666Carnage

Filmový Fanatik

<< předchozí 1 2 3 4 8 14 21 27
    • 21.1.2019  21:50
    Slow West (2015)

Takhle to má vypadat. Když má film pomalé tempo má i menší minutáž. Moc se tu nemluví a i postav tu není moc ale naprosto to stačí. Michael Fassbender se tváří jako tvrdej psanec ale má srdce na správným místě. Kodi Smit-McPhee je zajímavý herec a jeho výčet filmů vypadá hodně slušně. Komorní western kde ale je dost mrtvol a finále se odehrává na fakt krásný krajině na to co se tam děje. 70%

• 20.1.2019  20:20
    Macbeth (2015)

Hutný to bylo. Michael Fassbender si jde tvrdě za trůnem skotského krále díky věštbě, kterou dostal od třech neznámých dam na jednom vřesovišti po boji. Macbeth jež zove se králem skotským a tím, který nemůže zemřít rukou muže, kterého žena porodila jest. Tak nějak takhle se tam mluvilo celý snímek akorát to bylo víc poetický. Jedná se o adaptaci Shakespearovy hry ale to si každý ví. Super záběry kamery to se musí nechat a vůbec ty souboje. Hned na začátku velká bitva a na konci souboj na zapálené louce je tedy lahoda pro oko. Michael Fassbender je pan herec a tohle ho očividně bavilo. Marion Cotillard je tu za Macbethovu ženu a poňouká ho ke špatnostem a ono jí hrát tu sviňku taky očividně bavilo. Velice pěkné zpracování 400 let staré divadelní hry, kde je chtíč po moci snadná cesta jak někoho připravit o jeho život. 75%

• 20.1.2019  19:03

Super snímek o vesmírných rangerech. Hlavním hrdinou je zde automechanik a jeho nový kámoš robot. Na tohle jsem mrknul protože tento film je na motivy hry, která vyšla na herní konzoli Playstation. Taky jsem zjistil, že se na hlasech těchto potvůrek podílelo spousta známých herců. Film odkazuj hodně na hry, takže je možné, že to bude bavit buď jen fanoušky hry a nebo děti ale já na animák rád hodím očko a navíc ještě když je podle hry. Takže za mě spokojenost. 70%

• 20.1.2019  18:40
    Mudbound (2017)

Musím se přiznat, že tenhle snímek jsem jel na dvakrát protože film má 2 a čtvrt hodiny a první polovina byla naprostá nuda. Některý scény byly zbytečný a zdlouhavý. Poslední půl hodinka ale však vytáhla eso v rukávu a byla nadupaná napětím a nenávistí. Tenhle sníme určitě má co říct a občas se nekouká dobře na to jak to bylo. Garrett Hedlund je hvězdou tohohle snímku a já jsem rád, že jsem to nakonec přetrpěl dokonce a celý tento snímek viděl. Opět je to z produkce Netflix, takže ne každý se o tom dozví. Pokud Někdo rád drama kde hraje hlavní roli rasismus tak mrkněte protože v tomhle snímku je vidět, že si černochů nevážili ani když za ně bojovali ve válce. Jak říkám snímek má pomalý tempo ale posledních 30 minut to vytáhlo na lepší hodnocení. 65%

• 20.1.2019  18:07

Postupně doplňuji filmy kde hraje Mark Wahlberg protože mám toho herce dost v oblibě a tohle mě bavilo. Klasická akční jízda z devadesátek. Sem tam nějaký humor a hromada těl. Tady se sice víc střílelo než pralo ale to rozhodně nevadí. Trochu zamotaný ale hodně předvídatelný. Za mě 60%

• 20.1.2019  15:45

Netflix přišel z vlastním snímkem, který jede ve stylu sním The Raid (Zátah) a přivedl si i protagonisty prvního snímku Iko Uwaise a Joe Taslima. Tenhle snímek obsahuje nějaký příběh, který tu ale vlastně nemá moc velkou roli. Tenhle snímek je spíš o tom, že jsou to dvě hodiny dlouhá jatka. Tady se násilím opravdu nešetřilo. Některé bojové scény jsou fakt dobře natočeny a to i z pozice kamer či zvláštních úhlů záběrů. Přechází se tu z scény na scénu a vždy tam je hodně krve nebo nějaký ten orgán venku. Poslední dva souboje tedy ženské kolo a finální kolo hlavních borců bylo něco hodně hustýho. Tohle asi nebude bavit každého ale každé kdo viděl výše zmíněný snímek by měl tyto žně vidět. Indonésie je těmito snímky profláknutá a já nejsem vůbec proti. Iko Uwais je sympaťák a jeho bojový styl se mi libí. Takže každý milovník bojových či akčních náloží by měl ochutnat tuhle řezničinu s příchutí hromady mrtvol. 75%

• 20.1.2019  14:23

Dostali jsme další dobrodružství Johnnyho Englishe a já se ptám bylo to nutné? Rowan Atkinson už vykrádá sám sebe což je škoda a příběh taky nenabízí zrovna nic nového. Anglie a celý svět opět v ohrožení akorát, že teď díky moderní technice. Některé vtipy ušli ale jinak to bylo normální a pro mě docela zbytečné. První díl byl zábavný a dobrý. Dvojka už moc ne a třetí díl byl asi úplně zbytečný a doufám, že další pokračování už nebude. Olga Kurylenko jako bývalá Bond girl se snaží být i tajná English girl a to je na tom asi to jediný dobrý. Koukl jsem se z toho důvodu, že jsem viděl dva první díly a taky, že mám rád humor Rowana Atkinsona ale tady ho nebylo moc a nebo to bylo spíš trapný než vtipný. 45%

• 20.1.2019  13:07

Akční ponorková jednohubka s Gerardem Butlerem. Film je to jednoduchý a točí se okolo vztahu Ruska a USA. Nějaký generál v Rusku se rozhodne udělat převrat unese prezidenta a potopí americkou ponorku. A tady máte zápletku celého snímku. Pak jsou tu souboje ponorek a 4 členného komanda v Rusku. Dalo se na to koukat a docela to uteklo ale tohle je ten snímek, na který rychle zapomenete. Mihli se tu známější herci jako Oldman, Common nebo Nyqvist ale jak říkám snímek pouze na jedno shlédnutí. 60%

• 10.1.2019  20:45
    Bumblebee (2018)

Tak jsem si zašel na Čmeláčka a bylo to opravdu povedený. Je to vtipný, akční a svižný. Triky opět hezký a akce velice přehledná a pěkná a hlavně jí tam není přehršle aby to nějak kazilo film. Film je spíš o nalezení přátelství a toho, že mít kámoše robota je fakt cool. Já si film užil a díky jeho délce nebyl prostor se nudit a s Čmelákem to byla jízda. Jeden z nejlepší filmu o Transformerech a jsem rád, že Bay už tuhle sérii opustil protože už jí neměl co nabídnout. Travis Knight to uchopil dobře a já doufám, že další snímky buď sním nebo s někým jiným budou v tomto stylu. 80% P.S. Film jsem viděl s českým dabingem a díky tomu jsem měl pěti minutový záchvat smíchu a může za to Alf.

• 9.1.2019  22:22
    Pátrání (2018)

K tomuhle filmu jsme přišel jak slepý k houslím a musím říct, že jsem spokojen. Zajímavě natočený snímek o chlapíkovi co má v životě smůlu. A i když svoji dceru asi nezná tak jak by měl, tak je docela odhodlaný a chytrý. Film má super zvraty a styl kterým je to natočený je dost originální a hodně ukazuje dnešní dobu a jak se díky internetu dá udělat hodně. John Cho, který je spíše známý z komedií tak tuhle dramatickou roli zvládl velice dobře. Film má tempo, vtáhne Vás a je to něco jiného, takže určitě palce horu. 80%

• 6.1.2019  22:38
    Hlad (2008)

Tohle bylo hodně výživný. Fekálie po stěnách co tvoří umění pak očista a nakonec 66 dní hladovka. IRA se moc dobře neměla co se vlády ujala spíše Britská vláda. Skoro one man show pro Michaeal Fassbendera a Steve McQueen taky dobrý. Scéna kde je rozhovor s knězem trvala čtvrthodiny a kněz odešel docela rozebraný. Z toho jak na konci Michael Fassbender vypadal mi nebylo úplně dobře. Na Christiana Balea a jeho Mechanika to nemá ale rozhodně to chtělo herecký um a odhodlání tohle natočit. 75%

• 6.1.2019  21:10

Tak tohle byla síla. Tenhle film je vtipný a zároveň vážný. Vtipné je už jen to, že se černoch stal členem ku-klux-klanu a nahradil ho fyzicky žid. Několikrát jsme se fakt zasmál ale ty předsudky ohledně rasy kort v Americe nejsou fakt pěkný. Je rasismus a rasismus. Tohle ale bylo opravdu místama na hlavu to jak nějaký jedinci smýšlejí. Herci to mají fakt super zahraný, jak na černé tak na bílé straně. Tady jednoznačně vyhrává ale Adam Driver. Film se vezl v takové řekněme pohodové atmosféře i přes nějaká individua. Ale konec tomu nasadil opravdovou korunu. Co uběhlo posledních 5 minut filmu jsem nevěděl co má říct bylo v místnosti najednou hrobový ticho a já si jen v hlavě říkal jako vážně? Spike Lee to natočil dobře a rozhodně tohle patří k tomu lepšímu za rok 2018. 80%

• 2.1.2019  22:15

#měljsemjíplnýzuby Nejhorší na tomhle filmuje, že to klidně může být pravda a nejenom to ale ono se to i děje. Fakt jsem doufal, že to nějak odnese a a oni ji ještě podpoří. Snímek zajímavý a i známé herecké obsazení. A dotýká se tématu, který je dnešní a někdo je opravdu schopný zajít daleko. Dobře natočené a psychologický vývoj postavy je tu natočený tak dobře, že jsem měl chuť jí sestřelit čím dál tím více. 60%

• 30.12.2018  22:01

Tohle byla hodně velká nuda. Nevadí mi dramata ani to o čem to je ale má to dvě hodiny a je to fakt nuda. Nijak mě to ani nezaujalo tenhle letní gay-románek byl pěkný omyl. 35%

• 30.12.2018  17:35

Tahle dějová linka tu byla snad 100x nepřináší to nic nového. Nového je tu akorát to, že Bradley Cooper se posadil i na post režiséra. Povedlo se mu to natočit moc pěkně, jak dramatické scény tak i ty velké koncertní. a hlavně to i dobře zahrál a Lady Gaga na to, že to není herečka taky docela válela. Ale u mě je problém s tím, že mě ten film nějak nebral. Co se týče zvratů všechno se dá čekat a ani po emocionální stránce mě to nijak nevzalo. Film je to určitě pěkný a dobře zahraný ale mě nijak neokouzlil. Své příznivce si to určitě najde pro mě je to ale jen snímek co jsem si odškrtl ze seznamu filmů co chci vidět v tomto roce. 60%

• 28.12.2018  23:12
    Muzzikanti (2017)

Toto je film co je velkým přísunem do české filmografie. Nic tak špatného jsem dlouho neviděl. Tohle je tak špatný, že jsem rychle vychrupl flašku tullamore dew aby to bylo nějak snesitelný. Pavel Kříž je něco otřesnýho a muzika toho filmu je kvalitní jako vodka s názvem Stalinovy slzy. V tomhle filmu si zahrál snad každý kdo si chtěl sáhnout na nějaký dno. OTŘESNÝ!! 5%

• 26.12.2018  22:12

Mysteriózní komedie. Abych byl upřímný koukal jsem na to vůli Blake Lively a ono se to dalo. Bylo to, svižný, vtipný a dobře zamotaný. Z toho co Paul Feig natočil je tohle asi jeho nejlepší počin. Má to skoro dvě hodiny a nikterak jsem se nesetkal s nudou. Detektivka ani komedie roku to není ale určitě je to příjemný film na který se dobře kouká. 70%

• 26.12.2018  20:05

Smrdí to Tarantinem ale docela dobře. Film je zamotaný ale s jednoduchým příběhem obaleným postavami, které mají zajímavou i nudnou historii. Dost se tu odehrálo a i když vezmu v potaz scény kde se jen mluvilo tak musím říct, že nebylo moc prostoru pro nudu i když film má 140 minut. Film má dobrý herecký ansámbl v čele s Jeffem Bridgesem. Já si film užil a to kouzlo 70 let na mě docela dolehlo z té televize. Díky muzice, prostředí a vůbec tomu jak byl hotel postavený. Drew Goddard pro mě známé jméno protože jeho předchozí chatu v horách jsem viděl nejednou a baví mě do teď. Tento snímek mě bavil taktéž, takže jen tak dál. 70%

• 23.12.2018  21:17

Viděl jsem horší věci ale tohle mělo občas šťávu. Všichni byli sice tupí a občas se chovali stupidně a zabijáci byli hodně nesympatický, tak se na to dalo koukat. Konečně na mě dolehlo to kouzlo Vánoc. Určitě mrknu u na první film z roku 1974. 45%

• 23.12.2018  19:55

Jack staví dům je další snímek od Lars von Triera. Film má dvě a půl hodiny a nuda se mě úplně nedotkla ale kratší to tedy rozhodně být mohlo. Nevím zda je to mnou ale ani to ve mě nevyvolalo nikterak špatné pocity jak jsem se dočetl různě po internetu. Kontroverzní snímek to určitě je. Co se týče příběhu jedná se cestu do hlubin vrahovi duše. Těla se postupně kupí ve velkém mrazáku a i to jak se k nim dostal je občas drsný. Snímek je určitě zajímavý a pozornost si zaslouží ale nebude pro každého. Já jsem si na něm něco našel ale taky to není můj šálek kávy. Matt Dillon si roli asi užil a docela to zvládnul s nadhledem. Já se bál, že bude stejně pitomí jako v posledním Alienovi a to se nestalo. Jediný co mi přišlo zbytečné byl epilog a i když chápu co tím chtěl básník říci, tak mi to nebavilo. Když je do toho zapojeno moc artu smrdí to průšvihem. Tady to ale jakž takž ukočírovali. 70%

• 20.12.2018  22:28
    Bird Box (2018)

V tomto roce jsme dostali Tiché Místo, které mělo docela slušné ohlasy a tak vyšel dosti podobný film, který je podle knihy kterou jsem ale nečetl. Film je rozdílný o proti Tichému místu tím, že zde nesmíte koukat a vidět věci. Trochu to i připomíná stalo se. Z ničeho nic začnou lidi šílet a zabíjet se ale když si zakryjí oči tak jsou v pořádku. Proto jsou všude zabedněná okna a pásky přes oči. Film má místy dosti hutnou atmosféru a zvraty, které trochu čekáte ale užíváte si je. Film má tedy hodně zvučná jména na herecké soupisce. Hlavní protagonistkou je těhotná Sandra Bullock a nebo třeba nerudný soused John Malkovich. Film má dvou hodinovou stopáž ale díky tomu, že se furt něco dělo a taky díky atmosféře docela uteklo. Netflix si umí získat zajímavé projekty a i herce. Co se týče režie tak tuto režisérku neznám ale potom co jsem nahlídl do její portfolia jsem si řekl, že nějaké její snímky okusím protože vypadají zajímavě. Díky tomu, že to vyšlo ve stejný rok jako Tiché místo se to bude hodně srovnávat ale to já bych nedělal i když jsou si snímky v některých věcech hodně podobné každý je tak trochu originál a mě bavili oba. 80%

• 17.12.2018  22:30

Tak jsem si dokoukal zvířátka jsem z toho nějaký zmatený. Bylo tam toho na mě nějak moc. Kdo je tedy vlastně kdo a čí je ten a čí zase ten? A kdo je ona? Jednička mě asi bavila o o mnoho více. Nabídla hezký svět a zvířata a nějaký ten lehčí příběh. Já vlastně ani nevím zda to co dělá jsou nějaký zločiny jestli jo nebylo jich tam tedy moc vidět. Libí se mi jak jsou zde věci z Harryho Pottera jako například postavy a předměty, které provázeli celou tu sérii. Epické bylo finále ale to je docela málo na 130 minut. Uvidíme co dál, prý má být snímku dohromady pět a za dva roky už bude třetí tak snad to bude celý nakonec dávat dohromady hlavu i patu. Svět je to hezký a má co nabídnout tak nám to sakra nabídněte. 60%

• 16.12.2018  18:28

Super animace, dobrý příběh, svižné tempo a skvělá komiksová atmosféra. Moc povedený animák, který ocení nejeden děti ale i dospělý a to nejen vtipem ale i celkovým příběhem. Konec roku nám naservíroval docela povedené komiksové snímky a já můžu jedině doporučit. Určitě si snímek shlédnu ještě jednou v originálu protože si rád poslechnu Nicolase Cage. Je to velká barevná jízda, která by nemusela zastavovat a mohla by chrlit jeden takovýto snímek ročně. 85%

• 14.12.2018  07:33
    Aquaman (2018)

James Wan to dokázal a dostal DC z nejhlubší hlubiny zpět na povrch. Film má hlavu a patu a je tak trochu origin a taky pokračování potom co se dělo v Justice League. Film je svižný, vtipný a furt se něco děje. Film není přeplácaný i když se zde objevují dvě záporné postavy. Hudební podtext je naprosto skvělý a muzika mě fakt bavila stejně tak hraní si s kamerou, některým scénám to dodalo docela šťávu. Klasický digitální bordel se opět konal jak je u DC známo ale zde je přiměřený a hlavně je to pod vodou, takže je to poprvé kdy je docela oprávněný. Jason Momoa je tahoun a neuvěřitelnej sympaťák a hodně mě bavil a myslím, že si tu postavu užívá. Amber Heard je kočka a její postava mě bavila taktéž . Nejvíc mě překvapil Dolph Lundgren a John Rhys-Davies, který zde sice jen dabuje ale hned jak promluvil tak jsem zjistil, že to je sám Gimli. Když to shrnu máme tu super fantasy snímek se slušnou a přehlednou akcí a vtipem, který se hodí a taky plno barev. Nejlepší DC snímek od Muže z oceli. 80%

• 11.12.2018  22:33

Knihu džunglí mám hodně rád a tohle zpracování je dost zajímavý a pojaté trochu jinak. Hromada slavných lidí se podílela na tom dát džungli hlas. Dobrý příběh, dobře udělané a svižné. Andy Serkis si natočil svůj další snímek a já jsem sním spokojený. Na večer je to velice příjemný film a jak říkám tohle pojetí tu ještě nebylo a o to to bylo zábavnější, že to nešlo přes kopírák kreslené z roku 1967 jako to udělal Jon Favreau v roce 2016. Tím ale neříkám, že by byla nějak špatná to určitě ne. Za mě pěkný a povedený snímek 85%

• 11.12.2018  21:38
    Vdovy (2018)

Nelítostný souboj ani Dannyho parťáky nečekejte ale thriller snaze přežít to jo. Tři vdovy po lupičích co dluží mafii 2 miliony. Má to svoje tempo, které tomu svědčí a hlavně tři ženy které hrají dobře. Ale musí se nechat, že největší herecké výkony na sebe strhli dvě vedlejší postavy a to Colin Farrell a Daniel Kaluuya. Příběh je jasný a čas neúprosný a tak se tři vdovy rozhodnou pod tlakem Violy Davis jednat. Zvraty super i samotné provedený amatérské loupeže je dobrý. Film určitě patří k tomu lepšímu co uzrálo za rok 2018 ale něco mi tam chybělo nejspíš. Steve McQueen zatím jede slušné snímky uvidíme s čím přijde dál. 75%

• 11.12.2018  21:29

Film který se tvářil jako něco lepšího ale ve skutečnosti je univerzální scénář typu B obalený zajímavým příběhem. Hezké zpracování a efekty jsou tu k plusu a taky to, že se neustále něco děje ale jinak je to průměrná věc, která brzo bude zapomenuta. Ani to, že se pod to podepsal Peter Jackson na tom nic nemění. Za těch 60 kč o levnou neděli to neurazilo ale ani moc nenadchlo. 55%

• 2.12.2018  22:43

Taková průměrná postapokalyptická pohoda. Jednoduchý příběh ale celkem pěkný ty gangy. Dokonce se i furt něco dělo a nebyla to vyloženě nuda. Takhle při neděli proč ne. 50%

• 2.12.2018  21:09

Pár známějších tváří a docela slušný násilí. Průměrný horor s nikterak převratným scénářem ale koukat se na to dalo. Těch 85 minut docela uteklo a já se ani moc nenudil. Vraždy docela ušli na takhle průměrný horor a to myslím i efekty. Jednohubka 55%

• 1.12.2018  22:44

Je to velkolepé hudební dílo a Freddie Mercury byl velkolepý zpěvák. Ten film odsejpá tak rychle, že sem až byl trochu zklamaný, že to skončilo. Film je průřez vlastně vším. Osobním životem, to jak se dostal ke kapele a jak se proslavili a taky jak to v kapele fungovalo i jeho nemoc. Přistihl jsem se několikrát jak se u filmu prostě jen culím a užívám si to a taky jak si notuju s každou písničkou. Rami Malek je fakt výbornej a já cítím Oskara. Dozvěděl jsem se i něco navíc co jsem nevěděl což mě taky potěšilo. Líbilo se mi jak na některý písničky přišli a čím vším si prošli. Queeni jsou a budou rocková legenda a stejně tak i Freddie Mercury. Úžasnej film ale jen si nemyslím, že je to 3. nejlepší film. Životopisný filmy se hodně přeceňují jen díky tomu, že to je o někom kdo něco dokázal a nebo se ztotožníte s jeho činy nebo zrovna zde s jeho tvorbou. Není moc co vytýkat protože muzika výborná, herecké výkony jsou výborné a jako celek je to fakt super. Film plný emocí u kterého vypnete a užijete si rockovou jízdu Legend. 85%

<< předchozí 1 2 3 4 8 14 21 27