666Carnage

Filmový Fanatik

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 27 36
    • 5.5.2021  22:15
    The Owners (2020)

Takový příjemný home invasion o páté. Anglický hororový snímek co se docela povedl. Bylo mi jasné, že se to nějak zvrhne ale takhle zase ne. 60%

• 30.4.2021  21:04
    Honeydew (2020)

Pomalé a ponuré tempo ve snímku, který se nesnaží děsit ale spíš šokovat a znechutit. Ta stará paní je fakt odporná a jde z ní fakt nepříjemný pocit. Ale zase na jednu stranu poradil jim to bůh. 65%

• 7.4.2021  19:09
    Come True (2020)

Tento snímek byl dosti zajímavý. Ty snové scény byli naprosto skvělý. Potom jsem si říkal, že ke konci to asi nebude takový jak jsem si představoval. . Potom ale přišla poslední minuta a ta to vystřelila hrozně nahoru. Soundtrack naprosto skvělý. 75%

• 25.3.2021  19:19

O víkendu jsem si to v klidu pustil a musím říct, že magalomanská stopáž utekla hodně rychle. Film je takhle dost komplexnější a dává větší smysl. Třeba válka starých bohů byla hodně dobrá. Film není úžasný ale je lepší než to co se vyrodilo v roce 2017. Tam je vidět, že dva odlišní režiséři každý s jinou vizí a tlačící studio nedělá dobrotu. Je to popkornovka a bavil jsem se. Třeba takový finále, které dostalo temnější háv bylo o moc lepší než to předtím. Původní JL ode mě dostalo 40% .Tahle dostane 60% a nevylučuji, že se nepodívám znova. P.S. Ben Affleck je opravdu dobrý Batman.

• 16.3.2021  21:24
    Cherry (2021)

Tak to sakra jo. Tom Holland hraje jako o život a je to asi jeho nejlepší role. Film ve mě vyvolal snad všechny pocity co jen šly. Od radosti po zhnusení. Občas jsem se koukl jinam když jsem viděl scénu co nebyla dvakrát příjemná. Tady prostě víte, že takhle to klidně může být a je to dost reálné. Veliké překvapení a rozhodně doporučuji. 85%

• 20.2.2021  21:51

Sedlo mi to já se bavil. Čekal jsem víc komedii než drama ale i tak to bylo dobrý. 75%

• 20.2.2021  18:34
    Boss Level (2020)

Svižná akční jednohubka s nádechem videohry. Frank Grillo je sympaťák a celý film utáhne v klidu sám. Vtipy a odkazy super. Povedený kousek. 75%

• 1.1.2021  21:01

Neuvěřitelná chuťovka. Věděl jsem o filmu ale nic jsem si nezjišťoval o ději a ni neviděl trailer a Vám to doporučuji taky. Film celou dobu působí jako survival horor s vlkem v lese ale opak je pravdou. Krásná příroda, suprová atmosféra a grandiózní finále. 80%

• 1.1.2021  19:26
    Chlast (2020)

Výborný Mads Mikkelsen a jeho film plný chlastu a syndromu vyhoření. Konzumace alkoholu každý den a držení správné hladinky aby si člověk udržel čistou mysl a taky věčný optimismus je zajímavý nápad. Jenže je tam vždycky nějaké ale. Na film se velice příjemně kouká a je vidět, že experiment opravdu funguje i s tou nepříznivou částí. Alkohol dodá sebevědomí a odbourá strach ale tady spíš chlapci experimentují s tím jestli to z nich zase udělá ty bouráky, kterými byli kdysi a jestli je díky tomu přestane život srážet na kolena. Každý si z tohle filmu vezme asi svoje ale rozhodně to stojí za vidění. 80%

• 30.12.2020  11:53

Příjemná jednohubka ve stylu roadmovie o klukovi co má downův syndrom a chce se stát wrestlerem. Potká Shia LaBeoufa ztroskotance co utíká před svými činy ale zažijí spolu super dobrodružství. Film je občas vtipný, občas poučný ale hlavně je o tom, že lidi jako je Zack jsou dost silný. A hlavně v něčem rozhodně lepší než obyčejní lidé. 75%

• 30.12.2020  11:48
    Monos (2019)

Vizuálně zajímavý snímek o bandě partyzánů kterým je sotva 18. Doslova je tu vidět, jak to některé změní k nepoznání a že mezi rozumem a šílenstvím je tenká hranice. Dost věci bylo nevysvětleno ale to je v celku asi jedno. Snímek určitě zajímavý ale jen na jedno shlédnutí. 55%

• 30.12.2020  11:44

Tenhle film nelze hodnotit jinak než jako propadák roku. Na film jsem se těšil. Trailer sliboval barevnou akci a já doufal, že u DC se blýská na lepší časy. A to se nestalo má to megalomanskou stopáž, která tomu podkopává nohy pomalu nejvíc. Scénář psal někdo, kdo chtěl aby se lidi uvolnili u 80. let a dopřáli si naivnost té doby. Prakticky všechnu akci jste mohli vidět v traileru. Je to špatná romantická komiksovka, kterou docela zachraňují dvě hlavní protagonistky a to jen díky tomu, že se na ně dobře kouká. Jinak je to kýbl nudy a Pedro Pascal je výborný Mandalorian ale tady stál za.....! Mrzí mě, že to dopadlo takhle špatně protože já se na to opravdu těšíl. Trailer s výbornou muzikou mě navnadil a tady jsem dostal barevný žblé s vybrakovaným Zimmerem. Patty Jenkins by toho měla nechat a rozhodně by neměla strkat prsty do světa Star Wars. 40%

• 22.12.2020  20:18

Od pátého dílu Impérium vrací úder jsou tohle nejvíc STAR WARS a já děkuji stvořiteli a fanouškovi tohoto světa. Díky Jone Favreaue. 100%

• 8.11.2020  20:20
    Papírový dům (Netflix verze) (TV seriál) (2017)

Za jeden týden čtyři série najednou. Seriál u kterého jsem byl napnutý jak struna a potřeboval víc a víc. Několikrát jsem si vymýšlel podle jakého města bych se jmenoval. Husí kůže tu byla snad 5x. Opravdu mě tohle chytlo a nepustilo do konce. Už se nemůžu dočkat poslední série a jak to celé dopadne. Já doufám, že si dají záležet a uspokojí všechny fanoušky. Nejde jinak než nevypálit plnou palbu 100%

• 25.10.2020  21:00
    Vyšinutý (2020)

Maximus Decimus je naprosto přesný protože Russsell Crowe je maximálních rozměru a decimuje jednu rodinu. Já si myslel, že to bude nuda a ono to bylo hodně napínavý a Crowe byl fakt zlej a chvílema nechutnej. Většinou hraje hodný a nebo občas šlápnoucí vedle postavy ale zde na to jde fakt zvostra. Tempo nepolevuje a jede se až do konce a za cca 80 minut je po všem. 75%

• 25.10.2020  18:57
    Kadáver (2020)

Netflix nemá moc dobrých hororů ale tohle se povedlo. Super nápad i atmosféra a chvilkami to opravdu bylo zamotané a finále bylo fakt drama. Nápad s divadlem dobrý a určitě to patří k tomu lepšímu co Netflix nabízí(v tomhle žánru). 70%

• 25.10.2020  18:34
    Frčíme (2020)

Pixar prostě nedělá špatný filmy a i když Vás neosloví příběh tak animace prostě jo. Mě teda bavilo obojí a užil jsem si to celý. Nápadů to mělo dost a vtipů taky. 80%

• 25.10.2020  18:31

Tohle mi sedlo. Post-apo svět potvory ošlehaný příběh a super konec. Dylan O'Brien je sympaťák a film táhne. Pes byl taky skvělý. Film má hlavně tempo a díky zajímavému světu s výpravě se nenudíte. Velice příjemný film 75%

• 25.10.2020  18:26
    Rebeka (2020)

Remake Hitchcockova snímku z roku 1940, který je podle knihy dorazil na Netflix. Koukat se na to dalo ale za mě zbytečně dlouhé. A film zapadne do vod průměrnosti a to hlavně díky tomu, že se skoro nic neudálo v první hodině snímku. Potom už to docela šlo ale na lepší než průměrné hodnocení to není. 50%

• 20.10.2020  18:52

Takový nijaký. Jsem asi po všech těch hororech na ledacos zvyklej a čekal jsem to zajímavější. 40%

• 20.10.2020  18:50

Tohle byl Španělský film jak se patří. Divný, zvrácený a šokující. Tři příběhy propojené dohromady a občas tak zvrácený až to není možný. U nich vždycky narazím na nějakou kuriozitu co musím vidět a vždycky mi to baví ať je to jakýkoliv. Někdy více někdy méně ale tohle bylo morbidně vtipné. 75%

• 20.10.2020  18:46
    Zdravotník (2020)

Španělé umí lepší filmy. Tohle byl průměr a to i když tam hráli dobří herci. Natočené to bylo dobře ale čekal jsem asi něco víc. Žádný nepředvídatelný zvrat a ani nic Španělům podobného. 55%

• 20.10.2020  18:39

Na tuhle šlehu jsme narazil na Netflixu a o to větší mazec je, že je z Polska. Polská variace Fincherovi Sedmičky. Herci normální ale příběh výborný a hlavně i zápletka a smrti. Hlavně film je krátký a má furt tempo. Každých pět minut se něco děje a film jede kupředu. Tenhle film mi opravdu sedl. I když jsem v půlce film prohlédl, tak konec přidal překvapení navíc. Výtečný 85%

• 20.10.2020  18:30

Průměrný Sandler se všema kámošema na place. Vykrádá retardovaného Nickyho satana jr. Párkrát jsem se zasmál a jako jednohubka na Netflixu to šlo ale tuhle Sandlerovku už znova vidět nepotřebuju. 45%

• 20.10.2020  18:25

Druhá řada ubrala na hororu a přidala romantiku. Svým způsobem je to fajn ale mě to ze začátku fakt štvalo a až na konci jako celek mě to celé nějak zasáhlo a nakonec i bavilo. Ten horo byl jen občas ale když už byl tak byl velice dobrý. Mike Flanagan je zručný hororový režisér a umí si poradit. Seriál jako takový je perfektně natočený. A postavy co Vás celý seriál štvou Vás nakonec baví a to je fajn. O něco slabší než první série ale o hodně jiná. 75%

• 20.10.2020  18:19
    Follow Me (2020)

Těžký to život blogera/youtubera co potřebuje víc a více vzrušení. Tak si zajede s přáteli do Ruska tam je napětí dost. Zajde si tam na únikovku a ta se trochu zvrtne. Na film jsem se těšil a dostal jsem více než jsem chtěl a ten konec je naprostá paráda. Rozhodně doporučuji. 75%

• 20.10.2020  18:16
    Let It Snow (2020)

Kdyby ten film měl jen hodinu asi to bude lepší. Film má dobrý nápad i vraha ale více jak 30 minut filmu je jen nuda a záběry na zasněžené hory. Hrdinka se tam pere s vrahem i přírodou ale není to nikterak velký boj a to se to rozjíždělo fakt pěkně. Škoda 40%.

• 20.10.2020  18:13
    Antebellum (2020)

Tohle bylo dost zajímavé a svým způsobem originální. Dost mě překvapilo a to mile. Horor to rozhodně není ale za zkouknutí to stojí. Film natočili producenti filmů jako "Uteč" a nebo "My" a je tam dost cítit inspirace J. Peelem. 60%

• 20.10.2020  18:07

Začátky Supermana trochu jinak a navíc s Lobem? Super! U těchto animáků se vždycky bavím takže nemám co moc vytýkat. Záporná postava dost zajímavá. 80%

• 20.10.2020  18:04

Režisér Osudového doteku chtěl zase šokovat a nějak to úplně nedopadlo. Není to úplný průšvih ale je to ve finále dost překombinované. Film jsem viděl ale myslím si, že o něj už nikdy nezavadím. Ale musí se nechat, že občas to svojí atmosféru mělo. 50%

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 27 36