X (2022)

To si tahle jedeš točit porno na konci sedmdesátých let na venkov a vyschlá babča, co má mindrák z neprožitého života, začne řádit. Ten feeling roku 1979 je cítit i skrz obrazovku. Smrti jsou originální a dobrý. Film má svoje kouzlo a baví. Dobrých hororů je dneska jako šafránu a tenhle patří k tomu lepšímu. 75%

Rozhodnutí nebo život (2022)

Nápad dobrý, film a provedení špatný, špatný a ještě jednou špatný. 25%

Deep Water (2022)

Tady je to hlavně o Afflecovi, Ana de Armas tu hraje spíš takový křoví, ale moc pěkný křoví. Čekal jsem to ale trochu víc sexy, tu atmosféru. Měl to být erotický thriller a to se podle mě úplně nedostavilo. Ale na jedno shlédnutí proč ne. 60%

Metaloví lordi (2022)

Super muzika, dobře natočeny a celkem vtipný. Občas jsem tam viděl střípky že svoji puberty. Příjemný film. 70%

See for Me (2021)

Zajímavý nápad, který mohl ale nabídnout víc. Zabíjení přes třetí osobu je super a dobře natočeno. Sem tam nějaký zvrat a napětí občas ušlo, akorát jsme opravdu mohli dostat víc. Ovšem na jedno shlédnutí je to nadprůměrný snímek. 60%

Pes (2022)

Film o zvířeti a vztazích okolo. Klišé kam se podíváš ale Tatum hraje pěkně a hlavně baví. Přesně ten typ filmu na proleženou neděli. 75%

Smrt na Nilu (2022)

Jednička mi bavila víc. Přišla mi víc tajemná a taky trvalo odhalit vraha, tady to víte v půlce filmu. Jinak režisersky zvládnuté dobře. 70%

Černý krab (2022)

Průměrný Netflix snímek co měl potenciál. Nápad byl dobrý od konfliktu až po ledové moře a bruslení. Ty akční scény nebyly k zahození. To bruslení taky ušlo ale mohlo toho být víc a taky svižnější. Vždycky, když je dobrý nápad zabije to to, že se někdo z toho snaží udělat víc než to je. Ja čekal postapo akční jízdu s nádechem tajemna. A ona je skoro půlka stopáže o nudných rozhovorech a taky o moralizovani. Buď to mělo být drama od začátku a nebo vůbec. Jo a docela dobrý soundtrack. 55%

Miminko (2020)

Artový bizár, kde se neřekla snas celá věta. Svým způsobem je to zajímavý film. Horor to podle mě moc není ale spíš psycho, mladá fetka co prodá dítě a pak ho chce zpět. Hodně barevné, se zvláštní kamerou, bez hutnější atmosféry. Tohle sedne opravdu jen menší sortě lidi. 45%

Vydrž! (2022)

Taková rychlá jednohubka, která pro mě fakt byla horor. Koukat občas nato z jaké jsou výšce nebo taky jak spí ve stanu na skále? Dobře mi z toho bylo nevolno. Jo a co se týče filmu parta kámošů, kde je jeden z nich fakt magor + dvě drzý holky a naháněčka po skalách může začít. Je to levný film se spoustou stupidních replik a taky ne moc originálním příběhem, ale koukat se na to dalo. 55%