666Carnage

Filmový Fanatik

<< předchozí 1 2 3 4 7 12 18 23
    • 12.7.2018  21:45
    Escobar (2017)

Výbornej Javier Bardem fakt, že jo. Seriál Narcos jsem neviděl, takže nemůžu srovnat ale bavilo mě to. Narcos asi taky rozjedu ale tohle je povedený film podle knížky Virginie Vallejo, kterou ve filmu ztvárnila Penélope Cruz. Některý scény s násilím byli dost vostrý. 75%

• 11.7.2018  22:08

Mno co na to říct? Nic jsem od toho sice nečekal ale, že to bude takovej bullshit? to jsem fakt nečekal. 35%

• 9.7.2018  20:55

Nevím jestli to je tím, že jsem unavený ale já se fakt bavil. Vypnul jsem a koukal se na to jak se opět mydlí potvory a roboti velký jak mrakodrapy. Příběh nebyl ani zase tak pitomej a dobře se na to koukalo. 70%

• 7.7.2018  21:46

Vtipný jak jednička a více akční. Celý film se točí okolo kvantového světa a taky toho co Ant-man provedl v občanské válce s kapitánem Amerikou. Dvě hodiny cool, akční sci-fi jízdy. Dobrý je, že film neztrácí a to co bylo na jedničce super je i tady a za to jsem rád. Protože některý sequely nejsou zrovna dobré jako například Iron man 2. Film nikterak nerozšiřuje MCU ale jako další díla Ant-mana je to super. Já si to užil více než Black Panthera. Příště se potkáme s Ant-manem až v Avengers 4, tak snad to rychle uteče. 80%

• 1.7.2018  22:16
    Rocco (2016)

Zajímavý dokument z porno průmyslu a konec jedné porno legendy. 65%

• 1.7.2018  19:38

Pohodová Dakota Fanning, která pěkně zahrála autistu. V tomhle filmu se dozvíte dvě věci. Za 1) autisti mají vždycky aspoň na jednu věc fakt velký talent a za 2) lidi jsou fakt svině a starají se jen o sebe. A tím myslím ty na který narazila po cestě do Los Angeles. Pohodička 60%

• 1.7.2018  18:00
    Psí ostrov (2018)

Dost originální a zajímavě dělaný animovaný film. Spousta známých herců propůjčila hlasy psům, kteří jako jediní mluví anglicky zatímco všichni ostatní japonsky. Mojí pozornost si to udrželo hlavně díky svému originálnímu příběhu. Určitě doporučuji už jen za tu originalitu, nápaditost a zpracování. 80%

• 25.6.2018  22:19

Steven Soderbergh natočil film, který bych od něj nečekal a mělo to občas docela sílu. Stalker byl fakt úchylák. Zajímavý filmeček z prostředí psychiatrické léčebny. Na to, že tam šla dobrovolně se to parádně zvrtlo. 60%

• 25.6.2018  20:50

Tak jsem si o víkendu zašel do letního kina na pokračování Jurského světa. Dal si k tomu v klidu pivko a první půlku filmu jsem se bavil ale pak přišla ta druhá. Děs a hrůza co se tam dělo. Film neměl jedinou scénu ve který bych nevěděl kdo koho sní nebo co se stane. Naprosto všechno předvídatelné a bez nápadu. Genetický pokusy jsou k smíchu a teď pozor spoiler. Dinosaurus naváděný laserem a zvukem už je fakt moc. Další co mě štvalo bylo to dítě. Herecký výkony hadr jediný kdo mě bavil je Chris Pratt a trochu ta chemie mezi ním a Bryce Dallas Howard. Co mělo sílu byla scéna po výbuchu sopky a odjezd z ostrova. Měl to v rukou režisér co něco umí, tak proč mam pocit, že to dopadlo stejně špatně jako minulý rok Transformers 5. Další megalomanský blockbuster co vše ukázal v traileru a vše přehnal a jako třešnička je otevřený konec a nájezd na třetí díl. Mno uvidíme snad se příště polepší. 55%

• 20.6.2018  22:05

Nikterak propracovaný scénář a i efekty nejsou občas super a taky potvory sem tam působily přehnaně a tím myslím víc než tu jejich velikost. Ale co se tomu musí nechat, že to byla docela zábava. Film na který se rychle zapomene ale já se na něj s chutí podíval a strávil u něj těch 100 minut. The Rock je sympaťák jako vždycky a myslím, že snad není role kterou by si on neužil nebo tam nevypadal dobře. Dostkrát jsem se i zasmál a krásně u filmu vypnul a užil si CGI demolici Chicaga. Nekoná se nic převratného ale bylo to lepší než poslední Transformers. A přece jenom je to stará gamesa, tak proč si jí nepřipomenout tímto snímkem. Za mě 65%

• 18.6.2018  21:34

Steven C. Miller si vzal do pracek film, který měl docela dobrý potenciál a hlavně povedený první díl. A posral všechno co mohl omlouvám se za slovník ale fakt to posral. Natáčí béčka s Brucem Willisem a teď stahuje ke dnu i Sylvestra Stalloneho. Tenhle film byl předvídatelný už po pěti minutách a efekty umí líp děti za prvního stupně základní školy. Trapnej příběh, který se snaží vydělat na předchozím dílu. Stallone mě tímhle zklamal, protože tohle je fakt brak. Skoro vůbec tam ani nehrál a místo Arnieho je tam Bautista, kterej vypadal asi nejvíc cool z celýho filmu. Mělo to tak 4 dobrý scény. A to natočili ještě prý rovnou třetí díl. Je mi jasný o co tam půjde, když jsem viděl tohle. Některý věci by měli zůstat nevyřčený a hlavně nenatočený. 25%

• 9.6.2018  21:28
    Terminal (2018)

Na tenhle film jsem se koukl jen proto, že tam hraje Margot Robbie a s ní Simon Pegg. Říkal jsem si, že to bude zajímavá kombinace a ona byla naprosto skvělá. Tenhle film mě překvapil na celé čáře. Zamotaný od začátku do konce furt to nedávalo smysl jen střípky a pak to přišlo velké finále. Tenhle film je opravdu zajímavý a skoro vůbec nepropagovaný a já si myslím, že je to škoda protože těch 90 minut s Margot Robbie jsou naprosto boží. 80%

• 9.6.2018  19:44

Jednička byla hodně dobrá ale tohle mě nebavilo tohle je špatný průměr a ty kliše nebo dementní chování některých jedinců ve filmu jak na straně oběti či vraha mě udivovali a neuvěřitelně rozčilovali. Pokud někdo chce vidět nový slasher mrkněte ale nečekejte žádné zázraky. 40%

• 9.6.2018  19:41

Tohle mě bavilo a to hodně. Atmosféra byla super a některý scény byli přímo geniální. Hlavní potvory sice mohli vypadat lépe a ne jak něco co vylezlo hodně ze sci-fi. Emily Blunt mě bavila a její manžel, který je vlastně opravdu její manžel i režisér snímku taky nebyl k zahození. To ticho, které třeba bylo i několik minut dlouho v některých scénách bylo opravdu super. Díky tomu mě ten film fakt bavil a já hodně pozoroval obraz a koukal co by se mohlo stát. Určitě si tenhle film zaslouží lepší hodnocení už jen pro jeho originalitu. 80%

• 9.6.2018  19:36
    Dark Crimes (2016)

Ponurý film o sadomasu, kde má hlavní roli člověk co mluví zadkem a má rozdvojenou osobnost. Řeč je Jimu Carrym. Film nemá nijak propracovaný příběh ale je to jen 90 minutek a docela to uteklo i když to bylo opravdu ponuré ale zvláštně natočené a tím myslím zajímavě. Odehrává se to v Polsku ale všichni mluví anglicky a vlastně kromě hlavních třech známých herců nic jiného nečekejte. Marton Csokas si to asi užíval nebo mi to aspoň tak připadalo. Trochu zamotané to bylo a jsou zde scény kde Carry fakt válí. Konec je docela zajímavý. 70%

• 24.5.2018  22:26
    Pomsta (2017)

Parádní francouzská jízda v hororovém stylu typu najdi a zabij. Jednoduchý film o 4 hercích ale tak parádně natočený. Ten styl, kterým to bylo natočený byl fakt hodně cool. Samoléčení v jeskyni nebo vytahování střepů z nohy bylo hodně drsný. Konec pak nemá chybu a je to jedna velká krvavá lázeň. Tohle mě chytlo a nepustilo celých 100 minut a já sem tý frajerce hodně fandil. 75%

• 24.5.2018  22:19

Byla super rychlá jízda plná akce a zvratů. Neustále se něco dělo nebyl prostor se nudit nebo znuděně koukat někam jinam. Opravdu je to film našlapaný akcí. Dokonce jsem si i během filmu zvykl na mladého Hana Sola. Další film ze světa Star Wars, který se netočí kolem síly a rovnováhy vesmíru. Já si tohle dobrodružství o pašerácích užil a Ron Howard to má prostě v paži a natočil super jednoduchý film, který ale baví. Nejlepší je ale stejně Chewbacca. Fakt jsem byl překvapený , jak rychle to uteklo. 85%

• 21.5.2018  20:57
    Pekelná noc (1981)

Kvalitní slasher z 80. let co má něco do sebe. Vraždy sice nejsou nijak drastické ale snaží se tu spíše hrát na atmosféru. Pobavilo a Linda Blair v dalším hororu takže za mě kvalitní průměr. 55%

• 16.5.2018  07:12
    Deadpool 2 (2018)

Nečekejte žádný převraty tenhle film nenašel ani lék na slepotu ale co má je Ryan Reynolds. Vybrečel si jedničku, který dala komiksovkám eRko, které obsahovalo násilí, hodně krve a sprostou mluvu. Mno a tak když měla jednička úspěch , tak do dvojky toho dal dvakrát více. Film má raketový start a jednu hlášku za druhou, Více narážek na X-Meny a celkově na MCU. Já se v kině takhle dlouho nenasmál a při jedné scéně jsem skoro brečel smíchy a nejen já ale celý kino. Je tu více černého humoru, více nadupaného soundtracku a je tu i více postav ale nijak to nekazí celkový dojem filmu. Není to nijak přeplácané. Akce je klasicky Deadpoolovská. Josh Brolin jako Cable je krutopřísnej. A Deadpoolova parťačka Domino, kterou hraje Zazie Beetz je ve filmu taky dost ostrá a sexy, má prostě štěstí holka. Je to super komiksový film, který možná časem spojí síly s dalšími mutanty od X-Menů a nebo ho i možná potkáme v MCU. Deadpool před premiérou prohlásil, že se trojka už píše a já se nemůžu dočkat. Tuhle postavu žeru od mala a Reynolds jí prostě dělá skvělou a stará se o ní. A já mu za to děkuji a za tenhle film mu dávám 100% kdo nemá sympatie k postavě jako já ať si ubere tak 20-25%. :)

• 12.5.2018  22:55

Tyjo tam bylo fakt úplně všechno. Hry, filmy, muzika a celý život geeka, Naprosto jednoduchý příběh obalený neskutečně krásným pozlátkem virtuální reality. Jakmile měl doma někdo kazetový hry, atari nebo první segu tohle ho bude bavit. Odkazy na všelijaký sci-fi, horory a akční filmy jsou vtipný. Přes dvě hodiny parádní akce a vizuálních efektů. Jen škoda, že jsem tuhle parádu neviděl třeba v Imaxu. Za mě 90%

• 12.5.2018  18:21
    Noční hra (2018)

Super komediální jednohubka, která baví a má tempo od první minuty do konce. Slušně zamotané a dobré herecké obsazení. 70%

• 8.5.2018  10:03

Trojice mladíku, kteří hrají sebe sama v dalším celovečerním filmu od Clinta Eastwooda. Film pojednává o situaci, která se opravdu stala a které tito tři mladíci čelili. Znali se od mládí a pak je jejich rošťárny rozdělili ale po X letech se dají dohromady dva z nich prošli vojenským výcvikem a jeden z nich byl i v Afgánistánu. Potom co jedou na trip napříč Evropou se jim ale stane věc, kterou nečekali. Do vlaku směrem do Paříže nastoupil terorista se zbraní a asi 300 náboji ve smyslu celý vlak vyvraždit a nebýt těchto tří kluků asi by se to povedlo. Jedná se o rekonstrukci této situace ale i je zde zapojen jejich příběh od mala. Za mě mají kluci fakt koule a mají můj respekt. Film třeba není taková špica ale ten čin rozhodně jo. 75% za film ale 1000% za to co udělali. :)

• 22.4.2018  20:10

Zajímavé drama, které se ale táhne. Je tu ale krásně vidět jak člověk nemá rád změny. Blake Lively je slepá ale díky operaci vidí aspoň trochu. Jason Clarke je manžel co dělá pro svojí ženu vše ale když začne vidět už z toho tak nadšený není. NA jedno shlédnutí to šlo. 60%

• 22.4.2018  15:16

Kýbl nudy se špetkou historie. Paní Winchesterová, která je majitelka fabriky na opakovací zbraně má depku a pronásleduje jí duch. Film s kvalitním obsazením ale neuvěřitelně nudnou atmosférou. Lekačky jsou naprosto neefektivní a zápletka taky nic moc. Bratři Spierigové zvrzali poslední Saw a i tohle. Za mě 35%

• 19.4.2018  21:40
    Mayhem (2017)

Kvalitní vyvraždovačka v kanclu s jedenácti patry. Glen z The Walking Dead dostane padáka ale na budovu je uvalena karanténa kvůli viru co stonásobně zvětšuje emoce a tak si tam každý řve, mlátí a souloží co chce. Takže docela zábavička a aby toho nebylo málo vše co uděláte v omámení viru tak je beztrestné. Na jedno shlédnutí pobavilo a slušný soundtrack. 75%

• 16.4.2018  21:00

Super film se sice ohranou zápletkou ale zato se výborným Gerardem Butlerem a pěknými přestřelkami. Konec trochu překvapí byl. Ani takhle dlouhá stopáž filmu nevadila a docela to uteklo. Lepší než Triple 9 a dost podobné Heat ale za shlédnutí to stojí. 75%

• 16.4.2018  09:05
    Nikdys nebyl (2017)

Joaquin Phoenix je herec, kterého jsem od Gladiátora nesnášel. Hrál tam šmejda tak dobře že mi lezl dlouhá léta krkem. Teď ho ale mám čím dál tím více radši. A tímhle filmem to jen potvrdil. Jeho herecký výkon zde je naprosto bravurní. Dlouhé pasáže ticha a vytříbené násilí dodává film fakt hutnou atmosféru. Asi to nebude bavit každého ale mě tenhle film opravdu sedl a jsem spokojený i s režií a když jsem koukal co paní režisérka ještě natočila, tak se velice rád kouknu na její jinou tvorbu. Film nemá složitou zápletku viděli jsme jí několikrát ale tahle měla svoje kouzlo a podle mě se to povedlo moc dobře. 80%

• 2.4.2018  19:56
    Veronika (2017)

Španělé horory umí ale tenhle nepatří k tomu nejlepšímu. Rozhodně je to ale lepší než poslední díl Insidious. Ve filmu bylo pár pěkných scén a taky dobrá atmosféra. Film na jedno shlédnutí ale ze světa Ouiji patří k tomu lepšímu. 60%

• 2.4.2018  16:22
    Tour de doping (TV film) (2017)

Tady se humorem taky moc nešetřilo a občas to bylo dost hustý. Nevím co u toho ty lidi berou za drogy ale doufám, že budou pokračovat. 75%

• 2.4.2018  16:21
    Sedm dní v pekle (TV film) (2015)

Něco bylo fakt moc ale jinak to bylo sakra humorné. Spousta známých herců a hodně dobrých vtipů a odkazů. 75%

<< předchozí 1 2 3 4 7 12 18 23