Joker Punx

Majkl Pank

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 18.1.2021  05:49

Tak tohle byl jeden z nejlepších animáků jakej jsem kdy viděl. Je to moc pěkně nakreslený, skvělá animace. Dobře tady ukazujou jaký jsou lidi svině a zvířata chudáci, líbilo se mi jak spolu ještě psi mluví, to se do toho moc hodilo. Jeden z hlavních psí hrdinů Snitter - Namlouvá ho vynikající John Hurt - Vypadá jak pejsek Vilda z klubu Modrá Vopice :D Ten mě tam pořád chce šukat :D Je to napínavý ale zároveň moc smutný. Výbornej song v závěrečných titulcích Time and Tide od zpěváka Alana Price - Skvělej text. Ten si nechám zahrát jednou na pohřbu.

• 6.1.2021  18:29

Tak tohle mě dost bavilo, má to fakt výbornou atmosféru. Miluju filmy kde je krásná příroda. Devon Sawa co hraje fotříka z rodinky, tak jsem vůbec nepoznal že je to on. Jak zestárnul, vypadá jinak. Znám ho hlavně z filmů Ruka zabiják a Nezvratný osud. Camille Sullivan v roli matky Anne byla skvělá a jako žena se mi moc líbila. Tenhle film nedoporučuju veganům, ten by se jim hnusil :D Jo taky jsem myslel že ve filmu půjde o vlka, ale pak co se tam děje jsem vůbec nečekal. Nick Stahl hraje fakt odpornýho zmrda a ten konec je fakt brutální, to mě dost překvapilo a bylo mi docela špatně když jsem viděl toho zmrda staženýho z kůže a jak vypadá :D Šokující a zároveň fakt dobře udělaný. Hlavní hrdinka se pomstila fakt skvěle. Zajímavej filmek. Moc mě to bavilo.

• 6.1.2021  17:36
    Lesní duch (2013)

Remake slavnýho Evil Dead a moc mě to překvapilo. Byl jsem na premiéře v kině a byla to bomba, pak jsem na to šel ještě jednou. Vůbec mi nevadilo že už tu není hlavní hrdina Ash, ale bejvalá feťačka Mia a Jane Levy byla skvělá :) Překvapil mě ve filmu Lou Taylor Pucci. Znám ho hlavně z videoklipu Green Day - Jesus of Suburbia. Tam hrál hlavní postavu punkera Jimmyho, no a tady je úplnej opak v roli vlasatýho hipíka Erica :D Vypadá úplně jinak. Vtipný bylo jak řekl slovo z tý knihy mrtvých - Kunda! :D Atmosféra ve filmu fakt skvělá, ponurá a depresivní. Atmosféra lesa je fakt hnusná. Gore scény brutální a pořádně krvavý a závěr filmu kdy prší místo vody krev, tak to bylo úžásný. Vizuál filmu nádhernej. V kině na velkym plátně to vypadalo sakra dobře a po závěrečných titulcích Bruce Campbell - Groovy! :D Herci dobrý, kamera a střih taky. A musim pochválit soundtrack, ten byl fakt kurva skvělej a temnej. Fede Alvarez natočil další skvělej remake. Původnímu filmu nedělá vůbec ostudu. O tři roky později jsem byl v kině na jeho dalším hororu Smrt ve tmě a to bylo taky hodně dobrý.

• 6.1.2021  15:56

Remake kultovního hororu Noční můra v Elm Street a musím říct že se mi to kurva líbilo dost. Režisér Samuel Bayer natočil výbornej horor. Lepší než remake Pátek třináctého, to je úplně jasný ;) A abych byl upřímnej líbí se mi to víc než Cravenova Nová noční můra. Co mě nejvíc zklamalo byl vzhled Freddyho, jeho maska se vůbec nepodobá té původní a to je škoda a nikdo už nebude lepší Freddy než byl Robert Englund. Na druhou stranu herec Jackie Earle Haley to hrál fakt dobře a byl fakt děsivej a byl to už prostě jinej ksicht. Ale určitě byl zas děsivější než Robert Englund, tenhle Freddy neni vůbec groteskní a je to fakt zmrd. Scény z původního dílu se mi moc líbily a dobrý že tady ukázali jak Freddyho upálili. Atmosféru to má fakt kurva dobrou, temnou a děsivou. Gore skvělý, vizuál filmu pěknej. Na tomhle remaku se mi zase líbí že Samuel Bayer se úplně distancoval od komických scén s Freddym a dal do toho víc drama. Tenhle remake má taky svoje kouzlo a já jsem s ním spokojenej. V kině by se mi to hodně líbilo.

• 6.1.2021  15:56

Nová noční můra Wese Cravena - Po tolika letech se režisér vrací k sérii co začal právě on. Herci z prvního dílu tu hrajou sami sebe. Hlavní hrdinka Heather Langenkamp co hrála Nancy. John Saxon co hrál jejího otce. Robert Englund tu hraje taky sám sebe a zároveň i Freddyho a sám režisér Wes Craven tu hraje sebe. Tento díl se úplně liší od původní série a nevypadá to úplně zle, masku Freddyho Kruegera tu změnili a nevypadá špatně, ale původní maska Freddyho se mi teda líbila víc. Na to že už je to úplně jiný, tak atmosféru to má dobrou a strašidelnou ale původní sérii s Freddym mám stejně radši, na tý jsem vyrůstal a bavila mě a bude mě bavit pořád víc než tohle. Tenhle film s Freddym se mi líbí ze všech nejmíň, už to nebylo ono. Robert Englund jako vždy skvělej.

• 6.1.2021  15:56

Freddyho smrt - Poslední noční můra tentokrát v režii ženy Rachel Talalay. Asi jediný díl co režírovala ženská, to je jasný. Tohle už je víc komický, třeba hned na začátku Freddy na koštěti :D To byla prdel. Nechápu proč všichni tenhle díl tak odsuzujou, já jsem byl rád za každej díl, s tím hodnocením jděte do prdele ovečky. Tohle je pořád skvělá zábava :) Pamatuju jak jsme to měli půjčený na videokazetě a u toho byly ještě 3D brejle. Ve filmu je taková scéna kdy si hlavní hrdinka Maggie (Lisa Zane) podobný brejle nasadí a pak se tam změní vizuál filmu, proto k tomu dávali tyhle brejle. Hrdina filmu John (Shon Greenblatt) se podobá trochu Johnnymu Deppovi a sám Johnny Depp se tam ukáže v malé roličce v televizi. A mladej Breckin Meyer v roli vyhulence Spencera :D Atmosféru to má pořád dobrou a speciální efekty taky ujdou, nejradši mám scénu s uchem. Moc se mi líbily závěrečný titulky a v nich sestřih Freddyho z celý série a do toho hraje dobrej song Why Was I Born? (Freddy's Dead) - Od Iggyho Popa. Dobrý zakončení Freddyho.

• 6.1.2021  15:56

Pětka Freddyho s názvem Dítě snu v režii Stephena Hopkinse co natočil druhého Predátora. Pátý díl navazuje na čtvrtý a máme tu opět hrdinku Alice (Lisa Wilcox). Ve filmu máme některý nový postavy včetně kluka Jacoba (Whit Hertford). Co se objevuje ve snech Alice. Vždycky jsem si myslel že je to malej Jake Gyllenhaal :D Co mi tady vadilo na českém dabingu, byl hlas hlavní hrdinky Alice. Dana Černá ve čtyřce byla dobrá, ale tady jak dabovala Alici Jarmila Švehlová zněla fakt strašně. Pamatuju si jak nám táta podle tohodle filmu maloval komiks, ale nikdy ho nedokončil, ani nevim kde skončil. Škoda že už to nemám. Atmosféra ve filmu pořád dobrá a speciální efekty podobný těm z předchozího dílu. Skvělá scéna s motorkou a krmení oběti Freddyho a zrovna některý záběry z těchto scén byli vystřiženy na DVD. A je to pěkně debilní, pamatuju si jak jsme to měli nahraný z Novy a scény byly kompletně celý. Skurvený cenzoři. Na YouTube ty scény můžete vidět celý. Pátý díl má pořád svoje kouzlo a furt mě hodně bavil.

• 6.1.2021  15:56

Noční můra v Elm Street 4: Vládce snu - Čtyřku režíroval Renny Harlin a je to můj nejoblíbenejší díl z celý série :) Tady jsou speciální efekty fakt něco a to se mi na tomhle dílu líbilo ještě víc. Čtyřka navazuje na trojku a máme tu stejný postavy z předchozího dílu. Hrdinku Kristen tu hraje pro změnu herečka Tuesday Knight a v tomhle dílu už jí Freddy dostane. No Patricia Arquette mě byla v tý roli teda sympatičtější a škoda že už to nemohla hrát. Máme tady novou hrdinku série Alice (Lisa Wilcox) a ta se mi moc líbila. Skvělá atmosféra, hudba a kamera. Krve je tady dost. Moje nejoblíbenější scény s pizzou, mucholapkou a závěrečná scéna s Freddym, kdy z jeho těla lezou duše obětí, jedna z těchto duší hrála moje oblíbená herečka Linnea Quigley, sexy punková princezna opět z filmu Návrat oživlých mrtvol. Mimochodem to bylo fakt skvěle udělaný :) Moc se mi líbila ve filmu skladba Anything, Anything od kapely Dramarama. Čtvrtý díl Freddyho je jeden z nejlepších dílů ze série Nočních můr v Elm Street.

• 6.1.2021  15:56

Další Noční můra v Elm Street s názvem Bojovníci ze sna - Už v režii vynikajícího Chucka Russella. Trojka už navazuje na výbornou jedničku. Ve filmu máme opět postavu Nancy (Heather Langenkamp) a jejího otce, kterého zase hraje John Saxon. Děj se odehrává v psychiatrické léčebně a hlavní hrdinka Kristen (Patricia Arquette) tam skončí kvůli nočním můrám s Freddym. V psychárně jsou další postavy co mají problémy se snama. Jo trojka má fakt skvělý speciální efekty a mnohem lepší atmosféru než ve dvojce. Skvělý scény s obří hlavou Freddyho. S chodící obětí Freddyho s trčícíma žílama, to bylo fakt nechutný :D Freddyho hlava z televize. Postelová scéna s jazykama :D Jo ta sestřička byla dobrá kunda, slušný cecky měla a pěknou prdelku :D Scéna se stříkačkama taky skvělá. Překvapil mě tam mladej Laurence Fishburne v roli Maxe. Známej hlavně ze série Matrix. Robert Englund zase výbornej a ostatní herci taky dobrý. Trojka je skvělý pokračování.

• 6.1.2021  15:55

Druhý díl s Freddym a už je o něco slabší, přesto se mi dvojka pořád líbila. Dvojka už v režii Jacka Sholdera. Tohle už jsem viděl poprvé na Nově a nebo možná tenkrát ještě z videopůjčovny. Ten první dabing a asi je jedinej, tak to ještě úplně dobře nenamluvili. Jsou tam ještě slyšet hlasy amerických herců ale ten český dabing je prdel, zvlášť u postavy Rona Gradyho (Robert Rusler) - Ten dabér zněl jak buzerant ale vůbec nevím jak se ten dabér jmenuje. Prostě nějakej neznámej. Úryvek z dabingu jeho hlasu - Takhle on se ukájí a vytlouká buzerantský putyky, takový kluci jako si ty se mu líbí. Hele co ta tvoje bohatá kočička? Děláš jí to každou noc? 🤣 Buzerantský putyky a sám mluvil jak teplouš :D A takhle ten dabér zní furt po celej film jak největší buzna :D Grady měl v pokoji dobrej plakát Stray Cats. Lisa (Kim Myers) byla sexy, pro tu jsem měl slabost. Líbil se mi ve filmu Clu Gulager v roli otce Jesseho (Mark Patton). A stejně jako pátý díl Pátek třináctého, je tenhle díl Freddyho ze stejnýho roku jako horor Návrat oživlých mrtvol a hraje v něm další herec z Návratu - Clu Gulager. Atmosféra pořád dobrá, gore a efekty taky ujdou. S dvojkou jsem spokojenej.

• 6.1.2021  15:55

Noční můra v Elm Street - První díl Freddyho. Pamatuju si že jsem tohle viděl ještě když jsem byl ve školce :D Tenkrát mě táta přišel vyzvednout a řekl mi že to nahrál z nějakýho německýho programu. Nahrál to kvůli tomu že jsem měl rád Johnnyho Deppa :) Jak jsem byl starší, tak jsem to už viděl na Nově. Jo tenhle první díl je pecka, skvělá temná atmosféra a na roli Freddyho nemohli vybrat lepšího herce než je Robert Englund. Dobře se hodil na tohodle záporáka. Heather Langenkamp v roli Nancy skvělá a líbil se mi v roli policajta otec Nancy - John Saxon. Herecký výkony dobrý. Gore dobrý a nechutný, skvělá postelová scéna s Johnnym Deppem i když je to přehnaný a tolik krve by z tý postele nestříkalo, tak se mi to stejně líbilo. To bylo docela vtipný jak namlouval Deppa Michal Suchánek :D Wes Craven natočil jeden z nejlepších slasherů v historii hororu a vůbec můj nejoblíbenější slasher zabiják, mám ho radši než Michaela nebo Jasona. Freddy je moje dětství :)

• 31.12.2020  16:17

Remake Pátku třináctého a bylo to pro mě docela zklamání. Mnohem víc se mi líbil remake Noční můry v Elm Street. Jasona hraje Derek Mears a nebyl špatnej, hrál Jasona dobře. Nejvíc se mi zamlouval začátek, kdy tam ukážou ještě Jasonovu matku jak příde o hlavu a pak kdy ve filmu vidíme první oběti Jasona, jak jsou u Křišťálového jezera. Začátek vypadal slibně a měl dobrou atmosféru a pak už je film docela nuda, gore ale dobrý. Radši bych viděl další film o Jasonovi jak se narodil a pak jak se na táboře utopil a jeho matka začne bejt magor, to by bylo mnohem zajímavější. Od Marcuse Nispela byl stokrát lepší remake Texaského masakru, to je jasný. Remake Pátek třináctého se mu moc nepovedl.

• 31.12.2020  16:16

Freddy versus Jason je hororová pecka. Dvě nejslavnější slasher ikony proti sobě. V kině to musela bejt bomba, docela lituju že jsem to v kině neviděl. Jasona si tu zahrál už někdo jinej, herec se jmenuje Ken Kirzinger a po tolika letech se k roli Freddyho vrací vynikající Robert Englund. Rád jsem ve filmu viděl Brendana Fletchera v roli Marka, no ten tam měl hnusnou smrt :D Gore fakt skvělý a závěrečnej masakr mezi Jasonem a Freddym je výborně natočenej. I když mám radši Freddyho, tak jsem tady víc fandil Jasonovi. Atmosféra skvělá a temná. Režisér Ronny Yu nepatří zrovna mezi moje oblíbený režiséry, ale filmy od něj se mi vždycky líbily a tohle se mu hodně povedlo.

• 31.12.2020  16:15
    Jason X (2001)

Desátý díl Jasona s názvem Jason X - Tento díl jsem viděl poprvé na HBO a hned jsem si ho musel nahrát na video, to je jasný :D Opět Kane Hodder jako Jason. Jasona X režíroval James Isaac. No jo ovečky zas dávaj hovno hodnocení. Mě se tenhle díl dost líbil. Jason ve vesmíru a nevypadá to vůbec špatně, atmosféra se mi líbila a vraždy jsou provedený dobře. Skvělá scéna jak Jason popadne tu holku a narve jí hlavu kde jí zmrazí a pak ten její zamrzlej ksicht rozmrdá o stůl :D Na konci filmu Jason jako vraždící stroj z budoucnosti, to jsem nečekal že se z něj stane tohle. Díl mě bavil a nenudil.

• 31.12.2020  16:13

Devátý díl Jasona v režii Adama Marcuse se úplně liší od předchozích dílů. Kane Hodder zase jako Jason. Tento díl jsem už viděl stažený z netu s titulkama. Jason ve svý podobě se tam ukáže jenom na začátku a na konci filmu. Hned na začátku filmu Jasona zneškodní policejní komando, Jasonovo tělo skončí v márnici a tam se převtělí do černýho koronera, no a pak je to jako ve filmu Shocker - Jasonova duše se převtěluje do jiných lidí a zabíjí. Nevím proč ale tenhle díl se mi prostě hodně líbil. Speciální efekty nejsou tak úplně špatný a vraždy oukej. Atmosféru to má už úplně jinou než předchozí díly a už to neni ten old schoolovej Jason ale mě to prostě pořád bavilo. Pořád je pro mě nějvětší sračka pětka. Tady je aspoň pořád pravej Jason i když je tam tak málo. Jo a konec mě překvapil, hokejovou masku Jasona stáhne do pekla Freddy Krueger, je tam jen vidět jeho známá rukavice s břitvama ale bylo to dobrý.

• 31.12.2020  16:11

Osmičku Jasona jsem poprvé viděl na videokazetě, na té samé od tátovýho kamaráda. Spolu s předchozím dílem tam byl nahranej tenhle a taky měl německý dabing s českým rychlodabingem. Díl režíroval Rob Hedden a Jasona si tu zahrál zase Kane Hodder. Pohřbenej Jason tu opět ožije v Křišťálovém jezeře a Jason se přisere na loď která odplouvá do New Yorku. Na lodi jsou zase mladý a Jason má zas koho zabíjet. Několik přeživších se dostane z lodi do člunu a připlujou do New Yorku, myslí si že Jasona se zbavili, ale prd. Jason začne zabíjet přeživší na Manhattanu v New Yorku. Skvělá scéna na střeše s negrem, negr do Jasona mlátí jak do boxovacího pytle a Jason je pořád v klídku, negr má dost a Jason mu urazí celou palici a negří hlava letí vzduchem a odkutálí se do kontejneru a ten se zavře :D Tomu říkám bílá síla 😆 Sračka jak v tom filmu je ten punker se skinheadem a poslouchaj nějakej skurvenej hip hop, píčovina úplná. Ale dobrý že jim tu hudbu vypne Jason, scéna kdy jim rozmrdá rádio :D Fakt filmaři o těch subkulturách vědi úplný hovno. Atmosféra na lodi a ve měste vypadá dobře a furt je to napínavý. Zklamalo mě jen trochu jak je Jason udělanej, v sedmičce z něj takovej zombie kostlivec a tady už ne, ale je to jen maličkost, jeho maska pořád vypadá dobře ale ten konec byla blbost. Tyhle novější díly s Jasonem jsou pořád dobrý, tu sérii miluju a nebudu jak ovce tomu dávat míň jen proto že už je to jiný. Mě to baví pořád jako první díly. Já jsem prostě spokojenej divák a nejsem vůbec na filmy náročnej ;)

• 31.12.2020  16:10

Pátek třináctého 7: Nová krev - Další skvělej díl kurva :D No jo tohle jsem zase viděl od tátovýho kamaráda na videokazetě :D Ale viděl jsem to poprvé německy s českým rychlodabingem, ten dabér byl strašná buzna 🤣 Pamatuju si ten hlas furt :D Díl režíroval John Carl Buechler a Jasona hrál už Kane Hodder, hrál Jasona pak už v dalších pokračováních. Líbila se mi moc hlavní hrdinka Tina (Lar Park-Lincoln). Je to sexy princezna. Má schopnost telekineze a díky ní omylem oživí mrtvýho Jasona z jezera. Jason už má slušnou masku po celym těle, žebra a páteř mu trčí z těla, je z něj už odporná chodící zombie zrůda, ksicht Jasona je ještě víc děsivější. Opět masakruje v Crystal Lake. Souboj mezi Tinou a Jasonem byl skvělej, díky svým schopnostem mu dávala dobře na prdel. Ta Melissa (Susan Jennifer Sullivan) byla hrozná kurva. Ta mě fakt srala, Jason se s ní nesral a dobře to odsrala (y) :D Atmosféra výborná a vraždící scény taky. Sedmička je pecka.

• 31.12.2020  16:09

Pátek třináctého 6: Jason žije - Konečně pořádnej slasher masakr. Režisér Tom McLoughlin natočil fakt výbornej díl série. Poprvé jsem to viděl na Nově a rovnou jsme si to nahráli na videokazetu, viděl jsem to ještě před pátým dílem, pak jsem se divil že u pátýho dílu je tak debilní konec. Dobrý že to režisér změnil, udělal jenom dobře. A Tommyho tu hraje další herec z filmu Návrat oživlých mrtvol - Thom Mathews a je skvělej. Jo Jason je tady ještě lepší než kdy předtim a masakruje každýho kdo mu stojí v cestě. Opět jsme na místě tábora Křišťálové jezero a Jason pokračuje v jatkách. Gore je tady fakt skvělý a strašně se mi líbily úvodní titulky s Jasonem, to byl originální a výbornej nápad :) Jasona hrál C.J. Graham a byl opět výbornej, Jason tady vyleze z rakve a už je z něj shnilej zombík, maska Jasona zase dobrá. Tenhle díl mě tenkrát hodně bavil a už to tak zůstalo.

• 31.12.2020  16:07

Pátek třináctého 5 s názvem Nový začátek. Tento díl jsem viděl zase od tátovýho kamaráda na kazetě, ale viděl jsem ho myslím až po šestém díle. Pamatuju jak jsme s tátou byli u jeho kamaráda a já prohrabával v jeho videokazetách a narazil jsem na tenhle díl, měl to nahraný z Novy. Nový začátek ale úplně k hovnu, hned napíšu proč - Gore scény udělali úplně trapně a neni tu pravej Jason ale nějakej magor co ho jenom napodobuje a nosí jeho hokejovou masku. Jo začátek má dobrou atmosféru a ukáže se tam opět Corey Feldman jako Tommy a Jason jak vyleze z hrobu, ale byl to jenom jeho sen. Tommy se probudí už jako dospělej a hraje ho John Shepherd. No a pak film stojí za hovno, falešnej Jason a ten konec byl úplně debilní, když se pak podíváte na začátek šestky, pochopíte proč. No jsem aspoň rád že jsem tam viděl herce z mýho oblíbenýho béčka Návrat oživlých mrtvol, objevil se tam Mark Venturini, je tam jen na začátku a byl to psychouš :D A pak Miguel A. Núńez Jr. Ten tam hraje víc. Film je i ze stejnýho roku. Taky tam byla kunda se slušnejma ceckama, jinak tenhle díl je fakt slabota. Režisér Danny Steinmann natočil nejhorší díl ze série. Pro někoho je nejhorší devátej a desátej díl, pro mě je nejhorší tohle, zbytečnej díl o Jasonovi.

• 31.12.2020  16:06

Pátek třináctého 4 pěkně navazuje na trojku a jako vždy Jason ožije a vrací se. Zase jsem poprvé tenhle díl viděl na videokazetě od kamaráda táty a tenhle díl už měl rychlodabing a překladatel zněl jak buzna :D Tento díl režíroval Joseph Zito a v podstatě film nepřináší nic novýho. Opět parta mladých u kempu Křišťálové jezero a Jason může začít další jatka. Překvapil mě tady mladej Crispin Glover v roli Jimmyho. Známej hlavně z komedie Návrat do budoucnosti. Nová postava ve filmu a bude i v dalších dílech, se jmenuje Tommy (Corey Feldman). Ve filmu má dobrý masky a na konci filmu rozmrdá Jasona mačetou. Jasona tu hraje Ted White a jeho masku udělali zase trochu jinačí a vypadá dobře - Jason je čím dál tim víc hnusnější a to mě na týhle sérii taky baví. Gore dobrý a podílel se na nich zase vynikající Tom Savini. Dal jsem tři protože jak jsem psal, díl nepřináší nic novýho a furt se ten děj stejně opakuje ale atmosféra pořád v pohodě.

• 31.12.2020  16:04

Třetí díl začíná přesně tam kde druhý díl skončil. Jason to přežil a ve vraždění může pokračovat. Trojku režíroval Steve Miner stejně jako dvojku a natočil to ještě líp. Taky jsme to měli půjčený od tátovýho kamaráda na videokazetě. Opět jako dvojka to bylo nahraný z programu Premiéra TV. Jo jo tenhle díl se mi líbil mnohem víc a taky proto že Jason tu má už svojí legendární hokejovou masku. A jak je už zvykem v týhle sérii, zas parta teenagerů odjíždí dodávkou blízko k táboru Crystal Lake. Scéna s trávou v dodávce mě pobavila :D A ještě je tady parta tří motorkářů, jeden bílej, jedna negryně a jeden negr a to jsou pěkný zmrdi a Jason zabije všechny tři :D Gore slušný, hlavně scéna s nohama se povedla. Jasona si tu zahrál Richard Brooker a je výbornej. Atmosféra napínavá víc než ve dvojce a na konci filmu kdy Jason nemá masku, tak jde fakt z něho strach, to byl ale ksicht :D Skvělá maska. Další pokračování Jasona se povedlo.

• 31.12.2020  16:03

Dvojka výbornýho slasheru a tady už bude konečně mordovat oběti Jason Vorhees ale ještě nebude mít svojí legendární hokejovou masku. Dvojka byla na té samé kazetě od tátovýho kámoše, jednička byla z Novy a dvojka z tehdejšího programu Premiéra TV. Dvojka navazuje hned na jedničku a režie se ujal Steve Miner. Hlavní hrdinka z prvního dílu co přežila Alice (Adrienne King) je hned na začátku dvojky ale Jason si jí vyhledá a zabije. Potom se už děj odehrává opět v táboře Crystal Lake a máme tu další teenagery, už jich je víc. Hlavní hrdinka filmu se jmenuje Ginny a hraje jí Amy Steel. Druhý díl už neni tak napínavej jako první, ale je to pořád slušná vyvražďovačka. Dospělého Jasona si tu zahrál Warrington Gillette a jeho kaskadér Steve Dash. Maska je opět dobře udělaná, dospělej Jason je fakt hnusnej :D Ve dvojce má ještě místo hokejový masky na hlavě pytel. Je docela divný že z Jasona udělali mlčenlivýho, když v jedničce jak se topí řve o pomoc. Jason furt mlčí stejně jako Michael Myers. Vraždy dobře udělaný a gore taky ujde. Dvojka je pořád fajn díl

• 31.12.2020  16:02

První díl Pátek třináctého ještě bez vraždícího Jasona Voorheese - I když Jason se v tomhle dílu ukáže ještě jako dítě. Malého Jasona si tu zahrál herec Ari Lehman a jeho maska k znetvoření obličeje byl dobrej nápad. Jason má fakt odpornej ksicht :D Teenagery tu masakruje Jasonova matka Pamela Voorhees (Betsy Palmer). První díl režíroval Sean S. Cunningham. Poprvé jsem tenhle díl viděl na videokazetě od tátovýho kamaráda, měl to nahraný z Novy. Tenkrát jsem vůbec nechápal o čem to je a jak tam chcípali teenageři jeden po druhým, tak jsem si říkal kdo je kurva ten vrah? :D Film je fakt dost napínavej a měl jsem u toho strach. Na konci filmu mě pak překvapilo že vrah je taková baba :D Herecký výkony dobrý a jedna z prvních rolí mladýho Kevina Bacona v roli Jacka. Tábor Crystal Lake (Křišťálové jezero) vypadá moc dobře a film má skvělou atmosféru. Hlavní hrdinka Adrienne King v roli Alice a jediná přeživší to hraje moc dobře a Betsy Palmer v roli matky Jasona je taky hodně dobrá, je to fakt psychopatka :D Soundtrack jako u série Halloween je tady taky hodně známej - Znělka v hudbě jakoby šepot Č č č č - Ha ha ha ha mi přišel tenkrát směšnej :D Ale ono to má svoje kouzlo v týhle sérii. No a na tu dobu je tady gore udělaný hezky, když vám to dělá výbornej Tom Savini, tak máte v hororu udělanou pěknou práci. První díl je pořád dobrej.

• 29.12.2020  17:37
    Halloween (2018)

Nejnovější díl Halloweenu, opět s Jamie Lee Curtis v hlavní roli. Poprvé jsem viděl konečně nějakej díl Halloweenu v kině a bylo to skvělý. Co mě sralo v kině, byly nějaký asi čtrnáctiletý krávy co tam u toho mlely, kundy zasraný, nechápu jak na tohle můžou takový krávy chodit když jim je ten film úplně u prdele. Dnešní mladý fakani jsou na facku a hororům rozumí tak velký hovno. Jo po tolika letech díl co má s původním Halloweenem zase něco společnýho a Jamie Lee Curtis i když už je tak stará, tak svojí roli hraje pořád skvěle. A jak to dělaj pořád, tak Michaela Myerse hraje zase někdo jinej :D Atmosféra je skvělá a v kině jsem se dobře bavil. Byla to dobrá nostalgie na první díl z dětství. Na další díl Halloween zabíjí určitě taky zajdu do kina.

• 29.12.2020  17:37
    Halloween II (2009)

Rob Zombie se vrátil k pokračování Halloweenu. Druhý díl už neni tak dobrej jako první. Jako ve starym Halloweenu, sestra Michaela Laurie (Scout Taylor-Compton) přežila. Stejně přežil i Michael Myers (Tyler Mane) a opět pronásleduje svojí sestru. Malcolm McDowell a Brad Dourif zase hrajou svoje role. Kapela co tam hraje na pódiu na halloweenský párty je skvělá, psychobilly mám rád. Atmosféra jiná než v jedničce, ale vraždy dobrý a krvavý. Dvojka mě bavila, ale na jedničku to rozhodně nemá. Je vidět že se Rob snažil ale už to neni ono, dobře že už další pokračování nenatočil.

• 29.12.2020  17:36
    Halloween (2007)

Hudebník a režisér Rob Zombie se vrací k legendární postavě Michaela Myerse. Tak tohle se mi poprvé hodně líbilo, hlavně mě tam překvapili herci z filmu Vyvrženci pekla. Ty byli skvělý. A samozřejmě tam nesměla chybět jeho manželka Sheri Moon Zombie :D Tu obsazuje do každýho svýho filmu. Daeg Faerch v roli malýho Michaela je fakt dobrej psychouš, ale vypadá jak buznička :D Ale hrál to skvěle a měl dobrý tričko Kiss. Nedivim se že zabil na začátku filmu toho zmrdečka co urážel jeho mámu. Mimochodem skvělá brutální séna. Dospělýho Michaela tu hraje bejvalej wrestler Tyler Mane a je výbornej. Malcolm McDowell v roli doktora Loomise se mi líbil. Další dobrej herec co tam byl, byl Brad Dourif v roli šerifa Lee Bracketta. Vizuál filmu dobrej ale ta kamera to někdy fakt sere a to je fakt škoda. Atmosféra dobrá a ponurá, gore nechutný, krvavý a pěkně udělaný. Hudba dobrá - Blue Öyster Cult, Nazareth, Misfits. Co jinýho od Misfits než song Halloween II :) Rob Zombie natočil skvělej remake, jen škoda tý kamery.

• 29.12.2020  17:36

Halloween: Zmrtvýchvstání - Díl jsem viděl poprvé jako malej na HBO a rovnou jsem si ho nahrál na videokazetu. Jo tohle si pamatuju dobře. Tenhle díl navazuje na Halloween: H20 - Laurie (Jamie Lee Curtis) skončila v blázinci a Michael Myers jde po ní už na začátku filmu. No to mě tenkrát dost zklamalo že se tam Jamie Lee Curtis objeví jenom na začátku filmu a pak chcípne. Dobře že to pak filmaři napravili a udělali s ní novou sérii. V tomhle filmu je hodně jiných postav a působí to na mě jako slasher horror Vřískot. Je to takovej teenage horor, je tam hodně mladých postav. Překvapil mě tam Thomas Ian Nicholas v roli Billa, známej hlavně ze série Prci, prci, prcičky. No začátek připomínal atmosféru prvních Halloweenů, ale jak se tam pak objeví ty mladý, je to už úplně jiný, vraždy nic novýho ale pořád jsem se skvěle bavil a napínavý to bylo. Že si kurva tvůrci už nedaj pokoj s obsazováním jinýho herce na roli Michaele Myerse :D Tady ho zas hraje Brad Loree. Pořád je pro mě tenhle díl lepší než ta sračka Prokletí Michaela Myerse. To je jasný.

• 29.12.2020  17:35

Paráda! Tohle jsem myslim viděl poprvé na HBO a moc se mi tenhle díl líbil. Další díl s názvem Halloween: H20 - Po dvaceti letech se k sérii vrací hlavní hrdinka Laurie Strode (Jamie Lee Curtis). Moc rád jsem jí v tý sérii zase viděl. Jsou tady některý nový postavy a jedna z nich je John (Josh Hartnett) a je to syn Laurie a roli zahrál dobře. V Halloweenu se mi tenhle herec líbil, ten je dobrej v hororech. Atmosféra a vraždy ve fimu fajn. A zase tu opět museli dát roli Michaela Myerse někom jinýmu :D Hrál ho herec Chris Durand a byl výbornej. Fakt že tahle série pořád neni tak skvělá jako Pátek třináctého a Noční můra v Elm Street.

• 29.12.2020  17:34

Šestý díl Halloweenu se mi líbil nejmíň z celý série, fakt tohle už byla slabota. Je to zároveň poslední díl ve kterém se objeví Donald Pleasence jako doktor Loomis. Opět si v tomhle dílu jako ve čtyřce zahrál Michaela Myerse herec George P. Wilbur. Je tam už málo vražd a má to celkově takovou nudnou atmosféru, nový postavy nezajímavý. Gore tam nějaký je ale je toho málo, ale zas úplně špatně udělaný neni. Každopádně tenhle díl je největší sračka z celý série co se týče postavy Michaela Myerse, trojku k tomu vůbec nepočítám, to bylo o něčem jinym.

• 29.12.2020  17:33
    Halloween 5 (1989)

Halloween 5: Pomsta Michaela Myerse - Pátý díl navazuje na předchozí čtvrtý. Michael Myers to přežil a jde opět po svojí neteři Jamie (Danielle Harris). Donald Pleasence zase jako doktor Loomis. Michaela Myerse si tu pro změnu zase zahrál Don Shanks. Tenhle díl se mi líbil mnohem víc než čtvrtý. Konečně jsem dali nějaký to gore a lepší provedení vražd, je tam víc akce a atmosféru to má taky dobrou. Co mě trochu zklamalo je maska Michaela Myerse, ta vypadala jinak a divně než v prvních dílech

<< předchozí 1 2 3 4 5 6