je velmi dobře udělaná, a tyto závody jsou velmi těžké. Tento film je ve velmi dobré kvalitě, na to, že je natočen v roce 1959. Prostě tento film opravdu doporučuji.

Avatar

Avatar (2009)

Nevím, proč někteří lidé hodnotí film, i přesto že ho nikdy neviděli, a docela mě to mrzí. Protože je to perfektní snímek, i přestože někteří lidé říkají, že je to hodně okopírováno z World of warcraft. Nevím co je na tom pravdy, protože sem to nikdy nehrál, ale i přesto se mi film velice líbil a myslím že je velmi dobře natočen. Lidé hodnotí tento film někdy špatně, protože to viděli v nic-moc kvalitě, a potom to moc neuchvátí a nenadchne. Ovšem je to můj osobní názor. Mně se nejvíce líbí záběry jak létají na těch dracích, ale i celý film je velice pěkně propracován…

Truman Show

Truman Show (1998)

apsolutně super film, ve kterém se Jim tak vyznamenal, a předvedl... Děj byl také úplně super možná ještě suprovější.. Nechápu jak to, že jsem to viděl až teď, je to veliká škoda, se na toto nepodívat... udělejte si na něj čas....

300: Bitva u Thermopyl

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Tento snímek, který se odehrává podle některých (,opravdu jen některých) pravdivých údajů mě velice uchvátil.... Pro diváky akčních armádních filmů je to pastva pro oči (někdy i pro úsměv)... Role krále Leonida padla Gerardu Butlervi jako málo komu kdy role padla. Je opravdu vynikající v tomto filmu!!!

Reklama

Reklama