666Carnage

okres Rakovník
Filmový Fanatik

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25
    • 16.11.2018  22:46

Pro mě dosti zajímavá série a nějak si mě podmanila a dost mě bavila a i přes některý horší díly musím uznat, že ASH furt umí :) 70%

• 5.11.2018  20:04
    Equalizer 2 (2018)

Já jsem spokojený dostal jsem vlastně to co jsem chtěl a to je akorát další ukázková práce Roberta McCalla (Denzel Washington). Antoine Fuqua to teď pojal trochu jinak a ze začátku jen vidíme jak McCall pomáhá tomu kdo si to zaslouží.Potom přijde na scénu ta filmová linka osobní a je hotovo. Kdo je záporná postava zjistit skoro hned a asi se okolo ani moc temna dělat nechtělo. Akce je super a souboje taky. Finále mě bavilo a i to počasí se vydařilo. Klidně bych si dal další díly protože Denzel Washington tyhle role umí a mě dost baví a to je hlavní. 75%

• 4.11.2018  22:03

To co se stalo je neuvěřitelný( myslím ve špatném měřítku) a hrozný zároveň. Asi si nedokážu představit jak bych se zachoval. Existuje ještě jeden snímek, na který se určitě podívám protože tohle je spíše snaha o realistické zobrazení. Já bych ale rád věděl více a to mi určitě zodpoví ten další snímek. Snímek určitě nechává běhat mráz po zádech a nějaké té špatné myšlence se po konci snímku taky neubráníte. Opravdu nevím co bych dělal 72 minut na ostrově obklopeným jezerem a magorem co má nabito. Vžití do postav tu funguje ale snímek jako takový mě moc nezaujal. Něco mi tam chybělo tenhle snímek mi moc neřekl, tak asi proto. Doufám, že ten další snímek, který se tohoto incidentu týká mi ty odpovědi dá. Tenhle film ale hodnotím jen na 60% ale hodnotím pouze film jako takový událost rozhodně ne!

• 4.11.2018  20:26
    Summer Camp (2015)

Španělsko je dost známý tím, že jim horor jdou. Tohle je zrovna snímek, který i když má dost průměrné hodnocení, tak je ale koukatelný. Napětí tu je, násilí je úměrné typu hororu a pointa je jakž takž vysvětlena během filmu ale musíte dávat pozor. Rychle to uteklo a až na některé debilní chování postav je to lepší nadprůměr. 60%

• 4.11.2018  17:27
    The Haunting of Hill House (TV seriál) (2018)

The Haunting of Hill House je hororový seriál z produkce Netflix, který má zručného režiséra a ten svému řemeslu dělá čest i nadále. Mike Flanagan je v horor opravdu dobrý a myslím, že i jeho prvotní seriál je velice povedený. Asi se mi nechce psát o čem seriál je protože to si každá mlže přečíst a nebo mrknout na trailer. To já třeba neudělal a seriál mě dost bavil. Jsou díly, které nahánějí opravdu zvláštní pocit a seriál se nese v zajímavé atmosféře. Lekačky nečekejte spíše se tu vyhrabává postupně špína celé rodinky o kterou tu jde. Celý seriál provází i rozdílné emoce některé lidi máte rádi některé nesnášíte. Některým přejete to dobré některým zase ne. Strašidelný dům má svoje kouzlo a opravdu občas nahání husí kůži a na můj vkus je tu až překvapivě radostný konec. Seriál jsem ale slupl jak malinu a musím říct, že patří k tomu lepšímu co tento žánr nabízí a moje velké díky a uznání má Netflix, že tohle produkuje, dotuje a vůbec dává takové příležitosti. Fanoušci hororu a nadpřirozena by neměli vynechat. Deseti dílná série uteče jako voda a rozhodně až shlédnete musíte jako já uznat, že si děti potom co prožili a vyrostli našli dost zajímavá povolání. Za mě veliká spokojenost. 80%

• 28.10.2018  22:36
    Alfa (2018)

Alfa aneb jak před 20 tisíci lety se lidé naučili mít vlka domácího. Film má co nabídnout od začátku do konce. Příroda a hudba je okouzlující. Keda je syn náčelníka co neumí nic ale otec nad ním neláme hůl. Potom se stane nehoda a přichází docela slušný survival a nebere si servítky. Keda při cestě domu potká smečku vlků co ho napadne jednomu to vrátí ale nezabije ho. Jemu ho líto ušetří ho a po čase jsou BFF. Úplně bych to jako rodinný film neviděl ale rozhodně je to příjemný dobrodružný film a vztahu mezi člověkem a zvířetem. 75%

• 28.10.2018  20:49
    Ďábel (2010)

Výtah + pět lidí + hříchy = setkání s ďáblem. Film měl hlavu a patu. Občas mě štvalo jednání některých zúčastněných a taky herecké výkony trošku volali do nebes ale koukat se na to dalo. Vše bylo tak nějak propojené a ďábel měl nečekanou podobu. Takhle při neděli proč ne. 55%

• 28.10.2018  19:26
    Mara (2018)

Žánrově v pořádku a Olga Kurylenko je taky v pořádku. Ale scénář a režie moc ne. Příběh docela zajímavý i když párkrát to tu bylo ale to, že démona skoro porazíte obejmutím to sem nečekal. Nástupy démona byly docela cool ale to bylo skoro to jediné hororové v tomto snímku. 40%

• 28.10.2018  09:06
    Halloween (2018)

Tohle odporně smrdělo klasikou a když říkám odporně myslím tím to, že Michael Myers je ve formě a to v takový, že si to asi neumíte ani představit. Tohle je to čemu říkám pokračování, konečně někdo kdo natočil něco po X letech a nezvoral to. Ze začátku je jen takový pomalý tempíčko a samý kecičky, kde se dozvíme jak na tom všichni jsou po 40 letech. Ale jakmile se Michael Myers dostane na svobodu tak fíííha to je krvavá jízda. Přišlo mi, že snad vyvraždil celou ulici. Film má svoje tempo, které mu svědčí a hlavně i atmosféru a scény kde je úplné ticho jsou fakt srdcem tohohle filmu. Vraždy jsou vostrý a násilím se nešetřilo. Konec má hlavu a patu a já jsem naprosto spokojený. Jestli tohle Carpeneter viděl tak si myslím, že musí být taky nadmíru spokojen. Za mě 85%

• 25.10.2018  18:12

Mno a nebýt Joyho a pohledný Ali Larter byl by to špatnej vtip. 35%

• 25.10.2018  17:59

Jedná se o jednu jedinou misi skoro všechno se odehrává z kanceláře ministra a nebo bunkru plukovníka a pilota dronu ale ta atmosféra by se dala krájet. Mělo to sílu a tak slušné herecké obsazení. Asi to nic z toho není jednoduché ale někteří jedinci mě tam fakt vytáčeli. Zajímavý snímek, který mě ani ne chvilku neodtrhl od sledování. 75%

• 25.10.2018  16:30
    Bullet Head (2017)

Parta zlodějíčku uteče před policí do prázdné továrny. Tedy aspoň si to myslí. Je ta s nimi zavřený i pes, který je na steroidech a je používán k psím zápasům a svého trenéra sežral. Mno a tak začíná hra o život, Nakonec najdou i pěkný prachy ale pro ty si přijel majitel, který je i majitelem psa. Až na některý zbytečnosti se jedná o docela originální film s fakt perfektním obsazením. Nic extra to není ale za nápad a herce to docela jde. 55%

• 24.10.2018  21:53

Nikterak nadprůměrná komedie ale bavil jsem se. Je to spíše akční komedie ale dost scén bylo fakt dobrých a i jsem se několikrát zasmál a taky potěšila Praha a dokonce i česká písnička. Mila Kunis je top a já si film užil. Jako jednohubka na kterou si už asi nepodívám musím říct, že to opravdu šlo. 60%

• 24.10.2018  08:26
    Apostle (2018)

Thomas Richardson (Dan Stevens) je vyslán na ostrov kde se nachází jeho unesená sestra. Už na začátku tuší, že to asi nebude snadné a že po něm půjdou. A tak si vymění totožnost s jedním pánem na lodi a nepletl se. Film má 130 minut což je dlouhé ale film se snaží o vybudování nějakých vztahů mezi postavami a on tam nějaký ten vztah nakonec je. Ze začátku je spíš atmosféra dost tajemná a taková ta kde je strach ze sekty. Sekta uctívá něco jako "ONA" a mají docela zajímavé způsoby jak uctívat. Mno a pak se to začne kazit a zjistí kdo je Thomas Richardson (Dan Stevens) a taky nějaké ty vztahy mezi lidmi z vesnice. A pak přijde docela hukot a scény s očištěním a mlýnkem mají docela grády. Tohle asi nebude snímek pro každého a bude se nudit ale mě na něm něco zaujalo a docela sem si to užil a nijak zvlášť se nenudil, prostě zajímavý horor, který si postupně buduje grandiózní finále. Jsou tu i lidi, kterým fandíte a které by jste nejradši zabili sami. 75%

• 23.10.2018  18:46

Příběh naprosto jasný ani se nemohl nijak vyvíjet což vlastně zjistíte po 20 minutách snímku. Animace podobná jako u Final Fantasy Esence života. Docela dobře se na to koukalo. Rozhodně lepší než nějaký hraný díly této série. Takže proč ne. 60%

• 23.10.2018  12:17

Znám anime a mangu takže jsem věděl do čeho jdu. Zpracovaný je to dobrý, ten vizuál a souboje jsou dobrý ale ta zbytečně dlouhá stopáž, kde je skoro hodinu nuda je hrozná. Pro fanoušky tohohle stylu to asi bude vetší bomba ale já jen okrajově vím o co jde a tak mě zajímala hraná verze ještě když se toho ujmul Netflix. Škoda jen těch dlouhých nudných pasáží v prostředku filmu. Kdyby přidali více soubojů mohlo to být u chlup lepší tedy aspoň pro mě. 55%

• 23.10.2018  11:11

O proti jedničce jsem se tolik nebavil. Nebylo to špatné pokračování je to bylo to samé s trochou nudy a rodinnými problémy. 55%

• 22.10.2018  22:05

Další horor nehoror, který má až něco skoro ve finále. bez jakéhokoliv napětí, strašení a atmosféry. S klasickým klišé koncem, který byl jasný hned. Průměrný snímek co neurazí ale když ho neuvidíte nic se Vám nestane. A přitom příběh nezněl špatně jen to prostě bylo špatně napsáno a natočeno. 40%

• 22.10.2018  19:32

Takový normální jednoduchý příběh o zabijákovi/feťákovi co chce ušetřit život mladé holky. A taky díky ní najde odvahu jít za svojí rodinou a zabít svého šéfa. Plus nějaká ta akční scéna a je konec filmu. Sam Worthington dobrý, akce dobrý a film průměrný. 50%

• 22.10.2018  14:40
    The Wall (2017)

Na začátku se něco semele a pak už je vlastně koukáte na rozhovor amerického vojáka a arabského snipera. Sniper je velice chytrý a dost tomu přidává i konec snímku. Psychologická hra je zajímavá a snímek mě bavil a na to, že se tam toho zase tolik neděje to dost uteklo. Čekal jsem nějakou nudu ale ta nějak nepřišla protože mě zajímalo co bude, jak to bude a proč to bude a najednou byl konec. 70%

• 22.10.2018  13:10

Když jsem viděl trailer říkal jsem si, že to by mohla být dobrá zhovadilost a sranda. Jediný co to není je sranda. Film má 90 minut a to úplně zbytečně. Kdyby to mělo třeba jen 30 šlo by to. Jediný co je tam dobrý je těch 15 minut s Arniem, jenže to je až na konci a vydržet těch zbylých 70 minut je docela fuška. Jako film, u kterého se bude pít či se opájet něčím ostřejším a ve více lidech by to možná jako blbej vtip šlo ale jinak teda fakt ne. 20% a to jen za Arnolda Schwarzeneggera.

• 22.10.2018  12:39
    Wheelman (2017)

Film se skoro celý odehrává v autě. Už jsme to jednou viděli s Tomem Hardym ale ten měl jen problémy doma a v práci. Frank Grillo má problémy doma ale i u mafie a tak dělá po večer řidiče lidem co vykrádají banky a celý se to nějak zkomplikuje. Docela slušná jízda a byla i akce a 80 minutek uteklo jako voda. Řešení problému docela se zdá být jako dobré zakončení filmu. Dobrá jednohubka 60%

• 22.10.2018  09:51
    Slender Man (2018)

Tak tohle byla jedna z nejhorších věcí co jsem kdy viděl. Slender Mana jsem si párkrát zahrál a to mělo koule a docela při hraní tuhla krev v žilách. Ale u tohohle filmu jsem normálně usnul jaká to byla kravina. Některý scény byly docela slušný ale to nezachrání 90 minutový snímek. Velká bída 20%

• 21.10.2018  20:05
    Arizona (2018)

Slušná komedie říznutá thrillerem a násilím. 60%

• 20.10.2018  16:04
    Final Score (2018)

Viděli jste Náhlou smrt s JCVD? Tak tohle je to samé akorát o 23 let později ale místo na zimního stadionu je tu fotbalový a nejdu tu o prachy ale o politiku. Docela to šlo ale stejnak jsem se občas nudil a na to, že Dave Bautista je mariňák a vazba mi přišlo, že moc neumí ale střílet mu šlo. Kdo má rád akční B směle do toho, kdo ne tak ruce pryč akorát by jste se spálili. 45%

• 16.10.2018  21:22
    Delirium (2018)

Docela slušná psychologická jízda, která má super konec a dost mě to bavilo. Není to určitě nic světoborného ale pozornost si to zaslouží alespoň od fanoušků Hororů/thrillerů a psychologických snímků. 60%

• 14.10.2018  21:04

Průměrnej béčkovej akční film kde je velkej žralok. Koukat se na to dalo ale opravdu se o žádný zázrak nejedná. 55%

• 14.10.2018  16:57

Andy Serkis natočil svůj první film a hned na poprvé je to super. Film je o Robinovi, který ochrne na celé tělo krom hlavy a po čase se rozhodne, že teda v nemocnici neumře a chce domu. Během pobytu doma vymyslí za pomocí jeho přítele profesora invalidní vozík na kterém je přidělaný dýchací přístroj. Procestuje spousty zemí a dožije se dalších x let ikdyž mu bylo diagnostikováno max tři měsíce. Film mě bavil a Garfield byl super a to hýbal jen hlavou. Zajímavý snímek co stojí za shlédnutí. 75%

• 10.10.2018  21:33
    Pontypool (2008)

Skoro půl filmu se odehrává jen v rádiu a nic se neděje až na tu super atmosféru, která houstne a přeroste v super davovou psychózu. Dosti originální a bavilo mě to snímek tohohle typu jsem ještě neviděl a díky té nevědomosti co se děje a atmosféře tajemna je to dosti zajímavý snímek. 70%

• 9.10.2018  21:21

Docela povedená chata u jezera s magorem co rád dělá sochy ze dřeva a lidí dohromady. Home invasion dobrý s trochou toho gore a docela slušné tempo a až na pár pitomostí a jednoduchosti se jedná o nadprůměrný hororový kousek. 60%

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25