Moiraine

Moiraine

Česko


5 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Nobuta. O purodjúsu (TV seriál) (2005)

 • poster

  Tokyo Dogs (TV seriál) (2009)

  Moje oblíbená scéna na letišti. Tohle dílo posouvá 'buddy movies' do nových dimenzí. Konečně i dvojka, která je opravdu vtipná. Nezlobila bych se, kdyby se objevilo pokračování se stejnou dvojicí v hlavní roli (Hiro, vrať se!)

 • poster

  Dexter (TV seriál) (2006)

 • poster

  Mr. Brain (TV seriál) (2009)

 • poster

  Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

 • poster

  Klub společníků óranské střední (TV seriál) (2006)

  Nemám ráda růžovou. Nemám ráda afektované chování. Poletující okvětní lístky mi přijdou laciné. Tak co sem i na tomhle anime tak moc líbí, že jsem tohle všechno dokázala přehlédnout? Aha, je to sranda. Tak moc jako tady jsem se snad ještě nenasmála. Ne u seriálu. Netrvalo mi ani 24 hodin tohle anime dokoukat a hned jak skončilo, začala jsem koukat znovu. Každá z postav je ve své absurdnosti naprosto dokonalá. A i když jsem ze začátku měla problém s 'bratrskou láskou' dvojčat, netrvalo dlouho a jejich provokace se staly tím, na co jsem se vždy těšila nejvíce. Takže za pět. Škoda, že těch hvězdiček nemůžu dát víc.

 • poster

  Minami shineyo (TV seriál) (2009)

  Pro mě to nejlepší, co vzešlo z pera sester Hongových. Tento seriál u mě odstartoval mou korejskou závislost. Doposud to nejlepší, co jsem v rámci žánru viděla. Zatím jsem to viděla pětkrát a asi ještě párkrát uvidím. Je neuvěřitelné, čeho si člověk po několikátém shlédnutí ještě může všimnout. Kdo by to byl řekl, že scéna 'vlajícího' Tae Kyunga v poli se objevila v seriálu už dříve jako reklama. Nebo když Shin Woo nosil Jeremyho na zádech po letišti... Všechny tyhle maličkosti, kterých si občas všimnu, mě zas a znovu pobaví. Určitě by dalo něco vytknout, ale popravdě nechci.

 • poster

  Hana zakari no kimitači e: ikemen paradaisu (TV seriál) (2007)

  Je to absurdní, šílené, dokonalé.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace