chezush

chezush

Veronika Kubátová

okres Most

homepage

101 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Perníkový táta (TV seriál) (2008)

 • poster

  Hra o trůny (TV seriál) (2011)

  Winter is Coming .. Před nějakým tím rokem jsem tu psala, že jsem nečetla knihy a můj názor je založen čistě na tomto seriálu. Mezitím rokem jsem se ale zabořila do knih a z Game of Thrones se stala srdeční záležitost (♥). Nebudu knihy porovnávat se seriálem, ale jakožto čtenář musím říci, že jsem spokojená a můj názor na seriál se nezměnil, ba naopak. Když jsem před roky viděla 1. epizodu, byla jsem sice trošku skeptická a kritická, protože nejsem fanouškem tohoto žánru, ale každou další epizodou jsem se více propadávala do světa fantasy, plných neočekávaných zvratů, intrik, válek a komplikovaných lidských vztahů. Nyní je každá epizoda pro mě mistrovské dílo a herecké obsazení je strhující, vše je tak propracované do detailů - zbraně, kostýmy, charaktery. Každý si zde najde něco jiného, ať už to je láska, chamtivost, zrada, vraždy, silné charaktery, násilí a nebo vulgarita. Game of Thrones nejde nemilovat. Děkuji HBO, víc takových seriálů!

 • poster

  Temný případ (TV seriál) (2014)

  Znáte ten pocit, když už od první minuty filmu nebo seriálu víte, že vás čeká něco výjimečného? Tak tady ten pocit naskočil už úvodní znělkou. A to se mi sakra často nestává (opět děkuji HBO). Ponurá atmosféra, elegantní styl, směs skvělých herců a temný případ, který na rozdíl od jiných seriálů bude řešen po celou dobu série. Samozřejmě, že je brzo na nějaké unáhlené závěry a předpovědi, ale nevidím důvod, proč bych si nemohla ohodnotit pilot, ze kterého mám pětihvězdičkový pocit. Ty hvězdičky můžu příští týden odebrat, kdo ví, ale ráda bych si ten pocit ještě chvíli ponechala.

 • poster

  Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

 • poster

  Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

  Jak těžké je se loučit s Tedem, se kterým mám podobnou povahu. S Marshallem a Lily, s tím nejúžasnějším párem. S Barneym, který můj život udělal o něco legendárnější. A s Robin, hrdou Kanaďankou se zálibou ve zbraních. I přes klesající úrovně sérií a pár úletů, bude navždy tento seriál mou ♥ se kterou jsem strávila 9 let. Vážně se mi bude stýskat. SPOILER! A nakonec to nikdy nebylo o matce, ani o žlutém deštníku. Vždycky to bylo o modrém rohu.

 • poster

  Městečko Twin Peaks (TV seriál) (1990)

 • poster

  Dexter (TV seriál) (2006)

 • poster

  Domek z karet (TV seriál) (2013)

 • poster

  Hannibal (TV seriál) (2013)

 • poster

  MINDHUNTER: Lovci myšlenek (TV seriál) (2017)