666Carnage

Filmový Fanatik

<< předchozí 1 2 3 4 9 18 26 34
    • 26.5.2020  20:36
    Bereavement (2010)

Našel jsem zakopaný poklad aspoň co se hororu týče. Film co patří do trilogie filmů o psychopatovi, který unášel holky a do toho zaučoval unesené dítě co necítí bolest. Jo zní to blbě ale film byl zajímavý a na hlavní hrdinku se dobře koukalo. Kdyby na to někdo chtěl koukat chronologicky tohle je první díl i když vyšel později. Druhý díl vyšel už v roce 2004. 65%

• 26.5.2020  20:26

Miles Teller odložil bicí a šel boxovat. No a boxoval parádně. Opět je to podle skutečné události a líbilo se mi to jak to bylo zahrané a svižné. Nebylo to nijak zdlouhavé ani takové ty dlouhé, nudné scény. Z toho filmu sršela energie a z Milese Tellera taky. Mám rád když objevím filmy o kterých jsem nevěděl a ještě je to pecka. 80%

• 19.5.2020  19:13

Wauuu!!! Asi nejlepší animovaný film od DC. Justice League se Suicide Squad a Dark League. Příběh naprosto super a krásně se to prolínalo všechno dohromady a i to v tomhle světe dávalo smysl. Opět krásná animace a tentokrát se i přitvrdilo na ratingu. Na tohle ať klidně navážou protože by mi zajímalo co bude dál nebo s kým by si to rozdali příště. 95%

• 17.5.2020  21:59

Ben Affleck hraje velice dobře. Role alkoholika mu sedla potom co s´čím si v poslední době prošel a tady se to projevilo na jeho hraní. Film je sice sportovní drama ale spíš se to točí okolo trenéra, kterého hraje právě Affleck. A vlastně se mu ani nedivím proč pil. Sám si nedovedu představit co by to se mnou udělalo kdyby se mi něco podobného stalo. Film mě opravdu bavil. Mám rád filmy tohohle typu a je jedno jestli jsou podle skutečné události nebo ne. Dobře zahráno i natočeno. 75%

• 17.5.2020  19:23
    Útes smrti (2010)

To je pech jet na výlet zničit si loď a ještě se nechat sežrat žralokem. Čelisti jsou čelisti ale tohle je takový hodně uvěřitelný příběh. Na jedno shlédnutí pohoda. 55%

• 17.5.2020  19:05
    Contratiempo (2016)

A Španělsko má další trefu do černého. Luxusní thriller se zápletkou, která napíná až do konce a rozuzlení je hodně super. Nevím kde na ty nápady chodí ale když se jedná o thrillery nebo horory tak prostě umí. Jejich herci jsou zajímavý a vždy mi i baví na to koukat v originále. Díky tomu jak jsou temperamentní tak ta španělština tomu docela přidává. Scénáře a i zbytek jsou parádní filmařina. Takže tenhle film doporučuji všemi deseti. 85%

• 16.5.2020  21:33
    Awoken (2019)

Docela slušná vyháněčka démona z lidí co trpí spánkovou poruchou. Film je sice trochu pomalejší ale má svoje kouzlo v atmosféře a docela zajímavém finále. Na jedno shlédnutí docela slušná podívaná z Austrálie. 65%

• 12.5.2020  20:12

Tohle byl hodně přísnej brutál. Vzalo si to do všeho něco(hry, filmy). To násilí bylo extrémní a animace perfektní. 80 minut čistého krveprolití a masakru. Tohle jsem si užil a kdyby v téhle kvalitě vycházel měsíčně jeden film nevadilo by mi to. Paráda 85%

• 12.5.2020  20:05
    The Canal (2014)

Slušná schíza kdy nevíte co je pravda a co lež. Na konci se sice vše dovíte a není prostor pro fantazii (možná trošku jo) ale to vůbec nevadí. Film je krátký a neustále se něco děje a taky zde hrají sympatičtí herci, takže se na to dobře kouká. Určitě příjemné překvapení z Irska kde hlavní roli hraje pomocník Hellboye (Rupert Evans). Film má svojí atmosféru a hlavně super záběry, hlavně z ruční kamery. 70%

• 10.5.2020  21:45
    Kristy (2014)

Tohle mě příjemně překvapilo. Slušná naháněčka na pozemku školy se sektou z darkwebu. Atmosféra super, stopáž taky i dokonce jak to celé dopadlo jen jediná věc mi vadila a to, že kamkoliv ta holka utekla tak tam útočníci hned byli. Přišlo mi to takový divný ale chápu, že nebyl čas ztrácet čas. Dobrý horor ve stylu campus invasion.75%

• 10.5.2020  19:55
    Svatyně zla (2013)

Neuvěřitelný jak některý magoři dokážou zmanipulovat lidi. Normálně mi nebylo dobře na to pak koukat i když jsem věděl o co jde. Když jsme viděl, čeho je schopná třeba sestra na svém bratrovi, tak jsem byl spokojen jak nakonec skončila. Jonestown hadr ale stejně je to svinstvo. 60%

• 10.5.2020  18:11
    Dying Breed (2008)

Náháněčka v Tasmánii z kanibalama co rádi páje. Tady nebyl prostor pro nudu a je to prostě klasická zápletka. Někam se přijede někoho hledat nebo něco a postupem času po Vás někdo jde. Pak zjistíte, že je to magor co rád lidi a vlastně taky to, že zbytek jeho rodinky jsou lidi co jste potkali předtím. Sem tam nějaká vraždička a pojídání lidských ostatků prostě super dovolená. 60%

• 10.5.2020  16:36

Dobrý atmosférický horor z dolu. I dobře natočeno prostě žádná křeč a herci dosti věrohodní a ani moc hororového klišé. Pointy, proč co a jak si asi každý musí domyslet podle sebe protože tam není nic pevně dáno ani řečeno. Film je dost rychlý a hlavně si to tempo udržuje takže je za chvilku konec. 75%

• 10.5.2020  16:24

Olivia Wilde natočila příjemnou komedii, která není přehnaná ani nechutná. Místo toho je to zábavná a rychle odsýpající jednohubka. Dcera princezny Lei(Billie Lourd) je tu hustá a bavila mi asi nejvíc. 70%

• 27.4.2020  21:50
    Mokřina (2014)

Španělsko zase skóruje a dává tenhle napínavý thriller z 80. let. Zajímavý styl záběrů a kamery. Musím říct, že jsem celou dobu netušil kdo co dělá a finále bylo brutální. Španělé prostě umí horory a thrillery a jejich zápletky jsou super a hlavně je to vždy skvěle natočeno. 75%

• 19.4.2020  21:47
    Fractured (2016)

Krátký, napínavý a zajímavý. Stačilo pár herců a je z toho atmosférická jednohubka se super koncem. Každý svého strůjce štěstí sám i tak se dá v rychlosti popsat tenhle snímek.70%

• 19.4.2020  20:22

Tohle byla naprostá sra*ka!!! Jak tohle mohlo být v kině to teda nepochopím Ani jsem to vlastně moc nesledoval ke konci protože to byla fakt hrozná kravina. Ostrov Vám zhmotní vaše fantasie a pak se to zvrtne ale celou dobu je to o tom , že někdo tahá za nitky a do toho je sci-fi s pramenem halucinací. Nelogický scény a pěkná nuda. A to režisér nenatočil zase tak špatný filmy to až poslední dva. Tenhle snímek nebrat. 20%

• 19.4.2020  20:15
    Tělo (2012)

Tak tohle jsem vážně nečekal. Luxusní španělský thriller s nádechem hororu ale ta zápletka je top. Do poslední minuty jsem měl naprosto jinou představu o tom co jak je. Herecky skvělý protože jsem jim ty role fakt věřil. Tenhle sníme doporučuji všema deseti co se příběhu týče a taky doporučuji si nic nezjišťovat nebo číst o filmu. Až mě mrzí, že jsem na ten snímek přišel takhle pozdě. Ale mám zhlédnuto takže spokojenost. 80%

• 17.4.2020  22:37

Nějak jsem zapomněl, že jsem to už viděl a pořídil sem si to s tím, že mám nový horor ale postupně se mi odhalovali scény a já věděl, že to znám. To ale vůbec nevadí protože tohle je velice dobrý horor a vidět ho podruhé není na škodu. Berlínské podzemí s turisty a zubatý magor co jim pokazí výlet. Super horor a hutná atmosféra a některý hodně ostrý scény. 70%

• 17.4.2020  20:42
    Temné lesy (2003)

Jedna starší hororovka od Norského jezera. Nebylo to vůbec špatný i když teda to tempo bylo opravdu táhlé ale posledních 20 minut slušný. Musí se nechat, že tu atmosféru to mělo a opravdu pomalu do konce nevíte nic a to mě na tom bavilo. Kamera zajímá ale dost divná mělo to takový zvláštní efekt, 4-5 pět herců a i s tím se dá vykouzlit nějaká ta sranda. 60%

• 13.4.2020  21:07

Podobná jako první díl ale o kousek horší. Film má v některých scénách atmosféru ale jinak to moc horor není. Scénář má docela smysl. Po herecké stránce normální. 45%

• 11.4.2020  14:03

Kanadská jednohubka z Netflixu co docela jede na dnešní téma. Máme tu chlapa co učí lidi jak dělat zásoby a jak přežít včetně výroby bomb a používání zbraní. Stane se nehoda a zvrhne se to o boj o přežití už teď a docela to šlapalo. 80 minut je fakt málo a díky docela slušné akci to uteklo jak voda. 60%

• 11.4.2020  13:57

Netflix servíruje další španělskou omeletu, která Vám vleze až do baráku. Javier je ze začátku normální chlap co má rodinu ale nemá delší dobu práci protože už je straší a musí prodat skvělý byt a bavoráka. Začne být nešťastný a začne chodit tak kde dřív bydlel a chce svůj život zpět a později mu není proti srsti zničit cizí nájemníky. Film se ze začátku vleče ale pak jede jedna lest za druhou a hlavně mu to krásně vychází. Zajímavý jak z Vás materiální věci dokážou udělat magora bez zábran. 75%

• 7.4.2020  21:38

Jedno vím jistě a to, že Blake nesluší krátké vlasy. V téhle roli mi nevadila a docela to i šlo. Scénář nebyl špatný i když docela ohraný ale co mi vadilo byla občas kamera co se snažila být akční ale místo toho to vypadalo jako když má kameraman parkinsona. Ve filmu se toho dělo dost a i bylo docela uvěřitelný, že někdo vezme pomstu do svých rukou a není z něj hned John McClain. Možná za mě zbytečně dlouhé ale tempo filmu sedělo protože je to spíše táhlý thriller než akční snímek. 60%

• 6.4.2020  20:09

Parádní příběh psa, který přestal být rozmazleným psíkem a dotáhl na vůdce smečky. Já teda myslel, že to bude o něčem jiném než to bylo a musím říct, že jsem si to fakt užil protože zvířata jsou super. Lidi jsou verbeš a když jsem viděl jak se některý chovají to je hnus na tohle sice snímek neapeluje ale prostě to nemám rád. Psi jsou sice digitální ale vypadají fakt nádherně stejně jako krajina. Několikrát jsem se zasmál, tohle je ten snímek na který se s radostí podíváte a užijte si ho. Harrison Ford se na zlatokopa hodil ale nevím jestli ještě dá dalšího Indyho protože už je to fakt starší pán. 80%

• 4.4.2020  22:19
    Vivárium (2019)

Tohle byl hodně mindfuck takže nevím co si o tom myslet. Buď je to art movie a nebo poselství shůry a nebo mimozemšťani fakt nevím. Každopádně ten kluk mě vytáčel do ruda a jeho hlas snad ještě víc. Film prakticky o 4 hercích a hromada otázek ale uteklo to rychle takže pohoda. Zvláštní 60%

• 4.4.2020  22:13
    Narušitel (2019)

Jo Dennis Quaid je slušnej narušitel. Hodně jsem mu toho magora věřil hned od první chvíle co se usmál. Co mě ale moc nebavilo byli ostatní hráli tak nějak zbrkle a nepřišli mi úplně ok. Hlavně mě teda takhle někdo narušovat osobní prostor a majetek asi bych ho ztrestal už dávno. Film je průměrný ale koukatelný a Díky Dennisovi snesitelný. 60%

• 31.3.2020  21:52

Netflixová jednohubka podle knihy, která nenechá jedno oko suché. Příběh se zvláštními zvraty i tempem a příběh se vyvíjí jak na houpačce, Nejednou se něco děje, najednou útlum pak znova. Jednou za čas ten styl filmů můžu a tohle se zrovna docela povedlo. Mezi hlavní dvojicí to docela jiskřilo takže vám ani nevadí, že většinu filmu koukáte jen na ně. 75%

• 31.3.2020  21:46
    Pod vodou (2020)

Další snímek ze stylu co mám rád a to horor z prostředí odkud se nedá utéct jako voda nebo vesmír. Mám to rád protože buď je zabije prostředí nebo to co je honí. Tenhle snímek se už podle názvu odehrává pod vodou a nebylo to vůbec špatný. Mělo to občas pěknou klaustrofobickou atmosféru a taky pak venku na dně moři tu atmosféru toho, že nevíte co je okolo vás. Několikrát jsem tam viděl kopírku vetřelce ale nijak mi to nevadí dneska je kopírka všechno všeho. Dokonce i Kristen Stewart je tu dobrá. Má to tempo takže to rychle uteče a já se těch 90 minut bavil. 75%

• 27.3.2020  18:26
    Dolittle (2020)

Já bych to tak černě neviděl jak o tom píšou. Film je docela v pohodě a dá se na to koukat. Je to film o mluvících zvířatech nečekal film s nominací na Oskara. Zvířata jsou udělaný hezky a i jsou vtipný a Downey sice nehraje nejlíp ale to je mi fuk je to pohádka a já si to dokoukal s klidem a nemám s tím žádný velký problém. Příběh je sice zvláštní, zvlášť s tím koncem ale proč ne. 55%

<< předchozí 1 2 3 4 9 18 26 34