chezush

okres Most

homepage

1 2 3 4 5 následující >>
    • 9.5.2012  17:57

Colin Farrell, jedna telefonní budka, jeden psychopat a 78 minut - to že má být dobrý film? Co se tam celou dobu bude dít? - to byly moje první reakce po přečtení obsahu. Všechny tyto otázky mi byly zodpovězeny a vyvráceny hned po několika minutách. Vynikající psychologický thriller, kde Colin Farrell předvádí neuvěřitelný herecký výkon a troufla bych si říct, že i jeho nejlepší.

• 9.5.2012  13:02

Provede Vás osobním příběhem na jehož konci se jen opřete v křesle a budete chtít zvracet, utíkat a křičet najednou. Tenhle film Vás změní. Srdcová záležitost. ♥

• 8.5.2012  23:06

Jeffrey a chlupatá zeď! To hodnocení jsem trochu přestřelila, ale když já si nemůžu pomoc... Kdykoliv ten film vidím tak se jen směju. Pořád a pořád.

• 8.5.2012  21:08

No, popravdě jsem tomu moc velké naděje nedávala, protože poslední dobou jsem narazila jen na pár dobrých komedií. Ale tenhle film mile překvapil. Je to milé a vtipné. Na zpříjemnění pochmurného dne ideální, možná stopáž filmu mohla být o něco kratší, ale i přesto jsou to 4*.

• 8.5.2012  00:45

Příjemný filmový zážitek. Ale to je asi tak všechno. Musím se přiznat, že jsem byla hrozně zvědavá čím si tento snímek zasloužil být v TOP 10, jinak by mi asi nic neříkal a velkým obloukem bych se mu vyhla. Ale ani po skončení filmu jsem nepřišla na to, proč tomu tak je. Bohužel. Na plný počet to pro mě není.

• 7.5.2012  23:15

Nevinný, jedinečný a oddychový film s kouzelnou atmosférou. Nemám žádnou slabost pro romantické filmy a v životě by mě nenapadlo, že na nějakou slaďárnu půjdu do kina. Ale trailer a Ewan McGregor mě navnadil. Film má prvky romantické komedie, i když moc vtipných situací se ve filmu neobjeví. Nechybí ani ironie, drama, zahraniční a politické vztahy,.. naštěstí se to vše spojilo v jeden neobyčejný příběh a má vše, co můžete očekávat od britského filmu. Je to příběh víry a vědy mezi tím co je možné a nemožné a že sny, ať už jsou jakékoliv, se můžou splnit - stačí jen věřit..

• 4.5.2012  16:15

Plný počet za tu úžasně temnou atmosféru, které jsem se nemohla nabažit a zašla si do kina ještě jednou, za prostředí kde se film odehrává a za D. Radcliffa, který dokázal to, že není jen Harry co dokáže mávat hůlkou, ale že je to i výborný herec, který se do své role perfektně vžil.

• 4.5.2012  12:30
    REC (2007)

Jsem hrozná ostuda, že jsem se k REC dostala až teď, ale já prostě nemám ráda filmy s tématikou - zombie, nákaza apod. Je jen pár výjimek a mezi ty výjimky bych zařadila i REC. Nebylo to špatné, to vůbec ne, naopak mě to překvapilo. Ale stejně si myslím, že je to hodně přeceňovaný film. Nějaké scény mi přišly nudné, nezáživné a děsivá atmosféra mě asi nějak minula. Ale díky poslední scéně, kde pobíhá zmutovaná anorektička, kterou jsem pak viděla v hlavě ještě hodinu po filmu musím přidat hvězdičku, takže nakonec za 4*.

• 3.5.2012  19:11

Né, nemám ráda horory kde je pointa vyzrazená hned na začátku filmu. Chtěla jsem si klást otázky typu : '' Kdo jsou? Proč to dělají? Co chtějí? '' Ale bohužel, na tyto otázky mi odpověděl sám film, ještě před úvodními titulky. Další věc co mi vadila, byla hudba. Za každou cenu chtěli divákovi nahnat strach, přivodit tu '' správnou atmosféru '' a tak hudbu dali i tam, kde nebyla třeba, např. scéna na letišti, kde se Sally poprvé seznamuje s Kim. Opravdu mi tam vadila. O Katie Holmes ani nemluvím, protože jako herečku jí nemám ráda. Celkově bych to shrnula jako průměrný snímek, po kterém se určitě tmy bát nebudete.

• 2.5.2012  21:53
    Drive (2011)

To byla teda jízda! Nejraději bych to okomentovala nějakým dlouhým románem, ale ta atmosféra filmu se nedá popsat.. to musíte zažít. A ta hudba. Ach.. '' I want to drive you through the night, down the hills ''

• 2.5.2012  00:15
    Klub hrůzy (2004)

Komedie? Já se teda ani jednou nezasmála, spíš mi bylo trapně za ty herce.. parodie mi nevadí, ale tahle parodie na horory se nedala ani dokoukat. Ztráta času.

• 26.4.2012  19:16
    Machři (2010)

Já tenhle film naprosto zbožňuji. Sandlera buď nenávidíte, nebo milujete. Já mám jeho humor ráda a tenhle film si můžu pustit kdykoliv, protože mě vždy rozesměje.

• 26.4.2012  14:10

Průměrná romantická slaďárna, která neurazí ale ani neohromí. Teda aspoň mě.

• 25.4.2012  19:13
    Fontána (2006)

Achjo.. už hodinu si tenhle snímek přemítám v hlavě a pořád nevím jak ho ohodnotit. Vlastně vůbec nevím co si o něm mám myslet... Asi jsem od toho čekala víc, než mi samotný film nabídl, protože ho natočil můj oblíbený režisér a protože si ho tolik lidí vychvaluje. Možná svůj názor časem změním, vážně moc si přeji Fontánu ocenit.. ale prozatím to nechám takhle. EDIT: Pochopila jsem...

• 23.4.2012  20:38

Silný filmový zážitek po kterém jsem plná pocitů a myšlenek. Uspořádala jsem si své životní hodnoty a mám chuť se sbalit a odejít někam, kde nejsou lidé. Někam, kde se obklopím jen krásou přírody a kde ze mě spadne tíha světa.. "Ta svoboda a prostá nádhera jsou k nezaplacení..."

• 22.4.2012  13:42

Určitě bych tento film nezařadila mezi horor, to ne. Z domovníka mi šel mráz po zádech, ještě že žádného nemám, ale na druhou stranu jsem mu fandila, aby mu vše prošlo. Trošku mě jen mrzí to, že po celou dobu filmu ho nikdo nepodezříval.

• 21.4.2012  16:48

Tak trochu depresivní, ale to vůbec nevadí. Mě Oliverův svět bavil. Skvěle se vypořádal se svou ambicí nebýt romantickým slaďákem. Ještě musím také pochválit herecké výkony a hudbu, která mě naprosto uchvátila a vtáhla do děje. Takové to.. pohlazení po duši.

• 17.4.2012  01:18
    Livide (2011)

Co to sakra bylo? Po polovině filmu jsem se musela ujistit, jestli jsem si vůbec stáhla ten správný film. Vůbec nic se nedělo. Ošklivá stará baba co né a né umřít a dcerunka na klíč, co ráda pojídá ostatní děti. Divím se sama sobě, že jsem to dokoukala..A to horory miluju.

• 7.4.2012  11:54

Nejde jinak než za plný počet. Film plný nostalgie a prasáren. Jako za starých časů!

1 2 3 4 5 následující >>