ondrech

ondrech

oblíbenější než POMO

• 18.3.2007  20:44

ani se mi nechce hledat, kdo delal kameru, to nema cenu. Smažba, čt se zuby nehty snaží dosáhnout nízké úrovně nováckých seriálu, jde jí to, ale nikdo tomu nevěří. Takže se přestaň snažit, ok?

• 18.3.2007  20:40

Kamera: Jan Kališ.... tohle je komedie, která se s tím zkrátka nesere, když už to tak musím říct. Herecký výkon Petra Kostky je snad to nejlepší, co předvedl. A hlavně ta hudba! Třeba v úvodních titulcích:) Ještěže existují lidé jako Jindřich Polák, jinak by byla česká kinematografie hodně ochuzená o žánr scifi.

• 17.3.2007  23:06

Kamera: Bruce Surtees ...... sranda, eddie murphy opět podává solidní výkon

• 17.3.2007  18:39
    Teletubbies (TV seriál) (1997)

Velmi skvělé dílo, které ví o čem mluví.

• 17.3.2007  18:05
    Kontakt (1997)

Kamera:Don Burges....prý inteligentní sci-fi. to, co zemeckisovi pomoho ve forrestovi, nepomáhá v kontaktu. Plytké, zbytečně natahované, spec. efekty jsou nevěrohodné(a myslím, že i před deseti lety, co film vznikl, nebyly nijak skvělé). Podle mě nejhorší Zemeckisův film.

• 17.3.2007  18:01
    Sloní muž (1980)

Kamera:Freddie Francis ..... nejstravitelnější dílo Davida Lynche. Dlouho jsem si říkal, co se bude dít, ale těsně před půlkou začíná film mít spád a jeho poselství jevíce než zjevné. Osobně mám ale od Lynche radši nepochopitelné filmy.

• 17.3.2007  09:41

Kamera: Edward Lachman ....Altman je skvělý režisér a dokázal opustit tento svět s naprostou noblesou. Bravo, Pane, Režisére.

• 17.3.2007  09:17

Kamera: Andrzej Sekula .....zbytečně nadhodnocené. Hlášek hodně, ale je opravdu z toho dělat film, který se musí vidět?

• 16.3.2007  22:39
    Bazén (2003)

Kamera: Yorick Le Saux .... Ozonova režie je velice citlivá a příběh povedený. A a Ludivine je opravdu krásná.

• 16.3.2007  22:37
    Pán velryb (2002)

Kamera: Leon Narbey......poněkud plytké, hudba ale celkem slušná

• 14.3.2007  23:05
    Vysněná země (TV film) (2001)

Kamera: André Piennar ...... váhám mezi 3-4... jelikož příběh je sám o sobě velice ohraný, ale zároveň se celkem drží....ke konci první poloviny to mírně přehnali s použitím sanitky. Kamera je obstojná, Piennar si hlídá světlo, a některé záběry(např. útěk oknem ze školy) jsou skvěle provedené. Nevím, jestli si ty čtyři hvězdy nerozmyslím, protože jsem u toho celkem usínal.

• 13.3.2007  21:41

Kamera: Mathew Libatique ....... jedno z nejlepších, co jsem viděl. Dokonalá práce s kamerou a hlavně - práce s detaily, to mě vždy srazí do kolen.

• 12.3.2007  22:12

Kamera: Anastas M. Michos ....... skvělé, brilantní, zlomová role Jima Carreyho... můj názor po zhlédnutí po několika letech - kvůli takovýmto snímků stojí za to žít! Jim Carrey se pro tuto roli narodil a scéna z Carnegie Hall je prostě dokonalá! Andy Kaufman je bůh a tohle je to nejlepší, co se mu mohlo dostat na jeho počest!!! GENIÁlní!

• 12.3.2007  22:07

Kamera:Ashley Rowe........dělalá si z toho prdel a to se mi libi!

• 12.3.2007  22:05

Kamera: Emmanuel Lubezki ..... skvělá práce s kamerou - snažili se být co nejblíže Theovi a nejlépe snímat to, co vidím on sám. skvěle!

• 12.3.2007  22:03

Kamera: Luc Pagés ........ opět jsem se pokusil o souvislé sledování francouzského filmu, a opět se mi to nepodařilo - přišlo mi to příliš bezduché. takže nehodnotím

• 12.3.2007  20:40
    My Fair Lady (1964)

GB Shaw věděl jak napsat skvělý příběh. Jenom prostě nesnáším muzikály, toť celé!

• 11.3.2007  19:42

Kamera: Sergej Trofimov...... děláte si legraci s tím hodnocením, že? noční hlídka je tak bezvadně natočená, že jsem se docela divil. Knihu k tomuto není potřeba, imho pokud se nevyznáte v ději, tak vás to jen donutí více vnímat to prostředí - paneláky, detaily. Jmeno Sergej Trofimov mi nic nerikalo, ale jeho kamera je skvělá - průchod zdí, do motoru... vstup do šera... a oproti Denní hlídce má ještě noční celkem ucelený děj! Nechápu a ještě jednou nechápu vaše hodnocení tohoto skvělého snímku! TS!

• 11.3.2007  19:34

• 11.3.2007  19:14
    Metropolis (1927)

Kamera: Karl Freund Günther Rittau Walter Ruttmann

• 11.3.2007  16:47
    Lord of the Dance (divadelní záznam) (1997)

Mám rád, když se koncerty neodfláknou.

• 11.3.2007  16:43

mike je samozrejme genialni, a to, ze dokaze zahrat multiinstrumentalni performanci live, jen svedci o jeho kvalitach(jeste kdyby to hral vsechno sam, ale ne, to bych po něm chtěl moc:)

• 11.3.2007  16:39
    Jean Michel Jarre: Aero (TV film) (2002)

Já nevím jakto, ale když řeknu jméno tohoto skvělého instrumentalisty, nikdo neví, o koho se jedná -ale proč? vždyť bez něj by nebyla elektronická hudba tím, čím je dnes! A co víc - jeho koncerty mají největší návštěvnost(např. v Moskvě 3,5 milionu, to si muže nechat třeba taková madonna jen zdát) a koncerty naplánované na netradiční místa(uprostřed lyonu, u egyptských pyramid, nebo jako zde pod větrnými mlýny). Líbí se mi elektronická hudba a hlavně interpreti, co neodbývají koncerty - a JMJ je tohle všechno dohromady. Je o škoda a zároveň dobře, že ho nikdo zas až tak moc nezná. Aby se dostal do hlubokého podvědomí, musel by IMHO stvořit podobnou píseň jako stvořil Mike Oldfield Moonlight Shadow. A to bych vážně nechtěl. Jo a taky tady postrádám jeho další koncerty - Lyon, Houston, Egypt...

• 11.3.2007  16:32

Skvělé, jedinečné, dokonale připravené jako všechny Jarreho koncerty - jak to ten chlapik jen dela? Takovouhle show nedělá nikdo! Drží rekordy v návštěvnosti koncertů, bez něho by se mohla elektronická hudba jit klouzat a přitom ho nikdo nezná - jakto? Ještě k tomuto koncertu - i v dešti se dá udělat pořádný koncert. Má propracované vše - od neonových hůlek bubeníků, přes kostýmy herců až po veliké ohňostroje. Kéž by někdy taky vystupoval v Praze.