Joker Punx

Joker Punx

Majkl Pank

okres Praha

18 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Sex Pistols: Děs a běs (2000)

  Kapelu Sex Pistols jsem si zamiloval asi ve svých dvanácti až třinácti letech, poprvé jsem tenhle dokument viděl na VHS, kdy ho můj fotřík přinesl z videopůjčovny, byl jsem ten teenager co začínal na kapelách jako Blink 182 a Sum 41, o old school punk rocku jsem nevěděl vůbec nic. Tenhle dokument mi změnil život, jsem punkáč srdcem i duší :) Tenhle dokument je výborně natočenej, výbornej je rozhovor z Londýnského Hyde Parku se Sidem Viciousem ze srpna 77, dobrá scéna byla jak Sid jde parkem s hákovým křížem na tričku a jaký si pán na lehátku s novinama v ruce se znepokojí a vstane a čumí na Sida jak puk, Sid ještě na něj zamává pěstí :D Johnny Rotten se příjemně poslouchá, upřímnej týpek. Jasných pět hvězd! Best Old School Punk Rock 77!!!!! ;)

 • poster

  Návrat oživlých mrtvol (1985)

  Jako dítě jsem viděl poprvé druhý díl, nahraný na VHS z TV Nova a strašně mě to bavilo a vždycky jsem si řikal musim vidět jedničku, kde si jí sehnat. Tak jí měl kamarád táty na VHS ještě s rychlodabingem. Když jsem to viděl poprvé, hodně mě to bavilo a nasmál jsem se u toho, ale nelíbilo se mi to tak jako dvojka na kterou jsem byl už zvyklej, po delší době se mi ale přece jen jednička zalíbila víc. Originál nejlepší, český dabing MGM to pěkně skurvil a navíc ještě vystříhal ty nejlepší scény z filmu, kreténi! Nejvíc se mi na tom líbilo že jsou tam punkáči, protože k punku mám hodně blízkej vztah :) A spojení zombies a punx ve filmu je výborný :) Výborný masky zombies a nejlepší práce maskérů pro zombíka Tarmana ze sudu, lepší masku zombíka jsem ve filmu neviděl, takovou masku bych chtěl mít jednou na zombie pochod :D Skvělej punk rockovej soundtrack, herečka Linnea Quigley jako punkerka Trash je k pomilování, krásná to kočička. Dneska je to můj nejoblíbenější film o zombie ;) Best Zombie Horror Punk Movie!!!!!

 • poster

  Malí kriminálníci (TV film) (1995)

  Jeden z nejlepších kanadských filmů co u nás vysílali v TV. Vytržník Des a jeho parta kriminálníků, Des vyrůstá bez otce, který mu zemřel při požáru, žije jen se svojí matkou, která se o něj moc nestará. Des se seznámí s dalším klukem Corym a stanou se dobrými kamarády a spolu pokračují dál v kriminální činnosti. Matka Dese nezvládá, tak skončí v dětským domově. Des z dětsáku uteče a s Corym jdou za dealerem kterého okradli, Desovi rupne v bedně a dealera zastřelí. Cory před Desem uteče a už s ním nechce mít nic společnýho. Des se vrátí domu, kde jeho matka spí v posteli, naději na lepší život už Des nedává a ukončí ho sebevraždou podpálením.

 • poster

  Temný rytíř (2008)

  Pro mě nejlepší Batman - Nejlepší Joker! - Nejlepší film roku 2008 - Mrzí mě že jsem to v tom roce neviděl v kině. Introduce a little anarchy. Upset the established order, and everything becomes CHAOS!!!!! I'm an agent of chaos. Oh, and you know the thing about chaos? It's fair! - JOKER - HEATH LEDGER 😋🤡😁

 • poster

  Joker (2019)

  Zpátky z kina - Brutální, epický, výborný! ;) Joaquin Phoenix je brutal total magor a v tomhle filmu si to neskutečně dává. Soundtrack je skvělej. Když už nedostal Phoenix sošku za Johnnyho Cashe - Za tuhle roli by si jí už zasloužil, moc mu to přeju. Pro mě druhej nejlepší Joker hned po Heathu Ledgerovi. Skvělej vizuál filmu - Z Gotham City udělali pěkně temný, hnusný, špinavý město, posprejovaný, všude bordel s odpadkama, depresivní. Ano závěr filmu mi trochu připomínal scény z filmu Temný rytíř - Konkrétně scény kdy Joker pronásleduje Harveyho Denta - Stejně tak temný, noční světla, hořící Gotham City - Anarchie a Chaos. Ještě mi na pár vteřin Joaquin Phoenix připoměl Heatha Ledgera, když se po vraždě Roberta De Nira kouknul do kamery v TV pořadu :D To bylo creepy! V tomhle filmu v některých scénách poteče i krev, jedna séna jak z hororu - Nůžky na vlasy :D Jokerovi jsem celou dobu fandil (Stejně tak jako Jokerovi v The Dark Knight) Takový zmrdečky co byli v tom metru bych nejradši postřílel taky. Krásná scéna tance u zrcadla a na schodech. Joker potřeboval lásku a překvapilo mě že s tou Sophie (Zazie Beetz) šel na rande a byli to jenom jeho představy, připomělo mi to film Mechanik - Též vyhublý herec Christian Bale - Ha ha to je ironie - Batman! Jsem kuřák a jak tam hulí furt Arthur Fleck jednu za druhou, už jsem měl chuť taky na cigáro a těšil jsem se až si ho po filmu venku konečně dám :D Kurevsky dobrej film! - Ať žije JOKER!!!!! https://www.youtube.com/watch?v=Pf5QywI4tTc

 • poster

  Volný pád (1993)

  Film o člověku jak mu jednoho dne jebne v hlavě a máš už všeho po krk, jde proti systému, proti společnosti, proti lidem. Opravdu nejlepší herecký výkon Michaela Douglase, s jeho postavou jsem soucítil, taky nemám rád lidi, jsou to svině. Asi nejlepší scény byli u korejce ve večerce a napadení baseballovou pálkou na ty dva zmrdy co ho chtěli okrást, to byli jak cikáni u nás ha! Robert Duvall v roli fízla mi byl protivnej i když to asi zahrál dobře, nejlepší film Joela Schumachera a zároveň i Michaela Douglase, výborná práce! ;)

 • poster

  Taxikář (1976)

 • poster

  Sid a Nancy (1986)

  Film o nejznámějším punkerovi, baskytarista Sid Vicious z kapely Sex Pistols a jeho protivná děva Nancy Spungen. Gary Oldman v podání Sida Viciouse je vynikající a Chloe Webb jako Nancy taky neni špatná. Zase udělaná historie jinak než jak to bylo v realitě, například jak Sid a Nancy jdou společně s parníku po rozehnání policií koncertu Sex Pistols, nebo Sid místo toho že měl hrát na parníku s Pistolema, válí se někde uvnitř lodi s Nancy. Taky by mě zajímalo jestli opravdu Sid zapálil v hotelu Chelsea pokoj. No a ten herec Andrew Schofield co hrál Johnnyho Rottena, byl fakt hroznej, to byl ale dementní ksicht :D A trapně přehrával Johnnyho, Perry Benson co hrál bubeníka Paula Cooka byl taky děs, Paul Cook opravdu nebyl vyžranej čuník co pojídá banány :D A herečka Chloe Webb se málo podobala Nancy Spungenové. Český dabing byl vtipnej, Jiří Langmajer jako Sid a Veronika Žilková jako Nancy, no ten její ukňouranej hlas byl ale protivnej, jinak mám radši samozřejmě originál jako u všech filmů, angličtinu mám rád. Opravdu nejlepší na tomhle filmu je samotnej Gary Oldman, hlavně za něj je těch pět hvězdiček a taky že jsem velkej fanoušek Sex Pistols.

 • poster

  Trainspotting (1996)

 • poster

  Gauneři (1992)