666Carnage

• 16.9.2018  22:31

Několikrát jsem se fakt zasmál ale postupně ten humor upadal. 60%

• 16.9.2018  21:02
    Jackie (2016)

Atentát na JFK znají všichni. Ale tohle je z pohledu jeho manželky. Film si drží jedno dlouhé nudné tempo bez ničeho. Kdyby tenhle film měl pouze 45 minut stačilo by to. Protože je to neuvěřitelný kýbl nudy, který je fakt otřesný a tak moc se to snaží být umělecké dílo hodno Oskara až je to smutné. 30%

• 16.9.2018  20:06

Pomalá australská gangsterka s docela slušným zakončením. Lidi v tom filmu mě nějak neoslovili. A hlavně James Frecheville mě nudil. 55%

• 16.9.2018  16:10

Asi to nedosahuje takové atmosféry jako předvedl Denis Villeneuve v prvním díle ale musí se nechat, že je to úcty hodné pokračování. Hudební podtext je tu super a já si ten snímek docela užil. Dvě hodiny i rychle utekly protože se furt něco dělo a to je super. Film má rozhodně otevřená vrátka na další díl a pokud se tak stane doufám, že to bude poslední aby to uzavřel nějak dobře protože oba filmy jsou dobré a nerad bych aby se to nějak pokazilo. Benicio Del Toro je fakt dobrej a věřím mu, tak moc že by to mohl dělat normálně. Josh Brolin měl plodný rok koukám a vždycky to byla trefa do černého. Za mě 75%

• 15.9.2018  21:18

Nicolas Cage na koksu a tripu jde po bandě fanatiků a motorkářů. Film měl něco do sebe ale minimálně o 30 minut bych ho zkrátil. Ty psychadelický artovky mě moc nebrali a zbytečně to oddalovalo ty jatka, která zákonitě musela přijít. Potom co se u Cage doma stane jedna otřesná noc se sebere a jde si za svojí pomstou a jde si za ní tvrdě. Cage si to náležitě užívá a jeho psycho výraz je zde zcela oprávněně. Film asi nesedne každému ale pokud chcete vidět Nicolase Cage s fantasy sekerou, kterou si sám vyková tak směle do toho. 60%

• 15.9.2018  18:53

Dost zamotaný a taky dost zvláštní tempo ale slezina docela známých tváří a nejhorší to určitě nebylo 50%

• 14.9.2018  23:49

Tak jsem si zašel na nový Predátora. Neodešel jsem z kina vyloženě zklamaný. Sice to už neni ono a Predátor už nemá to svoje kouzlo. Shane Black nepřišel ani s pitomým nápadem či scénářem ale vymizelo z toho celkový napětí a ta stará akce. těchto scén je tam pár ale mělo to být hlavně o tom. Chybí mi tam to napětí a to, že predátor nebyl půl filmu vidět. Tady se vždycky objeví a hned to vyknedlí. Herci mi ani moc nebavili i když někteří byli docela pitomí., Jediný co mii vadí jsou děti podle mě děti do těchto filmu nepatří a zbytečně se to zlehčuje. I některá muzika co podtrhovala tu danou scénu mi tam neseděla, znělo to jak z nějakýho dobrodružnýho sci-fi. A ta myšlenka s predátoří evoluci a i revolucí mi nepřišla zase tak pitomá. Jen si s tím více pohrát a docela mě štve, že se opustilo z kostýmů a je to převážně CGI. Film docela šlape nemá moc hluchých míst a snaží se dost i bavit a dost hlášek mě pobavilo ale né všechny. Shane Black nenatočil úplnou srajdu ale čekal jsem něco víc od člověka, kterého Predátor vykostil. Jedničku a dvojku už nic netrumfne ale koukat se na to dalo a z kina jsem odešel v pohodě a né zklamaný. To poslední Alien byl oproti tomu brak. Nad filmem nelámejte hůl a určitě na něj mrkněte. Za mě 60 - 65%

• 12.9.2018  21:47

Pohodička 75%

• 9.9.2018  19:29

Film mě absolutně nebavil a jeho pomalé tempo mě pomalu zabíjelo. Herecky je film v pořádku ale nějak mi tenhle snímek nesedl a to i když zde je Jennifer Lawrence zcela nahá. Filmy tohohle typu mi nevadí a některé patří i mezi mé oblíbené ale zrovna tenhle snímek mi prostě nesedl. 55%

• 9.9.2018  19:24
    Kazišuci (2018)

Průměrná komedie co ale neurazí a při nedělním hnusném počasí se na ní dá koukat a občas se i docela zasmát. 55%

• 6.9.2018  22:04
    Ghoul (TV seriál) (2018)

3. dílná minisérie z produkce Netflixu co má co nabídnout. Indický režim, který loví teroristy a zavírá je do kopky kde je skupina vojáku vyslýchá ve stylu mučení a zastrašování. Vše šlo jako po másle dokavaď nepřivezli 30 let hledaného teroristu. Jenže on už není terorista jako terorista ale je něco víc a role se obrací a mučeni jsou vojáci. První díl je takový pomalejší a druhý to rozjede a jsem spokojen i s finále. Dává to hlavu i patu a to i kdyby rozjeli další sérii nebo ne. Každý díl má 45 minut, takže se to dá krásně slupnou za jeden večer. Indická zajímavost za mě palec určitě nahoru. 75%

• 2.9.2018  17:38
    Ghostland (2018)

Pascal Laugier, který má na svědomí Mučedníky nám naservíroval další super snímek. Film si jede od začátku svoje tempo a tak svoje napětí. Super tu je, že cokoliv se tu děje nevíte jak dopadne a pan režisér si tu s vámi solidně pohrává. V poslední dobou se moc dobrých hororů nerodí ale tohle je výjimka a rozhodně si zaslouží pozornost. 80%

• 28.8.2018  22:33
    Upgrade (2018)

Na tohle jsem se hodně těšil a jsem nesmírně spokojen. Parádní akční sci-fi co má fakt nápad a hlavně i super konec. Film má opravdu svižné tempo. Těch 90 minut uteklo jak nic a já se bavil po celou dobu. Hodně zvratů a dost akce. Logan Marshall-Green mě v téhle roli bavil. Jsem zvědav jestli něco takového někdy vznikne. Snímek je určitě svým způsobem originální i když pár odkazů se tu najde. 80%

• 27.8.2018  22:53

A pak, že to nejde. Kvalitní hororová filmařina bez trapných efektů a lekaček. Film je ze začátku rodinným dramatem kde je hodně smůly. Ale potom se to začne asi po půlce filmu překlápět spíše k hororu a finále už je nářez. Nějaký gore tu je ale je adekvátní té atmosféře, kterou si film postupně pěstuje. To napětí roste fakt tak pomalu a stupňuje se až tak, že jsem měl i husí kůži. Vyvolávalo to ve mě pěkně sklíčené emoce. Herecký výkony fakt super. Jediný co mě štve, je že jsem na zápletku celého filmu přišel díky rohožce. James Wan dokázal dělat kvalitní horory za pár peněz. Ale už to není ono. Teď je tu Ari Aster, tak snad mu to půjde tak skvěle jako u Hereditary. 90%

• 26.8.2018  22:03
    Brouk (2006)

Jo drogy a paranoia ti nasadí brouka do hlavy. Michael Shannon a Ashley Judd dobrý psycho výkon. 65%

• 26.8.2018  20:23

Podle skutečné události, která se odvíjí od politických problémů mezi Izraelem a Palestinou. Film, který není nikterak výjimečný až na to, že je podle skutečnosti. Pár známých hereckých tváří a herecké výkony úměrné snímku. Za shlédnutí to stojí ale jak říkám převratná filmařina se nekoná. Ale jako doplnění vzdělání je to dobrý. 60%

• 24.8.2018  23:49

Je to film na pohodu a do stejného stylu jako Dannyho Parťáci. Akorát je film zasazen do modního světa a šperků. Banda známejch hereček a fakt pohodová atmosféra z tohohle snímku dělá dobrého nástupce, včetně odkazů na filmy s Clooneym. Já se bavil a párkrát i docela zasmál. Na páteční večer je to docela dobrá volba. 75%

• 24.8.2018  19:05
    Mrakodrap (2018)

Die"The Rock"Hard in The Towering Inferno. Takhle se měl film jmenovat. Není to špatný. Docela to odsejpá a je jasný, že to bude přehnaný když jednonohý bezpečnostní technik skáče po nejvyšším mrakodrapu světa. Ale The Rock hraje bez humoru a i když má výcvik není takový badass. Stopáž je akorát a akce je ale konec je trošku digi bordel. Taková pohodová jednohubka to je. 60%

• 19.8.2018  16:00

Thajský vězení je peklo. Dobrej film o boji s vnitřními démony, sebou samým a taky trocha toho thajského boxu. Nečekejte žádnou Van Dammovinu tohle se opravdu stalo a není to nic pěknýho. 75%

• 15.8.2018  16:19

Nepřišlo mi to tak špatný jak je hodnoceno na csfd. Bylo to docela zajímavý a nápaditý já neříkám, že to neni blbý a hodně béčkový ale něco do originality to mělo a scéna s mrazákem hodně překvapila. Pohoda akčňák kde Samuel L. Jackson není badass motherfucker ale jen prostě president co nic neumí. Viděl jsem horší filmy, který jsou hodnocený dvakrát líp. 50%

• 14.8.2018  20:33
    Big Hit (1998)

Akční komedie co fakt pobavila a měla co nabídnout. Finální souboj ve videopůjčovně cool. Že jsem na ten film ale narazil až teď to nechápu. 75%

• 13.8.2018  22:07
    Máš ji! (2018)

Tohle byla po dlouhý době fakt skvělá komedie. Nebyla extra přehnaná a byla dost vtipná. Jedná známá tvář vedle druhý a padali i dobrý hlášky. 80%

• 12.8.2018  21:47
    Traffik (2018)

Trh s bílým masem je docela výdělečná činnost a proto si v severní Kalifornii banda motorkářů s drobnou pomocí vydělává na živobytí. Film má docela hutnou atmosféru postupem času a dobře se na to kouká i se sešlo dost známých tváří. Film má jen 90 minut a rychle uteče. Film bych rozhodně neřadil mezi špatné filmy, které se dostanou je do televize. Určitě se jedná o lepší B a pokud někoho tohle téma bere a thrillery jsou mu při chutí tak ať klidně do severní Kalifornie zavítá. 70%

• 1.8.2018  18:07
    12 Strong (2018)

Thor odložil kladivo a plášť a osedlal koně a vzal si M4. Porazil Al-kaidu, která měla tanky, kulomety, raketomety a minomety. Bylo jich 12 a měli jen koně plus 200 rebelů. Nevím jak moc je to přitažené za vlasy ale opravdu se stalo. Dobrých válečných filmů je teď jako šafránu a já se nebojím říct, že patří k těm lepším a co víc opravdu se to stalo. Film má tři větší jména v popředí jednotky ale je jasně vidět, že Thor to táhne hodně nahoru. Nicolai Fuglsig si natočil svůj první film a myslím, že to vzal za správný konec protože tohle se mu povedlo. Neříkám, že je to něco převratného ale film má něco do sebe. Mě atmosféra bavila a akční scény vypadali jak od Baye a ten je v nich fakt pan někdo. Pokud někoho baví tohle téma tak by měl zbystřit a dát tomu filmu šanci. Za mě 75%

• 29.7.2018  21:59
    Odnikud (2017)

Naprosto skvělá Diane Kruger. Silný příběh a famozní konec. 80%

• 24.7.2018  21:03

Po dlouhý době výbornej Willis. I když se jedná o remake klasiku s Charlesem Bronsonem, Tak tohle mělo sílu a bavilo mě to celých 100 minut. 70%

• 12.7.2018  21:45
    Escobar (2017)

Výbornej Javier Bardem fakt, že jo. Seriál Narcos jsem neviděl, takže nemůžu srovnat ale bavilo mě to. Narcos asi taky rozjedu ale tohle je povedený film podle knížky Virginie Vallejo, kterou ve filmu ztvárnila Penélope Cruz. Některý scény s násilím byli dost vostrý. 75%

• 11.7.2018  22:08

Mno co na to říct? Nic jsem od toho sice nečekal ale, že to bude takovej bullshit? to jsem fakt nečekal. 35%

• 9.7.2018  20:55

Nevím jestli to je tím, že jsem unavený ale já se fakt bavil. Vypnul jsem a koukal se na to jak se opět mydlí potvory a roboti velký jak mrakodrapy. Příběh nebyl ani zase tak pitomej a dobře se na to koukalo. 70%

• 7.7.2018  21:46

Vtipný jak jednička a více akční. Celý film se točí okolo kvantového světa a taky toho co Ant-man provedl v občanské válce s kapitánem Amerikou. Dvě hodiny cool, akční sci-fi jízdy. Dobrý je, že film neztrácí a to co bylo na jedničce super je i tady a za to jsem rád. Protože některý sequely nejsou zrovna dobré jako například Iron man 2. Film nikterak nerozšiřuje MCU ale jako další díla Ant-mana je to super. Já si to užil více než Black Panthera. Příště se potkáme s Ant-manem až v Avengers 4, tak snad to rychle uteče. 80%

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 18 24